Halsketting met een "boze oog"-bedel, goud 375/1000, met aquamarine - 12mm * 11mm; TRS34944

€ 169,59

plus € 4,95 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 14 – ma 19 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Overige sieraadhangers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Halsketting met bedel, dames, "boosaardig oog" design, goud 375/1000 - 16mm * 9mm; TRS36015
Halsketting met bedel, dames, "boosaardig oog" design, goud 375/1000 - 16mm * 9mm; TRS36015
€ 123,69
Verkoper: TorusBijoux
Productafbeelding van Hamsa-hanger voor dames, goud 375/1000, met zirconiumoxide – 17mm * 10mm; TRS23564
Hamsa-hanger voor dames, goud 375/1000, met zirconiumoxide – 17mm * 10mm; TRS23564
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 113,29
Verkoper: TorusBijoux
Productafbeelding van Gouden hanger voor dames, 375/1000 geelgoud, met zirconiumoxide – 13mm * 15mm; TRS10760
Gouden hanger voor dames, 375/1000 geelgoud, met zirconiumoxide – 13mm * 15mm; TRS10760
€ 109,79
Verkoper: TorusBijoux
Productafbeelding van Gouden hanger (18 karaat) met aquamarine - 10mm x 5mm; TRS34950
Gouden hanger (18 karaat) met aquamarine - 10mm x 5mm; TRS34950
€ 135,19
Verkoper: TorusBijoux
Productafbeelding van Gouden hanger (18 karaat) met topaas - 10mm x 5mm; TRS34980
Gouden hanger (18 karaat) met topaas - 10mm x 5mm; TRS34980
€ 128,39
Verkoper: TorusBijoux
Productafbeelding van Gouden hanger (18 karaat) met citrien - 10mm x 5mm; TRS34956
Gouden hanger (18 karaat) met citrien - 10mm x 5mm; TRS34956
€ 128,79
Verkoper: TorusBijoux
Productafbeelding van Halsketting met bedel voor dames, uitgevoerd in 375/1000 goud met zirconiumoxide – 11mm * 7mm; TRS36036
Halsketting met bedel voor dames, uitgevoerd in 375/1000 goud met zirconiumoxide – 11mm * 7mm; TRS36036
€ 66,29
Verkoper: TorusBijoux
Productafbeelding van Halsketting voor dames, witgoud 375/1000, met tanzanite - 10mm * 5mm; TRS3360
Halsketting voor dames, witgoud 375/1000, met tanzanite - 10mm * 5mm; TRS3360
€ 388.225,01/1kg
€ 155,29
Verkoper: TorusBijoux
Productafbeelding van Gouden hanger voor dames, 375/1000 geelgoud, met zirconiumoxide – 20mm * 10mm; TRS28224
Gouden hanger voor dames, 375/1000 geelgoud, met zirconiumoxide – 20mm * 10mm; TRS28224
€ 64,49
Verkoper: TorusBijoux
Productafbeelding van Gouden hanger (18 karaat) met amethist - 13mm * 6mm; TRS34249KY
Gouden hanger (18 karaat) met amethist - 13mm * 6mm; TRS34249KY
€ 235,39
Verkoper: TorusBijoux
Productafbeelding van Halsketting met hartvormige hanger, goud 375/1000, met zirconiumoxide – 16mm * 14mm; TRS28249
Halsketting met hartvormige hanger, goud 375/1000, met zirconiumoxide – 16mm * 14mm; TRS28249
€ 216,99
Verkoper: TorusBijoux
Productafbeelding van Gouden hanger (18 karaat) met amethist - 11mm * 4mm; TRS3384
Gouden hanger (18 karaat) met amethist - 11mm * 4mm; TRS3384
€ 175,29
Verkoper: TorusBijoux
Productafbeelding van Gouden hanger (18 karaat) met robijn - 12mm x 6mm; TRS3372
Gouden hanger (18 karaat) met robijn - 12mm x 6mm; TRS3372
€ 235,39
Verkoper: TorusBijoux
Productafbeelding van Halsketting voor dames, witgoud 375/1000, met aquamarine - 11mm * 4mm; TRS36880
Halsketting voor dames, witgoud 375/1000, met aquamarine - 11mm * 4mm; TRS36880
€ 201,99
Verkoper: TorusBijoux
Productafbeelding van Gouden hanger voor dames, 375/1000 geelgoud, met zirconiumoxide – 17mm * 17mm; TRS34465
