Yankee Candle White Linen & Lace, geurkaars, 538g. (Witte linnen en kant)

€ 23,18

plus € 9,99 verzendkosten

Bij jou thuis

za 3 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Geurkaarsen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Yankee Candle Midnight Jasmine, cilinderkaars, wit, jasmijn, 50 uur brandduur, 1 stuk
Yankee Candle Midnight Jasmine, cilinderkaars, wit, jasmijn, 50 uur brandduur, 1 stuk
€ 66,70/1kg
€ 24,48
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Candle Brothers geurkaars, Candle Brothers
Candle Brothers geurkaars, Candle Brothers
€ 22,21/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Candle Brothers geurkaars, Candle Brothers
Candle Brothers geurkaars, Candle Brothers
€ 22,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,95
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Candle Brothers geurkaars, Candle Brothers
Candle Brothers geurkaars, Candle Brothers
€ 23,22/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Geurkaars Home Inspiration, groot, granaatappel en kokos, 538 gram
Geurkaars Home Inspiration, groot, granaatappel en kokos, 538 gram
€ 56,34/1kg
€ 30,31
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 'YANKEE CANDLE Wedding Day®', Grote pot (623g)
'YANKEE CANDLE Wedding Day®', Grote pot (623g)
€ 15,31/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 49,90
-7%
€ 45,94
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Yankee Candle Beach Escape, ronde kaars, blauw, 150 uur brandduur, 1 stuk
Yankee Candle Beach Escape, ronde kaars, blauw, 150 uur brandduur, 1 stuk
€ 98,39/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 66,90
-8%
€ 61,30
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 'YANKEE CANDLE Clean Baumwolle®', Grote pot (623g)
'YANKEE CANDLE Clean Baumwolle®', Grote pot (623g)
€ 100,69/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 67,90
-7%
€ 62,73
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van "YANKEE CANDLE - Een rustige en vredige plek", grote pot (623g)
"YANKEE CANDLE - Een rustige en vredige plek", grote pot (623g)
€ 93,48/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 72,56
-19%
€ 58,24
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Yankee Candle - Beach Walk - Geurkaars, 623,0 gram
Yankee Candle - Beach Walk - Geurkaars, 623,0 gram
€ 47,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,63
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Yankee Candle Mango Peach Salsa - Grote geurkaars in een pot - 623g
Yankee Candle Mango Peach Salsa - Grote geurkaars in een pot - 623g
€ 35,24/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 21,85
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Yankee Candle – Moonlit Blossoms, grote geurkaars, 623 gram
Yankee Candle – Moonlit Blossoms, grote geurkaars, 623 gram
€ 57,27/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 35,68
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Yankee Candle Vanille - Grote geurkaars in een pot - 623g
Yankee Candle Vanille - Grote geurkaars in een pot - 623g
€ 75,94/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 50,90
-7%
€ 47,08
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 'YANKEE CANDLE Home Sweet Home®, Grote pot (623g)'
'YANKEE CANDLE Home Sweet Home®, Grote pot (623g)'
€ 77,92/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 48,60
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Yankee Candle geurkaars in pot (medium formaat) | Kerstsfeer | Brandduur tot
Yankee Candle geurkaars in pot (medium formaat) | Kerstsfeer | Brandduur tot
€ 70,64/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 59,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Geurkaars Home Inspiration, klein, "Sugared Blossom", 104 gram
Geurkaars Home Inspiration, klein, "Sugared Blossom", 104 gram
€ 53,62/1kg
€ 15,55
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Yankee Candle 1701376E, Cilinderkaars, Wit, Amber, Citrus, Vanille, brandduur 90 uur, 1 stuk
Yankee Candle 1701376E, Cilinderkaars, Wit, Amber, Citrus, Vanille, brandduur 90 uur, 1 stuk
€ 42,31/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 26,20
-8%
€ 23,99
Verkoper: Apollo_store
Productafbeelding van Yankee Candle Signature, cilinderkaars, bruin, berkenhout, 90 uur brandduur, 1 stuk
Yankee Candle Signature, cilinderkaars, bruin, berkenhout, 90 uur brandduur, 1 stuk
€ 60,35/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,22
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Yankee Candle Signature, cilinderkaars, geel, bessen, grapefruit, citroen, brandduur 100 uur, 1 stuk
Yankee Candle Signature, cilinderkaars, geel, bessen, grapefruit, citroen, brandduur 100 uur, 1 stuk
€ 90,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 51,37
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Yankee Candle Signature, cilinderkaars, geel, amber, kasjmierhout, jasmijn, brandduur 90 uur, 1 stuk
Yankee Candle Signature, cilinderkaars, geel, amber, kasjmierhout, jasmijn, brandduur 90 uur, 1 stuk
€ 66,38/1kg
€ 37,64
Verkoper: LBD

