Wawel Michałki, witte suikerbonen, bedekt met witte chocolade, 1000 gram

€ 18,70

€ 15,21-18%

€ 15,21 / 1kg

Plus € 14,99 verzendkosten

Wees er snel bij!
Pralines & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van E. Wedel, Vanillekwark in chocolade, dessert, 340 gram
E. Wedel, Vanillekwark in chocolade, dessert, 340 gram
€ 18,63/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 9,35
-24%
€ 7,08
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Amoretta pistachenoten, 1 kg, merk Mieszko
Amoretta pistachenoten, 1 kg, merk Mieszko
€ 17,93/1kg
€ 19,19
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Wawel Kuhbonbons, melkkaramel, "krówka mleczna", 250g
Wawel Kuhbonbons, melkkaramel, "krówka mleczna", 250g
€ 18,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,55
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van La Praline chocoladetruffels met cacaonibs
La Praline chocoladetruffels met cacaonibs
€ 51,70/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,34
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Merci Lovelies, 185 gram
Merci Lovelies, 185 gram
€ 59,51/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 11,01
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
€ 77,50/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 15,50
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation
Productafbeelding van 1 kg pruimen in chocolade. De hoogste kwaliteit: TOP Sliwka Naleczowska Solidarnosc
1 kg pruimen in chocolade. De hoogste kwaliteit: TOP Sliwka Naleczowska Solidarnosc
€ 22,49/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 37,42
-39%
€ 22,49
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Wawel, chocoladeletters, melkchocolade, 1 kg
Wawel, chocoladeletters, melkchocolade, 1 kg
€ 23,85/1kg
€ 24,57
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Wedel Vogelmelk Pralines, 340g
Wedel Vogelmelk Pralines, 340g
€ 20,97/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,35
-23%
€ 7,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Roshen Krokant met karamel, 1 kg, verpakking met 3 stuks
Roshen Krokant met karamel, 1 kg, verpakking met 3 stuks
€ 25,81/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 28,99
-6%
€ 27,10
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Grześki. Wafels gevuld met cacaocrème, bedekt met melkchocolade. 36 gram
Grześki. Wafels gevuld met cacaocrème, bedekt met melkchocolade. 36 gram
€ 18,75/1kg
€ 0,75
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van FERRERO ROCHER 6693 FERRERO ROCHER Pralines, 800 g
FERRERO ROCHER 6693 FERRERO ROCHER Pralines, 800 g
€ 58,42/1kg
€ 46,74
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Wawel Chocoladetabletten, Michałki, kokos, 245 g
Wawel Chocoladetabletten, Michałki, kokos, 245 g
€ 19,46/1kg
€ 5,33
-5%
€ 5,06
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lindor melkchocolade pralines, 100g
Lindor melkchocolade pralines, 100g
€ 80,75/1kg
€ 10,20
-4%
€ 9,69
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Milka 284211 Milka Dankeschön Pralinen 110,0 g
Milka 284211 Milka Dankeschön Pralinen 110,0 g
€ 240,55/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 26,46
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Storck Toffifee, 125 gram
Storck Toffifee, 125 gram
€ 32,64/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,08
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ferrero Rocher, verpakking met 16 stuks
Ferrero Rocher, verpakking met 16 stuks
€ 84,05/1kg
€ 16,81
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van FERRERO 4979 FERRERO Collectie, kerstpralinés, 129,0 g
FERRERO 4979 FERRERO Collectie, kerstpralinés, 129,0 g
€ 75,32/1kg
€ 14,31
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Vobro Primavera chocolade, 140 gram
Vobro Primavera chocolade, 140 gram
€ 40,05/1kg
€ 8,01
-4%
€ 7,61
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Goplana Pistachenoten, 192 gram
Goplana Pistachenoten, 192 gram
€ 44,35/1kg
€ 10,20
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Michalki chocoladepralines, wit met noten, bedekt met een witte glazuur
Ingrediënten
Wawel Michałki, witte suikerbonen, bedekt met witte chocolade, 1000 gram
Voedingswaarde
Portiegrootte in gram/ml: 100 Energie (kJ/kcal): 2285 / 548 Vet in gram: 33 waarvan verzadigde vetzuren in gram: 17 Koolhydraten in gram: 51 waarvan suikers in gram: 10 Eiwit in gram: 10 Zout in g: 0,49 Vezels in gram:
Gewicht
1000 g
Levensmiddelenbedrijven
Wawel Michałki Z Wawelu Białe Cukierki W Białej Polewie 1000 G
Verkoopbenaming
Wawel Michałki, witte suikerbonen, bedekt met witte chocolade, 1000 gram
Fabrikant
Wawel
EAN
5900102012145

