5,0



Gebaseerd op 1 beoordeling
Nog maar 2 voor deze prijs
Vergelijkbare producten

Meer informatie over deze advertentie
Rabanne 1 Million Eau de Toilette Spray, set van 3 artikelen, 100 ml€ 887,40/1l
€ 88,74
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Versace Pour Femme Dylan Turquoise Eau de Toilette 100 ml + Aftershave 100 ml + Bodylotion 100 ml + Make-up tas (dames)€ 752,10/1l
€ 75,21
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Edt Spray 50 ml / Douchegel 100 ml Paco Rabanne 1 Million cadeauverpakking€ 76,41
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Versace Man Eau Fraiche, aftershave, 100 ml + aftershave, 10 ml + toilettas€ 765,00/1l
€ 99,90
-€ 23,40Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 76,50
Verkoper: PerfumTraders

Versace Pour Femme Dylan, kleine beautycase
€ 1.583,50/1l
€ 158,35
Verkoper: somnia24

VERSACE Bright Crystal Eau de Toilette 90 ml + Body Lotion 100 ml + Shower Gel 100 ml + Tuitzakje
€ 379,21/1l
€ 109,97
Gratis bezorging
Verkoper: Dragondo_Europe

Versace Pour Femme Dylan Turquoise Eau de Toilette 100 ml + Aftershave 100 ml + Bodylotion 100 ml + Make-up tas (dames)
€ 846,60/1l
€ 84,66
Verkoper: Denpoli-Venda

Versace Crystal Noir cadeauverpakking: Eau de Toilette spray 50ml / Douchegel 50ml / Bodylotion 50ml
€ 1.993,60/1l
€ 99,68
Gratis bezorging
Verkoper: Parfumart

Versace Pour Femme Dylan Purple Eau de Parfum 50 ml + Aftershave 50 ml + Bodylotion 50 ml (voor dames)
€ 1.596,80/1l
€ 79,84
Gratis bezorging
Verkoper: NutraBestBG

Versace Pour Femme Dylan Purple Eau de Parfum 30 ml + Body Lotion 50 ml (voor dames)
€ 863,50/1l
€ 73,85
-6%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 69,08
Verkoper: somnia24

Versace Pour Femme Dylan Purple Eau de Parfum 50 ml + Aftershave 50 ml + Bodylotion 50 ml (voor dames)
€ 87,90
-7%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 81,48
Gratis bezorging
Verkoper: BestBuyPerfumes

Versace Dylan Blue Pour Femme cadeauverpakking voor dames: eau de parfum 100 ml + bodylotion 100 ml + douchegel 100 ml + toilettas
€ 1.014,80/1l
€ 101,48
Gratis bezorging
Verkoper: Dragondo_Europe

Versace Dylan Turquoise cadeauverpakking: Eau de Toilette spray 50ml / Bodygel 50ml / Douchegel 50ml
€ 635,27/1l
€ 95,29
Gratis bezorging
Verkoper: Parfumart

Edt Spray 30 ml / Douchegel 50 ml Versace Eros Pour Homme, cadeauverpakking
€ 811,25/1l
€ 64,90
Verkoper: FragrancesBg

Versace Man Eau Fraîche EDT 100 ml + EDT mini 10 ml + toilettas (voor heren)
€ 36.523,33/1l
€ 109,57
Gratis bezorging
Verkoper: NutraBestBG

Versace Bright Crystal Eau de Toilette 90 ml + Douchegel 100 ml + Bodylotion 100 ml + Make-up tas (dames)
€ 1.443,22/1l
€ 129,89
Gratis bezorging
Verkoper: Parfumart

Versace Bright Crystal cadeauverpakking, 150 ml
€ 489,67/1l
€ 73,45
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Versace Eros EDT 50 ml + ASB 50 ml + SG 50 ml (voor heren)
€ 1.264,80/1l
€ 63,24
Verkoper: PerfumTraders

