Giardino Benessere Giapeto Extract de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 109,00
€ 1.090,00 / 1l
plus € 8,90 verzendkosten
Bij jou thuis
Gratis retour – 14 dagen
Wees er snel bij!
Eau de Parfum & veel meer
Alle prijzen incl. btw.
Informatie over de productveiligheid:
Vergelijkbare producten

Meer informatie over deze advertentie
Xerjoff "V" Laylati Eau de Parfum, 100 ml (unisex)€ 2.043,50/1l
€ 204,35
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Penhaligon's AIUla Eau de Parfum, 100 ml, UNISEX€ 1.646,10/1l
€ 164,61
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Moresque Tamima Eau de Parfum, 50 ml (unisex)€ 2.998,80/1l
€ 149,94
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Bohoboco Sandelhout-Neroli parfum, 50 ml (unisex)€ 2.774,40/1l
€ 142,80
-€ 4,08Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 138,72
Verkoper: PerfumTraders

Giardino Benessere Teia, parfumextract, 100 ml
€ 113.999,99/1l
€ 114,00
Verkoper: FragrancesBg

Giardino Benessere Febe Parfumextract, 100 ml (unisex)
€ 1.610,30/1l
€ 161,03
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

GIARDINO BENESSERE Hera Extract de Parfum spray, 100 ml
€ 154.899,99/1l
€ 154,90
Gratis bezorging
Verkoper: IdoBuy

Giardino Benessere Mnemosine Extract de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 1.409,00/1l
€ 140,90
Gratis bezorging
Verkoper: IdoBuy

Afnan Edict Amberythme, extract de parfum, 80 ml, UNISEX
€ 811,13/1l
€ 64,89
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

GIARDINO BENESSERE Hyades Eau de Parfum spray, 100 ml
€ 124.679,99/1l
€ 149,10
-€ 24,42Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 124,68
Verkoper: Katomix

GIARDINO BENESSERE Dasos, extract de parfum, spray, 100 ml
€ 163.599,99/1l
€ 163,60
Gratis bezorging
Verkoper: IdoBuy

Ahmed Al Maghribi Awfa Eau de Parfum, 60 ml (unisex)
€ 1.285,33/1l
€ 77,12
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Nishane Unutamam Extrait de Parfum, 30 ml (unisex)
€ 3.191,67/1l
€ 95,75
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Nishane Shinanay Extrait de Parfum, 30 ml (unisex)
€ 3.120,33/1l
€ 93,61
Verkoper: ParfumGroup

Thameen Patiala Extrait de Parfum, 50 ml (unisex)
€ 2.654,20/1l
€ 132,71
Verkoper: ParfumGroup

Diptyque Eau Nabati Eau de Parfum, 75 ml (unisex)
€ 4.343,47/1l
€ 325,76
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Nishane - Zelfs de Extrait de Parfum, 50 ml
€ 2.081,60/1l
€ 115,84
-€ 11,76Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 104,08
Verkoper: ParfumGroup

Diptyque Eau de Minthé, eau de parfum, 75 ml, unisex
€ 2.341,07/1l
€ 175,58
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Nishane Deziro Extrait de Parfum, 50 ml (unisex)
€ 2.815,20/1l
€ 140,76
Verkoper: PerfumTraders