Ingrediënten
Wawel Michałki, witte suikerbonen, bedekt met witte chocolade, 1000 gram
Voedingswaarde
Portiegrootte in gram/ml: 100 Energie (kJ/kcal): 2285 / 548 Vet in gram: 33 waarvan verzadigde vetzuren in gram: 17 Koolhydraten in gram: 51 waarvan suikers in gram: 10 Eiwit in gram: 10 Zout in g: 0,49 Vezels in gram:
Gewicht
1000 g
Levensmiddelenbedrijven
Wawel Michałki Z Wawelu Białe Cukierki W Białej Polewie 1000 G
Verkoopbenaming
Wawel Michałki, witte suikerbonen, bedekt met witte chocolade, 1000 gram
Fabrikant
Wawel
EAN
5900102012145
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Michalki koekjes met pinda's, bedekt met witte glazuur. Biale Michalki, 245 gram
Michalki koekjes met pinda's, bedekt met witte glazuur. Biale Michalki, 245 gram
€ 20,65/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,33
-5%
€ 5,06
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Toiletpot Alcadrain Basic, antibacterieel, wit
Toiletpot Alcadrain Basic, antibacterieel, wit
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,97
Verkoper: HARKO
Productafbeelding van Wawel Michałki, kokosnootpjes in chocolade, 1000 gram
Wawel Michałki, kokosnootpjes in chocolade, 1000 gram
€ 18,70/1kg
€ 18,70
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Wawel Michałki, chocoladebonbons van Wawel, klassieke variant, 1000 gram
Wawel Michałki, chocoladebonbons van Wawel, klassieke variant, 1000 gram
€ 15,21/1kg
€ 15,71
-3%
€ 15,21
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Wawel Krówka, melkbonbon, 1 kg
Wawel Krówka, melkbonbon, 1 kg
€ 14,71/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,30
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Wawel Cukierki Kukułka, 1 kg
Wawel Cukierki Kukułka, 1 kg
€ 12,26/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,26
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sos 1000, merk Fanex, 950 gram
Sos 1000, merk Fanex, 950 gram
€ 8,96/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,96
-5%
€ 8,51
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dubaise chocolade ELIT - 90g
Dubaise chocolade ELIT - 90g
€ 54,78/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 4,93
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Wawel Cukerij - Michałki - Kasteelbonbons - Noten - 245 g
Wawel Cukerij - Michałki - Kasteelbonbons - Noten - 245 g
€ 20,65/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,33
-5%
€ 5,06
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Wawel Mieszanka Krakowska, chocoladegelei, 245 gram
Wawel Mieszanka Krakowska, chocoladegelei, 245 gram
€ 19,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 5,10
-4%
€ 4,85
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van E. Wedel, Vanillekwark in chocolade, dessert, 340 gram
E. Wedel, Vanillekwark in chocolade, dessert, 340 gram
€ 18,63/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 9,35
-24%
€ 7,08
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
€ 33,87/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 24,39
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Amoretta pistachenoten, 1 kg, merk Mieszko
Amoretta pistachenoten, 1 kg, merk Mieszko
€ 17,93/1kg
€ 19,19
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
€ 77,50/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 15,50
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation
Productafbeelding van Melkchocolade, 100 gram
Melkchocolade, 100 gram
€ 23,73/1kg
€ 2,75
-5%
€ 2,61
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Storck Toffifee, verpakking met 48 chocoladepralines, 400g
Storck Toffifee, verpakking met 48 chocoladepralines, 400g
€ 36,05/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 14,42
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Merci Lovelies, 185 gram
Merci Lovelies, 185 gram
€ 59,51/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 11,01