Gouden hanger voor dames, 375/1000 geelgoud, met zirconiumoxide – 17mm * 17mm; TRS34465
€ 132,49
Verkoper: TorusBijoux
Productafbeelding van Halsketting met hartvormige hanger, goud 375/1000, met zirconiumoxide – 17mm * 11mm; TRS23703
Halsketting met hartvormige hanger, goud 375/1000, met zirconiumoxide – 17mm * 11mm; TRS23703
€ 129,49
Verkoper: TorusBijoux
Productafbeelding van Halsketting met hartvormige hanger, goud 375/1000, met zirconiumoxide – 24mm * 21mm; TRS10811
Halsketting met hartvormige hanger, goud 375/1000, met zirconiumoxide – 24mm * 21mm; TRS10811
€ 158.327,78/1kg
€ 284,99
Verkoper: TorusBijoux
Productafbeelding van Gouden hanger (18 karaat) met saffier - 12mm x 6mm; TRS33769KY
Gouden hanger (18 karaat) met saffier - 12mm x 6mm; TRS33769KY
€ 235,39
Verkoper: TorusBijoux
Productafbeelding van Halsketting met hartvormige hanger, goud 375/1000, met zirconiumoxide – 16mm * 10mm; TRS34489
Halsketting met hartvormige hanger, goud 375/1000, met zirconiumoxide – 16mm * 10mm; TRS34489
€ 269.633,32/1kg
€ 80,89
Verkoper: TorusBijoux
Productafbeelding van Halsketting met hartvormige hanger, goud 375/1000 - 17mm * 12mm; TRS28164
Halsketting met hartvormige hanger, goud 375/1000 - 17mm * 12mm; TRS28164
€ 75,59
Verkoper: TorusBijoux

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

  • - Natuurlijke edelstenen
  • - Geboortesteen van maart
  • - Elegante cadeauverpakking
  • - Levering via transportbedrijf met verzekering
Metaal: 375/1000 goudTotaal gewicht metaal: 0,7 gram (variabel gewicht)Gewicht van het sieraad: 0,7 gram (variabel gewicht)Breedte: 11 mmHoogte: 12 mmType zetting: Bloem
AquamarineSlijpvorm van de steen: BrillantAantal stenen: 1Gewicht van de steen: 0,03
Geslacht: DamesModelnummer fabrikant: TRS34944Referentie: DGP\33991
Kleur
Goud
Doelgroepen
Dames
Legering
Goud 375
Fabrikant
EDS Jewels
EAN
3666993047261
MPN (Manufacturer Part Number)
TRS34944

Kleur
Goud
Doelgroepen
Dames
Legering
Goud 375
Fabrikant
EDS Jewels
EAN
3666993047261
MPN (Manufacturer Part Number)
TRS34944
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 4 stoelhoesjes, universeel, stretch, modern, effen, stoelhoezen voor eetkamerstoelen, grijs
4 stoelhoesjes, universeel, stretch, modern, effen, stoelhoezen voor eetkamerstoelen, grijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 77
€ 30,33
Gratis bezorging
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van Buymax® beddengoed: dekbedovertrek 200x220 cm, 3 kussenslopen 80x80 cm, 3-delige set. Dekbedovertrek van 100% katoen renforcé met rits
Buymax® beddengoed: dekbedovertrek 200x220 cm, 3 kussenslopen 80x80 cm, 3-delige set. Dekbedovertrek van 100% katoen renforcé met rits
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 133
€ 36,90
Verkoper: Buymax
Productafbeelding van ZELURXX Bladloze ventilator, torenventilator, stille staande ventilator met 3 ventilatorsnelheden, 12 uur timer, afstandsbediening, luchtzuivering, wit
ZELURXX Bladloze ventilator, torenventilator, stille staande ventilator met 3 ventilatorsnelheden, 12 uur timer, afstandsbediening, luchtzuivering, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 29
Gebruikt
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: BBG-Onlineshop
Productafbeelding van TurboTronic blender – BG5 – 1200 W, glazen kan van 1,5 l, ice-crushfunctie, smoothiemaker en milkshakemixer, roestvrijstalen behuizing, BPA-vrij, zilver