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De Yankee Candle White Linen vult uw huis met een pure, frisse geur die doet denken aan zacht, schoon linnen en delicate kant. Een lichte, revende geur die een atmosfeer van zuiverheid, helderheid en aangename frisheid creëert – ideaal voor woonkamers, slaapkamers of badkamers. Hoogwaardige ingrediënten zorgen voor een bijzonder authentieke, realistische geur, terwijl het klassieke Yankee Candle glas met gebogen deksel een tijdloos designaccent vormt.

Met een indrukwekkende brandduur van 90 tot 125 uur biedt deze grote kaars langdurige geurervaringen, en de lont van 100% natuurlijke vezels garandeert een gelijkmatige, schone verbranding.

Productvoordelen in een overzicht:

  • Frisse, pure geur zoals wit linnen en pure katoen.
  • Grote kaars: 538 gram.
  • Brandduur: 90-125 uur.
  • Hoogwaardige ingrediënten voor realistische geuren.
  • Klassiek Yankee Candle glas met gebogen glazen deksel.
  • Lont van 100% natuurlijke vezels.
  • Afmetingen: ongeveer 15,8 cm hoog, 9,7 cm breed.

White Linen – de geur van pure, schone frisheid.



De Yankee Candle Vonná kaars uit de collectie zal uw huis urenlang heerlijk laten ruiken. Deze bloemige geur maakt elke dag aangenamer!
Hoogte
15.8 cm
Breedte
9.7 cm
Gewicht
538 g
Kleur
Wit
Materiaal
Glas
Fabrikant
Inhoud
0.538 l
Aantal stuks
80
Doelgroepen
Unisex
EAN
5038581028910
MPN (Manufacturer Part Number)
1570503E

