XOC Purple Whitening Set: Tandpasta + Bamboe-tandenborstel

€ 12,51

€ 125,10 / 1l

Stuntprijs
vergeleken met de rest van Nederland

Gratis bezorging

Bij jou thuis

di 13 – do 15 oktober
Wees er snel bij!
Tandpasta's & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Truesmile | Tandpasta - 100 ml - Purple Reveal - Munt - Met fluoride - Paars pigment - Inclusief tandenborstel
Truesmile | Tandpasta - 100 ml - Purple Reveal - Munt - Met fluoride - Paars pigment - Inclusief tandenborstel
€ 27,90/1l
€ 2,79
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Violette tandpasta voor wittere tanden, kleurcorrectie en het verwijderen van tandvlekvlekken
Violette tandpasta voor wittere tanden, kleurcorrectie en het verwijderen van tandvlekvlekken
€ 233,17/1l
2,9Gemiddelde beoordeling: 2,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 30,95
-54%
€ 13,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Lila tandpasta, voor gele tanden, tandblekende tandpasta, V34 kleurcorrecterende tandpasta, lila tandpasta voor het verwijderen van verkleuring, 30 ml
Lila tandpasta, voor gele tanden, tandblekende tandpasta, V34 kleurcorrecterende tandpasta, lila tandpasta voor het verwijderen van verkleuring, 30 ml
€ 898,33/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 92
€ 26,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dilemma_Flex
Productafbeelding van Tandpasta Lacalut White met bleekformule, 75 ml
Tandpasta Lacalut White met bleekformule, 75 ml
€ 121,33/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 9,10
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Vruchtenpasta + tandpasta set
Vruchtenpasta + tandpasta set
€ 263,50/1kg
€ 15,81
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Aquafresh White & Shine tandpasta, 100 ml
Aquafresh White & Shine tandpasta, 100 ml
€ 87,62/1kg
€ 11,39
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Aquafresh White Renewal tandpasta, 75 ml, 234308
Aquafresh White Renewal tandpasta, 75 ml, 234308
€ 110,00/1kg
€ 12,10
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Vitis Gum tandpasta, 150 ml
Vitis Gum tandpasta, 150 ml
€ 121,20/1l
€ 18,18
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Sea4 Gum tandpasta, 75 ml
Sea4 Gum tandpasta, 75 ml
€ 303,60/1l
€ 22,77
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Sensodyne Tandpasta Proglasur Gentle White (75 ml)
Sensodyne Tandpasta Proglasur Gentle White (75 ml)
€ 65,20/1l
€ 4,89
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Lacalut Flora White tandpasta, 75 ml
Lacalut Flora White tandpasta, 75 ml
€ 135,80/1kg
€ 13,58
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Sensodyne Whitening tandpasta, 75 ml
Sensodyne Whitening tandpasta, 75 ml
€ 306,00/1l
€ 22,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Colgate tandpasta (2 x 75 ml)
Colgate tandpasta (2 x 75 ml)
€ 121,48/1kg
€ 30,37
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Sensodyne tandpasta (75 ml)
Sensodyne tandpasta (75 ml)
€ 199,87/1l
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van BlanX Whitening tandpasta tegen tandsteen, 75 ml
BlanX Whitening tandpasta tegen tandsteen, 75 ml
€ 48,20/1l
€ 4,82
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Aquafresh Whitening tandpasta, 75 ml
Aquafresh Whitening tandpasta, 75 ml
€ 16,10/1kg
€ 1,66
-3%
€ 1,61
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Elmex Sensitive Gentle White tandpasta, 75 ml
Elmex Sensitive Gentle White tandpasta, 75 ml
€ 160.666,66/1kg
€ 14,46
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van TANDPASTA SET, 3 stuks
TANDPASTA SET, 3 stuks
€ 96,00/1l
€ 19,20
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Het regelmatig gebruik van deze tandpasta helpt om verkleuringen door koffie- of theekonsumatie te verminderen en biedt tegelijkertijd een effectieve bescherming tegen bacteriën.

De aanbiedingsverpakking bevat ook een bamboe-tandenborstel, die niet alleen milieuvriendelijk is, maar ook zacht voor het tandvlees en effectief in het reinigen van de tanden.

