Manic Panic High Voltage Classic Rockabilly Blue, 237 ml

€ 25,90

€ 109,28 / 1l

plus € 8,99 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 2 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Gekleurde nagellak & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Semilac 003 Sweet Pink, 7 ml.
Semilac 003 Sweet Pink, 7 ml.
€ 1.512,86/1l
€ 10,59
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van CND Vinylux Langhoudbare Nagellak #269 Unmasked (15 ml)
CND Vinylux Langhoudbare Nagellak #269 Unmasked (15 ml)
€ 1.156,00/1l
€ 17,34
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Nagellak High Gloss, 10 ml, kleur: Aqua
Nagellak High Gloss, 10 ml, kleur: Aqua
€ 2.045,00/1l
€ 20,45
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van OPI Infinite Shine - Less is More - 15 ml
OPI Infinite Shine - Less is More - 15 ml
€ 2.221,33/1l
€ 33,32
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van CND - Vinylux - Vintage Blue Jeans #422 - 15 ml
CND - Vinylux - Vintage Blue Jeans #422 - 15 ml
€ 996,67/1l
€ 14,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Lovely Classic Nagellak, kleur 155, 8 ml
Lovely Classic Nagellak, kleur 155, 8 ml
€ 10,00
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Essie Nagellak 0 Blue Light (13,5 ml)
Essie Nagellak 0 Blue Light (13,5 ml)
€ 626,67/1l
€ 8,69
-2%
€ 8,46
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van CND - Shellac - Rule Breaker - 7,3 ml
CND - Shellac - Rule Breaker - 7,3 ml
€ 4.102,74/1l
€ 29,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Wibo Extreme Nails nagellak 537, 8,5 ml
Wibo Extreme Nails nagellak 537, 8,5 ml
€ 515,29/1l
€ 4,38
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van OPI Nagellak Cargo All Out, 15 ml
OPI Nagellak Cargo All Out, 15 ml
€ 1.200,00/1l
€ 18,00
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van CND - Shellac #459 Poison Plum - 7,3 ml
CND - Shellac #459 Poison Plum - 7,3 ml
€ 29,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Essie Gel Couture nagellak 473 "v.i. please" (13,5 ml)
Essie Gel Couture nagellak 473 "v.i. please" (13,5 ml)
€ 750,37/1l
€ 10,13
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van ORLY TURN IT UP, 11 ml
ORLY TURN IT UP, 11 ml
€ 2.635,45/1l
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Opi Nagellak Nlh39: "It's a Girl", één maat
Opi Nagellak Nlh39: "It's a Girl", één maat
€ 1.228,00/1l
€ 20,70
-11%
€ 18,42
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van NLI42 ElePhantastic Pink, nagellak van OPI
NLI42 ElePhantastic Pink, nagellak van OPI
€ 718,67/1l
€ 10,78
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Gosh, Nagellak, 599, Nachtnagellak, 8 ml
Gosh, Nagellak, 599, Nachtnagellak, 8 ml
€ 1.380,00/1l
€ 11,04
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Benecos Nagellak my secret (5 ml)
Benecos Nagellak my secret (5 ml)
€ 746,00/1l
€ 3,73
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van CND - Vinylux - RoseMance #418 - 15 ml
CND - Vinylux - RoseMance #418 - 15 ml
€ 996,67/1l
€ 14,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van CND - Vinylux - We Want Mauve #416 - 15 ml
CND - Vinylux - We Want Mauve #416 - 15 ml
€ 996,67/1l
€ 14,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Benecos Nagellak sweet plum (5 ml)
Benecos Nagellak sweet plum (5 ml)
€ 714,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,67
-2%
€ 3,57
