Exo Pro keramische frees, afgeronde steel, 5,5 mm, modelnummer 826M

€ 2,33

Stuntprijs
vergeleken met de rest van Nederland

plus € 7,20 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – wo 7 oktober
Wees er snel bij!
Cadeausets parfum & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Jadore Intense - parfum
Jadore Intense - parfum
€ 2,28/1l
€ 114,05
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van ARAMIS | INTUITION | Sets | Parfumtype
ARAMIS | INTUITION | Sets | Parfumtype
€ 47.430,00/1l
€ 94,86
Verkoper: PerfumTraders
Welkomstdeals
Productafbeelding van Veel Succes
Veel Succes
€ 1.095,10/1l
€ 112,32
-€ 2,81
€ 109,51
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van CLEAN Reserve Blend Skin Eau de Parfum, 50 ml
CLEAN Reserve Blend Skin Eau de Parfum, 50 ml
€ 1.203,60/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 60,18
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Frez Exo Pro, diamantfrees, afgerond, diameter 1,0 mm
Frez Exo Pro, diamantfrees, afgerond, diameter 1,0 mm
€ 3,41
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Exo frees, regenboogstok, eenvoudig, 16
Exo frees, regenboogstok, eenvoudig, 16
€ 6,61
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Diamantfrees 1,8 / 10,0 mm, merk ACURATA
Diamantfrees 1,8 / 10,0 mm, merk ACURATA
€ 7,53
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Exo rubberen freespolijstmiddel, groene schijf, diameter 6,0 mm / 824
Exo rubberen freespolijstmiddel, groene schijf, diameter 6,0 mm / 824
€ 17,99
-54%
€ 8,20
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Frez Exo Pro, bolletje van gesinterd wolfraamcarbide, 2,3 mm
Frez Exo Pro, bolletje van gesinterd wolfraamcarbide, 2,3 mm
€ 11,28
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Stalen verlengstuk 6,0/14,0 mm ACURATA
Stalen verlengstuk 6,0/14,0 mm ACURATA
€ 43,79
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Exo Kapturek schuurpapier 10 mm / 80, 500 stuks. Harde dop, wit
Exo Kapturek schuurpapier 10 mm / 80, 500 stuks. Harde dop, wit
€ 124,77
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Exo beschermkap, schuurpapier, 13 mm/80, 500 stuks. Harde dop, wit
Exo beschermkap, schuurpapier, 13 mm/80, 500 stuks. Harde dop, wit
€ 132,80
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van DIT IS HET! ETUCHE, 2 stuks
DIT IS HET! ETUCHE, 2 stuks
€ 38.300,00/1l
€ 76,60
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Nghia Export-Kutikulazange C-08, achterkant, 12 stuks (5 mm)
Nghia Export-Kutikulazange C-08, achterkant, 12 stuks (5 mm)
€ 19,37
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Witte spatel SP-05, 5 stuks, 150 mm
Witte spatel SP-05, 5 stuks, 150 mm
€ 3,49
Verkoper: Premium-Beauty
Productafbeelding van Sekrecik Stifler's Collectie: Oude knopen
Sekrecik Stifler's Collectie: Oude knopen
€ 37,56
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van FLOWER BY KENZO - 2 stuks
FLOWER BY KENZO - 2 stuks
€ 31.933,33/1l
€ 95,80
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Peggy Sage 141044, 1 stuk, synthetisch haar, zwart
Peggy Sage 141044, 1 stuk, synthetisch haar, zwart
€ 5,47
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van ESSENCE Eau de Parfum, sprayflacon, 150 ml
ESSENCE Eau de Parfum, sprayflacon, 150 ml
€ 1.073,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 161,00
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Minerale highlighter, Golden Light, 4g
Minerale highlighter, Golden Light, 4g
€ 22,33
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Frezy EXOPRO zijn accessoires van hoge kwaliteit, vervaardigd met de beste beschikbare componenten.
De precisie in het productieproces zorgt ervoor dat ze gemakkelijk en veilig te gebruiken zijn.
Houd er rekening mee dat met de juiste frees u de hybride nagellak moeiteloos van het nageloppervlak kunt verwijderen, de nagels de gewenste vorm en lengte kunt geven, eelt kunt verwijderen en ontsierende velletjes kunt verwijderen. De frees geeft geen warmte af, waardoor er geen onplezierig gevoel van warmte ontstaat.