Deze set is een uitstekende keuze voor iedereen die waarde hecht aan hoogwaardige mondverzorgingsproducten, evenals voor milieubewuste consumenten.

Met deze zwart-paarse tandpasta uit Engeland kunt u elke dag genieten van een gezond glimlach en frisse adem.

In de verpakking: 1 stuk à 100 ml

Vermindering van verkleuringen : Helpt bij het verminderen van koffie- en theevlekken.

Neutralisatie van slechte adem : Zorgt voor frisse adem.

Dagelijks gebruik : Veilig en effectief bij regelmatig gebruik.

Aanbiedingsverpakking met bamboe-tandenborstel : Extra milieuvriendelijk.

Afmetingen
100 milliliter
Model
XOC XPEL
Gewicht
180 g
Slijtagegraad
Laag
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
Alcohol denat., Parfum (geur), Aqua (water), Limoneen, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarine, Benzylsalicylaat, Eugenol, Alpha-isomethylionon
Fabrikant
XOC
EAN
5060120177292

Afmetingen
100 milliliter
Model
XOC XPEL
Gewicht
180 g
Slijtagegraad
Laag
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
Alcohol denat., Parfum (geur), Aqua (water), Limoneen, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarine, Benzylsalicylaat, Eugenol, Alpha-isomethylionon
Fabrikant
XOC
EAN
5060120177292
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Violette tandpasta voor wittere tanden, kleurcorrectie en het verwijderen van tandvlekvlekken
Violette tandpasta voor wittere tanden, kleurcorrectie en het verwijderen van tandvlekvlekken
€ 233,17/1l
2,9Gemiddelde beoordeling: 2,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 30,95
-54%
€ 13,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum, 90 ml
Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum, 90 ml
€ 811,11/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 825
€ 73,00
Gratis bezorging
Verkoper: Estilo
Productafbeelding van Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
€ 199,90/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 1498
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: House_of_Niche
Productafbeelding van Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1004
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora
Productafbeelding van UltraBlanc Whitening tandpasta, 75 ml
UltraBlanc Whitening tandpasta, 75 ml
€ 123,47/1l
€ 9,26
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Stijltangset 5-in-1 met 3 opzetstukken, stijltang voor grote krullen, stijltang met instelbare temperatuur, krultang met golvende platen, keramische coating, krullen
Stijltangset 5-in-1 met 3 opzetstukken, stijltang voor grote krullen, stijltang met instelbare temperatuur, krultang met golvende platen, keramische coating, krullen
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 91
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: BorlinGmbH
Productafbeelding van Lattafa Ameerat Al Arab Asdaaf Eau de Parfum, 100 ml
Lattafa Ameerat Al Arab Asdaaf Eau de Parfum, 100 ml
€ 2.190,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 282
€ 21,90
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van Lattafa Oud For Glory Eau De Parfum (100 ml)
Lattafa Oud For Glory Eau De Parfum (100 ml)
€ 300,30/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2420
€ 30,03
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van PROFI COOK Dubbele heteluchtfriteuse PC-FR 1287 H, modelnummer 302927
PROFI COOK Dubbele heteluchtfriteuse PC-FR 1287 H, modelnummer 302927
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 205
€ 104,05
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Truesmile | Tandpasta - 100 ml - Purple Reveal - Munt - Met fluoride - Paars pigment - Inclusief tandenborstel
Truesmile | Tandpasta - 100 ml - Purple Reveal - Munt - Met fluoride - Paars pigment - Inclusief tandenborstel
€ 27,90/1l
€ 2,79
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 289,50/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2420
€ 28,95