TurboTronic blender – BG5 – 1200 W, glazen kan van 1,5 l, ice-crushfunctie, smoothiemaker en milkshakemixer, roestvrijstalen behuizing, BPA-vrij, zilver
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 296
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: RetroStore24
Productafbeelding van Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 1956
€ 99,74
Gratis bezorging
Verkoper: GrupaGSM
Productafbeelding van Halsketting met bedel, dames, "boosaardig oog" design, goud 375/1000 - 16mm * 9mm; TRS36015
Halsketting met bedel, dames, "boosaardig oog" design, goud 375/1000 - 16mm * 9mm; TRS36015
€ 123,69
Verkoper: TorusBijoux
Productafbeelding van Hamsa-hanger voor dames, goud 375/1000, met zirconiumoxide – 17mm * 10mm; TRS23564
Hamsa-hanger voor dames, goud 375/1000, met zirconiumoxide – 17mm * 10mm; TRS23564
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 113,29
Verkoper: TorusBijoux
Productafbeelding van Gouden hanger (18 karaat) met aquamarine - 10mm x 5mm; TRS34950
Gouden hanger (18 karaat) met aquamarine - 10mm x 5mm; TRS34950
€ 135,19
Verkoper: TorusBijoux
Productafbeelding van Gouden hanger voor dames, 375/1000 geelgoud, met zirconiumoxide – 13mm * 15mm; TRS10760
Gouden hanger voor dames, 375/1000 geelgoud, met zirconiumoxide – 13mm * 15mm; TRS10760
€ 109,79
Verkoper: TorusBijoux
Productafbeelding van Gouden hanger (18 karaat) met topaas - 10mm x 5mm; TRS34980
Gouden hanger (18 karaat) met topaas - 10mm x 5mm; TRS34980
€ 128,39
Verkoper: TorusBijoux
Productafbeelding van Allibert Trenton Eetstoel + Kussen; 226453
Allibert Trenton Eetstoel + Kussen; 226453
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 84,63
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Gordijn met universele lus (300x145 cm, design: Felicitas) - Voile gordijn met jacquardweefsel, transparante kantlook, lichtdoorlatend en gemakkelijk te onderhouden
Gordijn met universele lus (300x145 cm, design: Felicitas) - Voile gordijn met jacquardweefsel, transparante kantlook, lichtdoorlatend en gemakkelijk te onderhouden
€ 9,62/1m
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 144
€ 13,95
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van Halsketting met bedel voor dames, uitgevoerd in 375/1000 goud met zirconiumoxide – 11mm * 7mm; TRS36036
Halsketting met bedel voor dames, uitgevoerd in 375/1000 goud met zirconiumoxide – 11mm * 7mm; TRS36036
€ 66,29
Verkoper: TorusBijoux
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 990,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 279
€ 99,00
10% Voucher
Verkoper: Rheinline
Productafbeelding van Kombiservice, 30-delig, model A - Seltmann Weiden Rondo_Liane, wit
Kombiservice, 30-delig, model A - Seltmann Weiden Rondo_Liane, wit
€ 122,09
Gratis bezorging
Verkoper: Zurbrueggen
Productafbeelding van Gouden hanger (18 karaat) met citrien - 10mm x 5mm; TRS34956
Gouden hanger (18 karaat) met citrien - 10mm x 5mm; TRS34956
€ 128,79
Verkoper: TorusBijoux
Productafbeelding van Xiaomi E5 schoonmaakrobot met dweilfunctie (wit)
Xiaomi E5 schoonmaakrobot met dweilfunctie (wit)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 118
€ 235,71
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Briloner LED-inbouwspots VIPE
Briloner LED-inbouwspots VIPE
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 129
€ 32,19
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is F.
