Exo Pro keramische frees, afgeronde schacht, 5,5 mm, modelnummer 826F

€ 2,45

€ 408,33 / 1kg

plus € 7,20 verzendkosten

Bij jou thuis

za 3 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Overige haarverzorging & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Marlies Möller: Reisborstel voor haar en hoofdhuid
Marlies Möller: Reisborstel voor haar en hoofdhuid
€ 583,62/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,27
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Marc Inbane Poederkwast
Marc Inbane Poederkwast
€ 673,20/1kg
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Ajmal - Amber Wood haarlak, 100 ml
Ajmal - Amber Wood haarlak, 100 ml
€ 277,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 27,72
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Babyliss PRO 4Artists FoilFX02
Babyliss PRO 4Artists FoilFX02
€ 110,83/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 110,83
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van BABYLISS - Kam - 6 mm - 35806600
BABYLISS - Kam - 6 mm - 35806600
€ 244,00/1kg
€ 2,44
Verkoper: InstaSpares
Productafbeelding van Snippex Kopytko, 16 cm
Snippex Kopytko, 16 cm
€ 134,00/1kg
€ 3,35
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van OVALE BORSTEL, TWEEBORSTEL - 1 stuk
OVALE BORSTEL, TWEEBORSTEL - 1 stuk
€ 15.050,00/1l
€ 15,05
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Wolfpack 03042612, 300 mm, 111 mm, 320 mm, 120 mm, 20 mm
Wolfpack 03042612, 300 mm, 111 mm, 320 mm, 120 mm, 20 mm
€ 15,81
-47%
€ 8,32
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Ronde borstel, 125 mm x 20 mm. Krullende borstel, model Fc125
Ronde borstel, 125 mm x 20 mm. Krullende borstel, model Fc125
€ 74,20/1kg
€ 11,13
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Wolfpack 2162040, 40 mm, 100 mm, 20 mm, 16 gram
Wolfpack 2162040, 40 mm, 100 mm, 20 mm, 16 gram
€ 521,87/1kg
€ 22,47
-62%
€ 8,35
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Exo Kapturek schuurpapier 10 mm / 80, 10 stuks. Harde dop, wit
Exo Kapturek schuurpapier 10 mm / 80, 10 stuks. Harde dop, wit
€ 2,92
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van OG Expert Blowout Borstel met Hittebestendige Borstelharen, 65 mm, Nylgard
OG Expert Blowout Borstel met Hittebestendige Borstelharen, 65 mm, Nylgard
€ 29.950,00/1l
€ 29,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Wolfpack 2275020, 510 mm, 510 mm, 120 mm, 904 gram
Wolfpack 2275020, 510 mm, 510 mm, 120 mm, 904 gram
€ 33,81/1kg
€ 34,84
-12%
€ 30,56
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Borstel Strend Pro AWB-038, 100 mm, rond, van nylon, met steel
Borstel Strend Pro AWB-038, 100 mm, rond, van nylon, met steel
€ 4,57
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Balmain, keramische, conische krultang, 25-13 mm, elektrische krultang
Balmain, keramische, conische krultang, 25-13 mm, elektrische krultang
€ 28.495,00/1kg
€ 284,95
Gratis bezorging
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Stylingsproduct voor golvend haar, 150 ml
Stylingsproduct voor golvend haar, 150 ml
€ 60,73/1l
€ 9,11
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Eurostil, donkerbruin, 1 stuk
Eurostil, donkerbruin, 1 stuk
€ 12,11
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van GASTROPROTECT, 30 capsules
GASTROPROTECT, 30 capsules
€ 42,70
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Haar Pro Donkerblond
Haar Pro Donkerblond
€ 349,90/1kg
€ 36,99
-5%
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Frezy EXOPRO zijn accessoires van hoge kwaliteit, vervaardigd van de beste beschikbare componenten.
De precisie in het productieproces zorgt ervoor dat ze gemakkelijk en veilig te gebruiken zijn.
Houd er rekening mee dat met de juiste frees u hybride nagellak gemakkelijk van het nageloppervlak kunt verwijderen, ze de gewenste vorm en lengte kunt geven, eelt kunt verwijderen en ontsierende velletjes kunt verwijderen. De frees geeft geen warmte af, dus u ervaart geen onplezierig gevoel van warmte.
TOEPASSING:
De keramische conische frees met afgeronde rand is gemaakt van zeer fijn gesneden randen, waardoor een delicate en nauwkeurige werking mogelijk is. De messen laten een perfect glad oppervlak achter. De frees wordt het vaakst gebruikt voor het verwijderen van hybride nagellak.
