Amouage Interlude Black Iris Eau de Parfum, 100 ml (voor heren)
€ 356,00
€ 3.560,00 / 1l
plus € 8,90 verzendkosten
Bij jou thuis
Gratis retour – 14 dagen
Onze bestedeals
Eau de Parfum & veel meer
Alle prijzen incl. btw.
Informatie over de productveiligheid:
Vergelijkbare producten

Meer informatie over deze advertentie
Amouage Opus VII Reckless Leather Eau de Parfum, 100 ml (unisex)€ 2.529,60/1l
€ 252,96
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Roja Parfums Enigma voor Heren, Eau de Parfum, 100 ml, Mannenversie€ 1.846,20/1l
€ 184,62
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
M.Micallef GNTONIC Eau de Parfum, 100 ml (voor heren)€ 1.458,60/1l
€ 145,86
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
M.Micallef Osaïto Eau de Parfum, 100 ml (voor heren)€ 1.256,70/1l
€ 125,67
Verkoper: PerfumTraders

Amouage Interlude pour Homme Eau de Parfum, 100 ml (voor heren)
€ 3.130,00/1l
€ 313,00
Gratis bezorging
Verkoper: iBeco

Amouage Interlude Man Eau de Parfum, 100 ml (voor heren)
€ 3.142,90/1l
€ 314,29
Verkoper: PerfumTraders

Amouage, Epic, Eau de Parfum, voor heren, 100 ml
€ 3.478,50/1l
€ 347,85
Verkoper: ParfumGroup

Amouage Interlude 53 Man, extract de parfum, 100 ml (voor heren)
€ 5.252,80/1l
€ 525,28
Verkoper: ParfumGroup

Xerjoff Naxos 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
€ 1.770,00/1l
€ 177,00
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

AMOUAGE Reflexion Herenparfum, 100 ml
€ 3.230,00/1l
€ 323,00
Gratis bezorging
Verkoper: iBeco

Amouage Reflection 45 Man, extract de parfum, 100 ml (voor heren)
€ 4.300,00/1l
€ 430,00
Verkoper: FragrancesBg

Amouage Honour For Man Eau de Parfum, 100 ml (voor heren)
€ 3.090,00/1l
€ 309,00
Verkoper: Fragranzia

Creed Aventus Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
€ 2.500,30/1l
€ 250,03
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25

Amouage Opus XII – Rose Incense Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 3.380,20/1l
€ 338,02
Verkoper: ParfumGroup

Amouage Epic Woman Eau de Parfum, 100 ml, voor dames
€ 3.300,00/1l
€ 330,00
Verkoper: FragrancesBg

Amouage, Ashore, Eau de Parfum, voor dames, 100 ml
€ 3.190,00/1l
€ 319,00
Verkoper: FragrancesBg

Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
€ 426,90/1l
€ 42,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Amouage Jubilation 40, eau de parfum, spray (100 ml)
€ 4.490,00/1l
€ 449,00
Verkoper: Fragranzia

Amouage Opus XV – King Blue Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 4.327,70/1l
€ 432,77
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Xerjoff Erba Gold 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
€ 1.943,70/1l
€ 194,37
Gratis bezorging
Verkoper: Bimaro
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Interlude Black Iris van Amouage is een oriëntaals, houtachtig parfum voor dames en heren, geïntroduceerd in 2020. Deze uitzonderlijke compositie is gecreëerd door de getalenteerde parfumeur Pierre Negrin, die op meesterlijke wijze elementen van mysterie en elegantie met elkaar heeft verweven. De opening van het parfum is fris en verleidelijk, dankzij de harmonieuze combinatie van delicate viooltjesbloemen, aromatische rozemarijn en verfrissende bergamot. Deze ingrediënten geven het parfum een luchtige en tegelijkertijd verfijnde start, die direct de zintuigen prikkelt en de nieuwsgierigheid wekt.
De hartnoot van Interlude Black Iris ontvouwt rijke en fascinerende tonen van iris (zwarte dwergviool), kostbaar olibanum, donkere mirre en aards-zoete labdanum. Deze combinatie is diepgaand en sensueel, terwijl amber en vanille een verwarmende noot toevoegen, evenals een vleugje subtiele zoetheid, die zich prachtig vermengt met de houtachtige akkoorden. Het resultaat is een verfijnde harmonie, die zowel mysterieus als vrolijk is, en die het parfum tot een uitzonderlijk aantrekkelijke ervaring maakt, die de drager in een elegante sluier hult.
In de basis ontvouwen zich donkere en bedwelmende akkoorden van leer, exotisch oudhout, zacht sandelhout, aards-zoete patchouli en krachtige cederhout. Deze hoogwaardige ingrediënten geven het parfum een krachtige en langdurige diepte, die op de huid luxueus en verfijnd aanvoelt. Interlude Black Iris is de perfecte keuze voor parfumliefhebbers die elegantie en mysterie in elk detail waarderen, terwijl ze tegelijkertijd een balans zoeken tussen frisheid en houtachtig-oriëntaalse intensiteit. Dit parfum is ideaal voor speciale gelegenheden en laat een blijvende indruk achter, die lang in het geheugen blijft.
- Afmetingen
- 100 milliliter
- Gewicht
- 0.15 kg
- Inhoud
- 100 ml
- Ingrediënten
- in Beschrijving
- Fabrikant
- Doelgroepen
- HerenUnisex
- EAN
- 7016664102180701666410218
- MPN (Manufacturer Part Number)
- AM41021
- Afmetingen
- 100 milliliter
- Gewicht
- 0.15 kg
- Inhoud
- 100 ml
- Ingrediënten
- in Beschrijving
- Fabrikant
- Doelgroepen
- HerenUnisex
- EAN
- 7016664102180701666410218
- MPN (Manufacturer Part Number)
- AM41021
Veiligheidsinstructies
Gaat ook goed samen met
Bestseller