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bosch Serie 2 BBHF214R: Draadloze 2-in-1 stofzuiger, rood
Bosch Serie 2 BBHF214R: Draadloze 2-in-1 stofzuiger, rood
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 234
€ 134,35
Gratis bezorging
Verkoper: Shopyourproduct
Productafbeelding van Wawel Kuhbonbons, melkkaramel, "krówka mleczna", 250g
Wawel Kuhbonbons, melkkaramel, "krówka mleczna", 250g
€ 18,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,55
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 1 kg pruimen in chocolade. De hoogste kwaliteit: TOP Sliwka Naleczowska Solidarnosc
1 kg pruimen in chocolade. De hoogste kwaliteit: TOP Sliwka Naleczowska Solidarnosc
€ 22,49/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 37,42
-39%
€ 22,49
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Maitre Truffout chocoladepralines, melkchocolade met een vulling van cappuccino-crème
Maitre Truffout chocoladepralines, melkchocolade met een vulling van cappuccino-crème
€ 41,99/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van REV MultiPower, verlengsnoer met 3 stopcontacten
REV MultiPower, verlengsnoer met 3 stopcontacten
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 74
€ 44,04
-35%
€ 28,21
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Slimme LED-plafondlamp, 30W, RGB, dimbaar, met WiFi, inclusief afstandsbediening, compatibel met Alexa en Google Home
Slimme LED-plafondlamp, 30W, RGB, dimbaar, met WiFi, inclusief afstandsbediening, compatibel met Alexa en Google Home
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 115
€ 35,49
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is F.
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van MalTec nekmassageapparaat: voor nek, rug en het hele lichaam. Massageapparaat, Shiatsu, massageband, met verwarming en vibratie, voor pijnverlichting en spierontspanning. Nekmassageapparaat
MalTec nekmassageapparaat: voor nek, rug en het hele lichaam. Massageapparaat, Shiatsu, massageband, met verwarming en vibratie, voor pijnverlichting en spierontspanning. Nekmassageapparaat
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 404
€ 33,20
Gratis bezorging
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
€ 15,47/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 7,04
Verkoper: Katomix
Welkomstdeals
Productafbeelding van PawHut Kraboom, kattenboom, krabpaal, klimboom, speelboom, krabplank
PawHut Kraboom, kattenboom, krabpaal, klimboom, speelboom, krabplank
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 72,90
10% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van JONR ED12: Accu-stofzuiger voor nat en droog gebruik – 3,5 kg, ultralicht, met reiniging langs randen (1 mm), waterreservoir van 750 ml, automatische zelfreiniging
JONR ED12: Accu-stofzuiger voor nat en droog gebruik – 3,5 kg, ultralicht, met reiniging langs randen (1 mm), waterreservoir van 750 ml, automatische zelfreiniging
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 335
€ 159,99
Gratis bezorging
Verkoper: WohnWunder
Productafbeelding van Elektrische fiets, e-bike, 26-inch trekkingfiets, stadsfiets met 36V 14,5Ah lithiumaccu voor een groot bereik tot 120 km. Stads-e-bikes en e-bakfietsen
Elektrische fiets, e-bike, 26-inch trekkingfiets, stadsfiets met 36V 14,5Ah lithiumaccu voor een groot bereik tot 120 km. Stads-e-bikes en e-bakfietsen
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 639,00
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van TurboTronic mini-oven – EV35 – 35 l, 1600 W, hetelucht, draaispit, zwart, 2 bakplaten, compacte elektrische tafeloven, pizzaoven en campingoven
TurboTronic mini-oven – EV35 – 35 l, 1600 W, hetelucht, draaispit, zwart, 2 bakplaten, compacte elektrische tafeloven, pizzaoven en campingoven
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 261
€ 94,99
Gratis bezorging
Verkoper: RetroStore24

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.