Pet New Era 60471475-201 voor Heren

€ 55,42

Gratis bezorging

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Petten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Pet New Era 60471458-201 voor Uni
Pet New Era 60471458-201 voor Uni
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 55,42
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van Pet New Era 60471469-601 voor Uni
Pet New Era 60471469-601 voor Uni
€ 36,54
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van New York Yankees pet, New Era, model 9TWENTY, essentieel, volledig zwart
New York Yankees pet, New Era, model 9TWENTY, essentieel, volledig zwart
€ 26,45
Verkoper: FansBRANDS
Productafbeelding van Pet New Era 10531941-001 voor Uni
Pet New Era 10531941-001 voor Uni
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 90
€ 20,99
Verkoper: Zianshop
Productafbeelding van Hoed New Era 60471468XXA
Hoed New Era 60471468XXA
€ 48,00
-44%
€ 26,45
Verkoper: FansBRANDS
Productafbeelding van Hoed New Era 60471473XXA
Hoed New Era 60471473XXA
€ 47,00
-43%
€ 26,45
Verkoper: FansBRANDS
Productafbeelding van Pet New Era 072-9511 voor Heren
Pet New Era 072-9511 voor Heren
€ 72,87
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van Pet New Era 60595191 voor Heren
Pet New Era 60595191 voor Heren
€ 58,21
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van Pet New Era 60691226-410 voor Heren
Pet New Era 60691226-410 voor Heren
€ 54,00
-43%
€ 30,56
Verkoper: Snowboardel
Productafbeelding van Pet New Era 60358100 voor Heren
Pet New Era 60358100 voor Heren
€ 60,32
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van Pet New Era 13276999 voor Heren
Pet New Era 13276999 voor Heren
€ 40,28
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van Pet New Era 072-8828 voor Heren
Pet New Era 072-8828 voor Heren
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 61,37
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van Pet New Era 60435155 voor Heren
Pet New Era 60435155 voor Heren
€ 62,17
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van Pet New Era 11941832 voor Heren
Pet New Era 11941832 voor Heren
€ 37,80
Gratis bezorging
Verkoper: Sportstock
Productafbeelding van Pet New Era 60245408 voor Heren
Pet New Era 60245408 voor Heren
€ 58,13
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van Pet New Era 60358100 voor Heren
Pet New Era 60358100 voor Heren
€ 60,32
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van Pet New Era 072-9242 voor Heren
Pet New Era 072-9242 voor Heren
€ 47,17
-43%
€ 26,45
Verkoper: FansBRANDS
Productafbeelding van Pet New Era 60243626 voor Heren
Pet New Era 60243626 voor Heren
€ 56,76
-53%
€ 26,45
Verkoper: FansBRANDS
Productafbeelding van Pet New Era 60284900 voor Heren
Pet New Era 60284900 voor Heren
€ 54,00
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van Pet New Era 11405597 voor Heren
Pet New Era 11405597 voor Heren
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 45,49
-41%
€ 26,45
Verkoper: FansBRANDS

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Productbeschrijving

Omarm tijdloze stijl en laat je verbondenheid met een legendarisch team zien met de officiële NEW ERA League Ess 9TWENTY New York Yankees pet. Dit onmisbare accessoire is de perfecte combinatie van casual comfort en iconische sportieve uitstraling, ontworpen voor de toegewijde fan en de modebewuste persoon. Of je nu naar het honkbalstadion gaat, boodschappen doet of gewoon je dagelijkse outfit een klassieke finishing touch wilt geven, deze pet biedt moeiteloze stijl en een ongeëvenaard draagcomfort.

Het meest opvallende kenmerk van deze pet is de befaamde 9TWENTY®-pasvorm. In tegenstelling tot gestructureerde, starre petten, heeft de 9TWENTY® een ontspannen, ongestructureerde kroon die zich vanaf het eerste moment comfortabel aanpast aan de vorm van je hoofd. Deze "dad hat"-stijl biedt een casual, vintage-geïnspireerde uitstraling die altijd in de mode is. De kroon is gecombineerd met een voorgebogen klep, waardoor deze direct na het uitpakken gedragen kan worden, direct bescherming biedt tegen de zon en een perfect ingelopen look biedt zonder enige inspanning.

Deze pet is ontworpen voor comfort de hele dag en is gemaakt van zacht, ademend katoen. Het natuurlijke materiaal zorgt voor een uitstekende luchtcirculatie en houdt je koel en comfortabel, zelfs op warme dagen in het stadion of onderweg. De kwaliteit is te zien in de details: de voorkant is versierd met het wereldberoemde New York Yankees teamlogo, zorgvuldig uitgevoerd in hoogwaardige borduursel, voor een premium, gestructureerde afwerking die opvalt. Als teken van authenticiteit is de kenmerkende NEW ERA vlag ook geborduurd aan de linkerkant van de pet, wat een toewijding aan superieure vakmanschap symboliseert.