TOEPASSING:
De keramische conische frees met afgeronde rand is gemaakt van zeer fijn gesneden randen, waardoor een delicate en nauwkeurige werking mogelijk is. De messen zorgen voor een perfect glad oppervlak. De frees wordt het vaakst gebruikt voor het verwijderen van hybride nagellak.
TECHNISCHE SPECIFICATIES:
- materiaal: Zirkoniumoxide
- afmetingen: L-13,0 mm, Ø2,5-5,5 mm
- vorm: Conisch
- scherpte / korrelgrootte: Fijn (rood)
De kleurmarkering op de frees geeft de scherpte en korrelgrootte (gradatie) van de frees aan.
Gewicht
0.006 kg
Ingrediënten
Exo Keramische frees, conisch, Ø 5,5 mm, RD /826 MEXO PRO frezen zijn hoogwaardige accessoires, vervaardigd uit de beste beschikbare componenten. Precisie in het productieproces maakt het werken met deze frezen eenvoudig en veilig. Het is belangrijk te onthouden dat, met een correct gekozen frees, hybride materialen gemakkelijk van het nageloppervlak kunnen worden verwijderd, de nagel de gewenste vorm en lengte kan krijgen, keratineophopingen kunnen worden gladgestreken en ontsierende nagelriemen kunnen worden verwijderd. De frees geeft geen warmte af, waardoor er geen onplezierige warmtegevoelens ontstaan. GEBRUIK: De keramische frees met afgeronde conische vorm bestaat uit zeer fijn geslepen randen, waardoor een zachte en precieze werking mogelijk is. De messen laten een perfect glad oppervlak achter. De frees wordt het vaakst gebruikt om hybride materialen te verwijderen. TECHNISCHE SPECIFICATIES: Materiaal: Zirkoniumoxide Afmetingen: L-13,0 mm, Ø2,5-5,5 mm Vorm: Conisch Scherpte / Korrelgrootte: fijn (rood) Een op de frees geplaatste kleurenmarkering geeft de scherpte en korrelgrootte van de frees aan (gradatie).
Fabrikant
EXO
Doelgroepen
Unisex
EAN
5906717447150
MPN (Manufacturer Part Number)
AS-141062

Gewicht
0.006 kg
Ingrediënten
Exo Keramische frees, conisch, Ø 5,5 mm, RD /826 MEXO PRO frezen zijn hoogwaardige accessoires, vervaardigd uit de beste beschikbare componenten. Precisie in het productieproces maakt het werken met deze frezen eenvoudig en veilig. Het is belangrijk te onthouden dat, met een correct gekozen frees, hybride materialen gemakkelijk van het nageloppervlak kunnen worden verwijderd, de nagel de gewenste vorm en lengte kan krijgen, keratineophopingen kunnen worden gladgestreken en ontsierende nagelriemen kunnen worden verwijderd. De frees geeft geen warmte af, waardoor er geen onplezierige warmtegevoelens ontstaan. GEBRUIK: De keramische frees met afgeronde conische vorm bestaat uit zeer fijn geslepen randen, waardoor een zachte en precieze werking mogelijk is. De messen laten een perfect glad oppervlak achter. De frees wordt het vaakst gebruikt om hybride materialen te verwijderen. TECHNISCHE SPECIFICATIES: Materiaal: Zirkoniumoxide Afmetingen: L-13,0 mm, Ø2,5-5,5 mm Vorm: Conisch Scherpte / Korrelgrootte: fijn (rood) Een op de frees geplaatste kleurenmarkering geeft de scherpte en korrelgrootte van de frees aan (gradatie).
Fabrikant
EXO
Doelgroepen
Unisex
EAN
5906717447150
MPN (Manufacturer Part Number)
AS-141062
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum, 90 ml
Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum, 90 ml
€ 1.866,67/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 168,00
Verkoper: LifeMeansBeauty
Productafbeelding van Chloé Chloé Eau de Parfum 100 ml + Eau de Parfum mini 10 ml + Body Lotion 100 ml (voor dames)
Chloé Chloé Eau de Parfum 100 ml + Eau de Parfum mini 10 ml + Body Lotion 100 ml (voor dames)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 90,51
-10%
€ 81,08
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Bvlgari Juice Xmas 2024 parfumset: Wood Essence, Eau de Parfum, voor heren, 100 ml + parfum..
