Beautylushh 22832 Waskeuver, 100W, wit

€ 14,33

plus € 7,41 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Luchtbevochtigers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Deerma - F327W - Luchtbevochtiger
Deerma - F327W - Luchtbevochtiger
€ 47,83
-26%
€ 35,39
Verkoper: Shopmobile
Productafbeelding van Deerma - LD220 - Luchtbevochtiger
Deerma - LD220 - Luchtbevochtiger
€ 34,99
-2%
€ 33,95
Verkoper: Shopmobile
Productafbeelding van Deerma  F628W
Deerma F628W
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 51,51
-46%
€ 27,58
Verkoper: Shopmobile
Productafbeelding van Luchtbevochtigerfilter Deerma F325/F327W
Luchtbevochtigerfilter Deerma F325/F327W
€ 2,70
Verkoper: Shopmobile
Productafbeelding van Deerma  ST635W
Deerma ST635W
€ 63,92
Gratis bezorging
Verkoper: Schmuck-und-Uhren
Productafbeelding van Smartmi - HU519001EU - Luchtbevochtiger
Smartmi - HU519001EU - Luchtbevochtiger
€ 129,12
Gratis bezorging
Verkoper: Schmuck-und-Uhren
Productafbeelding van Luchtbevochtiger LANAFORM LA120126
Luchtbevochtiger LANAFORM LA120126
€ 170,48
-€ 12,98
€ 157,50
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van Rohnson R-9518
Rohnson R-9518
€ 67,39
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Luchtbevochtiger LB37, wit
Luchtbevochtiger LB37, wit
€ 91,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van Beurer ontkalkingspads voor luchtbevochtigers LB88, LB55, LB50
Beurer ontkalkingspads voor luchtbevochtigers LB88, LB55, LB50
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,50
-23%
€ 20,99
Verkoper: Knethaken-Shop
Productafbeelding van Boneco A7017, Wit
Boneco A7017, Wit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,11
Verkoper: InstaSpares
Productafbeelding van WICK WUL565E Kaltluft Ultraschall Luftbefeuchter 21 W
WICK WUL565E Kaltluft Ultraschall Luftbefeuchter 21 W
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 82,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Luchtbevochtigerfilter AD7963
Luchtbevochtigerfilter AD7963
€ 17,96
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Mddp-30Den7
Mddp-30Den7
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 241,43
-€ 8,48
€ 232,95
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Helbo Depan 05001001
Helbo Depan 05001001
€ 42,88
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Deerma - F628S - Luchtbevochtiger
Deerma - F628S - Luchtbevochtiger
€ 58,07
Gratis bezorging
Verkoper: Schmuck-und-Uhren
Productafbeelding van Smartmi - HU5160WHEU - Luchtbevochtiger
Smartmi - HU5160WHEU - Luchtbevochtiger
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 178,20
-€ 11,12
€ 167,08
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Beurer Aromaverspreider LA30, Beurer
Beurer Aromaverspreider LA30, Beurer
€ 56,57
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Benta verdamperschaal, 27x31 cm, wit
Benta verdamperschaal, 27x31 cm, wit
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 15,81
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Ultrasone luchtbevochtiger en aromadiffuser AD20
Ultrasone luchtbevochtiger en aromadiffuser AD20
€ 40,90
Verkoper: DataElCom

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De waxverwarmer is de ideale oplossing voor zowel thuis als professioneel epileren. Hij maakt het mogelijk om zowel harde als zachte wax op de optimale temperatuur te verwarmen voor een effectieve verwijdering van haren. Dankzij de traploze temperatuurregeling kan de verwarming eenvoudig worden aangepast aan het type wax en de gevoeligheid van de huid. Het krachtige verwarmingssysteem zorgt voor een snelle smelt van de wax, en het transparante deksel helpt om een constante temperatuur te behouden gedurende het gehele proces. Een controle-LED geeft aan wanneer de ingestelde temperatuur is bereikt, waardoor constante controle niet nodig is. Het transparante deksel maakt het mogelijk om het verwarmingsproces te volgen, en de ventilatieopeningen in het deksel zorgen voor de afvoer van overtollige stoom. De waxverwarmer is geschikt voor zowel harde wax, ideaal voor de gevoelige huid en beginners, als voor zachte wax, bedoeld voor meer ervaren gebruikers. De stevige constructie van hoogwaardige materialen zorgt voor een lange levensduur en een veilige werking. De compacte afmetingen en het eenvoudige gebruik maken van de waxverwarmer een praktische hulp voor regelmatige verzorging van een gladde huid, in het comfort van uw eigen huis.


