Inhoud:

120 ml

La Perla Just Give Me Roses Eau de Parfum, 120 ml, sprayflacon

€ 155,43

€ 1.295,25 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 14 – do 15 oktober

Gratis retour – 30 dagen

Onze bestedeals
Eau de Parfum & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Miller Harris La Fumee Alexandrie Eau de Parfum Spray
Miller Harris La Fumee Alexandrie Eau de Parfum Spray
€ 2.111,40/1l
€ 211,14
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van La Perla La Mia Perla Nera Eau de Parfum, 50 ml
La Perla La Mia Perla Nera Eau de Parfum, 50 ml
€ 856,80/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van ARMAF SEDUCTION POUR HOMME, eau de parfum, 100 ml
ARMAF SEDUCTION POUR HOMME, eau de parfum, 100 ml
€ 367,20/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 36,72
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Oscar De La Renta Extraordinary Pétale Eau de Parfum, 90 ml (damesparfum)
Oscar De La Renta Extraordinary Pétale Eau de Parfum, 90 ml (damesparfum)
€ 325,44/1l
€ 29,29
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Riiffs La Femme Bloom Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
Riiffs La Femme Bloom Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 237,70/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 23,77
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van La Perla Signature Eau de Parfum Spray
La Perla Signature Eau de Parfum Spray
€ 951,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 47,58
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van La Perla Signature Eau de Parfum Spray (90 ml)
La Perla Signature Eau de Parfum Spray (90 ml)
€ 793,89/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 71,45
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van La Perla Creation Eau de Parfum, sprayflacon, 50 ml
La Perla Creation Eau de Parfum, sprayflacon, 50 ml
€ 1.580,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 89,00
-11%
€ 79,00
Gratis bezorging
Verkoper: PerfumBox
Productafbeelding van Lattafa Perfumes - La Collection d'antiquités 1886, eau de parfum, 100 ml
Lattafa Perfumes - La Collection d'antiquités 1886, eau de parfum, 100 ml
€ 390,80/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 39,08
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Cartier La Panthère Noir Absolu Eau de Parfum, 75 ml (damesparfum)
Cartier La Panthère Noir Absolu Eau de Parfum, 75 ml (damesparfum)
€ 3.320,00/1l
€ 249,00
Gratis bezorging
Verkoper: PerfumBox
Productafbeelding van Afnan La Fleur Bouquet Eau de Parfum, 80 ml (damesparfum)
Afnan La Fleur Bouquet Eau de Parfum, 80 ml (damesparfum)
€ 487,50/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 39,00
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Juicy Couture, Viva La Juicy Petals Please, Eau de Parfum, voor dames, 50 ml
Juicy Couture, Viva La Juicy Petals Please, Eau de Parfum, voor dames, 50 ml
€ 1.212,40/1l
€ 60,62
Gratis bezorging
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van La Nuit De L'Amour Eau de Parfum voor dames, 100 ml
La Nuit De L'Amour Eau de Parfum voor dames, 100 ml
€ 394,30/1l
€ 39,43
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Juicy Couture, La La, Eau de Parfum, voor dames, 100 ml
Juicy Couture, La La, Eau de Parfum, voor dames, 100 ml
€ 234,50/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 105
€ 23,45
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van La Perla, About That Night, Eau de Parfum, uniseks, 2 ml flesje
La Perla, About That Night, Eau de Parfum, uniseks, 2 ml flesje
€ 1.805,00/1l
€ 3,61
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Juicy Couture, Viva La Juicy Noir, Eau de Parfum, voor dames, 30 ml
Juicy Couture, Viva La Juicy Noir, Eau de Parfum, voor dames, 30 ml
€ 1.107,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 33,21
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Cartier La Panthère Parfum, 50 ml
Cartier La Panthère Parfum, 50 ml
€ 1.647,60/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 82,38
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Juicy Couture, Viva La Juicy Petals Please, Eau de Parfum, voor dames, 100 ml
Juicy Couture, Viva La Juicy Petals Please, Eau de Parfum, voor dames, 100 ml
€ 538,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 53,86
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lattafa Perfumes - La Collection Antiquités 1505 EDP, 100 ml
Lattafa Perfumes - La Collection Antiquités 1505 EDP, 100 ml
€ 360,40/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 36,04
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Oscar De La Renta Extraordinary Eau de Parfum, 90 ml (damesparfum)
Oscar De La Renta Extraordinary Eau de Parfum, 90 ml (damesparfum)
€ 516,22/1l
€ 46,46
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

La Perla Just Give Me Roses is een eau de parfum voor dames, verkrijgbaar in een spuitfles van 120 ml. De naam "Just Give Me Roses" is de productnaam van deze geurvariant van La Perla. Als eau de parfum is het bedoeld voor gebruik op de huid en kan het dankzij de spraydop gelijkmatig worden aangebracht.

De verpakking komt overeen met de reguliere, originele grootte en valt onder de productcategorie parfum. Geschikt voor iedereen die op zoek is naar een damesparfum van La Perla in een formaat van 120 ml.

Gewicht
0.2 kg
Inhoud
120 ml
Ingrediënten
Alcohol denat., Parfum (geur), Aqua (water), Limoneen, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarine, Benzylsalicylaat, Eugenol, Alpha-isomethylionon
Fabrikant
Doelgroepen
Dames
EAN
5060784160494

Gewicht
0.2 kg
Inhoud
120 ml
Ingrediënten
Alcohol denat., Parfum (geur), Aqua (water), Limoneen, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarine, Benzylsalicylaat, Eugenol, Alpha-isomethylionon
Fabrikant
Doelgroepen
Dames
EAN
5060784160494
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van La Perla My Day Eau de Parfum, 30 ml sprayflacon
La Perla My Day Eau de Parfum, 30 ml sprayflacon
€ 1.906,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 57,18
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van La Perla Collection, ontdekset - 8 x 12 ml
La Perla Collection, ontdekset - 8 x 12 ml
€ 1.663,33/1l
€ 159,68
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van La Perla Divina Gold Edition Eau de Toilette, 80 ml, voor dames
La Perla Divina Gold Edition Eau de Toilette, 80 ml, voor dames
€ 1.129,63/1l
€ 90,37
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van La Perla La Mia Perla Eau de Parfum Spray, 50 ml
La Perla La Mia Perla Eau de Parfum Spray, 50 ml
€ 1.960,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 98,00
Gratis bezorging
Verkoper: firmowo
Productafbeelding van La Perla Collection, ontdekset - 8 x 2 ml
La Perla Collection, ontdekset - 8 x 2 ml
€ 1.843,12/1l
€ 30,99
-4%
€ 29,49
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van La Perla Lotus Shadow Eau de Parfum, 100 ml spray
La Perla Lotus Shadow Eau de Parfum, 100 ml spray
€ 385,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 38,55
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van La Perla Villa Sorrento Eau de Parfum, 120 ml, sprayflacon
La Perla Villa Sorrento Eau de Parfum, 120 ml, sprayflacon
€ 1.466,17/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 175,94
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van La Perla Invisible Touch Eau de Parfum, 120 ml, sprayflacon
La Perla Invisible Touch Eau de Parfum, 120 ml, sprayflacon
€ 1.295,25/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 173,52
-€ 18,09
€ 155,43
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 21 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Inhoud 0,12 l
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 303,96
-€ 9,18
€ 294,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.947,80/1l
Bestseller
Productafbeelding van Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml
Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 206,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.060,40/1l
Productafbeelding van Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille
Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 128,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 641,45/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Buongiorno, Unisex, 100 ml, Vloeibare parfum, Komkommer, Citroen, Munt, Petitgrain, Rozemarijn, Lavendel, Mandarijn, Amber, Cederhout, Wit mos
Acqua di Parma Buongiorno, Unisex, 100 ml, Vloeibare parfum, Komkommer, Citroen, Munt, Petitgrain, Rozemarijn, Lavendel, Mandarijn, Amber, Cederhout, Wit mos
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 164,00
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.640,00/1l
Productafbeelding van Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
€ 61,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.239,80/1l
Productafbeelding van Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., AI-gegenereerde afbeelding
Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
€ 119,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.193,10/1l
Productafbeelding van Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee
Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 51,99
-21%
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l
Productafbeelding van JOOP! Homme Eau de Parfum, 125 ml (voor heren)
JOOP! Homme Eau de Parfum, 125 ml (voor heren)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 81
€ 43,47
Verkoper: PerfumTraders
€ 347,76/1l
Productafbeelding van Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
€ 92,43
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,30/1l
Productafbeelding van Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml
Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 91
€ 62,33
Verkoper: PerfumTraders
€ 623,30/1l
Productafbeelding van Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)
Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 221
€ 105,09
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.050,90/1l
Productafbeelding van Emporio Armani Stronger With You Absolutely, eau de parfum voor heren, 50 ml, spray. Inhoud: ALCOHOL ● PARFUM / FRAGRANCE ● AQUA / WATER ● BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ● COUMARIN ●...
Emporio Armani Stronger With You Absolutely, eau de parfum voor heren, 50 ml, spray. Inhoud: ALCOHOL ● PARFUM / FRAGRANCE ● AQUA / WATER ● BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ● COUMARIN ●...
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 72,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.442,00/1l
Productafbeelding van Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 75,71
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.514,20/1l
Productafbeelding van Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)
Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 51
€ 94,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.264,00/1l
Productafbeelding van Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 100,55
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.005,50/1l
Productafbeelding van Creed Delphinus Eau de Parfum, 100 ml
Creed Delphinus Eau de Parfum, 100 ml
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 259,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.599,90/1l
Productafbeelding van Creed Aventus For Her Eau de Parfum, 75 ml
Creed Aventus For Her Eau de Parfum, 75 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 224,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.992,00/1l
Productafbeelding van Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml
Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 212,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.120,20/1l