Philipp Plein - PW2BA0623 - Armbanduhr - Damen - Quarz - Date Superlative

€ 648,66

plus € 2,95 verzendkosten

Bij jou thuis

do 29 oktober – di 3 november

Gratis retour – 14 dagen

Wees er snel bij!
Polshorloges & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Philipp Plein - PWDAA0421 - Polshorloge - Dames - QUEEN
Philipp Plein - PWDAA0421 - Polshorloge - Dames - QUEEN
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 354,99
-€ 64,00
€ 290,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Philipp Plein - PW2BA0523 - Armbanduhr - Damen - Quarz - Date Superlative
Philipp Plein - PW2BA0523 - Armbanduhr - Damen - Quarz - Date Superlative
€ 278,82
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Philipp Plein - PWYAA0523 - Polshorloge - Dames - Quartz - DATE SUPERLATIVE
Philipp Plein - PWYAA0523 - Polshorloge - Dames - Quartz - DATE SUPERLATIVE
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 339,15
-€ 27,78
€ 311,37
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Philipp Plein - PW2BA0123 - Polshorloge - Dames - Kwarts - Date Superlative
Philipp Plein - PW2BA0123 - Polshorloge - Dames - Kwarts - Date Superlative
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 355,84
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Philipp Plein PWJAA0122 dameshorloge, Plein Extreme Lady, wit
Philipp Plein PWJAA0122 dameshorloge, Plein Extreme Lady, wit
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 368,94
-€ 129,94
€ 239,00
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Dameshorloge Philipp Plein PWNAA1623, High-Conic model
Dameshorloge Philipp Plein PWNAA1623, High-Conic model
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 579,80
Gratis bezorging
Verkoper: Watchard
Productafbeelding van Philipp Plein - PWSBA0323 - Polshorloge - Dames - Kwarts - Nobile Lady
Philipp Plein - PWSBA0323 - Polshorloge - Dames - Kwarts - Nobile Lady
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 407,51
-€ 33,42
€ 374,09
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Philipp Plein - PWPNA0324 - Polshorloge - Heren - Kwarts - Date Superlative Gent Rock Couture
Philipp Plein - PWPNA0324 - Polshorloge - Heren - Kwarts - Date Superlative Gent Rock Couture
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 339,15
-€ 27,78
€ 311,37
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Philipp Plein - PWRAA0323 - Polshorloge - Heren - Automatisch - PLEIN PHILIPP 42 MM
Philipp Plein - PWRAA0323 - Polshorloge - Heren - Automatisch - PLEIN PHILIPP 42 MM
€ 836,94
Gratis bezorging
Verkoper: Watchard
Productafbeelding van Philipp Plein - PWYAA0223 - Polshorloge - Dames - Quartz - DATE SUPERLATIVE
Philipp Plein - PWYAA0223 - Polshorloge - Dames - Quartz - DATE SUPERLATIVE
€ 305,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Philipp Plein - PWSAA0623 - Polshorloge - Heren - Quartz - PLEIN PHILIPP 44 MM
Philipp Plein - PWSAA0623 - Polshorloge - Heren - Quartz - PLEIN PHILIPP 44 MM
€ 348,61
Verkoper: Parfumtoi
Productafbeelding van Philipp Plein - PWTAA0323 - Polshorloge - Dames - Quartz - PLEIN PHILIPP LADY
Philipp Plein - PWTAA0323 - Polshorloge - Dames - Quartz - PLEIN PHILIPP LADY
€ 355,84
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Philipp Plein - PWTAA0123 - Polshorloge - Dames - Kwarts - Lady
Philipp Plein - PWTAA0123 - Polshorloge - Dames - Kwarts - Lady
€ 347,18
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Philipp Plein - PWSAA0723 - Polshorloge - Heren - Quartz - PLEIN PHILIPP 44 MM
Philipp Plein - PWSAA0723 - Polshorloge - Heren - Quartz - PLEIN PHILIPP 44 MM
€ 575,07
-€ 114,78
€ 460,29
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Philipp Plein - PWJAA1423 - Polshorloge - Dames - Kwarts - Plein Extreme
Philipp Plein - PWJAA1423 - Polshorloge - Dames - Kwarts - Plein Extreme
€ 346,93
-€ 28,42
€ 318,51
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Philipp Plein horloge PWHAA0521 Hyper Shock, roestvrij staal, 44mm, 5ATM
Philipp Plein horloge PWHAA0521 Hyper Shock, roestvrij staal, 44mm, 5ATM
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 285,74
Gratis bezorging
Verkoper: Watchard
Productafbeelding van Dameshorloge Philipp Plein PWEAA0421, Plein Couture collectie
Dameshorloge Philipp Plein PWEAA0421, Plein Couture collectie
€ 301,34
Gratis bezorging
Verkoper: Watchard
Productafbeelding van Philipp Plein - PWWAA0223 - Polshorloge - Heren - Quartz - THE SKULL SYNTHETIC
Philipp Plein - PWWAA0223 - Polshorloge - Heren - Quartz - THE SKULL SYNTHETIC
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 263,35
Verkoper: uhrcenter
Productafbeelding van Philipp Plein dameshorloge, model PWPOA0424
Philipp Plein dameshorloge, model PWPOA0424
€ 323,40
-€ 74,23
€ 249,17
Verkoper: Parfumtoi
Productafbeelding van Philipp Plein - PWNFA0525 - Polshorloge - Dames - Kwarts - Date Superlative
Philipp Plein - PWNFA0525 - Polshorloge - Dames - Kwarts - Date Superlative
€ 538,64
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Voordelen van winkelen bij ons

