3,0



Gebaseerd op 4 beoordelingen
Vergelijkbare producten

Flexosamine Crème - 100 ml - 5 stuks (500 ml)
€ 248,00/1l
€ 124,00
Gratis bezorging
Verkoper: Intact27

Hondrostrong Forte Crème - 300 ml, verpakking met 3 stuks
€ 316,67/1l
€ 95,00
Gratis bezorging
Verkoper: Intact27

Hondrofrost
€ 79,90/1l
€ 39,95
Verkoper: Natucap

HondroLife Spray
€ 1.433,00/1l
€ 42,99
Verkoper: WR-Products

CARROTEN Intensieve bruiningsgel, 150 ml
€ 146,67/1l
€ 22,00
Gratis bezorging
Verkoper: Pharmacygreek

Intenskin Crème - 100 ml
€ 78,00/1l
€ 39,00
Gratis bezorging
Verkoper: Intact27

Mentholbox: Mentholsteen, migrainesteen, verfrissende en verkoelende menthol-macaron om de voorhoofd en nek mee in te wrijven. 2x6g
€ 9.423,33/1kg
€ 56,54
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

RÖWO Flexi Forte Gel: Diepwerkende warmte-effect voor het verminderen van spier- en gewrichtspijn, 50 ml gel
€ 191,06/1kg
€ 12,61
Verkoper: AbisZ-Markt

Medische crème, Evolsin, voor de behandeling van psoriasis, atopische dermatitis en eczeem, 50 ml
€ 174,40/1l
€ 17,44
Verkoper: AbisZ-Markt

Hondrostrong Forte
€ 79,20/1l
€ 39,60
Verkoper: AbisZ-Markt

2x Verpakking vacuümcups voor borstmassage, borstvergroting, cupping therapie
€ 57.475,00/1kg
€ 22,99
Verkoper: A_und_G

pjuractive 2SKIN Anti-schuur gel - tegen huidirritatie en wondjes - inhoud 30 ml
€ 1.449,33/1l
€ 43,48
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Dr. Theiss Beinwellzalf, 100 ml zalf
€ 152,10/1l
€ 15,21
Verkoper: AbisZ-Markt

Artovitel
€ 231,60/1l
€ 28,95
Verkoper: Natucap

Hondrostart Forte
€ 349,50/1l
€ 34,95
Verkoper: Natucap

Arthrovia
€ 343,60/1l
€ 42,95
Verkoper: Natucap

Cremeschaum Callusan Forte, 125 ml
€ 86,56/1l
€ 10,82
Verkoper: AbisZ-Markt

Valoril-3x
€ 943,80/1l
€ 94,38
Gratis bezorging
Verkoper: Natucap

Varicold
€ 319,60/1l
€ 39,95
Verkoper: Natucap

Artroviv Plus+
€ 279,60/1l
€ 34,95
Verkoper: Natucap
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Flexosamine Forte
Gebruik van Flexosamine Forte: Breng de gel één keer per dag aan op het aangedane gebied met een masserende beweging. Was uw handen daarna grondig.
Inhoud: Flexosamine Forte 100 ml
Bewaarinstructies: Bewaar droog, gesloten en bij kamertemperatuur, tenzij anders aangegeven op de verpakking.
In de verpakking: Flexosamine Forte + 100 ml
Waarschuwing: Gebruik op de huid, wrijf indien nodig meerdere keren per dag in. Vermijd contact met de ogen. Dit product is uitsluitend voor uitwendig gebruik. Niet gebruiken bij kinderen jonger dan 16 jaar. Dit product is bedoeld voor volwassenen. We raden aan om dit en alle andere huidverzorgingsproducten 48 uur voor het eerste gebruik op een klein stukje huid, zoals de binnenkant van de onderarm, te testen. Gebruik het product niet als er tekenen van irritatie of uitslag optreden. Als er irritatie of uitslag optreedt na het gebruik van het product, stop dan met het gebruik. Raadpleeg uw dermatoloog als de irritatie of uitslag aanhoudt.
- Afmetingen
- 100
- Gewicht
- 0.5 g
- Inhoud
- 500 ml
- Ingrediënten
- Aqua, Hydroxypropylcellulose, Glycerine, Allantoïne, EDTA, Sharomix EG 10
- Fabrikant
- Overig
- Doelgroepen
- Unisex
- EAN
- 4260674863066
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 1034
- Afmetingen
- 100
- Gewicht
- 0.5 g
- Inhoud
- 500 ml
- Ingrediënten
- Aqua, Hydroxypropylcellulose, Glycerine, Allantoïne, EDTA, Sharomix EG 10
- Fabrikant
- Overig
- Doelgroepen
- Unisex
- EAN
- 4260674863066
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 1034
Gaat ook goed samen met