Bvlgari Juice Xmas 2024 parfumset: Wood Essence, Eau de Parfum, voor heren, 100 ml + parfum..
€ 673,30/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 77,43
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dolce & Gabbana The One Eau de Parfum 75 ml + Eau de Parfum mini 10 ml + Body Lotion 50 ml (dames)
Dolce & Gabbana The One Eau de Parfum 75 ml + Eau de Parfum mini 10 ml + Body Lotion 50 ml (dames)
€ 22.696,67/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 74,74
-8%
€ 68,09
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Rayhaan Nava Sol 100ml Eau de Parfum, nieuw
Rayhaan Nava Sol 100ml Eau de Parfum, nieuw
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 39,15
Verkoper: LuxusAroma
Productafbeelding van Xerjoff Mixing Experience Parfum: Amber Star 50 ml + Parfum Star Musk 50 ml (unisex)
Xerjoff Mixing Experience Parfum: Amber Star 50 ml + Parfum Star Musk 50 ml (unisex)
€ 7.968,40/1l
€ 398,42
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Jean Paul Gaultier Le Male Eau de Toilette 125 ml + Aftershave balsem + Deodorant stick
Jean Paul Gaultier Le Male Eau de Toilette 125 ml + Aftershave balsem + Deodorant stick
€ 766,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 95,80
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Cacharel Noa eau de toilette vapo female (100 ml)
Cacharel Noa eau de toilette vapo female (100 ml)
€ 362,30/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 187
€ 36,23
Gratis bezorging
Verkoper: Sykz
Productafbeelding van Sisley Eau du Soir Eau de Parfum 100 ml + Body Cream 150 ml (voor dames)
Sisley Eau du Soir Eau de Parfum 100 ml + Body Cream 150 ml (voor dames)
€ 213,83
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Rochas Rochas Man Eau de Toilette 100 ml + Eau de Toilette 50 ml M
Rochas Rochas Man Eau de Toilette 100 ml + Eau de Toilette 50 ml M
€ 285,13/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 42,77
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Welkomstdeals
Productafbeelding van Versace Pour Femme Dylan Turquoise Eau de Toilette 100 ml + Aftershave 100 ml + Bodylotion 100 ml + Make-up tas (dames)
Versace Pour Femme Dylan Turquoise Eau de Toilette 100 ml + Aftershave 100 ml + Bodylotion 100 ml + Make-up tas (dames)
€ 699,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 75,11
-6%
€ 69,99
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Carolina Herrera Good Girl Eau de Parfum Set, voor dames, eau de parfum, 50 ml, 100 ml, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), HEXAMETHYLINDANOPYRAN, TETRAMETHYL..., AQUA (WATER), COCOGLYCERIDES, PARFUM (FRAGRANCE), GLYCERIN, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE,...
Carolina Herrera Good Girl Eau de Parfum Set, voor dames, eau de parfum, 50 ml, 100 ml, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), HEXAMETHYLINDANOPYRAN, TETRAMETHYL..., AQUA (WATER), COCOGLYCERIDES, PARFUM (FRAGRANCE), GLYCERIN, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE,...