Belangrijkste voordelen:

Traploze temperatuurregeling: Maakt het mogelijk om de ideale verwarming in te stellen voor verschillende soorten wax.

Snelle opwarming van de wax: De krachtige verwarmer bereidt de wax in korte tijd voor.

Controle-LED: Geeft aan wanneer de ingestelde temperatuur is bereikt, zonder dat constante controle nodig is.

Transparant deksel met stoomafvoer: Behoudt een constante temperatuur en maakt het mogelijk om het smeltproces te volgen.

Geschikt voor harde en zachte wax: Voor beginners en gevorderden.


Specificaties:

Vermogen: 100 W

Materiaal: PP, aluminium, PS, nylon, roestvrij staal, ABS

Spanning: 220-240 V, 50-60 Hz

Inhoud reservoir: 540 ml

Gebruik: harde wax, zachte wax

Afmetingen: 18 × 18 × 13,5 cm

Kabellengte: 100 cm


Inhoud verpakking:

waxverwarmer

waxbeker



Epilatieverwarmer met een metalen bak van 400 ml. Geschikt voor het verwarmen van suikerpasta, maar kan ook worden gebruikt om zelfverwarmende wax te smelten.

Specificaties:

Vermogen: 100 W
Spanning: 220-240V; 50-60 Hz
Gebruik: harde wax / waxbeker
Afmetingen (lengte / breedte / hoogte): 18/18 / 13,5 cm
Kabellengte: 100 cm
Gewicht: 660 g

Kleur
Wit
Fabrikant
Beautylushh
Aantal stuks
218
Gewicht
634 g
EAN
5900779948099
MPN (Manufacturer Part Number)
AM17351