Creme Fledox - 100 ml
€ 278,57/1kg
€ 39,00
Gratis bezorging
Verkoper: Intact27

Flexosamine Crème - 100 ml - 5 stuks (500 ml)
€ 248,00/1l
€ 124,00
Gratis bezorging
Verkoper: Intact27

LED-slinger met slee-vorm - 192 LED's in warmwit / 8 meter lichtslang - geschikt voor binnen- en buitengebruik
€ 47,95
Verkoper: Special-trends

2 stuks kniebrace, sport, knieband, knieondersteuning, kniebescherming, fitness, knieschede, grijs, maat L
€ 14,93
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce

Voetmassageapparaat met verwarming
€ 58,99
Verkoper: Netsilla

ZELURXX Bladloze ventilator, torenventilator, stille staande ventilator met 3 ventilatorsnelheden, 12 uur timer, afstandsbediening, luchtzuivering, wit
Gebruikt
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: BBG-Onlineshop

Traugel gel tegen gewrichtspijn
€ 974,75/1kg
€ 38,99
Gratis bezorging
Verkoper: NoviluniumHerbalis

Hondentrap 'Vojens', trap voor huisdieren met opbergruimte, 3 treden, 75 x 40 x 30 cm, opvouwbaar, bruin/grijs
€ 38,99
-2%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: premiumxl

Plafondlamp van riet, diameter 28 cm, geschikt voor woonkamer en slaapkamer. Boheemse lamp voor het plafond, E27 fitting, hanglamp van bamboe, rieten lampenkap, geschikt voor keuken, hal en eettafel
€ 34,48
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Easy-Home

Varta Industrial Pro Alkaline Batterij LR6/AA Mignon, 1,5 V (verpakking van 40 stuks)
€ 20,75
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics

Tepro houtskoolgrill "Toronto Click", grilloppervlak: 56x42 cm
€ 202,50
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

MalTec nekmassageapparaat: voor nek, rug en het hele lichaam. Massageapparaat, Shiatsu, massageband, met verwarming en vibratie, voor pijnverlichting en spierontspanning. Nekmassageapparaat
€ 33,20
Gratis bezorging
Verkoper: MALIS

Ecosa glazen waterkoker met temperatuurregeling | 40°C - 100°C | 1,8 liter | 2200 watt | LCD-display | LED-verlichting | Hoogwaardig roestvrij staal
€ 69,27
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Matras 90x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
€ 108,99
Gratis bezorging
Verkoper: hatservice

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
€ 43,96
-2%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 42,90
Verkoper: TEC-MORE

SONGMICS Dumbbell Set, 2-in-1, korte dumbbells, 2x10 kg, voor thuisgebruik, 1 paar
€ 59,98
-2%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 58,20
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu

Samsung USB-C snellader 25W met USB-C oplaadkabel 1,2 meter - Zwart
€ 89,00
Verkoper: G-Electronics

Originele Samsung snellader + USB-C oplaadkabel EP-TA200. Snelle oplader, datakabel, netadapter, laadadapter voor Galaxy S9, S10, S20 / S20 Plus
€ 99,00
Verkoper: G-Electronics

Originele Apple 20W USB-C oplader
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop

Flexosamine Forte Crème - 100 ml - 2 stuks (200 ml)
€ 295,00/1l
€ 59,00
Gratis bezorging
Verkoper: Intact27