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De semi-permanente haarverf die "High Voltage Classic" van Manic Panic bevat een scala aan heldere kleuren. De hoogwaardige ingrediënten zorgen ervoor dat je een kwalitatief resultaat krijgt. De verzorgende ingrediënten in de formule verzorgen het haar tijdens het kleuren, waardoor het haar een zijdezachte glans krijgt en prettig aanvoelt. Manic Panic haarverf is direct klaar voor gebruik en er is geen activator nodig. Voor de beste resultaten raden we aan om je haar vooraf op te lichten met de Manic Panic Flash Lightning Bleach Kit tot een lichtblond. - Veganistisch en diervriendelijk - Vrij van: PPD, parabenen, ammoniak, resorcinol, ftalaten en gluten - Kleur houdt ongeveer 4-6 weken - Verbleekt geleidelijk met elke haargewas - Kleuren kunnen met elkaar gemengd worden - Te combineren met de Pastel-izer om zachte, trendy pastelkleuren te creëren - 8 UV-reaktieve kleuren verkrijgbaar, die onder zwart licht oplichten - Direct klaar voor gebruik, geen activator nodig - Beste resultaten op vooraf gebleekt haar - Gemaakt in de VS [Rockabilly Blue haarverf] Rockabilly Blue is een van onze meest intense, neutrale blauwe haarverven. Dit heldere, ultra-sterke blauw geeft koele tinten op ongeverfd, ongebleekt haar. Voor optimale resultaten raden we aan om het haar op te lichten tot blond niveau 9 of hoger en voor gebruik te conditioneren om ongewenste kleurverschillen te voorkomen. Belangrijke kenmerken Vereiste haarkleur: 9 of hoger Intensiteit: Matig Kleurduurzaamheid: Matig UV-reactief: Nee [Hoeveel 237 ml tubes heb ik nodig voor mijn haar?] - Kort tot boblang haar: 1 tube, afhankelijk van de haardikte - Schouder- tot taillelang haar: 1-2 tubes, afhankelijk van de haardikte. Bij dikker haar kan een extra tube nodig zijn voor de punten. - Taille- en langer haar: 2+ tubes, afhankelijk van de haardikte. [Gebruik] 1. Was het haar met een diep reinigende shampoo, gebruik geen conditioner. 2. Droog het haar met een föhn om ervoor te zorgen dat het haar extreem poreus is.3. Doe handschoenen aan en breng de kleuring pluk voor pluk aan met een verfkwast. Zorg ervoor dat elke pluk voldoende bedekt is met kleur om een vlekkerig resultaat te voorkomen. 4. Kam het haar vervolgens door om ervoor te zorgen dat de kleur gelijkmatig verdeeld is. De kleercrème kan licht schuimig worden. 5. Bedek het haar met een plastic kap en laat de kleur 30-45 minuten intrekken. Voor een intensiever resultaat, laat de kleur onder een warmtebron intrekken. 6. Spoel het haar uit met koud water, totdat het water helder is. Vermijd contact met gezicht en lichaam. Was het haar niet met shampoo. 7. Style het haar naar wens. Om kleurafzetting te voorkomen, zorg er altijd voor dat het haar volledig droog is. [Professionele tips:] - Voer altijd eerst een test op een pluk uit om de veiligheid te garanderen. - Gebruik voor het kleuren een pH-neutrale shampoo, zodat de haarverf beter in het haar kan trekken. - Na het aanbrengen van de kleur, breng gedurende 5-10 minuten gelijkmatig warmte aan met een föhn. Hierdoor wordt de schubbenlaag geopend en kan de Manic Panic haarverf beter in het haar doordringen. Zorg ervoor dat het haar volledig is afgekoeld voordat u de kleur uitspoelt. - Om de kleur langer fris te houden: was het haar met koud water, gebruik Manic Panic Hair Freshener/droogshampoo, style het haar op een lage temperatuur. Voeg indien nodig een beetje haarverf toe aan uw conditioner! - Wij raden aan om het haar voor het kleuren te blonderen. [Let op] Alleen voor uitwendig gebruik. Buiten het bereik van kinderen houden. Alleen gebruiken zoals aangegeven. Dit product bevat ingrediënten die bij bepaalde personen huidirritatie kunnen veroorzaken; daarom dient u eerst een test uit te voeren volgens de bijgevoegde instructies. Gebruik dit product niet om wenkbrauwen of wimpers te kleuren; dit kan leiden tot blindheid. Als het product in de ogen komt, spoel de ogen onmiddellijk met water en raadpleeg een arts.