TECHNISCHE SPECIFICATIES:
- materiaal: Zirkoniumoxide
- afmetingen: L-13,0 mm, Ø2,5-5,5 mm
- vorm: Conisch
- scherpte / korrelgrootte: Medium (blauw)
De kleurmarkering op de frees geeft de scherpte en korrelgrootte (gradatie) van de frees aan.
Kleur
Blauw
Gewicht
0.006 kg
Fabrikant
EXO
EAN
5906717447143
MPN (Manufacturer Part Number)
AS-141061

Kleur
Blauw
Gewicht
0.006 kg
Fabrikant
EXO
EAN
5906717447143
MPN (Manufacturer Part Number)
AS-141061
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Babyliss PRO 4Artists FoilFX02
Babyliss PRO 4Artists FoilFX02
€ 110,83/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 110,83
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Olaplex Nº.3 Haarperfector, 100 ml, Unisex, Geschikt voor beschadigd, levenloos en gekleurd haar. Repareert, versterkt en verzorgt het haar. Verpakking: fles
Olaplex Nº.3 Haarperfector, 100 ml, Unisex, Geschikt voor beschadigd, levenloos en gekleurd haar. Repareert, versterkt en verzorgt het haar. Verpakking: fles
€ 299,90/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 216
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Oliviers
Productafbeelding van Rea Doucheset Luis Brush Copper
Rea Doucheset Luis Brush Copper
€ 35,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 176,00
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: Rea
Bestseller
Productafbeelding van Artego Artego Touch Beauty Primer, 200 ml
Artego Artego Touch Beauty Primer, 200 ml
€ 59,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 16,76
-28%
€ 11,92
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Vichy 3337875522786, voor dames, 6 ml, 3 weken, vloeistof, druppel fles
Vichy 3337875522786, voor dames, 6 ml, 3 weken, vloeistof, druppel fles
€ 9.693,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 58,16
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Haarwax met sterke fixatie (Blue Strong Hold, wateroplosbaar), 95 gram
Haarwax met sterke fixatie (Blue Strong Hold, wateroplosbaar), 95 gram
€ 10,44/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 28,31
-64%
€ 9,92
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Kappers oefenhoofd Ela met echt haar 60 cm + Statief, AI-gegenereerde afbeelding
Kappers oefenhoofd Ela met echt haar 60 cm + Statief
€ 49,99
Verkoper: ENZO
Productafbeelding van FRUTTI doekjes voor het verwijderen van verf van leer - 100 stuks
FRUTTI doekjes voor het verwijderen van verf van leer - 100 stuks
€ 16,03
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Helper Bees 764302215844, Dames, Krullend haar, Verward haar, 326 gram, 92,7 mm, 92,7 mm, 69,8 mm
Helper Bees 764302215844, Dames, Krullend haar, Verward haar, 326 gram, 92,7 mm, 92,7 mm, 69,8 mm
€ 85,29/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,00
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Redken Extreme Play Safe Hittebeschermende Behandeling 250 ml
Redken Extreme Play Safe Hittebeschermende Behandeling 250 ml
€ 111,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Birkavit Haarconditioner Kamille, 75 ml
Birkavit Haarconditioner Kamille, 75 ml
€ 42,00/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,15
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van INF Gezichtshaarverwijderaar elektrisch pijnloos Blauw
INF Gezichtshaarverwijderaar elektrisch pijnloos Blauw
€ 212,86/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 16,39
15% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Vip's Prestige Color Off: Permanente haarverwijderaar, 245 ml
Vip's Prestige Color Off: Permanente haarverwijderaar, 245 ml
€ 156,48/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 39,12
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Montibello Smart Touch Haarbehandeling Reset, 12-in-1 sprayconditioner, 150 ml
Montibello Smart Touch Haarbehandeling Reset, 12-in-1 sprayconditioner, 150 ml
€ 44,35/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 8,87
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Efalock trolley eNOBILE, zwart
Efalock trolley eNOBILE, zwart
€ 389,95
Gratis bezorging
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Selective Professional Now Texture Flexy Touch 100ml - Stylinggel met textuur
Selective Professional Now Texture Flexy Touch 100ml - Stylinggel met textuur
€ 79,40/1l
€ 7,94
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Tigi Bed Head Curls Rock Amplifier Crème, 100 ml
Tigi Bed Head Curls Rock Amplifier Crème, 100 ml
€ 145,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,50
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van American Crew Matte Clay 85g, Haarcrème, 85 g, Geschikt voor alle haartypes, Topf, Aqua/Water/Eau, Kaolin, Petrolatum, Cera Alba/Beeswax/Cire D’abeille, PEG-7 Glyceryl Cocoate,..., 1 stuk
American Crew Matte Clay 85g, Haarcrème, 85 g, Geschikt voor alle haartypes, Topf, Aqua/Water/Eau, Kaolin, Petrolatum, Cera Alba/Beeswax/Cire D’abeille, PEG-7 Glyceryl Cocoate,..., 1 stuk
€ 542,47/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 46,11
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van AENO Multifunctionele haardroger, 220V-240V50-60Hz, 1200W, met ionisator, 4 temperatuurstanden, 3 snelheidsstanden, 98000 RPM, minder dan 85dB
AENO Multifunctionele haardroger, 220V-240V50-60Hz, 1200W, met ionisator, 4 temperatuurstanden, 3 snelheidsstanden, 98000 RPM, minder dan 85dB
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 154,34
Verkoper: Teosmart
Productafbeelding van Vervangende plakbandjes, plakstrips, vervangende tapes voor "tape-in" haarverlengingen van echt haar, supersterk plakband voor haarverlengingen, haarstukken - perukband, 600 stuks
Vervangende plakbandjes, plakstrips, vervangende tapes voor "tape-in" haarverlengingen van echt haar, supersterk plakband voor haarverlengingen, haarstukken - perukband, 600 stuks
€ 649,09/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 14,28
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Wella 81630670
Wella 81630670
€ 53,80/1kg
€ 15,87
-49%
€ 8,07
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van IMPERIO Aanzetpoeder - Haarconcealer voor het verdichten van het haar, geschikt voor vrouwen en mannen, waterbestendig haarmake-up om de aanzet te camoufleren - 4g (mediumbruin)
IMPERIO Aanzetpoeder - Haarconcealer voor het verdichten van het haar, geschikt voor vrouwen en mannen, waterbestendig haarmake-up om de aanzet te camoufleren - 4g (mediumbruin)
€ 1.793.600,05/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 44,84
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Sibel Hair Sculptor Haardichtheidsvezels Lichtbruin 25g - vezels om het haar voller te maken
Sibel Hair Sculptor Haardichtheidsvezels Lichtbruin 25g - vezels om het haar voller te maken
€ 778,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,45
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Podoland PodoBaby: preparaat voor huid- en nagelregeneratie bij kinderen en volwassenen, 50 ml
Podoland PodoBaby: preparaat voor huid- en nagelregeneratie bij kinderen en volwassenen, 50 ml
€ 451,80/1l
€ 22,59
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Grow Gorgeous Haar Groei Serum, originele formule, 60 ml
Grow Gorgeous Haar Groei Serum, originele formule, 60 ml
€ 569,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Neutraliseert gele tinten in het haar - Asblond, 150 ml
Neutraliseert gele tinten in het haar - Asblond, 150 ml
€ 112,13/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 16,82
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van Panasonic WER160L0457 Opzetstuk voor tondeuse ER160, ER1611, ER1612
Panasonic WER160L0457 Opzetstuk voor tondeuse ER160, ER1611, ER1612
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 6,99
Verkoper: Knethaken-Shop
Productafbeelding van Shea Moisture Raw Shea Butter Extra-Moisture Detangler 237ml - Haarondersteunende spray
Shea Moisture Raw Shea Butter Extra-Moisture Detangler 237ml - Haarondersteunende spray
€ 50,42/1l
€ 11,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Herstellende behandeling, 190 ml
L'Oréal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Herstellende behandeling, 190 ml
€ 110,26/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 20,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Phyto Ampullen, Phyto Phytocyane, Reactieve behandeling tegen haaruitval voor vrouwen
Phyto Ampullen, Phyto Phytocyane, Reactieve behandeling tegen haaruitval voor vrouwen
€ 908,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 54,50
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Ebenholz haarverzorgingsproduct, Hair Activator (2 x 30 ml)
Ebenholz haarverzorgingsproduct, Hair Activator (2 x 30 ml)
€ 97,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.632,00/1l
Productafbeelding van Kilian Good Girl Gone Bad haarparfum, 50 ml
Kilian Good Girl Gone Bad haarparfum, 50 ml
€ 80,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.600,40/1l
Productafbeelding van Vichy 3337875522748, voor mannen, 6 ml, 3 weken, vloeistof, druppelfles, INGREDIËNTEN: AQUA / WATER - ALCOHOL DENAT. - DIAMINOPYRIMIDINE OXIDE - ACRYLATES/BEHENETH-25 METHACRYLATE...