  • Snelle en betrouwbare verzending: We verzenden uw bestelling meestal binnen 24-48 uur, afhankelijk van het product, met behulp van betrouwbare transporteurs.
  • retourneren: U kunt uw bestelling eenvoudig retourneren binnen 14 dagen, zonder gedoe.
  • Gegarandeerde beste prijs: We bieden concurrerende prijzen en aanbiedingen voor onze trouwe klanten.
  • Persoonlijke klantenservice: Ons deskundige team staat klaar om u te helpen via , telefoon en chat.
  • Veilige betalingen: U kunt veilig betalen met creditcard, bankoverschrijving of contant bij aflevering.
  • inkorten van metalen bandjes: We passen uw horloge graag op maat bij aankoop.
  • Kortingen op volgende aankopen: Profiteer van loyaliteitsprogramma's en speciale aanbiedingen voor vaste klanten.

Hoe kiest u het juiste horloge? Een praktische gids

Het kiezen van het juiste horloge kan eenvoudig zijn als u weet waar u op moet letten. In deze gids vindt u de belangrijkste factoren — type uurwerk, materiaal, waterdichtheid, maat van de kast en band — die u helpen het ideale horloge te vinden voor dagelijks gebruik en speciale gelegenheden.

    • Bepaal het doel en de stijl
  • Casual / dagelijks: Lichte horloges met een comfortabele band (leer, siliconen of textiel).
  • Elegant / formeel: Metalen band of een hoogwaardige leren band, slank kastontwerp.
  • Sportief: Duurzame materialen, hogere waterdichtheid en sportfuncties (chronograaf, stopwatch).
  • Smartwatch: Connectiviteit, notificaties en een lange batterijduur, afhankelijk van het gebruik.
    • Type uurwerk (movement)
  • Quartz (batterij): Nauwkeurig, lage onderhoudskosten, geschikt voor dagelijks gebruik.
  • Mechanisch (automatisch/handmatig): Traditionele uurwerktechnologie, hogere prijs en behoefte aan onderhoud, aantrekkelijk voor verzamelaars.
  • Zonne-energie / kinetisch: Milieuvriendelijke oplossing met opladen via zonlicht of beweging.
    • Grootte en vorm van de kast
  • Meet uw pols en kies de diameter van de kast op basis van de omtrek: kleinere polsen (36–40 mm), gemiddelde polsen (40–44 mm), grotere polsen (44+ mm).
  • De hoogte (dikte) van de kast beïnvloedt het comfort — slankere kasten passen beter onder een overhemdsmouw.
    • Materialen
  • Kast: Roestvrij staal (duurzaam), titanium (lichtgewicht en hypoallergeen), keramiek (krasbestendig).
  • Glas: Saffier (meest duurzaam), mineraal (betaalbare optie), kunststof (goedkoop, lichtgewicht).
  • Band: Leer (elegant), metaal (robuust), siliconen / textiel (sportief en comfortabel).
    • Waterdichtheid en functies
  • Controleer de waterdichtheid aanduiding: 30 m (spatwater), 50–100 m (douchen, zwemmen), 200 m+ (duiken).
  • Aanvullende functies: chronograaf, datum, lichtgevende wijzers, GMT, alarm, tachymeter.
    • Compatibiliteit en bandbreedte
  • Meet de afstand tussen de lugs (meestal 18, 20, 22 mm) bij het vervangen van de band — controleer bij smartwatches specifieke adapters.
  • Zorg ervoor dat de sluiting (gesp, vlinder, magneetsluiting) aan uw voorkeur voldoet.
    • Budget en service
  • Stel een budget vast — van betaalbare quartzmodellen tot premium mechanische horloges.

Tips om te overwegen

  • Bekijk de grootte van het horloge zorgvuldig — foto's online kunnen soms de verhoudingen verkeerd weergeven.
  • Lees recensies en controleer de authenticiteit van het merk bij de verkoper.
  • Overweeg om meerdere banden aan te schaffen — een verwisselbare band vergroot de veelzijdigheid van het horloge.

Heeft u advies nodig bij het kiezen? Neem contact met ons op en wij helpen u graag bij het vinden van modellen die passen bij uw stijl, maat en budget.



Marke: Philipp Plein
Uhren
Zielgruppe: Damen

Gehäusefarbe: gelbgold
Glas: Mineralglas
Material Armband: Edelstahl
Ø mm: 38
Material Gehäuse: Edelstahl
Zifferblattfarbe: schwarz
Anzeige: Analog
Armbandfarbe: gelbgold
Produkttyp: Armbanduhren
Uhrentyp: Armbanduhren
Uhrwerktyp: Quarz
Verschlussart: Butterflyschließe
Wasserdichtigkeit: 5 ATM
Kleur
Goud
Doelgroepen
Dames
Unisex
Afmetingen
38
Uurwerk
Kwarts
Gewicht
1 kg
Weergave
Analoog
Fabrikant
Philipp Plein Watches
EAN
7630615137551
MPN (Manufacturer Part Number)
PW2BA0623