Kleur
Wit
Fabrikant
Beautylushh
Aantal stuks
218
Gewicht
634 g
EAN
5900779948099
MPN (Manufacturer Part Number)
AM17351
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Haarverwijderingswax bonen, Idema Cera en Pink (1 kg)
Haarverwijderingswax bonen, Idema Cera en Pink (1 kg)
€ 19,15/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 20,49
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van NEOMANN Waxer II Waxset, warmhoudapparaat voor wax voor het verwijderen van haren, met elektrische verwarmingsplaat | Professionele set met 300 gram waxparels en 20 spatels
NEOMANN Waxer II Waxset, warmhoudapparaat voor wax voor het verwijderen van haren, met elektrische verwarmingsplaat | Professionele set met 300 gram waxparels en 20 spatels
€ 0,07/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 69,90
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van INF Waxstrips voor ontharing - 100 stuks
INF Waxstrips voor ontharing - 100 stuks
€ 158,59/1kg
€ 14,89
-2%
€ 14,59
15% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Philips Travel Steamer 3000 Serie, draagbaar stoomapparaat, 20 gram/minuut constante stoom, 1000W, blauw (STH3000/20)
Philips Travel Steamer 3000 Serie, draagbaar stoomapparaat, 20 gram/minuut constante stoom, 1000W, blauw (STH3000/20)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 379
€ 36,47
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van LED-loepverlichting met voet. Verlichting voor cosmetische doeleinden, verstelbaar in hoogte. Geschikt voor schoonheidssalons, medische toepassingen en manicure, met voetpedaal
LED-loepverlichting met voet. Verlichting voor cosmetische doeleinden, verstelbaar in hoogte. Geschikt voor schoonheidssalons, medische toepassingen en manicure, met voetpedaal
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 60,95
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van JCMaster JCM-302W, JCMASTER® Professionele nagelfreeser, frees met maximale snelheid van 35.000 omwentelingen per minuut, elektrische nagelfreeser met voetpedaal voor gel- en acrylnagels, elektrische nagelfreeser voor professioneel gebruik thuis, inclusief 6 bits, touchscreenbediening, wit
JCMaster JCM-302W, JCMASTER® Professionele nagelfreeser, frees met maximale snelheid van 35.000 omwentelingen per minuut, elektrische nagelfreeser met voetpedaal voor gel- en acrylnagels, elektrische nagelfreeser voor professioneel gebruik thuis, inclusief 6 bits, touchscreenbediening, wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 76,98
Gratis bezorging
Verkoper: MUSTBUY-SHOP
Productafbeelding van Allergievriendelijk steppdekbed 220x240, microvezel, vuldeken, geschikt voor 2 personen, extra groot
Allergievriendelijk steppdekbed 220x240, microvezel, vuldeken, geschikt voor 2 personen, extra groot
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 38,56
-22%
€ 29,99
Verkoper: Trend-Laden_5
Productafbeelding van VASAGLE Garderobekast, 183 x 72 x 33,7 cm, met 9 haken en een schoenenrek - RSH40
VASAGLE Garderobekast, 183 x 72 x 33,7 cm, met 9 haken en een schoenenrek - RSH40
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 289
€ 65,89
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Ergonomische comfortschuim toplaag | 140 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
Ergonomische comfortschuim toplaag | 140 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 536
€ 59,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2189
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van iWAX 100, zwarte warmtebron voor wax
iWAX 100, zwarte warmtebron voor wax
€ 26,82/1l
€ 10,73
Verkoper: Premium-Beauty
Productafbeelding van GESS SuperNova Hoogfrequente Gezichts- & Haarstaf – Darsonval 4 Electroden
GESS SuperNova Hoogfrequente Gezichts- & Haarstaf – Darsonval 4 Electroden
€ 125,05/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 59
€ 100,04
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Veet Easy Wax Roll-on: waspatroon, geschikt voor alle huidtypen, 50 ml
Veet Easy Wax Roll-on: waspatroon, geschikt voor alle huidtypen, 50 ml
€ 794,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 39,74
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Oplosbaar in vet, lauw warme was voor elk huidtype, 800 ml
Oplosbaar in vet, lauw warme was voor elk huidtype, 800 ml
€ 18,54/1kg
€ 18,45
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Moroccanoil Treatment, haarolie, 100 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, geeft glans, verzacht, versterkt, arganolie
Moroccanoil Treatment, haarolie, 100 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, geeft glans, verzacht, versterkt, arganolie
€ 504,10/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 50,41
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Italwax film wax bonen - hard wax voor volledige lichaamsontharing - 1 kg - Gold
Italwax film wax bonen - hard wax voor volledige lichaamsontharing - 1 kg - Gold
€ 31,99/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van Epsomzout 3 kg, bittersalz, magnesiumsulfaat, badzout, voetbad, peeling, tuin
Epsomzout 3 kg, bittersalz, magnesiumsulfaat, badzout, voetbad, peeling, tuin
€ 5,19/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 109
€ 15,58
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Mr.Magic Royal 18-in-1 staafmixer, met kunststof behuizing, 400 watt, 0,75 liter kan, universele hakmolen accessoire, beker met drinkdop
Mr.Magic Royal 18-in-1 staafmixer, met kunststof behuizing, 400 watt, 0,75 liter kan, universele hakmolen accessoire, beker met drinkdop
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 268
€ 91,55
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Kwalitatieve houten spatels van Peggy Sage, verpakking van 50 stuks
Kwalitatieve houten spatels van Peggy Sage, verpakking van 50 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,00
-77%
€ 2,45
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Ergonomische comfortschuim toplaag | 90 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
Ergonomische comfortschuim toplaag | 90 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 536
€ 42,90
-6%
€ 39,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Forever TR-330, Analoog, FM, LED, Aansteker voor sigaren, Aansteker voor sigaren
Forever TR-330, Analoog, FM, LED, Aansteker voor sigaren, Aansteker voor sigaren
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 19,97
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van Activeshop Pro Wax 700 warmteapparaat
Activeshop Pro Wax 700 warmteapparaat
€ 49,44/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 24,72
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van LED-sterren, maanvormige lichtgordijn, lichtketting, 8 lichtmodi, geschikt voor binnen, feestjes, ramen, tuin, bruiloften, kerst, decoratie, kleurrijk
LED-sterren, maanvormige lichtgordijn, lichtketting, 8 lichtmodi, geschikt voor binnen, feestjes, ramen, tuin, bruiloften, kerst, decoratie, kleurrijk
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 177
€ 27,89
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van CHIQ CBM117L42: Compacte koel- en vriescombinatie, vrijstaande koelkast met vriesvak, Low-frost technologie, 117 liter, donker roestvrijstalen (Inox) design
CHIQ CBM117L42: Compacte koel- en vriescombinatie, vrijstaande koelkast met vriesvak, Low-frost technologie, 117 liter, donker roestvrijstalen (Inox) design
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 74
€ 414,70
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Duhome Rolstoel, draaistoel, make-up stoel, draaibare stoel met rugleuning, kantoorkruk, in hoogte verstelbaar, wit
Duhome Rolstoel, draaistoel, make-up stoel, draaibare stoel met rugleuning, kantoorkruk, in hoogte verstelbaar, wit
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 83,98
-16%
€ 69,99
Verkoper: Duhome
Productafbeelding van Decoratieve plant, 115 cm - Model: Bamboe
Decoratieve plant, 115 cm - Model: Bamboe
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 34,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van MEGA MOTION hoverboards, 6,5 inch met Bluetooth-luidspreker, voorzien van een cool verlicht wiel met LED-lampjes, cadeau voor kinderen en tieners
MEGA MOTION hoverboards, 6,5 inch met Bluetooth-luidspreker, voorzien van een cool verlicht wiel met LED-lampjes, cadeau voor kinderen en tieners
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 169,99
Gratis bezorging
Verkoper: hatservice
Productafbeelding van Puluomis Mini-koelkast 8L met LED-verlichting, spiegel, draagbaar, geschikt voor cosmetica, witte koelbox/warmbox
Puluomis Mini-koelkast 8L met LED-verlichting, spiegel, draagbaar, geschikt voor cosmetica, witte koelbox/warmbox
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 167
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Puluomis
Productafbeelding van Promedix PR-770B mondspoelsysteem, 0,16 l
Promedix PR-770B mondspoelsysteem, 0,16 l
€ 240,88/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 38,54
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van KRUMAD Nagelfeilen Set 100/180 - 10 stuks dubbelzijdige professionele nagelfeilen voor gel- en natuurlijke nagels - duurzame vijlen van EVA/schuurpapier/PP voor het vormen van nagels
KRUMAD Nagelfeilen Set 100/180 - 10 stuks dubbelzijdige professionele nagelfeilen voor gel- en natuurlijke nagels - duurzame vijlen van EVA/schuurpapier/PP voor het vormen van nagels
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,73
Gratis bezorging
Verkoper: EBRAN_EUROPE