Vichy 3337875522748, voor mannen, 6 ml, 3 weken, vloeistof, druppelfles, INGREDIËNTEN: AQUA / WATER - ALCOHOL DENAT. - DIAMINOPYRIMIDINE OXIDE - ACRYLATES/BEHENETH-25 METHACRYLATE...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 70,61
Verkoper: PerfumTraders
€ 11.768,33/1l
Productafbeelding van Vichy 3337875522786, voor dames, 6 ml, 3 weken, vloeistof, druppel fles
Vichy 3337875522786, voor dames, 6 ml, 3 weken, vloeistof, druppel fles
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 58,16
Verkoper: PerfumTraders
€ 9.693,33/1l
Productafbeelding van Sebastian Professional Potion 9: Schaampudermasker (15 x 2 gram)
Sebastian Professional Potion 9: Schaampudermasker (15 x 2 gram)
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.666,00/1kg
Productafbeelding van PHILIP B Weightless Mega Curl Enhancer, stylingcrème voor golvend en krullend haar, 178 ml
PHILIP B Weightless Mega Curl Enhancer, stylingcrème voor golvend en krullend haar, 178 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 280,79/1l
Productafbeelding van Acca Kappa Herenverzorging: Baardborstel - Wengehout - Natuurlijke zwarte borstelharen
Acca Kappa Herenverzorging: Baardborstel - Wengehout - Natuurlijke zwarte borstelharen
€ 47,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 319,60/1kg
Productafbeelding van Marlies Möller: Reisborstel voor haar en hoofdhuid
Marlies Möller: Reisborstel voor haar en hoofdhuid
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,27
Verkoper: PerfumTraders
€ 583,62/1kg
Productafbeelding van Goldwell - Stylesing Smooth Shine Spray, 150 ml
Goldwell - Stylesing Smooth Shine Spray, 150 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 108,80/1l
Productafbeelding van Marc Inbane Poederkwast
Marc Inbane Poederkwast
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 673,20/1kg
Productafbeelding van Aveda 18084053683, Haarspray, voor dames, geschikt voor krullend haar, 200 ml, glansgevend, spray
Aveda 18084053683, Haarspray, voor dames, geschikt voor krullend haar, 200 ml, glansgevend, spray
€ 33,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 166,60/1l
Productafbeelding van Sebastian No.Breaker: Leave-in crème voor het beschermen en stylen van het haar, 145 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Sebastian No.Breaker: Leave-in crème voor het beschermen en stylen van het haar, 145 ml
€ 34,68
-7%
€ 32,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 222,28/1l
Productafbeelding van Ebenholz gezichtsverzorging: Matterende krachtvloeistof (30 ml)
Ebenholz gezichtsverzorging: Matterende krachtvloeistof (30 ml)
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Redken Hydrating Curl haarmasker, 250 ml
Redken Hydrating Curl haarmasker, 250 ml
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 30,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 123,68/1l
Productafbeelding van Maria Nila, Stylingproducten, Dierproefvrij, Haarlak, Voor styling, Lichte fixatie, 300 ml
Maria Nila, Stylingproducten, Dierproefvrij, Haarlak, Voor styling, Lichte fixatie, 300 ml
€ 30,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 75,60/1l
Productafbeelding van Maria Nila Curlicue Cream, haarcrème, voor dames, 100 ml, voedend, pot, 1 stuk
Maria Nila Curlicue Cream, haarcrème, voor dames, 100 ml, voedend, pot, 1 stuk
€ 30,07
Verkoper: PerfumTraders
€ 300,70/1l
Productafbeelding van Christophe Robin Hydraterende Leave-in Crème, 150 ml
Christophe Robin Hydraterende Leave-in Crème, 150 ml
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 190,40/1l
Productafbeelding van Wella Professionals Nioxin Haardichtheid Verhogende Gel 140ml
Wella Professionals Nioxin Haardichtheid Verhogende Gel 140ml
€ 26,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 139,90/1kg
Productafbeelding van Sally Hansen Bleekcrème - 4 stuks - Alternatief voor haarentferning - Werkt snel
Sally Hansen Bleekcrème - 4 stuks - Alternatief voor haarentferning - Werkt snel
€ 48,99
Verkoper: Lemonbite
€ 122,47/1l
Productafbeelding van Sally Hansen Bleekcrème - 3-delig pakket - Alternatief voor haarentferning - Werkt snel
Sally Hansen Bleekcrème - 3-delig pakket - Alternatief voor haarentferning - Werkt snel
€ 37,99
Verkoper: Lemonbite
€ 126,63/1l