Kleur
Goud
Doelgroepen
Dames
Unisex
Afmetingen
38
Uurwerk
Kwarts
Gewicht
1 kg
Weergave
Analoog
Fabrikant
Philipp Plein Watches
EAN
7630615137551
MPN (Manufacturer Part Number)
PW2BA0623
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Philipp Plein - PW2BA0523 - Armbanduhr - Damen - Quarz - Date Superlative
Philipp Plein - PW2BA0523 - Armbanduhr - Damen - Quarz - Date Superlative
€ 278,82
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Philipp Plein - PWDAA0421 - Polshorloge - Dames - QUEEN
Philipp Plein - PWDAA0421 - Polshorloge - Dames - QUEEN
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 354,99
-€ 64,00
€ 290,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Dameshorloge Philipp Plein PWNAA1623, High-Conic model
Dameshorloge Philipp Plein PWNAA1623, High-Conic model
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 579,80
Gratis bezorging
Verkoper: Watchard
Productafbeelding van COSTWAY kunstkerstboom, 225 cm, met sneeuw, inclusief 1010 PVC-takken, 450 warmwitte LED-lampjes en een metalen voet. Kerstboom, wit
COSTWAY kunstkerstboom, 225 cm, met sneeuw, inclusief 1010 PVC-takken, 450 warmwitte LED-lampjes en een metalen voet. Kerstboom, wit
€ 11,93/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 209
€ 129,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Hoogwaardige kunstkerstboom, Spaanse dennensoort, 220 cm
Hoogwaardige kunstkerstboom, Spaanse dennensoort, 220 cm
€ 13,53/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 236
€ 140,66
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Nusuk Ateeq Eau de Parfum, 100 ml
Nusuk Ateeq Eau de Parfum, 100 ml
€ 251,90/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 188
€ 25,19
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop
Productafbeelding van Philipp Plein - PWYAA0523 - Polshorloge - Dames - Quartz - DATE SUPERLATIVE
Philipp Plein - PWYAA0523 - Polshorloge - Dames - Quartz - DATE SUPERLATIVE
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 339,15
-€ 27,78
€ 311,37
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Bomann allesnijder met een diameter van 190 mm en een roestvrijstalen mes | Elektrische broodsnijmachine met traploos instelbare snijdiktes (0–15 mm) | MA 451 CB
Bomann allesnijder met een diameter van 190 mm en een roestvrijstalen mes | Elektrische broodsnijmachine met traploos instelbare snijdiktes (0–15 mm) | MA 451 CB
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 326
€ 86,44
Verkoper: Green_Country
Productafbeelding van Versace - VEVC00519 - Armbanduhr - Damen - Quarz - Greca Signature
Versace - VEVC00519 - Armbanduhr - Damen - Quarz - Greca Signature
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 705,60
Gratis bezorging
Verkoper: Schmuck-und-Uhren
Productafbeelding van Philipp Plein - PWSBA0523 - Polshorloge - Dames - Kwarts - Nobile Lady
Philipp Plein - PWSBA0523 - Polshorloge - Dames - Kwarts - Nobile Lady
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 338,14
Verkoper: Parfumtoi
Productafbeelding van Philipp Plein - PWTAA0723 - Polshorloge - Dames - Quartz - PLEIN PHILIPP LADY
Philipp Plein - PWTAA0723 - Polshorloge - Dames - Quartz - PLEIN PHILIPP LADY
€ 287,55
Verkoper: Parfumtoi
Productafbeelding van Paco Rabanne 1 Million Eau de Toilette Spray
Paco Rabanne 1 Million Eau de Toilette Spray
€ 1.277,80/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 139
€ 63,89
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Siliconen hoesje voor Samsung Galaxy A22 5G, beschermende hoes, mat zwart, achterkant, telefoonhoesje
Siliconen hoesje voor Samsung Galaxy A22 5G, beschermende hoes, mat zwart, achterkant, telefoonhoesje
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 182
€ 7,99
Verkoper: CoolGadget
Productafbeelding van Philipp Plein - PW1BA0423 - Polshorloge - Dames - Kwarts - The Hexagon
Philipp Plein - PW1BA0423 - Polshorloge - Dames - Kwarts - The Hexagon
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 303,79
-€ 14,79
€ 289,00
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van WOHNLING Design salontafel set van 2, wit, marmerlook, rechthoekig. Salontafels, 2-delig, metalen onderstel, goudkleurig. Elegante salontafels voor de woonkamer, moderne settafels
WOHNLING Design salontafel set van 2, wit, marmerlook, rechthoekig. Salontafels, 2-delig, metalen onderstel, goudkleurig. Elegante salontafels voor de woonkamer, moderne settafels
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 310,73
Gratis bezorging
Verkoper: Ervesto
Productafbeelding van ARMAF CLUB DE NUIT INTENSE MAN EDT 105ML Eau de Toilette
ARMAF CLUB DE NUIT INTENSE MAN EDT 105ML Eau de Toilette
€ 2.485,71/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 884
€ 26,10
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome
Productafbeelding van Lattafa Perfumes - Asad EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Asad EDP 100ml
€ 225,00/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1031
€ 22,50
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 549,80/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 2042
€ 54,98
Verkoper: Novada-Shop
Productafbeelding van Elektrisch loopband met LCD-display. Fitnessapparaat voor thuisgebruik, met bijbehorende app
Elektrisch loopband met LCD-display. Fitnessapparaat voor thuisgebruik, met bijbehorende app
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 191
€ 199,00
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH
Productafbeelding van Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
€ 460,60/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 980
€ 46,06
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1004
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 990,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 281
€ 99,00
10% Voucher
Verkoper: Rheinline
Productafbeelding van Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 289,50/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2420
€ 28,95
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2198
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van Philipp Plein - PW2BA0223 - Polshorloge - Dames - Kwarts - Date Superlative
Philipp Plein - PW2BA0223 - Polshorloge - Dames - Kwarts - Date Superlative
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 298,02
Verkoper: Parfumtoi
Productafbeelding van Philipp Plein - PW2BA0123 - Polshorloge - Dames - Kwarts - Date Superlative
Philipp Plein - PW2BA0123 - Polshorloge - Dames - Kwarts - Date Superlative
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 355,84
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Philipp Plein PWJAA0122 dameshorloge, Plein Extreme Lady, wit
Philipp Plein PWJAA0122 dameshorloge, Plein Extreme Lady, wit
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 368,94
-€ 129,94
€ 239,00
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Philipp Plein - PW1BA0623 - Polshorloge - Dames - Kwarts - The Hexagon
Philipp Plein - PW1BA0623 - Polshorloge - Dames - Kwarts - The Hexagon
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 319,23
-€ 26,13
€ 293,10
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Philipp Plein - PWSBA0223 - Polshorloge - Dames - Kwarts - Nobile Lady
Philipp Plein - PWSBA0223 - Polshorloge - Dames - Kwarts - Nobile Lady
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 287,55
Verkoper: Parfumtoi
Productafbeelding van Philipp Plein - PWPNA0324 - Polshorloge - Heren - Kwarts - Date Superlative Gent Rock Couture
Philipp Plein - PWPNA0324 - Polshorloge - Heren - Kwarts - Date Superlative Gent Rock Couture
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 339,15
-€ 27,78
€ 311,37
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Invicta Bolt 25515 Herenhorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met een gouden wijzerplaat - 52 mm
Invicta Bolt 25515 Herenhorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met een gouden wijzerplaat - 52 mm
€ 194,00
Gratis bezorging
Verkoper: Official-InvictaStoresEU
Productafbeelding van Invicta Bolt 25519 Herenhorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met een groene wijzerplaat - 52 mm
Invicta Bolt 25519 Herenhorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met een groene wijzerplaat - 52 mm
€ 184,00
Gratis bezorging
Verkoper: Official-InvictaStoresEU
Productafbeelding van Invicta Pro Diver - SCUBA 17882 - Herenhorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met blauwe wijzerplaat - 48 mm
Invicta Pro Diver - SCUBA 17882 - Herenhorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met blauwe wijzerplaat - 48 mm
€ 149,00
Gratis bezorging
Verkoper: Official-InvictaStoresEU
Productafbeelding van Invicta Pro Diver - SCUBA 0070 - Herenhorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met blauwe wijzerplaat - 48 mm
Invicta Pro Diver - SCUBA 0070 - Herenhorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met blauwe wijzerplaat - 48 mm
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 129,00
Gratis bezorging
Verkoper: Official-InvictaStoresEU
Productafbeelding van Invicta Pro Diver 12820 - Dameshorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met een gouden wijzerplaat - 40 mm - Met 15 diamanten
Invicta Pro Diver 12820 - Dameshorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met een gouden wijzerplaat - 40 mm - Met 15 diamanten
€ 129,00
Gratis bezorging
Verkoper: Official-InvictaStoresEU
Productafbeelding van Invicta I-Force 19252 Herenhorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met blauwe wijzerplaat - 51 mm
Invicta I-Force 19252 Herenhorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met blauwe wijzerplaat - 51 mm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 129,00