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 6 beoordelingen
Beoordeeld op 22 mei 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Een waxverwarmer die op vele manieren nuttig is.
Beoordeeld op 20 juli 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Waxverwarmer
Beoordeeld op 10 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 19 september 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 5 februari 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 23 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van KRAFT&DELE | Aromaverspreider met LED-kaars, geurolie-diffuser voor etherische oliën met 7-kleuren licht en vlammensimulatie, 150 ml luchtbevochtiger met afstandsbediening, 4 timers en automatische uitschakeling bij gebrek aan water
KRAFT&DELE | Aromaverspreider met LED-kaars, geurolie-diffuser voor etherische oliën met 7-kleuren licht en vlammensimulatie, 150 ml luchtbevochtiger met afstandsbediening, 4 timers en automatische uitschakeling bij gebrek aan water
€ 34,99
Verkoper: Luxtom
Productafbeelding van Laavir® Luchtontvochtiger – 2-in-1 Ontvochtiger & Luchtreiniger – Fluisterstil – 350 ml/dag – 1000 ml Waterreservoir – LED Verlichting – Voor Slaapkamer, Badkamer, Kelder – Zwart
Laavir® Luchtontvochtiger – 2-in-1 Ontvochtiger & Luchtreiniger – Fluisterstil – 350 ml/dag – 1000 ml Waterreservoir – LED Verlichting – Voor Slaapkamer, Badkamer, Kelder – Zwart
€ 79,95
Gratis bezorging
Verkoper: Laavir
Productafbeelding van INF Vervangend filter voor Dyson PH01, PH02, PH03, PH04 luchtreiniger
INF Vervangend filter voor Dyson PH01, PH02, PH03, PH04 luchtreiniger
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 48,59
-3%
€ 46,99
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Perfect Scents | Luchtverfrisser met calciumchloride - Citroen - 500 ml - Beschermt tegen vocht - Bestrijdt schimmel
Perfect Scents | Luchtverfrisser met calciumchloride - Citroen - 500 ml - Beschermt tegen vocht - Bestrijdt schimmel
€ 2,69
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van MalTec luchtbevochtiger: verdamping, ionisator, aromatherapie, diffuser, afstandsbediening, timer, wit
MalTec luchtbevochtiger: verdamping, ionisator, aromatherapie, diffuser, afstandsbediening, timer, wit
€ 67,70
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van Deerma - DEM-F951W - Luchtbevochtiger
Deerma - DEM-F951W - Luchtbevochtiger
€ 61,21
Verkoper: Shopmobile
Productafbeelding van Ventilator zonder bladen met nevelbevochtiger, 6 snelheden, stille koeling, USB-aansluiting, geschikt voor bureau, met kleurrijke lichteffecten, ideaal voor thuis, slaapkamer en kantoor
Ventilator zonder bladen met nevelbevochtiger, 6 snelheden, stille koeling, USB-aansluiting, geschikt voor bureau, met kleurrijke lichteffecten, ideaal voor thuis, slaapkamer en kantoor
€ 55,00
-5%
€ 52,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Deerma - LD220 - Luchtbevochtiger
Deerma - LD220 - Luchtbevochtiger
€ 34,99
-2%
€ 33,95
Verkoper: Shopmobile
Productafbeelding van Deerma - F327W - Luchtbevochtiger
Deerma - F327W - Luchtbevochtiger
€ 47,83
-26%
€ 35,39
Verkoper: Shopmobile
Productafbeelding van Deerma - F600 Black - Luchtbevochtiger
Deerma - F600 Black - Luchtbevochtiger
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 44,95
-27%
€ 32,54
Verkoper: Shopmobile
Productafbeelding van Relaxdays luchtontvochtiger voor auto, set van 3, herbruikbaar, ontvochtiger voor auto, anti-condens, droogkussen, zwart-blauw
Relaxdays luchtontvochtiger voor auto, set van 3, herbruikbaar, ontvochtiger voor auto, anti-condens, droogkussen, zwart-blauw
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 19,99
-5%
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays luchtontvochtiger voor auto, herbruikbaar, voorkomt condens, schimmel en vlekken, ontvochtingskussen, zwart
Relaxdays luchtontvochtiger voor auto, herbruikbaar, voorkomt condens, schimmel en vlekken, ontvochtingskussen, zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 113
€ 45,03
-68%
€ 13,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van USB-geurverspreider voor etherische oliën, aromatherapie-apparaat met gekleurd LED-licht, luchtbevochtiger met koele nevel voor thuisgebruik, wit
USB-geurverspreider voor etherische oliën, aromatherapie-apparaat met gekleurd LED-licht, luchtbevochtiger met koele nevel voor thuisgebruik, wit
€ 42,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Deerma  F628W
Deerma F628W
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 51,51
-46%
€ 27,58
Verkoper: Shopmobile
Productafbeelding van Deerma - F500 - Luchtbevochtiger
Deerma - F500 - Luchtbevochtiger
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 38,99
-29%
€ 27,66
Verkoper: Shopmobile
Productafbeelding van Deerma  F325
Deerma F325
€ 35,74
-21%
€ 28,20
Verkoper: Shopmobile
Productafbeelding van Luchtbevochtigerfilter Deerma F325/F327W
Luchtbevochtigerfilter Deerma F325/F327W
€ 2,70
Verkoper: Shopmobile