Gewicht
0.6 kg
Inhoud
237 ml
Ingrediënten
Haarkleur
Fabrikant
EAN
612600810394
0612600810394
MPN (Manufacturer Part Number)
MP1160

Gewicht
0.6 kg
Inhoud
237 ml
Ingrediënten
Haarkleur
Fabrikant
EAN
612600810394
0612600810394
MPN (Manufacturer Part Number)
MP1160
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Planetarium-sterrenhemelprojector, galaxy-projectorlamp voor slaapkamerplafond, LED-sterrenhemelprojector voor kinderen en volwassenen, cadeau
Planetarium-sterrenhemelprojector, galaxy-projectorlamp voor slaapkamerplafond, LED-sterrenhemelprojector voor kinderen en volwassenen, cadeau
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 204
€ 41,38
-17%
€ 34,24
Gratis bezorging
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van Inebrya haarkleur, 100 ml
Inebrya haarkleur, 100 ml
€ 43,70/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,37
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Nintendo Monster Hunter Rise Edition, Nintendo Switch, NVIDIA aangepaste Tegra-processor, Grijs, Directionele knoppen, Home-knop, Knopjes, LCD-scherm
Nintendo Monster Hunter Rise Edition, Nintendo Switch, NVIDIA aangepaste Tegra-processor, Grijs, Directionele knoppen, Home-knop, Knopjes, LCD-scherm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 446,07
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Minecraft dubbele pennenhouder Astra
Minecraft dubbele pennenhouder Astra
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 16,12
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Mountfield QUICK SET Zwembad - 2,44m x 76cm met cartridgefilterpomp 12V - 1,2 m3
Mountfield QUICK SET Zwembad - 2,44m x 76cm met cartridgefilterpomp 12V - 1,2 m3
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 95,48
Gratis bezorging
Verkoper: Minitoys
Productafbeelding van Nintendo Switch console, met verbeterde batterijduur, in de kleuren neonrood/neonblauw
Nintendo Switch console, met verbeterde batterijduur, in de kleuren neonrood/neonblauw
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 568
€ 350,26
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Canon 4463C006 Canon PIXMA TS 3450
Canon 4463C006 Canon PIXMA TS 3450
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 503
€ 208,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van PawHut Kraboom, kattenboom, krabpaal, klimboom, speelboom, krabplank
PawHut Kraboom, kattenboom, krabpaal, klimboom, speelboom, krabplank
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 72,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van Bureau 140 x 70 cm, Elektrisch verstelbaar bureau met geheugenfunctie en anti-botsingstechnologie. Snelle oplaadmogelijkheid via USB/Type C
Bureau 140 x 70 cm, Elektrisch verstelbaar bureau met geheugenfunctie en anti-botsingstechnologie. Snelle oplaadmogelijkheid via USB/Type C
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 257
€ 149,99
Gratis bezorging
Verkoper: hatservice
Productafbeelding van Diamantborduuraccessoires Malatec 19184
Diamantborduuraccessoires Malatec 19184
€ 24,51/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 69
€ 18,90
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Nintendo Switch Controller - Joy-Con, set van 2, neonrood/neonblauw; 2510166
Nintendo Switch Controller - Joy-Con, set van 2, neonrood/neonblauw; 2510166
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 82
€ 100,85
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Varta Powerbank Energy, 20000 mAh + Micro USB-kabel
Varta Powerbank Energy, 20000 mAh + Micro USB-kabel
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 132
€ 43,29
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Strex Zwangerschapskussen XXL - 280cm - Afneembare Hoes - Zijslaapkussen / Body Pillow / Lichaamskussen / Voedingskussen
Strex Zwangerschapskussen XXL - 280cm - Afneembare Hoes - Zijslaapkussen / Body Pillow / Lichaamskussen / Voedingskussen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 186
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: SBD-Trading-BV
Productafbeelding van Joy-Con set van 2 stuks, neon groen/neon roze
Joy-Con set van 2 stuks, neon groen/neon roze
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 98,46
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van KOBONA-Tabwee K10 Kids 10,1" Roze Tablet, Google Kids Space, 4+64GB, Android 15 wifi-tablet voor kinderen met kindvriendelijke hoes en stylus, 5000mAh
KOBONA-Tabwee K10 Kids 10,1" Roze Tablet, Google Kids Space, 4+64GB, Android 15 wifi-tablet voor kinderen met kindvriendelijke hoes en stylus, 5000mAh
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 200
€ 92,99
Gratis bezorging
Verkoper: BVODEShop
Productafbeelding van INTEX Frame Zwembad - Set Familie, 450 x 220 x 84 cm, kleur: blauw; 128273NP
INTEX Frame Zwembad - Set Familie, 450 x 220 x 84 cm, kleur: blauw; 128273NP
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 83
€ 349,99
-€ 173,33
€ 176,66
Gratis bezorging
Verkoper: OutatHome
Productafbeelding van Heliumballongas voor 30 ballonnen, heliumfles
Heliumballongas voor 30 ballonnen, heliumfles
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 90
€ 48,70
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Originele Samsung snellader + USB-C oplaadkabel EP-TA200. Snelle oplader, datakabel, netadapter, laadadapter voor Galaxy S9, S10, S20 / S20 Plus
Originele Samsung snellader + USB-C oplaadkabel EP-TA200. Snelle oplader, datakabel, netadapter, laadadapter voor Galaxy S9, S10, S20 / S20 Plus
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 870