Huidcrème met bijengif en 8 plantenextracten, Be Drop, 100 ml
€ 154,50/1kg
€ 33,90
-8%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 30,90
Verkoper: WR-Products

Artovitel
€ 231,60/1l
€ 28,95
Verkoper: Natucap

HERBATKA DETOX BIOLOGISCH (17 x 1,8 g) 30,6 g - YOGI TEA
€ 155,81/1kg
€ 5,08
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 4,83
Verkoper: Katomix

VASAGLE Ronde salontafel met ijzeren frame, diameter 88 x 47 cm
€ 202,14
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu

Philips EasySpeed strijkijzer met keramische zool, 25 gram/minuut constante stoom, 2000 W, grijs (GC1751/80)
€ 137,00
-€ 4,11Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 132,89
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart

Autoradio met scherm Bluetooth-radio USB SD-sleuf Auto MP3/WMA/WAV AC9900
€ 60,34
Verkoper: Drogisterijplus-nl

Icexin Gel – Ondersteuning voor comfort van gewrichten en spieren – 50 ml
€ 724,60/1kg
€ 36,23
Gratis bezorging
Verkoper: supersuplement

Samsung Galaxy SM-A526B, 16,5 cm (6,5 inch), Dual-SIM, Android 11, 5G, USB Type-C, 6 GB RAM, 128 GB opslag, 4500 mAh batterij, paars
€ 780,00
Gratis bezorging
Verkoper: G-Electronics

Lattafa Opulent Oud, uniseks, 100 ml, vloeiparfum, met tonen van citrus, bloemen en saffraan, amber, oud en karamel, hars, muskus, hout, patchouli en vanille
€ 164,50/1l
€ 16,45
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

INF Houdingsvest voor houdingcorrectie zwart M
€ 14,39
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten



















Klantbeoordelingen
25% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
25%0% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
0%50% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
50%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%25% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
25%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 6 maart 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Zeer goed
Zeer goed
Beoordeeld op 19 juli 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Pijn in het gewricht
niet geholpen
Beoordeeld op 16 augustus 2024 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 24 juli 2024 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

ArthroNeo – Crème voor de gewrichtszorg, voor comfort van spieren en gewrichten - 50 ml
€ 36,27
Verkoper: PremiumHealth24
€ 725,40/1kg

Verzachtende voetbadsalz met ureum en mineralen, API-PODO, 650 g
€ 15,99
-51%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 7,79
Verkoper: Lemonbite
€ 9,74/1kg

Farmona Podologic Zure Verzachtende Crème-Masker, 150Ml.
€ 10,99
Verkoper: Lemonbite
€ 73,27/1l

Urea Repair 10% Urea (voetschuim) 150 ml
€ 19,25
Verkoper: PerfumTraders
€ 128,33/1l

Veniselle – Cosmetische crème voor de voetverzorging, 50 ml. Bestemd voor uitwendig gebruik. Ideaal voor massage en dagelijkse lichaamsverzorging.



4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(9)Aantal beoordelingen: 9
€ 38,00
Verkoper: AltaShop
€ 760,00/1l

Deslix 50 ml – Crème voor de verzorging van benen en aderen – Bevordert de bloedcirculatie



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 36,27
Verkoper: PremiumHealth24
€ 725,40/1l

Arthrolon – Crème voor gewrichtsverzorging, voor spier- en kniecomfort - 50 ml
€ 36,27
Verkoper: PremiumHealth24
€ 725,40/1kg

JointFlex – Crème voor de gewrichten, voor comfort van knieën en spieren - 50 ml
€ 36,27
Verkoper: PremiumHealth24
€ 725,40/1kg

Varinol – Crème voor comfort en ondersteuning van vermoeide benen – 50 ml
€ 38,00
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 36,27
Verkoper: PremiumHealth24
€ 725,40/1l

Relax Forte – Crème voor de gewrichten, voor comfort van spieren en knieën - 50 ml
€ 35,49
Verkoper: PremiumHealth24
€ 709,80/1kg