Versace Pour Homme Dylan Blue EDT 100 ml + EDT mini 10 ml + toilettas (voor heren)
€ 808,90/1l
€ 80,89
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Hugo Boss Boss The Scent For Him EDT 100 ml + Deodorantspray 150 ml + Aftershave 100 ml (voor mannen)
€ 264,09/1l
€ 96,61
-€ 4,18Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 92,43
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Versace Dylan Purple Eau de Parfum Spray, set van 4 artikelen, 100 ml
- Gewicht
- 0.1 kg
- Inhoud
- 100 ml
- Ingrediënten
- Ingrediënten: denaturaliseerd alcohol (alcohol 39-C), citral, limoneen, linalool.
- Fabrikant
- Doelgroepen
- DamesUnisex
- EAN
- 8011003885046
- Gewicht
- 0.1 kg
- Inhoud
- 100 ml
- Ingrediënten
- Ingrediënten: denaturaliseerd alcohol (alcohol 39-C), citral, limoneen, linalool.
- Fabrikant
- Doelgroepen
- DamesUnisex
- EAN
- 8011003885046
Gaat ook goed samen met

Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum, 90 ml
€ 1.866,67/1l
€ 168,00
Verkoper: LifeMeansBeauty

Bvlgari Juice Xmas 2024 parfumset: Wood Essence, Eau de Parfum, voor heren, 100 ml + parfum..
€ 705,65/1l
€ 81,15
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Dolce & Gabbana The One Eau de Parfum 75 ml + Eau de Parfum mini 10 ml + Body Lotion 50 ml (dames)
€ 22.770,00/1l
€ 74,74
-8%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 68,31
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Rayhaan Nava Sol 100ml Eau de Parfum, nieuw
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: MARS-VENUS

Jean Paul Gaultier Le Male Eau de Toilette 125 ml + Aftershave balsem + Deodorant stick
€ 924,40/1l
€ 115,55
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Sisley Eau du Soir Eau de Parfum 100 ml + Body Cream 150 ml (voor dames)
€ 213,83
Verkoper: ParfumGroup

Cacharel Noa eau de toilette vapo female (100 ml)
€ 362,30/1l
€ 36,23
Gratis bezorging
Verkoper: Sykz

Chloé Chloé Eau de Parfum 100 ml + Eau de Parfum mini 10 ml + Body Lotion 100 ml (voor dames)
€ 90,51
-10%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 81,08
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

PACO RABANNE LADY MILLION Eau de Parfum 80 ml + Eau de Parfum 20 ml
€ 1.006,75/1l
€ 80,54
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Xerjoff Mixing Experience Parfum: Amber Star 50 ml + Parfum Star Musk 50 ml (unisex)
€ 7.997,20/1l
€ 399,86
Verkoper: somnia24

Versace Eros Najim Geschenkgiftset: Parfum 100ml / Parfum 10ml / Tuitzakje
€ 99,80
Verkoper: ParfumGroup

Kilian Love Don't Be Shy Eau de Parfum, navulverpakking, 100 ml
€ 2.478,60/1l
€ 247,86
Verkoper: PerfumTraders

Frederic Malle Vétiver Extraordinaire Eau de Parfum Spray (100 ml)
€ 3.023,90/1l
€ 302,39
Verkoper: ParfumGroup

Hermès H24 EDT, 100 ml + EDT mini, 12,5 ml (voor heren)
€ 609,78/1l
€ 70,38
-2%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 68,60
Verkoper: PerfumTraders

Valentino Valentino Uomo Born In Roma Eau de Toilette 100 ml + Miniatuur Eau de Toilette 10 ml (voor heren)
€ 892,82/1l
€ 98,21
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Rochas Rochas Man Eau de Toilette 100 ml + Eau de Toilette 50 ml M
€ 285,13/1l
€ 42,77
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Reminiscence Le Patchouli Eau de Toilette Intense, sprayflacon, 100 ml
€ 907,00/1l
€ 90,70
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE

Molton Brown Eau de Parfum, Molton Brown Coastal Cypress & Sea Fennel Eau de Parfum, 100 ml
€ 1.193,40/1l
€ 130,56
-€ 11,22Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 119,34
Verkoper: PerfumTraders

Tom Ford Ébène Fumé, 50 ml Eau de Parfum set met reisformaat spray
€ 3.712,80/1l
€ 185,64
Verkoper: PerfumTraders

Dolce&Gabbana Light Blue, voor dames, 2 stuks, eau de toilette, 50 ml, 10 ml, 10 ml
€ 1.308,57/1l
€ 91,60
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Boss Bottled Eau de Toilette 100 ml + Deodorantspray 150 ml + Aftershave 100 ml (voor mannen)
€ 424,73/1l
€ 63,71
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Afnan 9 pm, 100 ml + DEO spray, 150 ml + Aftershave, 150 ml (voor mannen)
€ 81,27/1l
€ 44,70
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl

Arabiyat Prestige Safa Eau de Parfum voor dames, 100 ml
€ 571,00/1l
€ 57,10
Verkoper: somnia24

Boss Boss Bottled EDT 100 ml + EDT MINI 10 ml + SG 100 ml M
€ 368,62/1l
€ 77,41
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Gritti Venetia Adèle, parfum voor dames, 100 ml, met de geurnoten jasmijn, bloemen, roos, narcis, tabak, tuberoos, amber, cederhout en muskus. Spray
€ 1.010,80/1l
€ 101,08
Verkoper: ParfumGroup

Savo anti-schimmel spray, 500 ml
€ 6,70/1l
€ 5,60
-40%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 3,35
Verkoper: Avanti_Shop

Carolina Herrera Good Girl Eau de Parfum Set, voor dames, eau de parfum, 50 ml, 100 ml, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), HEXAMETHYLINDANOPYRAN, TETRAMETHYL..., AQUA (WATER), COCOGLYCERIDES, PARFUM (FRAGRANCE), GLYCERIN, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE,...
€ 1.665,40/1l
€ 85,64
-€ 2,37Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 83,27
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Pendora Scents Cornflower Delight Eau de Parfum, 100 ml (Unisex)
€ 169,50/1l
€ 16,95
Verkoper: NutraBestBG

V&R FLOWERBOMB Eau de Parfum 30 ml + Body Lotion 50 ml + Body Cleanser 40 ml
€ 59,92
Verkoper: PerfumTraders
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten




Klantbeoordelingen
100% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
100%0% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
0%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 11 juni 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Kilian Love, don't be shy Eau de Parfum met cadeauverpakking, 50 ml
€ 335,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.711,60/1l

Rabanne 1 Million Eau de Toilette Spray, set van 3 artikelen, 100 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(11)Aantal beoordelingen: 11
€ 88,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 887,40/1l

Dior Sauvage, voor heren, 300 ml, navulflacon, eau de parfum, fles, 1 stuk
€ 329,46
-€ 26,30Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 303,16
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.010,53/1l

Kilian Love Don't Be Shy Eau de Parfum, navulverpakking, 100 ml



3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5(2)Aantal beoordelingen: 2
€ 247,86
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.478,60/1l

Eight & Bob Guèthary Eau de Parfum, 50 ml (damesparfum)
€ 240,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.814,40/1l

Electimuss Gladiator Oud Pure Parfum, 100 ml (unisex)



3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 238,83
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.388,30/1l

Rochas Rochas Man Eau de Toilette 100 ml + Eau de Toilette 50 ml M



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 42,77
Verkoper: SEILOIRE
€ 285,13/1l

Tiziana Terenzi Verna Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 272,61
-€ 62,49Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 210,12
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.101,20/1l

Perris Monte Carlo Ylang Ylang Nosy Be Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 157,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.570,80/1l

TOM FORD, Herfst-/Wintercollectie 2026, Mannenparfum, 2-delig, Eau de parfum, 100 ml, 10 ml, Spray
€ 150,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.372,36/1l

Edt Spray 100 ml/Edt Spray 30 ml Cacharel Amor Amor Geschenkset



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 143,82
Verkoper: PerfumTraders

Luna Rossa Ocean - Eau de Parfum - nplH - Inhoud: 150 ml
€ 117,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 782,00/1l

Set met herenparfum Givenchy Gentlemen Boisée, bestaande uit 2 stuks
€ 97,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 979,20/1l

Molton Brown Eau de Parfum, Molton Brown Fiery Pink Pepper Eau de Parfum, 100 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 135,66
-€ 10,20Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 125,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.254,60/1l

Veel Succes
€ 124,44
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.244,40/1l

Yves Saint Laurent Black Opium Pink Glaze Eau de Parfum Spray (90 ml)
€ 126,48
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.405,33/1l

PERFECT ABSOLUTE Eau de Parfum, sprayflacon, 100 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 117,11
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.171,10/1l

Lengling À la Carte - Reisset Deluxe (4 x 8 ml)
€ 117,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.346,00/1l

Dolce&Gabbana Q, Dames, 150 ml, Navulflacon, Eau de Parfum, Fles, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, HYDROXYCITRONELLAL,...



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(8)Aantal beoordelingen: 8
€ 111,18
-€ 5,96Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 105,22
Verkoper: PerfumTraders
€ 701,47/1l

Prada Paradigme Le Parfum, navulbare spray (50 ml)



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(2)Aantal beoordelingen: 2
€ 97,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.950,40/1l