4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(2036)Aantal beoordelingen: 2036




4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5(820)Aantal beoordelingen: 820




4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5(318)Aantal beoordelingen: 318




4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(972)Aantal beoordelingen: 972




3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5(243)Aantal beoordelingen: 243




4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5(516)Aantal beoordelingen: 516




4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5(110)Aantal beoordelingen: 110




4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(282)Aantal beoordelingen: 282




4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5(166)Aantal beoordelingen: 166




4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5(33)Aantal beoordelingen: 33




4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(30)Aantal beoordelingen: 30




4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5(279)Aantal beoordelingen: 27910% Voucher




4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5(168)Aantal beoordelingen: 168




4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(416)Aantal beoordelingen: 416




4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(2414)Aantal beoordelingen: 2414




4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5(90)Aantal beoordelingen: 90




4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(62)Aantal beoordelingen: 62




4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(79)Aantal beoordelingen: 79




4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5(426)Aantal beoordelingen: 426Bestseller




3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5(25)Aantal beoordelingen: 25




4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(336)Aantal beoordelingen: 336




4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(185)Aantal beoordelingen: 185




4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5(84)Aantal beoordelingen: 84




4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(187)Aantal beoordelingen: 187




4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5(173)Aantal beoordelingen: 173




4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(43)Aantal beoordelingen: 43




4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(323)Aantal beoordelingen: 323




4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5(12)Aantal beoordelingen: 12




4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5(44)Aantal beoordelingen: 44




4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5(420)Aantal beoordelingen: 420

Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 450,00/1l
€ 45,00
Gratis bezorging
BestsellerVerkoper: Estilo

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum, 90 ml
€ 1.011,11/1l
€ 91,00
Verkoper: FragrancesBg

Xerjoff Naxos 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
€ 1.770,00/1l
€ 177,00
Gratis bezorging
BestsellerVerkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
€ 426,90/1l
€ 42,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Creed Aventus Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
€ 2.500,30/1l
€ 250,03
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25

Herendouchegel Versace Eros EDP (100 ml)
€ 599,40/1l
€ 59,94
Verkoper: Novada-Shop

Emporio Armani Stronger With You Intensely, eau de parfum voor heren, 100 ml, niet navulbaar, met tonen van roze peper, vanille en amber
€ 844,50/1l
€ 84,45
Verkoper: ParfumGroup

Riiffs Momento Extrait de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 239,50/1l
€ 23,95
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Prada Paradoxe Eau de Parfum, sprayflacon, 90 ml
€ 979,89/1l
€ 88,19
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25

Tom Ford Lost Cherry Eau de Parfum 50 ml - Fruitige Geur
€ 2.759,80/1l
€ 137,99
Gratis bezorging
Verkoper: LOGNOW

Sospiro Vibrato Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 2.310,60/1l
€ 231,06
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 990,00/1l
€ 99,00
Verkoper: Rheinline

Valentino Valentina Donna Born in Roma Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 985,30/1l
€ 98,53
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25

Arabiyat Prestige Marwa Eau de Parfum, 100 ml. Arabische parfum
€ 364,40/1l
€ 36,44
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 313,50/1l
€ 31,35
Gratis bezorging
BestsellerVerkoper: ClickShop

Gucci Flora Gorgeous Gardenia Eau de Parfum, 100 ml, damesparfum
€ 550,00/1l
€ 65,99
-16%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 55,00
Gratis bezorging
Verkoper: Estilo