€ 1.665,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 85,64
-€ 2,37
€ 83,27
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Paco Rabanne Rose Eau de Toilette, 100 ml
Paco Rabanne Rose Eau de Toilette, 100 ml
€ 296,80/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 29,68
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Welkomstdeals
Productafbeelding van Kilian Love Don't Be Shy Eau de Parfum, navulverpakking, 100 ml
Kilian Love Don't Be Shy Eau de Parfum, navulverpakking, 100 ml
€ 2.149,00/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 232,86
-€ 17,96
€ 214,90
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Boss Bottled Eau de Toilette 100 ml + Deodorantspray 150 ml + Aftershave 100 ml (voor mannen)
Boss Bottled Eau de Toilette 100 ml + Deodorantspray 150 ml + Aftershave 100 ml (voor mannen)
€ 423,20/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 64,96
-2%
€ 63,48
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Welkomstdeals
Productafbeelding van Hermès H24 EDT, 100 ml + EDT mini, 12,5 ml (voor heren)
Hermès H24 EDT, 100 ml + EDT mini, 12,5 ml (voor heren)
€ 567,82/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 70,38
-9%
€ 63,88
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Frederic Malle Vétiver Extraordinaire Eau de Parfum Spray (100 ml)
Frederic Malle Vétiver Extraordinaire Eau de Parfum Spray (100 ml)
€ 3.023,90/1l
€ 302,39
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Valentino Valentino Uomo Born In Roma Eau de Toilette 100 ml + Miniatuur Eau de Toilette 10 ml (voor heren)
Valentino Valentino Uomo Born In Roma Eau de Toilette 100 ml + Miniatuur Eau de Toilette 10 ml (voor heren)
€ 890,64/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 97,97
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Hugo Boss The Scent For Him EDT 100 ml + EDT mini 10 ml + Aftershave 100 ml (M)
Hugo Boss The Scent For Him EDT 100 ml + EDT mini 10 ml + Aftershave 100 ml (M)
€ 667,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 66,77
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Reminiscence Le Patchouli Eau de Toilette Intense, sprayflacon, 100 ml
Reminiscence Le Patchouli Eau de Toilette Intense, sprayflacon, 100 ml
€ 907,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 90,70
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Welkomstdeals
Productafbeelding van Tom Ford Ébène Fumé, 50 ml Eau de Parfum set met reisformaat spray
Tom Ford Ébène Fumé, 50 ml Eau de Parfum set met reisformaat spray
€ 3.339,60/1l
€ 177,48
-€ 10,50
€ 166,98
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Dolce&Gabbana Light Blue, voor dames, 2 stuks, eau de toilette, 50 ml, 10 ml, 10 ml
Dolce&Gabbana Light Blue, voor dames, 2 stuks, eau de toilette, 50 ml, 10 ml, 10 ml
€ 1.305,57/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 91,39
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Afnan 9pm Geschenksset: Eau de Parfum 100 ml + Douchegel 150 ml + Deodorant 150 ml
Afnan 9pm Geschenksset: Eau de Parfum 100 ml + Douchegel 150 ml + Deodorant 150 ml
€ 93,20/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 51,26
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Volare - Kenzie Ontdekkingssset
Volare - Kenzie Ontdekkingssset
€ 33,98
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora
Productafbeelding van Arabiyat Prestige Safa Eau de Parfum voor dames, 100 ml
Arabiyat Prestige Safa Eau de Parfum voor dames, 100 ml
€ 571,00/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 57,10
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Pendora Scents Cornflower Delight Eau de Parfum, 100 ml (Unisex)
Pendora Scents Cornflower Delight Eau de Parfum, 100 ml (Unisex)
€ 169,50/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,95
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Gritti Venetia Adèle, parfum voor dames, 100 ml, met de geurnoten jasmijn, bloemen, roos, narcis, tabak, tuberoos, amber, cederhout en muskus. Spray
Gritti Venetia Adèle, parfum voor dames, 100 ml, met de geurnoten jasmijn, bloemen, roos, narcis, tabak, tuberoos, amber, cederhout en muskus. Spray
€ 1.010,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 101,08
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van YODEYMA Tayda Eau de Parfum, 50 ml
YODEYMA Tayda Eau de Parfum, 50 ml
€ 386,60/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 19,94
-3%
€ 19,33
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Riiffs Elyssia Aura, pure parfum, uniseks, 100 ml
Riiffs Elyssia Aura, pure parfum, uniseks, 100 ml
€ 262,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 26,20
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop
Productafbeelding van Savo anti-schimmel spray, 500 ml
Savo anti-schimmel spray, 500 ml
€ 6,50/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 5,60
-41%
€ 3,25
Verkoper: Avanti_Shop

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Dior Sauvage, voor heren, 300 ml, navulflacon, eau de parfum, fles, 1 stuk