Veelzijdigheid is essentieel, en het verstelbare ontwerp zorgt voor een perfecte, persoonlijke pasvorm voor vrijwel elke volwassen hoofdgrootte. De pet is voorzien van een duurzame en stijlvolle D-ring sluiting aan de achterkant, waardoor je de pasvorm eenvoudig kunt aanpassen voor optimale veiligheid en comfort gedurende de hele dag. Deze pet is niet alleen een accessoire, het is een veelzijdig basisstuk dat naadloos in elke casual garderobe past en perfect te combineren is met jeans, shorts, hoodies en T-shirts. Het is het ultieme "grab-and-go" item om je teamtrots op een subtiele manier te uiten.

Belangrijkste kenmerken:
Officiële New York Yankees pet: voorzien van het iconische, officieel gelicenceerde teamlogo in hoogwaardige borduursel.
Klassieke 9TWENTY® pasvorm: een ongestructureerde, ontspannen silhouet met voorgebogen klep voor een comfortabele, casual "dad hat"-stijl.
Verstelbaar voor een persoonlijke pasvorm: voorzien van een klassieke D-ring sluiting aan de achterkant om een breed scala aan volwassen hoofdgrootten aan te passen.
Hoogwaardige katoenen constructie: gemaakt van 100% katoen voor een zacht, ademend en comfortabel draaggevoel, geschikt voor de hele dag.
Authentiek NEW ERA branding: voorzien van de kenmerkende geborduurde NEW ERA vlag aan de linkerkant als teken van kwaliteit en authenticiteit.

Technische specificaties:

Katoenen 9TWENTY® met geborduurd teamlogo aan de voorkant.

D-ring sluiting, met NE-vlag aan de zijkant.

Samenstelling:

Kroon:

Klep:

Onderkant van de klep & knoop:

100% katoen.

Band:

100% katoen



9TWENTY pet met absorberende zweetband.

Gestructureerde bovenkant.

Comfortabel om te dragen.

One size fits most - verstelbare maat.

Materiaal: 100% katoen.



Pet New Era 60471475-201 voor Heren. New Era 60471475-201 in kleur Multicolored.
Hoedmaat
Eén maat
Kleur
Bruin
Doelgroepen
Unisex
Materiaalsamenstelling
100% Katoen
Fabrikant
EAN
0197374041859
197374041859
MPN (Manufacturer Part Number)
60471475-201