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Tapijt voor de woonkamer, kunstbont, shaggy, hoogpolig, wasbaar in de wasmachine, zacht, uni, beige, afmetingen 80x150 cm
Tapijt voor de woonkamer, kunstbont, shaggy, hoogpolig, wasbaar in de wasmachine, zacht, uni, beige, afmetingen 80x150 cm
€ 24,16/1m²
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1003
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora
Productafbeelding van Hamsa-hanger voor dames, goud 375/1000 met zirconiumoxide - 14mm * 7mm; TRS34591
Hamsa-hanger voor dames, goud 375/1000 met zirconiumoxide - 14mm * 7mm; TRS34591
€ 55,99
Verkoper: TorusBijoux
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
€ 62,77/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 112,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Wastafelonderkast Vicco Fredd Wit Hoogglans 60 x 56 cm, Model 30378
Wastafelonderkast Vicco Fredd Wit Hoogglans 60 x 56 cm, Model 30378
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 93,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van ZMH LED plafondlamp Sterrenhemel, kleine ronde plafondlamp, 15W, 3000K, 21cm, warm wit, modern, geschikt voor slaapkamer, hal, keuken, woonkamer, kantoor, gang
ZMH LED plafondlamp Sterrenhemel, kleine ronde plafondlamp, 15W, 3000K, 21cm, warm wit, modern, geschikt voor slaapkamer, hal, keuken, woonkamer, kantoor, gang
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 188
€ 38,99
2% Voucher
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: ZMH
Productafbeelding van Eettafel Vicco Repose Wit 65 x 65 cm, Model 30286
Eettafel Vicco Repose Wit 65 x 65 cm, Model 30286
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 136
€ 59,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Ecosa glazen waterkoker met temperatuurregeling | 40°C - 100°C | 1,8 liter | 2200 watt | LCD-display | LED-verlichting | Hoogwaardig roestvrij staal
Ecosa glazen waterkoker met temperatuurregeling | 40°C - 100°C | 1,8 liter | 2200 watt | LCD-display | LED-verlichting | Hoogwaardig roestvrij staal
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 445
€ 69,27
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Flieks Eetkamerstoel, set van 6, gestoffeerde stoel, 360° draaibaar, keukenstoel, make-up stoel met fluwele bekleding, woonkamerstoel met armleuningen en stalen poten, beige
Flieks Eetkamerstoel, set van 6, gestoffeerde stoel, 360° draaibaar, keukenstoel, make-up stoel met fluwele bekleding, woonkamerstoel met armleuningen en stalen poten, beige
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 571,99
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van 9 karaat (375) gouden kruis hanger voor dames, met zirkonia steen - 27mm * 14mm; WJS10736
9 karaat (375) gouden kruis hanger voor dames, met zirkonia steen - 27mm * 14mm; WJS10736
€ 136,79
Verkoper: TorusBijoux
Productafbeelding van Swiss Arabian Eau de Parfum Shaghaf Oud 75ml Unisex
Swiss Arabian Eau de Parfum Shaghaf Oud 75ml Unisex
€ 4.266,67/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 339
€ 32,00
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge
Productafbeelding van Tefal Easy Cook & Clean koekenpan, 28 cm, modelnummer B555063
Tefal Easy Cook & Clean koekenpan, 28 cm, modelnummer B555063
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 87
€ 49,61
-29%
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Merkatura

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Creoolen met hanger, 2 karaat moissanite, sterling zilver 925, hangend, hartvormige hanger
Creoolen met hanger, 2 karaat moissanite, sterling zilver 925, hangend, hartvormige hanger
€ 264,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 26.499,00/1kg
Productafbeelding van 925 Sterling zilveren ketting met een hanger van de aartsengel Michael, afmetingen 43x12mm, verstelbare lengte 50+5cm
925 Sterling zilveren ketting met een hanger van de aartsengel Michael, afmetingen 43x12mm, verstelbare lengte 50+5cm
€ 126,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Halsketting met gitaarkruis, hanger van roestvrij staal, zilver/goud/zwart, voor dames en heren, fanartikel, souvenir, cadeau
Halsketting met gitaarkruis, hanger van roestvrij staal, zilver/goud/zwart, voor dames en heren, fanartikel, souvenir, cadeau
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Halsketting met gitaarkruis, hanger van roestvrij staal, zilver/goud/zwart, voor dames en heren, fanartikel, souvenir, cadeau
Halsketting met gitaarkruis, hanger van roestvrij staal, zilver/goud/zwart, voor dames en heren, fanartikel, souvenir, cadeau
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Halsketting met gitaarkruis, hanger voor dames en heren, zilver/goud/zwart, roestvrij staal, fanartikel, herinneringscadeau
Halsketting met gitaarkruis, hanger voor dames en heren, zilver/goud/zwart, roestvrij staal, fanartikel, herinneringscadeau
€ 78,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Halsketting met gitaarkruis, hanger van roestvrij staal, zilver/goud/zwart, voor dames en heren, fanartikel, souvenir, cadeau
Halsketting met gitaarkruis, hanger van roestvrij staal, zilver/goud/zwart, voor dames en heren, fanartikel, souvenir, cadeau
€ 83,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van 925 Sterling zilveren bedel hanger, schildpad, met blauwe zirkonia. Gat van 4,5 mm, geschikt voor armbanden en kettingen
925 Sterling zilveren bedel hanger, schildpad, met blauwe zirkonia. Gat van 4,5 mm, geschikt voor armbanden en kettingen
€ 48,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 4.899,00/1kg
Productafbeelding van Damen charmehanger, 925 sterling zilver, letter A-Z, met zirkonia. Compatibel met Europese armbanden en kettingen
Damen charmehanger, 925 sterling zilver, letter A-Z, met zirkonia. Compatibel met Europese armbanden en kettingen
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 36.990,00/1kg
Productafbeelding van Damenhanger, 925 sterling zilver, met zirkonia. Compatibel met Europese armbanden en kettingen. Gatmaat: 4,5 mm
Damenhanger, 925 sterling zilver, met zirkonia. Compatibel met Europese armbanden en kettingen. Gatmaat: 4,5 mm
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 42.990,00/1kg
Productafbeelding van Initiaal hanger, 925 sterling zilver, letters A-Z met zirkonia, geschikt voor Europese armbanden en kettingen, 4,5 mm gatgrootte
Initiaal hanger, 925 sterling zilver, letters A-Z met zirkonia, geschikt voor Europese armbanden en kettingen, 4,5 mm gatgrootte
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 34.990,00/1kg
Productafbeelding van Damen Initial Charms, bedel van 925 sterling zilver met een letter van A tot Z, bezet met zirkonia. Compatibel met Europese armbanden en kettingen. Gatmaat: 4,5 mm
Damen Initial Charms, bedel van 925 sterling zilver met een letter van A tot Z, bezet met zirkonia. Compatibel met Europese armbanden en kettingen. Gatmaat: 4,5 mm
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 53.990,00/1kg
Productafbeelding van Halsketting met gitaarkruis, hanger van roestvrij staal, zilver/goud/zwart, voor dames en heren, fanartikel, souvenir, cadeau
Halsketting met gitaarkruis, hanger van roestvrij staal, zilver/goud/zwart, voor dames en heren, fanartikel, souvenir, cadeau
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Halsketting met gitaarkruis, hanger van roestvrij staal, zilver/goud/zwart, voor dames en heren, fanartikel, souvenir, cadeau
Halsketting met gitaarkruis, hanger van roestvrij staal, zilver/goud/zwart, voor dames en heren, fanartikel, souvenir, cadeau
€ 87,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Halsketting met gitaarkruis, hanger van roestvrij staal, zilver/goud/zwart, voor dames en heren, fanartikel, souvenir, cadeau
Halsketting met gitaarkruis, hanger van roestvrij staal, zilver/goud/zwart, voor dames en heren, fanartikel, souvenir, cadeau
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Halsketting met gitaarkruis, hanger van roestvrij staal, zilver/goud/zwart, voor dames en heren, fanartikel, souvenir, cadeau
Halsketting met gitaarkruis, hanger van roestvrij staal, zilver/goud/zwart, voor dames en heren, fanartikel, souvenir, cadeau
€ 83,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Halsketting met gitaarkruis, hanger van roestvrij staal, zilver/goud/zwart, voor dames en heren, fanartikel, souvenir, cadeau
Halsketting met gitaarkruis, hanger van roestvrij staal, zilver/goud/zwart, voor dames en heren, fanartikel, souvenir, cadeau
€ 83,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Halsketting met gitaarkruis, hanger van roestvrij staal, zilver/goud/zwart, voor dames en heren, fanartikel, souvenir, cadeau
Halsketting met gitaarkruis, hanger van roestvrij staal, zilver/goud/zwart, voor dames en heren, fanartikel, souvenir, cadeau
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Halsketting met gitaarkruis, hanger van roestvrij staal, zilver/goud/zwart, voor dames en heren, fanartikel, souvenir, cadeau
Halsketting met gitaarkruis, hanger van roestvrij staal, zilver/goud/zwart, voor dames en heren, fanartikel, souvenir, cadeau
€ 97,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Halsketting met gitaarkruis, hanger van roestvrij staal, zilver/goud/zwart, voor dames en heren, fanartikel, souvenir, cadeau
Halsketting met gitaarkruis, hanger van roestvrij staal, zilver/goud/zwart, voor dames en heren, fanartikel, souvenir, cadeau
€ 83,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Halsketting met gitaarkruis, hanger van roestvrij staal, zilver/goud/zwart, voor dames en heren, fanartikel, souvenir, cadeau
Halsketting met gitaarkruis, hanger van roestvrij staal, zilver/goud/zwart, voor dames en heren, fanartikel, souvenir, cadeau
€ 83,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion