Babor 3D Verstevigende Serum Foundation 05 Sunny (30 ml)

€ 34,68

€ 32,50-6%

€ 1.083,33 / 1l

plus € 2,99 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 9 – ma 12 oktober

Staffelkorting beschikbaar:

Wees er snel bij!
Foundation & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Sisley Phyto Teint Perfection 7N Caramel (30 ml)
Sisley Phyto Teint Perfection 7N Caramel (30 ml)
€ 2.312,00/1l
€ 69,36
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Yves Saint Laurent Foundation, All Hours Glow Foundation, kleur MN8, 25 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Yves Saint Laurent Foundation, All Hours Glow Foundation, kleur MN8, 25 ml
€ 2.080,80/1l
€ 52,02
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Jane Iredale Skintuition SPF 30 Vloeibare Foundation, verhelderend effect, kleur 14 Fair (30 ml)
Jane Iredale Skintuition SPF 30 Vloeibare Foundation, verhelderend effect, kleur 14 Fair (30 ml)
€ 1.666,00/1l
€ 49,98
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Yves Saint Laurent All Hours Glow Foundation, 25 ml
Yves Saint Laurent All Hours Glow Foundation, 25 ml
€ 1.999,20/1l
€ 62,00
-19%
€ 49,98
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Rodial Diamond Foundation 90 (30 ml)
Rodial Diamond Foundation 90 (30 ml)
€ 1.870,00/1l
€ 56,10
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Delfy Cosmetics Vloeibare Foundation, Natural 20 (30 ml)
Delfy Cosmetics Vloeibare Foundation, Natural 20 (30 ml)
€ 1.292,00/1l
€ 38,76
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Babor Hydra Vloeibare Foundation 02 Banana (30 ml)
Babor Hydra Vloeibare Foundation 02 Banana (30 ml)
€ 1.088,00/1l
€ 32,64
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Maria Galland Soin de Teint 812 Éclat 20 Beige (30 ml)
Maria Galland Soin de Teint 812 Éclat 20 Beige (30 ml)
€ 1.768,00/1l
€ 53,04
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Lirene Magic Make Up CC Hydraterende Kleurcrème, 30 ml
Lirene Magic Make Up CC Hydraterende Kleurcrème, 30 ml
€ 214,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,57
-26%
€ 10,74
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van IT Cosmetics CC+ Nude Glow SPF40, 32 ml
IT Cosmetics CC+ Nude Glow SPF40, 32 ml
€ 1.347,19/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 43,11
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van DERMABLEND 3D, 25 ml / 30 ml
DERMABLEND 3D, 25 ml / 30 ml
€ 23.560,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 23,56
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Skeyndor Vitamine C Verhelderende Matterende Foundation, 30 ml
Skeyndor Vitamine C Verhelderende Matterende Foundation, 30 ml
€ 1.198,00/1l
€ 35,94
Gratis bezorging
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Sheer Glow Crème Foundation Huahine, 30 ml
Sheer Glow Crème Foundation Huahine, 30 ml
€ 1.032,67/1l
€ 30,98
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Haut Caviar Vloeibare Foundation & Concealer 2-in-1 05 Petal SPF 15 30 ml
Haut Caviar Vloeibare Foundation & Concealer 2-in-1 05 Petal SPF 15 30 ml
€ 8.590,33/1l
€ 257,71
Gratis bezorging
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Paese, Verhelderende primer voor de make-up, 20 ml
Paese, Verhelderende primer voor de make-up, 20 ml
€ 765,00/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,30
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Clinique Superbalanced - Kleur 18, 30 ml foundation
Clinique Superbalanced - Kleur 18, 30 ml foundation
€ 1.088,00/1l
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF 20, kleur WN 01 Flax (30 ml)
Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF 20, kleur WN 01 Flax (30 ml)
€ 1.462,00/1l
€ 43,86
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Hydrostress Crème-foundation 02, 30 ml
Hydrostress Crème-foundation 02, 30 ml
€ 820,00/1l
€ 24,60
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van MARY KAY Foundation Luminous 3D, verhelderende primer, 30ml, kleur Beige C 110
MARY KAY Foundation Luminous 3D, verhelderende primer, 30ml, kleur Beige C 110
€ 1.021,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 30,63
Verkoper: lithuaniashop
Productafbeelding van Verhelderende vloeibare foundation, 30 ml, kleur 03
Verhelderende vloeibare foundation, 30 ml, kleur 03
€ 443,67/1l
€ 13,31
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De 3D Firming Serum Foundation van het merk Babor is op de markt gebracht voor dames. De Babor 3D Firming Serum Foundation 05 Sunny (30 ml) behoort tot de top 169 best verkochte make-up producten voor dames van de afgelopen twaalf maanden.
Gewicht
0.135 kg
Inhoud
30 ml
Fabrikant
Doelgroepen
Dames
EAN
4015165352334
MPN (Manufacturer Part Number)
645205

Gewicht
0.135 kg
Inhoud
30 ml
Fabrikant
Doelgroepen
Dames
EAN
4015165352334
MPN (Manufacturer Part Number)
645205
Gaat ook goed samen met
Welkomstdeals
Productafbeelding van Babor Collagen Deluxe Foundation 03 Natur (30 ml)
Babor Collagen Deluxe Foundation 03 Natur (30 ml)
€ 1.166,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 38,76
-9%
€ 34,99
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Beautissu set van 4 stoelkussens Pia, 40x45 cm, naturel
Beautissu set van 4 stoelkussens Pia, 40x45 cm, naturel
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van COSTWAY Digitaal Piano, elektronisch keyboard met draagtas, muziekgadget voor kinderen en beginners. Bluetooth, 128 ritmes, MIDI/USB-interface, 88 toetsen
COSTWAY Digitaal Piano, elektronisch keyboard met draagtas, muziekgadget voor kinderen en beginners. Bluetooth, 128 ritmes, MIDI/USB-interface, 88 toetsen
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 101,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Beautissu set van 4 zitkussens Lisa, antraciet, 40x40x8 cm
Beautissu set van 4 zitkussens Lisa, antraciet, 40x40x8 cm
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 60
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Welkomstdeals
Productafbeelding van Winterjas dames, lang model - Warme jas met capuchon, winterparka met rits, slim-fit fleecejas met trekkoord en zakken, marineblauw, maat L
Winterjas dames, lang model - Warme jas met capuchon, winterparka met rits, slim-fit fleecejas met trekkoord en zakken, marineblauw, maat L
3,2Gemiddelde beoordeling: 3,2 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 42,88
-2%
€ 42,02
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Welkomstdeals
Productafbeelding van Ergonomische comfortschuim toplaag | 90 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
Ergonomische comfortschuim toplaag | 90 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 541
€ 42,90
-9%
€ 38,70
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Merax Hydraulisch boxspringbed 140x200 cm met opbergruimte, fluweel bekleed bed met lattenbodem en opbergruimte, multifunctioneel bed, tweepersoonsbed, grijs
Merax Hydraulisch boxspringbed 140x200 cm met opbergruimte, fluweel bekleed bed met lattenbodem en opbergruimte, multifunctioneel bed, tweepersoonsbed, grijs
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 254,99
-€ 7,00
€ 247,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Stella Trading FAST: Elegante garderobekast met veel opbergruimte
Stella Trading FAST: Elegante garderobekast met veel opbergruimte
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 602,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Merax gestoffeerd bed 180x200 cm met lattenbodem en opbergruimte, hydraulisch boxspringbed, fluweelbed met oren, tweepersoonsbed, multifunctioneel bed, grijs
Merax gestoffeerd bed 180x200 cm met lattenbodem en opbergruimte, hydraulisch boxspringbed, fluweelbed met oren, tweepersoonsbed, multifunctioneel bed, grijs
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 343,99
-€ 21,00
€ 322,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Merax Hydraulisch boxspringbed 140x200 cm met bedopslag, verstelbaar hoofdeinde en lattenbodem, bekleed tweepersoonsbed met opbergruimte, van linnen, grijs
Merax Hydraulisch boxspringbed 140x200 cm met bedopslag, verstelbaar hoofdeinde en lattenbodem, bekleed tweepersoonsbed met opbergruimte, van linnen, grijs
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 335,99
-€ 25,00
€ 310,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 6 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Gewoon geweldig van Babor
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Longwear Matte Foundation, Universele tint, Camoufleert donkere kringen, Vermindert roodheid, 3C2, PEBBLE, Natuurlijk, 30 ml
Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Longwear Matte Foundation, Universele tint, Camoufleert donkere kringen, Vermindert roodheid, 3C2, PEBBLE, Natuurlijk, 30 ml
3,4Gemiddelde beoordeling: 3,4 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 37,63
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.254,33/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Re-Nutriv Ultra Radiance Vloeibare Foundation SPF 20, pompflacon, vloeibare formule, geschikt voor alle huidtypes, egaliserend, hydraterend, beschermend, verzachtend, verzorgend, fris, verkoelend
Estée Lauder Re-Nutriv Ultra Radiance Vloeibare Foundation SPF 20, pompflacon, vloeibare formule, geschikt voor alle huidtypes, egaliserend, hydraterend, beschermend, verzachtend, verzorgend, fris, verkoelend
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 113,22
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.774,00/1l
Productafbeelding van TOM FORD Shade And Illuminate Soft Radiance Foundation SPF50, Verpakking: pompflacon, Textuur: crème, Geschikt voor: normale huid, Eigenschappen: voedend, Kleur: Dusk, Effect: stralend
TOM FORD Shade And Illuminate Soft Radiance Foundation SPF50, Verpakking: pompflacon, Textuur: crème, Geschikt voor: normale huid, Eigenschappen: voedend, Kleur: Dusk, Effect: stralend
€ 95,88
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.196,00/1l
Productafbeelding van Sisley Phyto-Hydra Teint, tube, crème, geschikt voor elk huidtype, hydraterend, verzachtend, kalmerend, tint: beige
Sisley Phyto-Hydra Teint, tube, crème, geschikt voor elk huidtype, hydraterend, verzachtend, kalmerend, tint: beige
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 81,65
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.041,25/1l
Productafbeelding van TOM FORD Shade And Illuminate Soft Radiance Foundation SPF50, Verpakking: pompflacon, Textuur: crème, Geschikt voor: normale huid, Eigenschappen: voedend, Kleur: Warm Almond, Effect: stralend
TOM FORD Shade And Illuminate Soft Radiance Foundation SPF50, Verpakking: pompflacon, Textuur: crème, Geschikt voor: normale huid, Eigenschappen: voedend, Kleur: Warm Almond, Effect: stralend
€ 89,57
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.985,67/1l
Productafbeelding van Sisley Phyto-Touche Gel Glow, gezichtsverzorging, 30 ml, geschikt voor alle huidtypes, alle huidtinten, voor vrouwen, in een tube
Sisley Phyto-Touche Gel Glow, gezichtsverzorging, 30 ml, geschikt voor alle huidtypes, alle huidtinten, voor vrouwen, in een tube
€ 76,50
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.550,00/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Maria Galland Soin de Teint 810 Perfection Jeunesse, 30 ml, Beige Foncé (donkere beige tint)
Maria Galland Soin de Teint 810 Perfection Jeunesse, 30 ml, Beige Foncé (donkere beige tint)
€ 75,99
-6%
€ 71,37
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.379,00/1l
Productafbeelding van Dior Forever Skin Perfect Foundation, 10 gram
Dior Forever Skin Perfect Foundation, 10 gram
€ 59,16
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 5.916,00/1kg
Productafbeelding van Dior Forever Skin Glow #2WP, 30 ml
Dior Forever Skin Glow #2WP, 30 ml
€ 61,20
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.040,00/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Sisley Phyto-teint Perfection, pompflacon, crème, universele huidtint, verzachtend, hydraterend, egaliserend, kalmerend, warme tint, beige
Sisley Phyto-teint Perfection, pompflacon, crème, universele huidtint, verzachtend, hydraterend, egaliserend, kalmerend, warme tint, beige
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 95,00
-37%
€ 59,24
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.974,67/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Sisley Phyto-teint Perfection, pompflacon, crème, universele huidtint, verzachtend, hydraterend, egaliserend, kalmerend, neutrale tint, beige
Sisley Phyto-teint Perfection, pompflacon, crème, universele huidtint, verzachtend, hydraterend, egaliserend, kalmerend, neutrale tint, beige
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 76,48
-22%
€ 59,57
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.985,67/1l
Productafbeelding van Bobbi Brown Weightless Skin Foundation SPF 15, tint W-054, Natural Tan (30 ml)
Bobbi Brown Weightless Skin Foundation SPF 15, tint W-054, Natural Tan (30 ml)
€ 56,10
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.870,00/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Sisley Phyto-Teint Nude, een waterige foundation die zich als een tweede huid aanvoelt. 30 ml
Sisley Phyto-Teint Nude, een waterige foundation die zich als een tweede huid aanvoelt. 30 ml
€ 62,22
-10%
€ 55,90
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.863,33/1l
Productafbeelding van Bobbi Brown Skin Foundation Stick, Tyčka, Crème, Universele foundation, Hydraterend, Warme tint, Ivoorwit
Bobbi Brown Skin Foundation Stick, Tyčka, Crème, Universele foundation, Hydraterend, Warme tint, Ivoorwit
€ 58,14
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 64,60/1kg
Productafbeelding van Yves Saint Laurent All Hours Foundation, spray, vloeibare foundation, beige, kleurcode MC2, medium dekking, verkoelend effect
Yves Saint Laurent All Hours Foundation, spray, vloeibare foundation, beige, kleurcode MC2, medium dekking, verkoelend effect
€ 52,02
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.080,80/1l
Productafbeelding van Flawless Lumiere Radiance Perfecting Foundation: Hydraterende 2-in-1 gezichtsgel, Macadamia, 30ml
Flawless Lumiere Radiance Perfecting Foundation: Hydraterende 2-in-1 gezichtsgel, Macadamia, 30ml
€ 54,06
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.802,00/1kg
Productafbeelding van Dior Forever Matte, pompflacon, vloeibare formule, geschikt voor elk huidtype, matterend, hydraterend, verzachtend, verzorgend, geschikt voor donkere huid, neutrale tint
Dior Forever Matte, pompflacon, vloeibare formule, geschikt voor elk huidtype, matterend, hydraterend, verzachtend, verzorgend, geschikt voor donkere huid, neutrale tint
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 53,04
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.768,00/1l
Productafbeelding van Bobbi Brown 716170124407, Tyčka, Crème, Geschikt voor alle huidtypes, Hydraterend, Hydraterend, Camoufleert onzuiverheden, Medium dekking, Geschikt voor warme huidtinten
Bobbi Brown 716170124407, Tyčka, Crème, Geschikt voor alle huidtypes, Hydraterend, Hydraterend, Camoufleert onzuiverheden, Medium dekking, Geschikt voor warme huidtinten
€ 53,04
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 58,93/1kg
Welkomstdeals
Productafbeelding van Sisley Phyto-Teint Ultra Eclat, pompflacon, vloeibare formule, geschikt voor elk huidtype, hydraterend, verzachtend, voor donkere huid, warme tint
Sisley Phyto-Teint Ultra Eclat, pompflacon, vloeibare formule, geschikt voor elk huidtype, hydraterend, verzachtend, voor donkere huid, warme tint
€ 53,63
-2%
€ 52,24
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.741,33/1l
Productafbeelding van Guerlain Parure Gold 24K, Geschikt voor elk huidtype, 35 ml, Gel, met pompje, Hydraterend, Verzachtend, Voor een stralende huid
Guerlain Parure Gold 24K, Geschikt voor elk huidtype, 35 ml, Gel, met pompje, Hydraterend, Verzachtend, Voor een stralende huid
€ 54,64
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.561,14/1l