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome
Productafbeelding van MediaShop M19972 Luchtzuiveraar, geschikt voor ruimtes tot 30m², wit
MediaShop M19972 Luchtzuiveraar, geschikt voor ruimtes tot 30m², wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 179,00
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Ziaja Intieme wasvloeistof met melkzuur, 500 ml / 8681
Ziaja Intieme wasvloeistof met melkzuur, 500 ml / 8681
€ 5,65/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,30
-66%
€ 3,11
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Buymax Renforce beddengoed, 135x200 cm, gemaakt van 100% katoen, 2-delig met rits. Kussensloop: 80x80 cm
Buymax Renforce beddengoed, 135x200 cm, gemaakt van 100% katoen, 2-delig met rits. Kussensloop: 80x80 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 188
€ 29,90
Verkoper: Buymax
Productafbeelding van VESKA® 3-in-1 combinatie kinderwagen, inclusief babyzitje, buggy, joggingwagen, met verzorgingstas, muggennet, regenbescherming, speeltafel, autostoeltje, voetenzak, QuickFold-mechanisme, aluminium frame - zwart - antraciet/antraciet
VESKA® 3-in-1 combinatie kinderwagen, inclusief babyzitje, buggy, joggingwagen, met verzorgingstas, muggennet, regenbescherming, speeltafel, autostoeltje, voetenzak, QuickFold-mechanisme, aluminium frame - zwart - antraciet/antraciet
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 100
€ 219,00
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH
Productafbeelding van Xiaomi HyperCharge Combo Oplader 67W met USB-A naar USB-C kabel - Wit
Xiaomi HyperCharge Combo Oplader 67W met USB-A naar USB-C kabel - Wit
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 87
€ 28,13
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
Productafbeelding van [en.casa]® Nachtkastje, zwart, met 1 lade en 1 open vak, gemaakt van spaanplaat
[en.casa]® Nachtkastje, zwart, met 1 lade en 1 open vak, gemaakt van spaanplaat
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 38,99
-7%
€ 35,99
Gratis bezorging
Verkoper: premiumxl
Productafbeelding van MoMi Grace, zonnescherm, kinderreisysteem, geschikt voor jongens en meisjes, inklapbaar, zwart
MoMi Grace, zonnescherm, kinderreisysteem, geschikt voor jongens en meisjes, inklapbaar, zwart
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 155,99
-€ 6,00
€ 149,99
Gratis bezorging
Verkoper: Van-Asten-Babysuperstore
Productafbeelding van Opro Night Gebitsbeschermer - Transparant  | Maat: SR
Opro Night Gebitsbeschermer - Transparant | Maat: SR
€ 28,90
Gratis bezorging
Verkoper: Teamswear
Productafbeelding van ASICS Gel-NYC, kleur: grafietgrijs, zwart, maat: US10.5, EU44.5
ASICS Gel-NYC, kleur: grafietgrijs, zwart, maat: US10.5, EU44.5
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 222,80
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van COSTWAY 180 cm kunstkerstboom met 928 PVC-takken, kerstboom met metalen voet, kunstboom, kerstboom, inklapbaar, groen
COSTWAY 180 cm kunstkerstboom met 928 PVC-takken, kerstboom met metalen voet, kunstboom, kerstboom, inklapbaar, groen
€ 8,92/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 155
€ 57,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Luchtzuiveraar van Brandt, geschikt voor ruimtes tot 16 m². 5-traps filtersysteem: voorfilter / HEPA-filter H13 / actieve koolfilter / negatieve ionen / UV-lamp
Luchtzuiveraar van Brandt, geschikt voor ruimtes tot 16 m². 5-traps filtersysteem: voorfilter / HEPA-filter H13 / actieve koolfilter / negatieve ionen / UV-lamp
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 35,00
Gratis bezorging
Verkoper: Mikapro
Productafbeelding van Curaprox 73315705, Universeel, 60 ml, Voor volwassenen, Natriumlaurylsulfaat (SDS), Triclosan, Microplastics, Verpakking: doos
Curaprox 73315705, Universeel, 60 ml, Voor volwassenen, Natriumlaurylsulfaat (SDS), Triclosan, Microplastics, Verpakking: doos