Hoedmaat
Eén maat
Kleur
Bruin
Doelgroepen
Unisex
Materiaalsamenstelling
100% Katoen
Fabrikant
EAN
0197374041859
197374041859
MPN (Manufacturer Part Number)
60471475-201
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Pet New Era 60471458-201 voor Uni
Pet New Era 60471458-201 voor Uni
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 55,42
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van Pet New Era 10531941-001 voor Uni
Pet New Era 10531941-001 voor Uni
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 90
€ 20,99
Verkoper: Zianshop
Productafbeelding van Pet New Era 60471469-601 voor Uni
Pet New Era 60471469-601 voor Uni
€ 36,54
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van New York Yankees pet, New Era, model 9TWENTY, essentieel, volledig zwart
New York Yankees pet, New Era, model 9TWENTY, essentieel, volledig zwart
€ 26,45
Verkoper: FansBRANDS
Productafbeelding van Pet New Era 10531940-020 voor Uni
Pet New Era 10531940-020 voor Uni
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 90
€ 37,00
-41%
€ 21,56
Verkoper: Snowboardel
Productafbeelding van Schoenen Adidas Handball Spezial IF6562
Schoenen Adidas Handball Spezial IF6562
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 99,99
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Pet New Era 60471471-001 voor Uni
Pet New Era 60471471-001 voor Uni
€ 26,45
Verkoper: FansBRANDS
Productafbeelding van Pet New Era 60348852-001 voor Uni
Pet New Era 60348852-001 voor Uni
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: BDS
Productafbeelding van Pet New Era 10879076 voor Heren
Pet New Era 10879076 voor Heren
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 41,37
-35%
€ 26,58
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Nike Schoenen Air Force 1 07, CW2288111
Nike Schoenen Air Force 1 07, CW2288111
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 367
€ 114,99
-€ 19,99
€ 95,00
Gratis bezorging
Verkoper: Sigma-Markt
Productafbeelding van Pet New Era 60471456-301 voor Uni
Pet New Era 60471456-301 voor Uni
€ 39,00
-32%
€ 26,45
Verkoper: FansBRANDS
Productafbeelding van Pet New Era 12122741-001 voor Dames
Pet New Era 12122741-001 voor Dames
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 48,05
-35%
€ 30,99
Gratis bezorging
Verkoper: BDS
Productafbeelding van Hoed New Era 60471473XXA
Hoed New Era 60471473XXA
€ 47,00
-43%
€ 26,45
Verkoper: FansBRANDS
Productafbeelding van Hoed New Era 60471468XXA
Hoed New Era 60471468XXA
€ 48,00
-44%
€ 26,45
Verkoper: FansBRANDS
Productafbeelding van New Era Mutsen 9FORTY New York Yankees, 10531939
New Era Mutsen 9FORTY New York Yankees, 10531939
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 90
€ 37,00
-21%
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: BDS
Productafbeelding van Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 313,50/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2413
€ 31,35
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop
Productafbeelding van Olaplex No. 3 Hair Perfector Jumbo, haarversterker, 250 ml, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, hydraterend, herstellend, versterkend, fles
Olaplex No. 3 Hair Perfector Jumbo, haarversterker, 250 ml, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, hydraterend, herstellend, versterkend, fles
€ 320,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 100,00
-€ 20,00
€ 80,00
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Adidas Schoenen Samba OG, B75806
Adidas Schoenen Samba OG, B75806
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 115
€ 109,90
Gratis bezorging
Verkoper: SneakerTherapist
Productafbeelding van Schoenen Adidas Handball Spezial IF6490
Schoenen Adidas Handball Spezial IF6490
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 102,99
Gratis bezorging
Verkoper: BDS
Productafbeelding van Seltmann Weiden Kaffeeservice 18-teilig rund Lido Black Line 001.737147
Seltmann Weiden Kaffeeservice 18-teilig rund Lido Black Line 001.737147
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 207,10
Verkoper: HausDerGeschenke
Productafbeelding van Nike Schoenen Air Force 1 07, DD8959100
Nike Schoenen Air Force 1 07, DD8959100
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 367
€ 156,25
Gratis bezorging
Verkoper: Eltrade
Productafbeelding van Samsung MZ-77E2T0B/EU SSD 870 EVO, 2,5 inch, 2TB, SATA III
Samsung MZ-77E2T0B/EU SSD 870 EVO, 2,5 inch, 2TB, SATA III
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 675,47
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Schoenen Adidas Handball Spezial IF6562
Schoenen Adidas Handball Spezial IF6562
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 99,99
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van NIKE dames sneakers, model Dunk Low, kleur wit/wit/zwart, maat 40
NIKE dames sneakers, model Dunk Low, kleur wit/wit/zwart, maat 40
€ 201,60
-€ 10,08
€ 191,52
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Garmin 010-02701-10 Garmin Venu Sq 2 grau/anthrazit
Garmin 010-02701-10 Garmin Venu Sq 2 grau/anthrazit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 466,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Ingwer, Mandarine, Rosa Pfeffer, Kakao, Jasmin, Lavendel, Praline
Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Ingwer, Mandarine, Rosa Pfeffer, Kakao, Jasmin, Lavendel, Praline
€ 198,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 373
€ 19,80
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome
Productafbeelding van Schoenen Adidas Handball Spezial IF6490
Schoenen Adidas Handball Spezial IF6490
€ 102,99
Gratis bezorging
Verkoper: BDS
Productafbeelding van Stanley Quencher H2.0 FlowState drinkfles met rietje, 1,2 liter, geïsoleerde beker
Stanley Quencher H2.0 FlowState drinkfles met rietje, 1,2 liter, geïsoleerde beker
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 69,40
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Nike Schoenen Air Force 1 07, DD8959100
Nike Schoenen Air Force 1 07, DD8959100
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 367
€ 113,95
Gratis bezorging
Verkoper: Eltrade
Productafbeelding van NEW YORK YANKEES - League Cap - Pastelbruin - 9FORTY
NEW YORK YANKEES - League Cap - Pastelbruin - 9FORTY
€ 60,54
-57%
€ 25,99
Verkoper: Zianshop

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van CarryQuest® - Zonnevizier voor dames met brede rand, versierd met parels en strass, kleur beige
CarryQuest® - Zonnevizier voor dames met brede rand, versierd met parels en strass, kleur beige
€ 39,00
Gratis bezorging
Verkoper: CarryQuest
Productafbeelding van CarryQuest® - Beauty de L'ombre - Zonnevizier voor dames, breed model, met parels en strass, zwart
CarryQuest® - Beauty de L'ombre - Zonnevizier voor dames, breed model, met parels en strass, zwart
€ 39,00
Gratis bezorging
Verkoper: CarryQuest
Productafbeelding van CarryQuest® - Damenvisor met brede rand, versierd met parels en strass steentjes, wit
CarryQuest® - Damenvisor met brede rand, versierd met parels en strass steentjes, wit
€ 39,00
Gratis bezorging
Verkoper: CarryQuest
Productafbeelding van Dart Flights, standaardmodel, witte schedelhoed, set van 3
Dart Flights, standaardmodel, witte schedelhoed, set van 3
€ 48,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Baseballpet voor heren en dames, katoen, verwasen zwart, met gitaarprint, one size
Baseballpet voor heren en dames, katoen, verwasen zwart, met gitaarprint, one size
€ 73,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Schiebermütze, heren, flatcap, newsboy model, one size, marineblauw
Schiebermütze, heren, flatcap, newsboy model, one size, marineblauw
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion