Sence Coconut Lipbalsem Duo (2 stuks)

€ 1,01

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september
Onze bestedeals
Lippenbalsems & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van DIOR ADDICT LIP GLOW Lipbalsem #104, 1 stuk
DIOR ADDICT LIP GLOW Lipbalsem #104, 1 stuk
€ 45.400,00/1l
€ 61,74
-26%
€ 45,40
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van ChapStick Pompoentaart-geurige lippenbalsem, 3 stuks
ChapStick Pompoentaart-geurige lippenbalsem, 3 stuks
€ 749,17/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 11,88
-24%
€ 8,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van CARMEX - Lippenbalsem - 6 stuks - Zonnefactor 15 - Kersenaroma
CARMEX - Lippenbalsem - 6 stuks - Zonnefactor 15 - Kersenaroma
€ 299,83/1l
€ 17,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van CARMEX Lippenbalsem - 3 stuks - Aardbeismaak - Zonnefactor 15 - In tube
CARMEX Lippenbalsem - 3 stuks - Aardbeismaak - Zonnefactor 15 - In tube
€ 308,33/1l
€ 9,25
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Sence Beauty Sensitive Lipbalsem Duo (2 stuks)
Sence Beauty Sensitive Lipbalsem Duo (2 stuks)
€ 4,52/1kg
€ 0,95
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Sence - Hydraterende en verzorgende lippenbalsem - Duo - Verzorgend - 2 x 4,3 g - Voordeelverpakking - 15 stuks
Sence - Hydraterende en verzorgende lippenbalsem - Duo - Verzorgend - 2 x 4,3 g - Voordeelverpakking - 15 stuks
€ 370,00/1l
€ 62,95
-20%
€ 49,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Apivita Lippenbalsem "Bijenprinses", 4,4 g
Apivita Lippenbalsem "Bijenprinses", 4,4 g
€ 2.222,73/1kg
€ 12,48
-21%
€ 9,78
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Carmex Stick Lippenstift, aardbeiengeur, 4,25 g
Carmex Stick Lippenstift, aardbeiengeur, 4,25 g
€ 2.630,59/1kg
€ 11,18
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van VEA Lipgloss, 10 ml
VEA Lipgloss, 10 ml
€ 8.140,00/1l
€ 8,14
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Dermoplasmine Calendula Lippenbalsem (1 stuk)
Dermoplasmine Calendula Lippenbalsem (1 stuk)
€ 7.040,00/1l
€ 7,04
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Hydraterende lippenbalsem, 2 stuks
Hydraterende lippenbalsem, 2 stuks
€ 4.980,00/1l
€ 9,96
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Isdin Ceutics Lippenbeschermer Spf30 - Stick - 1 Stuk
Isdin Ceutics Lippenbeschermer Spf30 - Stick - 1 Stuk
€ 1.487,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van TEA BALM lippenbalsem #perzikthee, 4 gram
TEA BALM lippenbalsem #perzikthee, 4 gram
€ 3.627,50/1kg
€ 14,51
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Sence Lippenbalsem Sensitiv, 2 stuks - Voordeelverpakking - 12 stuks
Sence Lippenbalsem Sensitiv, 2 stuks - Voordeelverpakking - 12 stuks
€ 406,94/1l
€ 55,95
-21%
€ 43,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van PLANTANA Lippenbalsem, 5 g
PLANTANA Lippenbalsem, 5 g
€ 1.018,00/1kg
€ 5,09
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van CARMEX Lippenbalsem, kersensmaak, 10 g, crème
CARMEX Lippenbalsem, kersensmaak, 10 g, crème
€ 199,44/1kg
€ 3,59
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Benecos Lipbalm Orange Vegan (1 Stuk)
Benecos Lipbalm Orange Vegan (1 Stuk)
€ 450,00/1kg
€ 2,16
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Herbolive Lippenbalsem, olijfolie & vanille, 4,5 g
Herbolive Lippenbalsem, olijfolie & vanille, 4,5 g
€ 1.997,78/1kg
€ 8,99
Verkoper: DutchBeautyHouse

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

SenceBeauty Coconut Lipbalsem Duo is geschikt voor alle huidtypes. De balsem bevat kokosextracten die de lippen hydrateren, verzachten en kalmeren. Tegelijkertijd biedt de formule een beschermend laagje tegen kou, wind en andere weersinvloeden die uitdroging kunnen veroorzaken. Productkenmerken: - Verrijkt met kokosextract - Voor dagelijkse verzorging en bescherming van de lippen - Geschikt voor alle huidtypes Gebruik: Breng de balsem dagelijks aan op droge lippen.