Ahmed Al Maghribi Joud, parfumextract, 100 ml, UNISEX
€ 497,60/1l
€ 49,76
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Giapeto von Giardino Benessere is een betoverende geur voor dames en heren, die u meeneemt naar een wereld vol exotische en rijke aroma's. Deze parfum, gelanceerd in 2022, is een nieuw meesterwerk van de gerenommeerde parfumeur Paolo Terenzi, die erin is geslaagd een complexe en fascinerende compositie te creëren, waarin kruidige, houtachtige en zoete tonen samenkomen tot een unieke geurharmonie.
De geur opent met intense noten van saffraan, Guatemalteekse kardamom, komijn en labdanum, die het parfum een exotische en aardse diepte geven. Dit krachtige en kruidige begin wordt vergezeld door een vleugje hars en specerijen, dat de zintuigen prikkelt en direct een sfeer van avontuur en ontdekking creëert. In het hart van de geur ontvouwt zich een harmonieuze combinatie van guriumbalsem, delicate lelietjes-van-dalen, Cypriololie (Nagarmotha) en Virginia-ceder. Deze ingrediënten geven de geur een prachtige rijkdom en diepte, door houtachtige en bloemige tonen te combineren met een subtiele balsemachtige ondertoon.
De basisnoten van patchouli, Madagaskarvanille, muskus, amber en oudhout zorgen voor een langdurige en sensuele afdronk. Deze rijke en warme elementen geven Giapeto een luxueus karakter, dat op de huid blijft hangen en een onvergetelijke indruk achterlaat. Giapeto is een geur die kruidige, houtachtige en zoete elementen combineert met een balsemachtige elegantie, ideaal voor wie op zoek is naar iets bijzonders. Perfect voor speciale gelegenheden of om het dagelijks leven een vleugje luxe te geven, deze geur zal zeker een gewaardeerde toevoeging worden aan uw geurcollectie.
- Gewicht
- 0.5 kg
- Inhoud
- 100 ml
- Ingrediënten
- Zie beschrijving
- Fabrikant
- Giardino Benessere
- Doelgroepen
- Unisex
- EAN
- 8016741932632
- Gewicht
- 0.5 kg
- Inhoud
- 100 ml
- Ingrediënten
- Zie beschrijving
- Fabrikant
- Giardino Benessere
- Doelgroepen
- Unisex
- EAN
- 8016741932632
Veiligheidsinstructies
Gaat ook goed samen met

Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 549,80/1l
€ 54,98
Verkoper: Novada-Shop

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum, 90 ml
€ 916,67/1l
€ 82,50
Gratis bezorging
Verkoper: ParfumerieMarjoAmsterdam

Xerjoff Naxos 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
€ 1.690,00/1l
€ 169,00
Verkoper: FragrancesBg

Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
€ 460,60/1l
€ 46,06
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Herendouchegel Versace Eros EDP (100 ml)
€ 599,40/1l
€ 59,94
Verkoper: Novada-Shop

Emporio Armani Stronger With You Intensely, eau de parfum voor heren, 100 ml, niet navulbaar, met tonen van roze peper, vanille en amber
€ 844,50/1l
€ 84,45
Verkoper: ParfumGroup

Creed Aventus Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
€ 2.295,00/1l
€ 229,50
Gratis bezorging
Verkoper: ParfumerieMarjoAmsterdam

Prada Paradoxe Eau de Parfum, sprayflacon, 90 ml
€ 879,22/1l
€ 79,13
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25

Tom Ford Lost Cherry Eau de Parfum 50 ml - Fruitige Geur
€ 2.759,80/1l
€ 137,99
Gratis bezorging
Verkoper: LOGNOW

Riiffs Momento Eau De Parfum (100 ml)
€ 239,50/1l
€ 23,95
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 990,00/1l
€ 99,00
Verkoper: Rheinline

Sospiro Vibrato Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 2.299,90/1l
€ 229,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Valentino Valentina Donna Born in Roma Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 985,30/1l
€ 98,53
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 289,50/1l
€ 28,95
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Arabiyat Prestige Marwa Eau de Parfum, 100 ml. Arabische parfum
€ 364,40/1l
€ 36,44
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Gucci Flora Gorgeous Gardenia Eau de Parfum, 100 ml, damesparfum
€ 550,00/1l
€ 65,99
-16%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 55,00
Gratis bezorging
Verkoper: Estilo

Herenparfum Black Afgano Nasomatto EDP (30 ml) - 30 ml
€ 3.697,33/1l
€ 110,92
Verkoper: ParfumGroup

Carolina Herrera Good Girl Eau de Parfum, 80 ml
€ 1.069,50/1l
€ 85,56
Verkoper: ParfumGroup

Afnan Supremacy Collector's Edition Eau de Parfum voor mannen 100 ml
€ 597,00/1l
€ 59,70
Gratis bezorging
Verkoper: Beautiful-Balance-Drogerie

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka 75ml
€ 6.060,00/1l
€ 45,45
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540, voor dames, 70 ml, spray. Inhoud: ALCOHOL; PARFUM (FRAGRANCE); TRIETHYL CITRATE; AQUA (WATER); ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE;...
€ 2.142,71/1l
€ 299,00
-€ 149,01Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 149,99
Gratis bezorging
Verkoper: Scentiva

Nusuk Ateeq Eau de Parfum, 100 ml
€ 251,90/1l
€ 25,19
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Gisada Ambassador Herenparfum, 100 ml (voor mannen)
€ 861,50/1l
€ 86,15
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Jean Paul Gaultier Le Male Elixir, voor heren, 125 ml, niet navulbaar, lavendel, tonkabonen, benzoë
€ 622,32/1l
€ 77,79
Verkoper: ParfumGroup

Collection Prestige Sultan 9 Eau de Parfum 50 ml, uniseks
€ 802,60/1l
€ 40,13
Gratis bezorging
Verkoper: Beautiful-Balance-Drogerie

Rasasi Hawas Ice Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
€ 349,00/1l
€ 34,90
Verkoper: DUBAISTORE

Nishane - Zelfs niet de Extrait de Parfum, 100 ml
€ 1.655,10/1l
€ 165,51
Verkoper: PerfumTraders

Clinique Aromatics Elixir Parfum Spray, 100 ml
€ 473,60/1l
€ 47,36
Verkoper: ParfumGroup

Maison Crivelli Oud Maracuja Extrait de Parfum
€ 4.300,00/1l
€ 215,00
Gratis bezorging
Verkoper: iBeco
Nog geen klantbeoordelingen
Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(6)Aantal beoordelingen: 6
€ 303,96
-€ 9,18Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 294,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.947,80/1l

Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(14)Aantal beoordelingen: 14
€ 128,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 641,45/1l

Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 206,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.060,40/1l

Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
€ 119,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.193,10/1l

Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 51,99
-21%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l

Creed Millesime Silver Mountain Water Eau de Toilette, 100 ml: Inhoud: 100 ml



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(19)Aantal beoordelingen: 19
€ 253,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.532,30/1l

Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
€ 61,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.239,80/1l

Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
€ 92,43
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,30/1l

Al Haramain - Amber Oud Gold Edition Eau de Parfum, 200 ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(16)Aantal beoordelingen: 16
€ 86,74
-30%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 60,13
Verkoper: SEILOIRE
€ 300,65/1l

Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(221)Aantal beoordelingen: 221
€ 105,09
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.050,90/1l

Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(91)Aantal beoordelingen: 91
€ 62,33
Verkoper: PerfumTraders
€ 623,30/1l

Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(51)Aantal beoordelingen: 51
€ 97,81
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.304,13/1l

Joop!, Homme, Eau de Parfum, voor mannen, 125 ml



4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(81)Aantal beoordelingen: 81
€ 43,47
Verkoper: PerfumTraders
€ 347,76/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5(5)Aantal beoordelingen: 5
€ 75,71
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.514,20/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, Inhoud: Alcohol denat., Parfum (geur), Water\Aqua\Eau, Tocoferol, Limoneen, Linalool, Coumarine...



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(24)Aantal beoordelingen: 24
€ 347,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.477,00/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(32)Aantal beoordelingen: 32
€ 100,55
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.005,50/1l

Al Haramain - Detour Noir Eau de Parfum, 100 ml



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(66)Aantal beoordelingen: 66
€ 26,72
Verkoper: Dasfarinas
€ 267,20/1l

Prada - Prada Paradox Intense Eau de Parfum 90ml



4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5(131)Aantal beoordelingen: 131
€ 129,83
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.442,56/1l

Riiffs Prive Blue Eau de Parfum 100 ml, uniseks



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(55)Aantal beoordelingen: 55
€ 23,52
Verkoper: SEILOIRE
€ 235,20/1l

Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(16)Aantal beoordelingen: 16
€ 211,45
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.114,50/1l