Herenparfum Black Afgano Nasomatto EDP (30 ml) - 30 ml
€ 3.697,33/1l
€ 110,92
Verkoper: ParfumGroup

Carolina Herrera Good Girl Eau de Parfum, 80 ml
€ 1.048,63/1l
€ 83,89
Verkoper: ParfumGroup

Afnan Supremacy Collector's Edition Eau de Parfum voor mannen 100 ml
€ 519,00/1l
€ 51,90
Verkoper: Beautiful-Balance-Drogerie

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540, voor dames, 70 ml, spray. Inhoud: ALCOHOL; PARFUM (FRAGRANCE); TRIETHYL CITRATE; AQUA (WATER); ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE;...
€ 2.142,71/1l
€ 299,00
-€ 149,01Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 149,99
Gratis bezorging
Verkoper: Scentiva

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka 75ml
€ 6.060,00/1l
€ 45,45
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge

Nusuk Ateeq Eau de Parfum, 100 ml
€ 251,90/1l
€ 25,19
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Jean Paul Gaultier Le Male Elixir, voor heren, 125 ml, niet navulbaar, lavendel, tonkabonen, benzoë
€ 622,72/1l
€ 77,84
Verkoper: ParfumGroup

Gisada Ambassador Herenparfum, 100 ml (voor mannen)
€ 770,00/1l
€ 77,00
Gratis bezorging
Verkoper: Sigma-Markt

Rasasi Hawas Ice Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
€ 349,00/1l
€ 34,90
Verkoper: DUBAISTORE

Nishane - Zelfs niet de Extrait de Parfum, 100 ml
€ 1.655,10/1l
€ 165,51
Verkoper: PerfumTraders

Collection Prestige Sultan 9 Eau de Parfum 50 ml, uniseks
€ 646,60/1l
€ 36,04
-10%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 32,33
Verkoper: Beautiful-Balance-Drogerie

Maison Crivelli Oud Maracuja Extrait de Parfum
€ 4.300,00/1l
€ 215,00
Gratis bezorging
Verkoper: iBeco

Rayhaan – Terra, 100 ml
€ 331,30/1l
€ 33,13
Verkoper: Beautiful-Balance-Drogerie

Clinique Aromatics Elixir Parfum Spray, 100 ml
€ 442,80/1l
€ 46,45
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 44,28
Verkoper: ParfumGroup
Nog geen klantbeoordelingen
Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(6)Aantal beoordelingen: 6
€ 303,96
-€ 9,18Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 294,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.947,80/1l

Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 206,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.060,40/1l

Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(14)Aantal beoordelingen: 14
€ 128,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 641,45/1l

Acqua di Parma Buongiorno, Unisex, 100 ml, Vloeibare parfum, Komkommer, Citroen, Munt, Petitgrain, Rozemarijn, Lavendel, Mandarijn, Amber, Cederhout, Wit mos



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(6)Aantal beoordelingen: 6
€ 164,00
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.640,00/1l

Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
€ 61,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.239,80/1l

Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
€ 119,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.193,10/1l

Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 51,99
-21%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l

JOOP! Homme Eau de Parfum, 125 ml (voor heren)



4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(81)Aantal beoordelingen: 81
€ 43,47
Verkoper: PerfumTraders
€ 347,76/1l

Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
€ 92,43
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,30/1l

Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(91)Aantal beoordelingen: 91
€ 62,33
Verkoper: PerfumTraders
€ 623,30/1l

Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(221)Aantal beoordelingen: 221
€ 105,09
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.050,90/1l

Emporio Armani Stronger With You Absolutely, eau de parfum voor heren, 50 ml, spray. Inhoud: ALCOHOL ● PARFUM / FRAGRANCE ● AQUA / WATER ● BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ● COUMARIN ●...



4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5(20)Aantal beoordelingen: 20
€ 72,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.442,00/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5(5)Aantal beoordelingen: 5
€ 75,71
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.514,20/1l

Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(51)Aantal beoordelingen: 51
€ 97,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.305,60/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(32)Aantal beoordelingen: 32
€ 100,57
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.005,70/1l

Dior Sauvage, herenparfum, 200 ml, met bergamot, lavendel en vanille, sprayflacon



4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5(493)Aantal beoordelingen: 493
€ 193,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 968,00/1l

Creed Delphinus Eau de Parfum, 100 ml



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(22)Aantal beoordelingen: 22
€ 259,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.599,90/1l

Xerjoff Torino21 Eau de Parfum, 100 ml (unisex)



4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5(26)Aantal beoordelingen: 26
€ 231,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.315,40/1l

Creed Aventus For Her Eau de Parfum, 75 ml



4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(30)Aantal beoordelingen: 30
€ 224,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.992,00/1l

Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(16)Aantal beoordelingen: 16
€ 212,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.120,20/1l