Sorvella Eau de Parfum, geur: Kardemom & Saffraan, 100 ml

€ 68,85

€ 688,50 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

vr 16 – wo 21 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Cadeausets parfum & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Edt Spray 100 ml/Edt Spray 30 ml Cacharel Amor Amor Geschenkset
Edt Spray 100 ml/Edt Spray 30 ml Cacharel Amor Amor Geschenkset
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 143,82
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Bois 1920 Durocaffe' Extract parfum, 50 ml
Bois 1920 Durocaffe' Extract parfum, 50 ml
€ 2.590,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 129,54
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Jadore Intense - parfum
Jadore Intense - parfum
€ 2,28/1l
€ 114,05
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Edt Spray 50 ml / Douchegel 100 ml Paco Rabanne 1 Million cadeauverpakking
Edt Spray 50 ml / Douchegel 100 ml Paco Rabanne 1 Million cadeauverpakking
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 77,36
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Gandini Agarhout eau de toilette, 100 ml
Gandini Agarhout eau de toilette, 100 ml
€ 890,00/1l
€ 89,00
Gratis bezorging
Verkoper: firmowo
Productafbeelding van Flowerbomb - Eau de Parfum 100 ml + bodylotion 200 ml + Eau de Parfum 10 ml
Flowerbomb - Eau de Parfum 100 ml + bodylotion 200 ml + Eau de Parfum 10 ml
€ 446,87/1l
€ 138,53
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Parfum, 50 ml, 20% extract
Parfum, 50 ml, 20% extract
€ 1.695,20/1l
€ 84,76
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Bois 1920 Sensual Tuberose Eau de Parfum Spray (100 ml)
Bois 1920 Sensual Tuberose Eau de Parfum Spray (100 ml)
€ 1.350,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 135,00
Gratis bezorging
Verkoper: firmowo
Productafbeelding van Rihanah Musk Al Safwa Eau de Parfum (unisex) 80 ml
Rihanah Musk Al Safwa Eau de Parfum (unisex) 80 ml
€ 216,50/1l
€ 17,32
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Nishane Tempfluo Extrait de Parfum, testverpakking, 50 ml, UNISEX
Nishane Tempfluo Extrait de Parfum, testverpakking, 50 ml, UNISEX
€ 109,00
Verkoper: Fragranzia
Productafbeelding van Verwenmomenten, jasmijn en cederhout, eau de parfum, voor dames, 125 ml
Verwenmomenten, jasmijn en cederhout, eau de parfum, voor dames, 125 ml
€ 208,16/1l
€ 26,02
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Chatler Original Chatler Candygirl (100 ml )
Chatler Original Chatler Candygirl (100 ml )
€ 123,60/1l
€ 12,36
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van The Scent for Her Eau de Parfum, 30 ml + Lichaamsmelk, 50 ml
The Scent for Her Eau de Parfum, 30 ml + Lichaamsmelk, 50 ml
€ 677,75/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 54,22
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Jeroboam Oriento extract parfum, 30 ml
Jeroboam Oriento extract parfum, 30 ml
€ 3.428,67/1l
€ 120,24
-€ 17,38
€ 102,86
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Loewe, Esencia, eau de parfum, voor heren, 7,5 ml
Loewe, Esencia, eau de parfum, voor heren, 7,5 ml
€ 3.762,67/1l
€ 28,22
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Jeroboam Vespero parfumextract, 30 ml
Jeroboam Vespero parfumextract, 30 ml
€ 3.428,67/1l
€ 123,71
-€ 20,85
€ 102,86
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Minibrand 412 Eau de Parfum, 25 ml
Minibrand 412 Eau de Parfum, 25 ml
€ 186,40/1l
€ 4,66
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Prada L'Homme Intense gezichtsreiniger, 75 ml
Prada L'Homme Intense gezichtsreiniger, 75 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 26,90
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Chatler Fahnenhomme (100 ml )
Chatler Fahnenhomme (100 ml )
€ 131,70/1l
€ 13,17
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Ontdek de verfijnde compositie van Sorvella Eau de Parfum Signatur Kardemom & Saffraan. Deze exclusieve geurcreatie, verpakt in een royale fles van 100 ml, combineert de unieke kruidigheid van kardemom met de luxueuze elegantie van saffraan. Perfect voor wie op zoek is naar een unieke en elegante geur die de hele dag blijft hangen. De zorgvuldig geselecteerde ingrediënten garanderen niet alleen een langdurig effect, maar ook een onvergetelijke geurervaring die u in vervoering zal brengen. Of het nu voor dagelijks gebruik is of voor speciale gelegenheden, dit parfum geeft elk moment een bijzondere touch. Ideaal als cadeau of om uzelf iets speciaals te geven.