Dior Sauvage, voor heren, 300 ml, navulflacon, eau de parfum, fles, 1 stuk
€ 329,46
-€ 30,38
€ 299,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 996,93/1l
Productafbeelding van Kilian Love, don't be shy Eau de Parfum met cadeauverpakking, 50 ml
Kilian Love, don't be shy Eau de Parfum met cadeauverpakking, 50 ml
€ 335,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.711,60/1l
Productafbeelding van Rabanne 1 Million Eau de Toilette Spray, set van 3 artikelen, 100 ml
Rabanne 1 Million Eau de Toilette Spray, set van 3 artikelen, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 88,74
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 887,40/1l
Productafbeelding van Eight & Bob Guèthary Eau de Parfum, 50 ml (damesparfum)
Eight & Bob Guèthary Eau de Parfum, 50 ml (damesparfum)
€ 240,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.814,40/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Kilian Love Don't Be Shy Eau de Parfum, navulverpakking, 100 ml
Kilian Love Don't Be Shy Eau de Parfum, navulverpakking, 100 ml
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 232,86
-€ 17,96
€ 214,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.149,00/1l
Productafbeelding van Edt Spray 100 ml/Edt Spray 30 ml Cacharel Amor Amor Geschenkset
Edt Spray 100 ml/Edt Spray 30 ml Cacharel Amor Amor Geschenkset
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 143,82
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Goldfield & Banks Pacific Rock Flower Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
Goldfield & Banks Pacific Rock Flower Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 133,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.336,20/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Verna Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
Tiziana Terenzi Verna Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 272,61
-€ 83,28
€ 189,33
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.893,30/1l
Productafbeelding van Set met herenparfum Givenchy Gentlemen Boisée, bestaande uit 2 stuks
Set met herenparfum Givenchy Gentlemen Boisée, bestaande uit 2 stuks
€ 97,92
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 979,20/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Perris Monte Carlo Ylang Ylang Nosy Be Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
Perris Monte Carlo Ylang Ylang Nosy Be Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 157,08
-€ 15,25
€ 141,83
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.418,30/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Prada Paradigme Le Parfum, navulbare spray (50 ml)
Prada Paradigme Le Parfum, navulbare spray (50 ml)
€ 97,52
-€ 2,44
€ 95,08
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.901,60/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Molton Brown Eau de Parfum, Molton Brown Fiery Pink Pepper Eau de Parfum, 100 ml
Molton Brown Eau de Parfum, Molton Brown Fiery Pink Pepper Eau de Parfum, 100 ml
€ 135,66
-€ 22,02
€ 113,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.136,40/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Veel Succes
Veel Succes
€ 112,32
-€ 2,81
€ 109,51
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.095,10/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Yves Saint Laurent Black Opium Pink Glaze Eau de Parfum Spray (90 ml)
Yves Saint Laurent Black Opium Pink Glaze Eau de Parfum Spray (90 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 114,08
-€ 2,97
€ 111,11
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.234,56/1l
Productafbeelding van PERFECT ABSOLUTE Eau de Parfum, sprayflacon, 100 ml
PERFECT ABSOLUTE Eau de Parfum, sprayflacon, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 117,11
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.171,10/1l
Productafbeelding van PRADA LUNA ROSSA OCEAN Eau de Parfum 50 ml + Eau de Parfum 10 ml
PRADA LUNA ROSSA OCEAN Eau de Parfum 50 ml + Eau de Parfum 10 ml
€ 91,80
-€ 3,06
€ 88,74
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van YVES SAINT LAURENT Myslf L'absolu Parfum, 60 ml
YVES SAINT LAURENT Myslf L'absolu Parfum, 60 ml
€ 107,10
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.785,00/1l
Productafbeelding van JPG Le Male Eau de Toilette 125 ml + Aftershave 75 ml
JPG Le Male Eau de Toilette 125 ml + Aftershave 75 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 87,72
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 701,76/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Molton Brown Eau de Toilette Molton Brown Flora Luminare Eau de Toilette, 100 ml
Molton Brown Eau de Toilette Molton Brown Flora Luminare Eau de Toilette, 100 ml
€ 96,90
-€ 6,75
€ 90,15
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 901,50/1l
Productafbeelding van YVES SAINT LAURENT MYSLF LE PARFUM, eau de parfum, 40 ml
YVES SAINT LAURENT MYSLF LE PARFUM, eau de parfum, 40 ml
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 92,82
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.320,50/1l