Hoogte
15.8 cm
Breedte
9.7 cm
Gewicht
538 g
Kleur
Wit
Materiaal
Glas
Fabrikant
Inhoud
0.538 l
Aantal stuks
80
Doelgroepen
Unisex
EAN
5038581028910
MPN (Manufacturer Part Number)
1570503E
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 'YANKEE CANDLE Clean Baumwolle®', Grote pot (623g)
'YANKEE CANDLE Clean Baumwolle®', Grote pot (623g)
€ 100,69/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 67,90
-7%
€ 62,73
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Yankee Candle Beach Escape, ronde kaars, blauw, 150 uur brandduur, 1 stuk
Yankee Candle Beach Escape, ronde kaars, blauw, 150 uur brandduur, 1 stuk
€ 98,39/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 66,90
-8%
€ 61,30
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Yankee Candle – Moonlit Blossoms, grote geurkaars, 623 gram
Yankee Candle – Moonlit Blossoms, grote geurkaars, 623 gram
€ 57,27/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 35,68
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van "YANKEE CANDLE - Een rustige en vredige plek", grote pot (623g)
"YANKEE CANDLE - Een rustige en vredige plek", grote pot (623g)
€ 93,48/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 72,56
-19%
€ 58,24
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 'YANKEE CANDLE Wedding Day®', Grote pot (623g)
'YANKEE CANDLE Wedding Day®', Grote pot (623g)
€ 15,31/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 49,90
-7%
€ 45,94
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Geurkaars Home Inspiration, groot, granaatappel en kokos, 538 gram
Geurkaars Home Inspiration, groot, granaatappel en kokos, 538 gram
€ 56,34/1kg
€ 30,31
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Yankee Candle Water Garden, Diverse geuren, Wit, 150 uur brandduur, 1 stuk
Yankee Candle Water Garden, Diverse geuren, Wit, 150 uur brandduur, 1 stuk
€ 60,72/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 37,83
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van LG 27TQ615S-PZ.AEU, 68,6 cm (27 inch), 1920 x 1080 pixels, LED, Smart-TV, Wi-Fi, zwart
LG 27TQ615S-PZ.AEU, 68,6 cm (27 inch), 1920 x 1080 pixels, LED, Smart-TV, Wi-Fi, zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 118
€ 264,99
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: CasaDelRasoioSAS
Productafbeelding van Yankee Candle – Fluffy Towels, grote geurkaars, 623 gram
Yankee Candle – Fluffy Towels, grote geurkaars, 623 gram
€ 10,66/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,98
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Yankee Candle – Pink Sands, grote geurkaars, 623 gram
Yankee Candle – Pink Sands, grote geurkaars, 623 gram
€ 35,07/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 21,85
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Tassimo Milka Chocoladespecialiteit | 8 stuks, koffiekapsules
Tassimo Milka Chocoladespecialiteit | 8 stuks, koffiekapsules
€ 55,25/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 13,26
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Yankee Candle Signature, cilinderkaars, geel, bessen, grapefruit, citroen, brandduur 100 uur, 1 stuk
Yankee Candle Signature, cilinderkaars, geel, bessen, grapefruit, citroen, brandduur 100 uur, 1 stuk
€ 90,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 51,37
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Ergonomische comfortschuim toplaag | 120 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
Ergonomische comfortschuim toplaag | 120 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 539
€ 54,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Tassimo capsules, Jacobs-merk, type Latte Macchiato Caramel | 8 koffiecapsules
Tassimo capsules, Jacobs-merk, type Latte Macchiato Caramel | 8 koffiecapsules
€ 41,64/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 11,16
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van EASYmaxx Muggengaas MAGIC, vliegenhor 150 x 130 cm met magneetsysteem voor eenvoudige montage zonder gereedschap
EASYmaxx Muggengaas MAGIC, vliegenhor 150 x 130 cm met magneetsysteem voor eenvoudige montage zonder gereedschap
€ 9,30/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 677
€ 13,95
Verkoper: HaWaKo
Productafbeelding van Matras 90x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
Matras 90x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1469
€ 108,99
Gratis bezorging
Verkoper: hatservice
Productafbeelding van Ergonomische comfortschuim toplaag | 140 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
Ergonomische comfortschuim toplaag | 140 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 539
€ 59,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 140 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 140 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 4603
€ 132,90
-€ 3,00
€ 129,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Yankee Candle Vanille - Grote geurkaars in een pot - 623g
Yankee Candle Vanille - Grote geurkaars in een pot - 623g
€ 75,94/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 50,90
-7%
€ 47,08
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Yankee Candle Mango Peach Salsa - Grote geurkaars in een pot - 623g
Yankee Candle Mango Peach Salsa - Grote geurkaars in een pot - 623g
€ 35,24/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 21,85
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van DUREX Gefühlsecht classic condooms 60 stuks PZN 16596667
DUREX Gefühlsecht classic condooms 60 stuks PZN 16596667
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 27,40
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Yankee Candle 1129749E, Rond, Rood, Kersen (fruit), 1 stuk
Yankee Candle 1129749E, Rond, Rood, Kersen (fruit), 1 stuk
€ 100,69/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 67,90
-7%
€ 62,73
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van pajoma Ruukgeur Vanilla & Bessen, 1 set (1 x 100 ml) in cadeauverpakking
pajoma Ruukgeur Vanilla & Bessen, 1 set (1 x 100 ml) in cadeauverpakking
€ 159,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 17,90
-11%
€ 15,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Air Wick Freshmatic, geurverspreider, Magnolia & Kersenbloesem, 250 ml x 6
Air Wick Freshmatic, geurverspreider, Magnolia & Kersenbloesem, 250 ml x 6
€ 20,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 31,90
-3%
€ 30,90
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Lionelo Amber - Combinerbare kinderwagen 3-in-1 - Set bestaande uit: sportwagen, autostoeltje, wieg, autostoeltje, tas, muggennet, regenbescherming - Grijs/Graphiet
Lionelo Amber - Combinerbare kinderwagen 3-in-1 - Set bestaande uit: sportwagen, autostoeltje, wieg, autostoeltje, tas, muggennet, regenbescherming - Grijs/Graphiet
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 398,53
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Febreze 8001090839305, geurverspreider 3Volution
Febreze 8001090839305, geurverspreider 3Volution
€ 30,80/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 3,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Yankee Candle Kerstkoekjes™ - Grote geurkaars in een pot - 623g
Yankee Candle Kerstkoekjes™ - Grote geurkaars in een pot - 623g
€ 89,73/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 55,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 'YANKEE CANDLE Cherry Blossom', grote pot (623g)
'YANKEE CANDLE Cherry Blossom', grote pot (623g)
€ 22,92/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 68,76
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Schmatzfatz Easy, lunchbox zonder BPA, geschikt voor snacks, school, uitstapjes, kleur: groen
Schmatzfatz Easy, lunchbox zonder BPA, geschikt voor snacks, school, uitstapjes, kleur: groen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 54,90
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 15 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Geweldige kaars
Aantal stuks 80
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Xerjoff XJ Kaars, 200 gram
Xerjoff XJ Kaars, 200 gram
€ 192,78
-€ 7,14
€ 185,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 928,20/1kg
Productafbeelding van Xerjoff TuberHype geurkaars, 200g
Xerjoff TuberHype geurkaars, 200g
€ 170,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 851,70/1kg
Productafbeelding van Acqua di Parma Buongiorno, Válec, Geel, 70 cl, 1 stuk
Acqua di Parma Buongiorno, Válec, Geel, 70 cl, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 112,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 224,40/1kg
Productafbeelding van Gold Rose Oudh geurkaars, 550 gram
Gold Rose Oudh geurkaars, 550 gram
€ 112,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 204,00/1kg
Productafbeelding van Xerjoff Scentimento Collectie: Luna Lovers (170 gram), AI-gegenereerde afbeelding
Xerjoff Scentimento Collectie: Luna Lovers (170 gram)
€ 92,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 928,20/1kg
Productafbeelding van Tom Ford "Fucking Fabulous" geurkaars (200 g)
Tom Ford "Fucking Fabulous" geurkaars (200 g)
€ 92,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 464,10/1kg
Productafbeelding van Kustcipres en zevenkrans geurkaars, 600 gram
Kustcipres en zevenkrans geurkaars, 600 gram
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 87,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 49,18/1kg
Productafbeelding van Heerlijke geurkaars met de aroma's van rabarber en roos, 600 gram
Heerlijke geurkaars met de aroma's van rabarber en roos, 600 gram
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 86,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 144,98/1kg
Productafbeelding van Molton Brown Re-Charge Zwarte Peper Kaars, 600g
Molton Brown Re-Charge Zwarte Peper Kaars, 600g
€ 83,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 139,40/1kg
Productafbeelding van Byredo Kaars, 240g
Byredo Kaars, 240g
€ 80,58
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Oud & Bergamot - kaars, 200 gram
Oud & Bergamot - kaars, 200 gram
€ 79,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 397,80/1kg
Productafbeelding van Diptyque Geranium Rosa geurkaars, 190g
Diptyque Geranium Rosa geurkaars, 190g
€ 76,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 765,00/1kg
Productafbeelding van Floris Grapefruit & Rozemarijn geurkaars, 175 g (unisex)
Floris Grapefruit & Rozemarijn geurkaars, 175 g (unisex)
€ 71,40
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Bond No. 9 Wall Street, geurkaars, 180g
Bond No. 9 Wall Street, geurkaars, 180g
€ 73,44
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1kg
Productafbeelding van Afrodite geurkaars, 170g
Afrodite geurkaars, 170g
€ 72,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 426,00/1kg
Productafbeelding van Maison Francis Kurkdjian Paris, Anouche geurkaars, 280g
Maison Francis Kurkdjian Paris, Anouche geurkaars, 280g
€ 71,40
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Floris Hyacinth & Bluebell geurkaars, 175 gram (unisex)
Floris Hyacinth & Bluebell geurkaars, 175 gram (unisex)
€ 67,32
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Parfums de Marly, geurkaars Delina (180 g)
Parfums de Marly, geurkaars Delina (180 g)
€ 70,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 391,00/1kg
Productafbeelding van Kirke geurkaars, 170g
Kirke geurkaars, 170g
€ 70,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 414,00/1kg
Productafbeelding van Maison Francis Kurkdjian Home Scents, geurkaars Les Tamaris (280 g)
Maison Francis Kurkdjian Home Scents, geurkaars Les Tamaris (280 g)
€ 69,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 247,71/1kg