Sence Beauty Lippenbalsem, vergelijkbaar met Sense Coco
Ingrediënten
Ervaar een vleugje luxe en verwen uw lichaam.
Fabrikant
SENCE BEAUTY
EAN
8720289261542
MPN (Manufacturer Part Number)
DW21270

Ingrediënten
Ervaar een vleugje luxe en verwen uw lichaam.
Fabrikant
SENCE BEAUTY
EAN
8720289261542
MPN (Manufacturer Part Number)
DW21270
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van LA MER lippenbalsem, 9 gram
LA MER lippenbalsem, 9 gram
€ 1.392,69/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 72,42
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van essence EVERYBUNNY heeft een lippenbalsem nodig
essence EVERYBUNNY heeft een lippenbalsem nodig
€ 740,00/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 7,40
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation
Productafbeelding van Kahi Wrinkle Bounce Multi Balm Stick, 9 gram
Kahi Wrinkle Bounce Multi Balm Stick, 9 gram
€ 772,50/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 33,99
Gratis bezorging
Verkoper: DaniChou
Productafbeelding van Laneige Lip Sleeping Mask (Berry), 20 g - Herstellende lippenmasker
Laneige Lip Sleeping Mask (Berry), 20 g - Herstellende lippenmasker
€ 267,89/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 25,45
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van REUZEL Baardbalsem Clean & Fresh, 35 g
REUZEL Baardbalsem Clean & Fresh, 35 g
€ 278,29/1l
€ 9,74
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Elizabeth Arden Eight Hour Cream Lip Protectant, 13 ml
Elizabeth Arden Eight Hour Cream Lip Protectant, 13 ml
€ 970,77/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 12,62
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Clarins Extra-Firming, Lippenbalsem, Kleurloos, Voor dames, Universeel, Shea-boter, Verstevigend, Voedend, Volumegevend, Gladmakend, Verzachtend
Clarins Extra-Firming, Lippenbalsem, Kleurloos, Voor dames, Universeel, Shea-boter, Verstevigend, Voedend, Volumegevend, Gladmakend, Verzachtend
€ 2.896,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 43,44
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lippenbalsem, ChapStick, Classic Original, lippenbescherming, dagelijkse hydratatie, 4,25 g
Lippenbalsem, ChapStick, Classic Original, lippenbescherming, dagelijkse hydratatie, 4,25 g
€ 29,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van NUXE 3264680015809, Lippenbalsem, Kleurloos, Voor dames, Geschikt voor zeer droge huid, Bevat bijenwas, Shea boter, Verzachtend, Voedend, Herstellend
NUXE 3264680015809, Lippenbalsem, Kleurloos, Voor dames, Geschikt voor zeer droge huid, Bevat bijenwas, Shea boter, Verzachtend, Voedend, Herstellend
€ 917,33/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 13,76
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Blistex hydraterende en verzorgende lippenbalsem tegen irritatie, 4,25 g
Blistex hydraterende en verzorgende lippenbalsem tegen irritatie, 4,25 g
€ 21,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,19
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Siddhalepa kruidenbalsem, 25 gram | 4 stuks
Siddhalepa kruidenbalsem, 25 gram | 4 stuks
€ 1.040,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 26,00
Verkoper: Polanatea
Productafbeelding van ISDIN Protector Labiaal: Lippenbalsem met zonnebescherming, factor 50, 4 gram
ISDIN Protector Labiaal: Lippenbalsem met zonnebescherming, factor 50, 4 gram
€ 1.487,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van IDC Institute Aloe Vera, lippenbalsem, kleurloos, voor dames, voor droge huid, voor normale huid, Aloe Vera, hydraterend, verzachtend
IDC Institute Aloe Vera, lippenbalsem, kleurloos, voor dames, voor droge huid, voor normale huid, Aloe Vera, hydraterend, verzachtend
€ 2.447,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,00
-2%
€ 9,79
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dr. Melaxin BP Lip Plumping Shot Maxi, 4 ml
Dr. Melaxin BP Lip Plumping Shot Maxi, 4 ml
€ 3.747,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,99
Verkoper: DaniChou
Productafbeelding van Lippenbalsem, Carmex, Classic, tube, diepe hydratatie, direct comfort, bescherming tegen uitdroging, 10 g
Lippenbalsem, Carmex, Classic, tube, diepe hydratatie, direct comfort, bescherming tegen uitdroging, 10 g
€ 29,90/1l
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Vichy Stift Naturalblend Getinte Lippenbalsem, roze
Vichy Stift Naturalblend Getinte Lippenbalsem, roze
€ 687,14/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,62
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van La Roche-Posay Cicaplast Lipverzorging, Intensieve behandeling, 7,5 ml
La Roche-Posay Cicaplast Lipverzorging, Intensieve behandeling, 7,5 ml
€ 1.564,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,73
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Lippenbalsem Lip Therapy Vaseline (20 gram)
Lippenbalsem Lip Therapy Vaseline (20 gram)
€ 74,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,55
-3%
€ 1,49
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Labello Men activ SPF15 blister (4,8 gr)
Labello Men activ SPF15 blister (4,8 gr)
€ 11,90/1kg
€ 2,38
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Vaseline Lipcare – Therapie Cocoa Butter 20 gr
Vaseline Lipcare – Therapie Cocoa Butter 20 gr
€ 189,50/1l
€ 28,95
-34%
€ 18,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Dr. Bronner's Biologische Lippenbalsem Citroen-Limoen, 4 gram
Dr. Bronner's Biologische Lippenbalsem Citroen-Limoen, 4 gram
€ 2.640,00/1kg
€ 10,56
Verkoper: EasoMagno
Productafbeelding van Nivea Verzorgende lippenbalsem Original, 4,8g
Nivea Verzorgende lippenbalsem Original, 4,8g
€ 1.201,00/1kg
€ 12,01
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Purol Lippenstick op kaart (4,8 gr)
Purol Lippenstick op kaart (4,8 gr)
€ 577,08/1kg
€ 2,77
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van ISDIN Fotoprotector Invisible Stick Balsem 10g, PZN 19075957
ISDIN Fotoprotector Invisible Stick Balsem 10g, PZN 19075957
€ 1.821,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,21
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Korres Yoghurt lippenbalsem met SPF20, 4,5 g
Korres Yoghurt lippenbalsem met SPF20, 4,5 g
€ 663,00/1kg
€ 13,26
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Weleda Skin Food Lip Balm 8 ml
Weleda Skin Food Lip Balm 8 ml
€ 468,75/1l
€ 3,75
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Dr. Hauschka Lippengold lippenbalsem, 4,9 g
Dr. Hauschka Lippengold lippenbalsem, 4,9 g
€ 714,00/1kg
€ 14,28
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Abib PDRN collageen lipmasker, glanzende jelly-textuur
Abib PDRN collageen lipmasker, glanzende jelly-textuur
€ 1.862,73/1kg
€ 20,49
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van TOCOBO Vita Glazed Lip Mask 20ml - Hydraterend lipmasker
TOCOBO Vita Glazed Lip Mask 20ml - Hydraterend lipmasker
€ 1.052,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,05
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van La Mer The Lip Volumizer, Lippenbalsem, Roze, Voor vrouwen, Geschikt voor alle huidtypes, Hydraterend, Volumegevend, Gladmakend, Bevat: Petrolatum, Triisostearyl Citraat, Polyglyceryl-2 Triisostearaat, Polybutene, Octyldodecanol,...