Gewicht
0.15 kg
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
Alcohol denat., Parfum (geur), Aqua (water), Limoneen, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarine, Benzylsalicylaat, Eugenol, Alpha-isomethylionon
Fabrikant
Sorvella Perfume
Doelgroepen
Unisex
Dames
Heren
EAN
5907637937844

Gewicht
0.15 kg
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
Alcohol denat., Parfum (geur), Aqua (water), Limoneen, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarine, Benzylsalicylaat, Eugenol, Alpha-isomethylionon
Fabrikant
Sorvella Perfume
Doelgroepen
Unisex
Dames
Heren
EAN
5907637937844
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Sorvella Signature parfum Cashmere & Peper, eau de parfum, 100 ml
Sorvella Signature parfum Cashmere & Peper, eau de parfum, 100 ml
€ 688,50/1l
€ 68,85
Gratis bezorging
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
€ 426,90/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 972
€ 42,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lattafa | Khamrah Dukhan |  100 ml
Lattafa | Khamrah Dukhan | 100 ml
€ 312,40/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 165
€ 31,24
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge
Productafbeelding van Baldessarini Ambre Men Eau de Toilette Spray
Baldessarini Ambre Men Eau de Toilette Spray
€ 479,22/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 52
€ 43,13
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Clinique Aromatics Elixir Parfum Spray, 100 ml
Clinique Aromatics Elixir Parfum Spray, 100 ml
€ 442,80/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 420
€ 46,45
-4%
€ 44,28
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Herenparfum Black Afgano Nasomatto EDP (30 ml) - 30 ml
Herenparfum Black Afgano Nasomatto EDP (30 ml) - 30 ml
€ 3.697,33/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 110,92
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Montblanc Explorer, voor heren, 60 ml, niet navulbaar, bergamot, salie, roze peper, leer, vetiver, Akigalawood, Ambroxan, cacao, patchouli
Montblanc Explorer, voor heren, 60 ml, niet navulbaar, bergamot, salie, roze peper, leer, vetiver, Akigalawood, Ambroxan, cacao, patchouli
€ 640,33/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 38,42
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Talco Talco, blik met wasmiddel, 250g - Felce Azzurra
Talco Talco, blik met wasmiddel, 250g - Felce Azzurra
€ 50,86/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 85
€ 21,87
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van Montblanc Explorer, voor heren, 30 ml, niet navulbaar, bergamot, salie, roze peper, leer, vetiver, Akigalawood, Ambroxan, cacao, patchouli
Montblanc Explorer, voor heren, 30 ml, niet navulbaar, bergamot, salie, roze peper, leer, vetiver, Akigalawood, Ambroxan, cacao, patchouli
€ 986,33/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 29,59
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Black Orchid Eau de Parfum, sprayflacon, 100 ml
Black Orchid Eau de Parfum, sprayflacon, 100 ml
€ 993,80/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 154
€ 99,38
Gratis bezorging
Verkoper: Parfumoir
Productafbeelding van LATTAFA Ana Abiyedh Leder Eau de Parfum, uniseks, 60 ml
LATTAFA Ana Abiyedh Leder Eau de Parfum, uniseks, 60 ml
€ 230,17/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 211
€ 13,81
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Xerjoff Naxos 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
Xerjoff Naxos 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
€ 1.770,00/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 318
€ 177,00
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Skechers D Lites Sportschuhe Damen Laufschuhe Sneaker Schwarz Freizeit
Skechers D Lites Sportschuhe Damen Laufschuhe Sneaker Schwarz Freizeit
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 65
€ 86,99
-26%
€ 63,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zianshop
Productafbeelding van Comme des Garçons Copper, voor heren, 100 ml, eau de parfum, spray, 1 stuk
Comme des Garçons Copper, voor heren, 100 ml, eau de parfum, spray, 1 stuk
€ 1.062,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 114,56
-€ 8,29
€ 106,27
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Guerlain Aqua Allegoria Bergamote Calabria, voor dames, zomer, 75 ml, navulbare flacon, citrus, bergamot