€ 456,17/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 27,37
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Buymax Topper, elastische hoeslaken van jersey, 100% katoen, geschikt voor matrassen tot 12 cm dik, afmeting 120x200 cm, antracietgrijs
Buymax Topper, elastische hoeslaken van jersey, 100% katoen, geschikt voor matrassen tot 12 cm dik, afmeting 120x200 cm, antracietgrijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 959
€ 13,99
Verkoper: Buymax
Productafbeelding van Buymax Spannenlaken 180x200 cm, dubbelverpakking, 100% katoen. Spannenlaken, jersey kwaliteit, geschikt voor matrassen tot 25 cm hoog, kleur: zwart
Buymax Spannenlaken 180x200 cm, dubbelverpakking, 100% katoen. Spannenlaken, jersey kwaliteit, geschikt voor matrassen tot 25 cm hoog, kleur: zwart
€ 36,69
Verkoper: Buymax
Productafbeelding van Lattafa Parfum Qaaed Eau de Parfum, 100 ml
Lattafa Parfum Qaaed Eau de Parfum, 100 ml
€ 2.430,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2420
€ 24,30
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Brandson keramische kachel, 2000W, met afstandsbediening, energiezuinig
Brandson keramische kachel, 2000W, met afstandsbediening, energiezuinig
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 169
€ 66,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van PARAZAX complex, 30 capsules, het origineel
PARAZAX complex, 30 capsules, het origineel
€ 3.339,11/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 54,99
-5%
€ 51,99
Verkoper: WR-Products
Productafbeelding van Lattafa Her Confession Eau de Parfum für Damen 100 ml
Lattafa Her Confession Eau de Parfum für Damen 100 ml
€ 3.638,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 625
€ 36,38
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Arm & Hammer - Tandpasta, 4-stuks - Advance White - Whitening (blekend) - Bescherming tegen tandbederf
Arm & Hammer - Tandpasta, 4-stuks - Advance White - Whitening (blekend) - Bescherming tegen tandbederf
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,99
Verkoper: Lemonbite
€ 23,51/1l
Productafbeelding van Arm & Hammer - Tandpasta, 2-pack - Advance White - Whitening (blekend) - Bescherming tegen gaatjes - Formule met baking soda
Arm & Hammer - Tandpasta, 2-pack - Advance White - Whitening (blekend) - Bescherming tegen gaatjes - Formule met baking soda
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 9,58
Verkoper: Lemonbite
€ 28,18/1l
Productafbeelding van Arm & Hammer - Tandpasta, 3-pack - Advance White - Witte tanden - Bescherming tegen tandbederf
Arm & Hammer - Tandpasta, 3-pack - Advance White - Witte tanden - Bescherming tegen tandbederf
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,49
Verkoper: Lemonbite
€ 26,45/1l
Productafbeelding van Arm & Hammer, Advance White, Extreme, tandpasta voor het witter maken van tanden, met baking soda en peroxide, 170 gram
Arm & Hammer, Advance White, Extreme, tandpasta voor het witter maken van tanden, met baking soda en peroxide, 170 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 49,90/1l
Productafbeelding van Arm & Hammer tandpasta, met peroxide, voor het witter maken van tanden, mintsmaak, met fluoride, 170 gram
Arm & Hammer tandpasta, met peroxide, voor het witter maken van tanden, mintsmaak, met fluoride, 170 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 69,90/1l
Productafbeelding van Arm & Hammer - Tandpasta - 2-pack - Complete Care - Allround bescherming - Vlekverwijdering - Formule met baking soda
Arm & Hammer - Tandpasta - 2-pack - Complete Care - Allround bescherming - Vlekverwijdering - Formule met baking soda
€ 7,99
Verkoper: Lemonbite
€ 23,50/1l
Productafbeelding van Tandpasta, Arm & Hammer, Sensitive, met fluoride ter bescherming tegen tandbederf, verfrissende muntsmaak, 127 g
Tandpasta, Arm & Hammer, Sensitive, met fluoride ter bescherming tegen tandbederf, verfrissende muntsmaak, 127 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 49,90/1l