La Mer The Lip Volumizer, Lippenbalsem, Roze, Voor vrouwen, Geschikt voor alle huidtypes, Hydraterend, Volumegevend, Gladmakend, Bevat: Petrolatum, Triisostearyl Citraat, Polyglyceryl-2 Triisostearaat, Polybutene, Octyldodecanol,...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 79,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.591,20/1kg
Productafbeelding van Rose La Mer: Lippenbehandeling
Rose La Mer: Lippenbehandeling
€ 74,82
-2%
€ 73,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 21.558,82/1kg
Productafbeelding van Bare La Mer: De lippenbehandeling
Bare La Mer: De lippenbehandeling
€ 73,30
-2%
€ 71,71
Verkoper: PerfumTraders
€ 21.091,18/1kg
Productafbeelding van LA MER lippenbalsem, 9 gram
LA MER lippenbalsem, 9 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 72,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.392,69/1kg
Productafbeelding van Voedende lippenbalsem voor vrouwen, 9 - Sisley
Voedende lippenbalsem voor vrouwen, 9 - Sisley
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 62,22
-8%
€ 57,12
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.346,67/1kg
Productafbeelding van Dior Addict Lip Glow Balsem 001 Pink, 3,2 g
Dior Addict Lip Glow Balsem 001 Pink, 3,2 g
€ 53,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 53.040,00/1l
Productafbeelding van Dior Rouge Forever Liquid, Bordeaux, Forever Shock, Kleur, Vrouwen, Mat, Fles
Dior Rouge Forever Liquid, Bordeaux, Forever Shock, Kleur, Vrouwen, Mat, Fles
€ 50,33
Verkoper: PerfumTraders
€ 8.388,33/1l
Productafbeelding van Getinte lippenverzorgingsserum (Extra Plump Lip Serum) 6 ml, Bare Honey
Getinte lippenverzorgingsserum (Extra Plump Lip Serum) 6 ml, Bare Honey
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.140,00/1l
Productafbeelding van YSL Loveshine Candy Glow lippenbalsem, 3,1g
YSL Loveshine Candy Glow lippenbalsem, 3,1g
€ 44,88
-9%
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 13.161,29/1kg
Productafbeelding van Sisley Phyto-Lip Balm, Lippenbalsem, Kleurloos, Voor dames, Geschikt voor alle huidtypes, Shea-boter, Hydraterend, Voedend, Verzachtend
Sisley Phyto-Lip Balm, Lippenbalsem, Kleurloos, Voor dames, Geschikt voor alle huidtypes, Shea-boter, Hydraterend, Voedend, Verzachtend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 13.893,33/1kg
Productafbeelding van YSL Loveshine Candy Glow lippenbalsem, 3,1g
YSL Loveshine Candy Glow lippenbalsem, 3,1g
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 12.832,26/1kg
Productafbeelding van Yves Saint Laurent Loveshine Candy Glow, lippenbalsem met glans, tint 1B Pink Sunrise, 3,2 g
Yves Saint Laurent Loveshine Candy Glow, lippenbalsem met glans, tint 1B Pink Sunrise, 3,2 g
€ 38,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.938,00/1kg
Productafbeelding van YSL Loveshine Candy Glow lippenbalsem, 3,1g
YSL Loveshine Candy Glow lippenbalsem, 3,1g
€ 40,80
-5%
€ 38,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 12.438,71/1l
Productafbeelding van YSL Loveshine Candy Glow lippenbalsem, AI-gegenereerde afbeelding
YSL Loveshine Candy Glow lippenbalsem
€ 39,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 392,40/1kg
Productafbeelding van YSL Loveshine Candy Glow lippenbalsem, AI-gegenereerde afbeelding
YSL Loveshine Candy Glow lippenbalsem
€ 37,65
Verkoper: PerfumTraders
€ 376,50/1kg
Productafbeelding van Vitamine E - lippenbalsem, 15 ml
Vitamine E - lippenbalsem, 15 ml
€ 35,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.380,00/1l
Productafbeelding van Guerlain KissKiss Bee Glow, lippenbalsem, rozengeur, voor vrouwen, geschikt voor alle huidtypes, acaciahoning, hydraterend, voedend, verzachtend, kalmerend
Guerlain KissKiss Bee Glow, lippenbalsem, rozengeur, voor vrouwen, geschikt voor alle huidtypes, acaciahoning, hydraterend, voedend, verzachtend, kalmerend
€ 45,01
-22%
€ 34,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 10.837,50/1kg
Productafbeelding van Lippenbalsem Martinelia voor kinderen, met het motief van een panda, in een potje, 3,1 gram
Lippenbalsem Martinelia voor kinderen, met het motief van een panda, in een potje, 3,1 gram
€ 3,99
Verkoper: Lemonbite
€ 1.287,10/1kg
Productafbeelding van Annemarie Bã–Rlind Natu Collagen Boost Plumping Lip Serum (15 ml)
Annemarie Bã–Rlind Natu Collagen Boost Plumping Lip Serum (15 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.972,00/1l
Productafbeelding van Dermalogica AgeSmart Lip Renewal Complex, 1,75 ml
Dermalogica AgeSmart Lip Renewal Complex, 1,75 ml
€ 28,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 14.440,00/1l