€ 99,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Exquisit magnetron MW 900-030, wit | 700 W | Inhoud: 20 liter | Draaitafel: 25,5 cm diameter
Exquisit magnetron MW 900-030, wit | 700 W | Inhoud: 20 liter | Draaitafel: 25,5 cm diameter
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 161,19
-€ 59,00
€ 102,19
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van Samsung SM-A047FZKUEUB Samsung Galaxy A04s Black                     3+32GB
Samsung SM-A047FZKUEUB Samsung Galaxy A04s Black 3+32GB
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 99
€ 308,46
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Merax Hoekbank met slaapfunctie, hoekbank met opbergruimte, dubbele chaise longue, bekerhouders en USB/LED-verlichting, slaapbank, grijs
Merax Hoekbank met slaapfunctie, hoekbank met opbergruimte, dubbele chaise longue, bekerhouders en USB/LED-verlichting, slaapbank, grijs
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 769,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Nintendo 10015920 Nintendo Switch 2 (256 GB) + Mario Kart World
Nintendo 10015920 Nintendo Switch 2 (256 GB) + Mario Kart World
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 314
€ 643,72
Verkoper: iSpace
Productafbeelding van Nike Rugzakken Elemental, DD0562010
Nike Rugzakken Elemental, DD0562010
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 44,11
Gratis bezorging
Verkoper: LucaSport
Productafbeelding van Nintendo Controller Joy-Con, set van 2, blauw/neon geel
Nintendo Controller Joy-Con, set van 2, blauw/neon geel
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 82
€ 100,38
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Hatchimals EGG COL CandyShop 2-in-1, UPCX GML, geschikt voor kinderen vanaf 5 jaar
Hatchimals EGG COL CandyShop 2-in-1, UPCX GML, geschikt voor kinderen vanaf 5 jaar
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 94,48
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van 1 stuks witte toiletborstel en houder, siliconen, wandmontage, automatische opening en sluiting, toiletborstel, wc-borstel
1 stuks witte toiletborstel en houder, siliconen, wandmontage, automatische opening en sluiting, toiletborstel, wc-borstel
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 41,53
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Play by Play Sonic the Hedgehog: Pluche knuffel van Sonic, 30 cm
Play by Play Sonic the Hedgehog: Pluche knuffel van Sonic, 30 cm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 47,29
-8%
€ 43,19
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Samsung Galaxy Z Flip4 SM-F721B, 17 cm (6,7 inch), 8 GB, 128 GB, 12 MP, Android 12, grafiet
Samsung Galaxy Z Flip4 SM-F721B, 17 cm (6,7 inch), 8 GB, 128 GB, 12 MP, Android 12, grafiet
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 224
€ 990,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Kinderbed met valbeveiliging en lattenbodem | 80 x 160 cm | Wit | Massief grenenhout
Kinderbed met valbeveiliging en lattenbodem | 80 x 160 cm | Wit | Massief grenenhout
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 140
€ 119,99
Gratis bezorging
Verkoper: ecoMI
Productafbeelding van Thomson Neo 360 X - GEN360-4C128BK - Zwart
Thomson Neo 360 X - GEN360-4C128BK - Zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 229,99
Gratis bezorging
Verkoper: Telesun

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 15 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Super tevreden
Beoordeeld op 14 oktober 2025 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Dior Vernis, Modrá, Pied-de-Poule, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
Dior Vernis, Modrá, Pied-de-Poule, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.468,00/1l
Productafbeelding van Dior Vernis, Modrá, Denim, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
Dior Vernis, Modrá, Denim, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 48,30
-29%
€ 34,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.428,00/1l
Productafbeelding van Dior Vernis, Goud, J'adore, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
Dior Vernis, Goud, J'adore, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,86
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.486,00/1l
Productafbeelding van Dior Vernis, Lichtbruingrijze, Dansante, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Kwast
Dior Vernis, Lichtbruingrijze, Dansante, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Kwast
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,21
-18%
€ 32,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.296,00/1l
Productafbeelding van Dior Vernis, Lichtbruingrijze kleur, Dune, Kleur, Ochra, Glans, Fles, Kwast
Dior Vernis, Lichtbruingrijze kleur, Dune, Kleur, Ochra, Glans, Fles, Kwast
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,80
-21%
€ 31,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.184,00/1l
Productafbeelding van 1MinTo Shine 131 Miss Sporty, snel drogende blauwe nagellak, 7 ml
1MinTo Shine 131 Miss Sporty, snel drogende blauwe nagellak, 7 ml
€ 2,49
Verkoper: Lemonbite
€ 355,71/1l
Productafbeelding van Sally Hansen Egaliserende Basis voor Nagels, 13,3 ml
Sally Hansen Egaliserende Basis voor Nagels, 13,3 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,09
-39%
€ 4,29
Verkoper: Lemonbite
€ 322,56/1l
Productafbeelding van Miracle Gel 160 Pinky Promise nagellak van Sally Hansen, 14,7 ml
Miracle Gel 160 Pinky Promise nagellak van Sally Hansen, 14,7 ml
€ 6,98
Verkoper: Lemonbite
€ 997,14/1l
Productafbeelding van Semilac 003 Sweet Pink, 7 ml.