Productafbeelding van Arm & Hammer - Tandpasta - 4-stuks verpakking - Complete verzorging - Allround bescherming - Vlekverwijdering
Arm & Hammer - Tandpasta - 4-stuks verpakking - Complete verzorging - Allround bescherming - Vlekverwijdering
€ 15,89
Verkoper: Lemonbite
€ 23,37/1l
Productafbeelding van Arm & Hammer - Tandpasta - 3-pack - Complete Care - Allround bescherming - Vlekverwijdering
Arm & Hammer - Tandpasta - 3-pack - Complete Care - Allround bescherming - Vlekverwijdering
€ 12,99
Verkoper: Lemonbite
€ 25,47/1l
Productafbeelding van Crest 3D White Brilliance Tandpasta met Pepermunt – Bleektandpasta – Set van 3 stuks - 3 x 130g
Crest 3D White Brilliance Tandpasta met Pepermunt – Bleektandpasta – Set van 3 stuks - 3 x 130g
€ 49,99
Verkoper: Lemonbite
€ 128,18/1l
Productafbeelding van BIOMED - Tandpasta - Actieve kool - 4-stuks verpakking - Witteffect - Zonder fluoride - Met actieve kool
BIOMED - Tandpasta - Actieve kool - 4-stuks verpakking - Witteffect - Zonder fluoride - Met actieve kool
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,69
Verkoper: Lemonbite
€ 39,22/1l
Productafbeelding van BIOMED - Tandpasta - 2 stuks - Voor gezond tandvlees - Kalmerende bescherming voor het tandvlees - Zonder fluoride
BIOMED - Tandpasta - 2 stuks - Voor gezond tandvlees - Kalmerende bescherming voor het tandvlees - Zonder fluoride
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,56
Verkoper: Lemonbite
€ 42,80/1l
Productafbeelding van BIOMED - Tandpasta - Actieve kool - 3-pack - Witteffect - Zonder fluoride - Met actieve kool
BIOMED - Tandpasta - Actieve kool - 3-pack - Witteffect - Zonder fluoride - Met actieve kool
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,99
Verkoper: Lemonbite
€ 39,97/1l
Productafbeelding van BIOMED - Tandpasta - 2 stuks - Calcimax - Remineraliserend - Zonder fluoride
BIOMED - Tandpasta - 2 stuks - Calcimax - Remineraliserend - Zonder fluoride
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,99
Verkoper: Lemonbite
€ 44,95/1l
Productafbeelding van BIOMED Tandpasta Whitening Actieve Kool, zonder fluoride, 100 g
BIOMED Tandpasta Whitening Actieve Kool, zonder fluoride, 100 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 7,46
-38%
€ 4,59
Verkoper: Lemonbite
€ 45,90/1l
Productafbeelding van Tandpasta, Biomed, Calcimax, versterkt en remineraliseert het tandglazuur, met natriumbicarbonaat en roze klei, veganistisch, natuurlijke ingrediënten, fluoridevrij, 100 g
Tandpasta, Biomed, Calcimax, versterkt en remineraliseert het tandglazuur, met natriumbicarbonaat en roze klei, veganistisch, natuurlijke ingrediënten, fluoridevrij, 100 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 20,11
-77%
€ 4,59
Verkoper: Lemonbite
€ 45,90/1l
Productafbeelding van Biomed GUM HEALTH Tandpasta: Gezondheid en bescherming van het tandvlees, zonder fluoride. 100 g
Biomed GUM HEALTH Tandpasta: Gezondheid en bescherming van het tandvlees, zonder fluoride. 100 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 7,46
-42%
€ 4,29
Verkoper: Lemonbite
€ 42,90/1l
Productafbeelding van Biomed Sensitive tandpasta voor gevoelige tanden, versterkt het tandglazuur, 100 g
Biomed Sensitive tandpasta voor gevoelige tanden, versterkt het tandglazuur, 100 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 7,46
-38%
€ 4,59
Verkoper: Lemonbite
€ 45,90/1l
Productafbeelding van BIOMED - Tandpasta - 3 stuks - Calcimax - Remineraliserend - Zonder fluoride
BIOMED - Tandpasta - 3 stuks - Calcimax - Remineraliserend - Zonder fluoride
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,19
Verkoper: Lemonbite
€ 43,97/1l
Productafbeelding van SPLAT - Tandpasta - 4-stuks verpakking - White Plus - Verhelderend - Geschikt voor gevoelige tanden
SPLAT - Tandpasta - 4-stuks verpakking - White Plus - Verhelderend - Geschikt voor gevoelige tanden
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,99
Verkoper: Lemonbite
€ 49,97/1l