Guerlain Aqua Allegoria Bergamote Calabria, voor dames, zomer, 75 ml, navulbare flacon, citrus, bergamot
€ 1.424,53/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 106,84
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Nishane Hacivat Extrait de Parfum, 50 ml
Nishane Hacivat Extrait de Parfum, 50 ml
€ 2.273,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 113,65
Gratis bezorging
Verkoper: Sykz
Productafbeelding van Lattafa Perfumes - Nebras Eau de Parfum, 100 ml
Lattafa Perfumes - Nebras Eau de Parfum, 100 ml
€ 236,80/1l
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 71
€ 23,68
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Dolce&Gabbana Light Blue Summer Vibes, voor dames, zomer, 50 ml, spray, 1 stuk
Dolce&Gabbana Light Blue Summer Vibes, voor dames, zomer, 50 ml, spray, 1 stuk
€ 1.096,40/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 54,82
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Afnan Perfumes Turathi Blue, mannenparfum, 90 ml, met topnoten van bergamot en mandarijn, hartnoten van amber en hout, en basisnoten van muskus, patchouli. Spray
Afnan Perfumes Turathi Blue, mannenparfum, 90 ml, met topnoten van bergamot en mandarijn, hartnoten van amber en hout, en basisnoten van muskus, patchouli. Spray
€ 535,56/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 220
€ 48,20
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Armaf - Club De Nuit Sillage Eau de Parfum, 105 ml
Armaf - Club De Nuit Sillage Eau de Parfum, 105 ml
€ 333,33/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 79
€ 35,00
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van Lalique ENCRE NOIRE À L’EXTRÊME, Herenparfum, 100 ml, met topnoten van elemi, bergamot en iris, hartnoten van vetiver, benzoë en patchouli, en basisnoten van sandelhout. Spray
Lalique ENCRE NOIRE À L’EXTRÊME, Herenparfum, 100 ml, met topnoten van elemi, bergamot en iris, hartnoten van vetiver, benzoë en patchouli, en basisnoten van sandelhout. Spray
€ 334,30/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 68
€ 33,43
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nishane - Zelfs de Extrait de Parfum, 50 ml
Nishane - Zelfs de Extrait de Parfum, 50 ml
€ 2.081,60/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 115,84
-€ 11,76
€ 104,08
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Etat Libre d'Orange You Or Someone Like You EdP, uniseks, 50 ml. Geschikt voor vrouwen
Etat Libre d'Orange You Or Someone Like You EdP, uniseks, 50 ml. Geschikt voor vrouwen
€ 1.224,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 81,60
-24%
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Nikos Sculpture Homme Eau de Parfum Spray
Nikos Sculpture Homme Eau de Parfum Spray
€ 394,60/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 52
€ 39,46
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Abercrombie & Fitch Authentic Moment Heren Eau de Toilette Spray
Abercrombie & Fitch Authentic Moment Heren Eau de Toilette Spray
€ 504,60/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 52
€ 50,46
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van M.Micallef DesirToxic L'Intense Parfum 100 ml, uniseks
M.Micallef DesirToxic L'Intense Parfum 100 ml, uniseks
€ 1.736,50/1l
€ 173,65
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 450,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 2036
€ 45,00
Gratis bezorging
Verkoper: Estilo
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 990,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 279
€ 99,00
10% Voucher
Verkoper: Rheinline
Productafbeelding van Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 313,50/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2413
€ 31,35
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kilian Love, don't be shy Eau de Parfum met cadeauverpakking, 50 ml
Kilian Love, don't be shy Eau de Parfum met cadeauverpakking, 50 ml
€ 335,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.711,60/1l
Productafbeelding van Rabanne 1 Million Eau de Toilette Spray, set van 3 artikelen, 100 ml
Rabanne 1 Million Eau de Toilette Spray, set van 3 artikelen, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 88,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 887,40/1l
Productafbeelding van Dior Sauvage, voor heren, 300 ml, navulflacon, eau de parfum, fles, 1 stuk
Dior Sauvage, voor heren, 300 ml, navulflacon, eau de parfum, fles, 1 stuk