Gratis bezorging
Verkoper: Official-InvictaStoresEU
Productafbeelding van Invicta Speedway 22785 Herenhorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met zwarte wijzerplaat - 48 mm
Invicta Speedway 22785 Herenhorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met zwarte wijzerplaat - 48 mm
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 119,00
Gratis bezorging
Verkoper: Official-InvictaStoresEU
Productafbeelding van Invicta Speedway 24208 Herenhorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met blauwe wijzerplaat - 45 mm
Invicta Speedway 24208 Herenhorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met blauwe wijzerplaat - 45 mm
€ 119,00
Gratis bezorging
Verkoper: Official-InvictaStoresEU
Welkomstdeals
Productafbeelding van Hipperboo® Bamboe Dameshorloge – Polshorloge van bamboe met een lichtbruine lederen band – Quartz uurwerk – Inclusief cadeauverpakking en extra band
Hipperboo® Bamboe Dameshorloge – Polshorloge van bamboe met een lichtbruine lederen band – Quartz uurwerk – Inclusief cadeauverpakking en extra band
€ 49,95
-20%
€ 39,95
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Qualifeet
Productafbeelding van Invicta I-Force 3329 herenhorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met blauwe wijzerplaat - 46 mm
Invicta I-Force 3329 herenhorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met blauwe wijzerplaat - 46 mm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 109,00
Gratis bezorging
Verkoper: Official-InvictaStoresEU
Productafbeelding van Invicta Speedway 9211 herenhorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met witte wijzerplaat - 39 mm
Invicta Speedway 9211 herenhorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met witte wijzerplaat - 39 mm
€ 109,00
Gratis bezorging
Verkoper: Official-InvictaStoresEU
Productafbeelding van Invicta Speedway 9223 herenhorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met zwarte wijzerplaat - 39 mm
Invicta Speedway 9223 herenhorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met zwarte wijzerplaat - 39 mm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 109,00
Gratis bezorging
Verkoper: Official-InvictaStoresEU
Productafbeelding van Invicta Angel 21387 - Dameshorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met witte wijzerplaat - 36 mm
Invicta Angel 21387 - Dameshorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met witte wijzerplaat - 36 mm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 109,00
Gratis bezorging
Verkoper: Official-InvictaStoresEU
Productafbeelding van Invicta Angel 24662 - Dameshorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met blauwe wijzerplaat - 40 mm
Invicta Angel 24662 - Dameshorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met blauwe wijzerplaat - 40 mm
€ 109,00
Gratis bezorging
Verkoper: Official-InvictaStoresEU
Productafbeelding van Invicta Specialty 0379: Herenhorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met zwarte wijzerplaat - 48 mm
Invicta Specialty 0379: Herenhorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met zwarte wijzerplaat - 48 mm
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 99,00
Gratis bezorging
Verkoper: Official-InvictaStoresEU
Productafbeelding van Invicta Pro Diver 22062 herenhorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met zwarte wijzerplaat - 43 mm
Invicta Pro Diver 22062 herenhorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met zwarte wijzerplaat - 43 mm
€ 104,00
Gratis bezorging
Verkoper: Official-InvictaStoresEU
Productafbeelding van Invicta Angel 22708 - Dameshorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met rosé gouden wijzerplaat - 40 mm
Invicta Angel 22708 - Dameshorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met rosé gouden wijzerplaat - 40 mm
€ 94,00
Gratis bezorging
Verkoper: Official-InvictaStoresEU
Productafbeelding van Invicta Specialty 29395 - Dameshorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met grijze wijzerplaat - 36 mm
Invicta Specialty 29395 - Dameshorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met grijze wijzerplaat - 36 mm
€ 89,00
Gratis bezorging
Verkoper: Official-InvictaStoresEU
Productafbeelding van Invicta Specialty 29378 Herenhorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met zilverkleurige wijzerplaat - 43 mm
Invicta Specialty 29378 Herenhorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met zilverkleurige wijzerplaat - 43 mm
€ 89,00
Gratis bezorging
Verkoper: Official-InvictaStoresEU
Productafbeelding van Invicta Specialty 29372 Herenhorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met grijze wijzerplaat - 43 mm
Invicta Specialty 29372 Herenhorloge - Quartz uurwerk - Roestvrij staal met grijze wijzerplaat - 43 mm
€ 89,00
Gratis bezorging
Verkoper: Official-InvictaStoresEU