Semilac 003 Sweet Pink, 7 ml.
€ 10,59
Verkoper: Lemonbite
€ 1.512,86/1l
Productafbeelding van Silcare Base Top Hybrid Nagellak, BazaTop 2-in-1, 8 ml
Silcare Base Top Hybrid Nagellak, BazaTop 2-in-1, 8 ml
€ 2,09
Verkoper: Lemonbite
€ 261,25/1l
Productafbeelding van Semilac | UV Top Coat - 7 ml - Transparant - Hoogglanzend, langdurig, veganistisch, krasbestendig
Semilac | UV Top Coat - 7 ml - Transparant - Hoogglanzend, langdurig, veganistisch, krasbestendig
€ 33,99
-79%
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 998,57/1l
Productafbeelding van Sally Hansen - Roze Nagellak 14,7ml - Miracle Gel 256 Proper P-rose
Sally Hansen - Roze Nagellak 14,7ml - Miracle Gel 256 Proper P-rose
€ 22,80
-69%
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 475,51/1l
Productafbeelding van Oranger Hybrid nagellak, nummer 600, Semilac Apricot Crush, 7 ml
Oranger Hybrid nagellak, nummer 600, Semilac Apricot Crush, 7 ml
€ 8,99
Verkoper: Lemonbite
€ 1.284,29/1l
Productafbeelding van SEMILAC 071 TIEFROT, 7 ml.
SEMILAC 071 TIEFROT, 7 ml.
€ 9,99
Verkoper: Lemonbite
€ 1.427,14/1l
Productafbeelding van Pink Power Hybrid Nagellak #A703 Semilac, 7 ml
Pink Power Hybrid Nagellak #A703 Semilac, 7 ml
€ 7,99
Verkoper: Lemonbite
€ 1.141,43/1l
Productafbeelding van Beiger Hybrid nagellak, nummer 583, Semilac Second Skin, nude tint, 7 ml
Beiger Hybrid nagellak, nummer 583, Semilac Second Skin, nude tint, 7 ml
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 998,57/1l
Productafbeelding van Semilac nagellak, hybride formule, zwart met opalglitter, #A705, 7 ml
Semilac nagellak, hybride formule, zwart met opalglitter, #A705, 7 ml
€ 8,99
Verkoper: Lemonbite
€ 1.284,29/1l
Productafbeelding van Semilac | Hybride nagellak - oranje - 7 ml - UV-gel nagellak - hoge glans en een houdbaarheid tot 3 weken
Semilac | Hybride nagellak - oranje - 7 ml - UV-gel nagellak - hoge glans en een houdbaarheid tot 3 weken
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 998,57/1l
Productafbeelding van Sally Hansen Insta Dri 510 Gain Mo-Mint-Um nagellak
Sally Hansen Insta Dri 510 Gain Mo-Mint-Um nagellak
€ 5,49
Verkoper: Lemonbite
€ 598,69/1l
Productafbeelding van Grüner Lack Miracle Gel 764 Cactus Makes Perfect, Sally Hansen, 14,7 ml
Grüner Lack Miracle Gel 764 Cactus Makes Perfect, Sally Hansen, 14,7 ml
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 475,51/1l