€ 329,46
-€ 26,30
€ 303,16
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.010,53/1l
Productafbeelding van Kilian Love Don't Be Shy Eau de Parfum, navulverpakking, 100 ml
Kilian Love Don't Be Shy Eau de Parfum, navulverpakking, 100 ml
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 247,86
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.478,60/1l
Productafbeelding van Eight & Bob Guèthary Eau de Parfum, 50 ml (damesparfum)
Eight & Bob Guèthary Eau de Parfum, 50 ml (damesparfum)
€ 240,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.814,40/1l
Productafbeelding van Electimuss Gladiator Oud Pure Parfum, 100 ml (unisex)
Electimuss Gladiator Oud Pure Parfum, 100 ml (unisex)
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 238,83
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.388,30/1l
Productafbeelding van Rochas Rochas Man Eau de Toilette 100 ml + Eau de Toilette 50 ml M
Rochas Rochas Man Eau de Toilette 100 ml + Eau de Toilette 50 ml M
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 42,77
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
€ 285,13/1l
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Verna Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
Tiziana Terenzi Verna Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 272,61
-€ 62,49
€ 210,12
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.101,20/1l
Productafbeelding van Perris Monte Carlo Ylang Ylang Nosy Be Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
Perris Monte Carlo Ylang Ylang Nosy Be Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 157,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.570,80/1l
Productafbeelding van TOM FORD, Herfst-/Wintercollectie 2026, Mannenparfum, 2-delig, Eau de parfum, 100 ml, 10 ml, Spray
TOM FORD, Herfst-/Wintercollectie 2026, Mannenparfum, 2-delig, Eau de parfum, 100 ml, 10 ml, Spray
€ 150,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.372,36/1l
Productafbeelding van Edt Spray 100 ml/Edt Spray 30 ml Cacharel Amor Amor Geschenkset
Edt Spray 100 ml/Edt Spray 30 ml Cacharel Amor Amor Geschenkset
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 143,82
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Luna Rossa Ocean - Eau de Parfum - nplH - Inhoud: 150 ml
Luna Rossa Ocean - Eau de Parfum - nplH - Inhoud: 150 ml
€ 117,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 782,00/1l
Productafbeelding van Set met herenparfum Givenchy Gentlemen Boisée, bestaande uit 2 stuks
Set met herenparfum Givenchy Gentlemen Boisée, bestaande uit 2 stuks
€ 97,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 979,20/1l
Productafbeelding van Molton Brown Eau de Parfum, Molton Brown Fiery Pink Pepper Eau de Parfum, 100 ml
Molton Brown Eau de Parfum, Molton Brown Fiery Pink Pepper Eau de Parfum, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 135,66
-€ 10,20
€ 125,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.254,60/1l
Productafbeelding van Veel Succes
Veel Succes
€ 124,44
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.244,40/1l
Productafbeelding van Yves Saint Laurent Black Opium Pink Glaze Eau de Parfum Spray (90 ml)
Yves Saint Laurent Black Opium Pink Glaze Eau de Parfum Spray (90 ml)
€ 114,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.267,56/1l
Productafbeelding van PERFECT ABSOLUTE Eau de Parfum, sprayflacon, 100 ml
PERFECT ABSOLUTE Eau de Parfum, sprayflacon, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 117,11
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.171,10/1l
Productafbeelding van Lengling À la Carte - Reisset Deluxe (4 x 8 ml)
Lengling À la Carte - Reisset Deluxe (4 x 8 ml)
€ 117,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.346,00/1l
Productafbeelding van Dolce&Gabbana Q, Dames, 150 ml, Navulflacon, Eau de Parfum, Fles, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, HYDROXYCITRONELLAL,...
Dolce&Gabbana Q, Dames, 150 ml, Navulflacon, Eau de Parfum, Fles, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, HYDROXYCITRONELLAL,...
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 111,18
-€ 5,96
€ 105,22
Verkoper: PerfumTraders
€ 701,47/1l
Productafbeelding van Prada Paradigme Le Parfum, navulbare spray (50 ml)
Prada Paradigme Le Parfum, navulbare spray (50 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 97,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.950,40/1l