Transparante epoxyhars, vloeibare giethars - Ideaal voor ambachtelijke projecten, sieraden en modelbouw. Kleurbaar en gemakkelijk te gebruiken (750 gram)

€ 59,18

€ 78,91 / 1kg

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

di 6 – do 8 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Giethars & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van INF Gewaxte kaarslonten (20 cm) 100 stuks Wit
INF Gewaxte kaarslonten (20 cm) 100 stuks Wit
€ 147,68/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 10,19
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Kaarslont 1 rol 61 m Wit
INF Kaarslont 1 rol 61 m Wit
€ 258,29/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 10,59
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Kaarsdochtset 61 meter, rookvrij, voor het gieten van kaarsen, met 100 dochtclips en accessoires
Kaarsdochtset 61 meter, rookvrij, voor het gieten van kaarsen, met 100 dochtclips en accessoires
€ 336,27/1kg
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van 100 kaarsdopjes, rookvrij, 10 cm, inclusief houder en stickers
100 kaarsdopjes, rookvrij, 10 cm, inclusief houder en stickers
€ 399,88/1kg
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Epoxyhars, giethars, universeel | 1 KG | Geschikt voor gieten tot 5 cm dik | Pourpoxy | Kristalhelder | Epoxyhars | Bevat UV-blokkers
Epoxyhars, giethars, universeel | 1 KG | Geschikt voor gieten tot 5 cm dik | Pourpoxy | Kristalhelder | Epoxyhars | Bevat UV-blokkers
€ 29,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 29,00
Verkoper: Pourpoxy
Productafbeelding van Epoxyhars, giethars. Dikke lagen giethars | 1,5 KG | Pourpoxy | Helder als kristal | Epoxyhars | Bevat UV-blokkers | Geschikt voor gietlagen van 1 tot 10 cm.
Epoxyhars, giethars. Dikke lagen giethars | 1,5 KG | Pourpoxy | Helder als kristal | Epoxyhars | Bevat UV-blokkers | Geschikt voor gietlagen van 1 tot 10 cm.
€ 23,33/1kg
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 35,00
Verkoper: Pourpoxy
Productafbeelding van PENTART - Glazen hars 1:1 - Superglazen hars - 2x40ml
PENTART - Glazen hars 1:1 - Superglazen hars - 2x40ml
€ 283,63/1kg
€ 29,99
-24%
€ 22,69
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van PourPoxy Magenta Metallic, epoxyhars pigment, 10 gram | Epoxyverfstof | Pigmentpoeder | Kleurpoeder | Epoxyverfstof | Pigmentpoeder
PourPoxy Magenta Metallic, epoxyhars pigment, 10 gram | Epoxyverfstof | Pigmentpoeder | Kleurpoeder | Epoxyverfstof | Pigmentpoeder
€ 1.210,00/1kg
€ 12,10
Verkoper: Pourpoxy
Productafbeelding van Minicee Epoxyhars Set 200g A+B 1:1, giethars voor doe-het-zelf sieraden, kristalhelder met accessoires, 82-delig
Minicee Epoxyhars Set 200g A+B 1:1, giethars voor doe-het-zelf sieraden, kristalhelder met accessoires, 82-delig
€ 34,63
Verkoper: THRONEDAY
Productafbeelding van GLOREX kaarsvet, maat 03, 3 meter
GLOREX kaarsvet, maat 03, 3 meter
€ 2.506,25/1kg
€ 20,05
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Kaarsvet, groot formaat, 3 meter
Kaarsvet, groot formaat, 3 meter
€ 962,50/1kg
€ 11,55
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Kerskaarsdrad voor puur paraffine, 100 gram, nummer 21, 80 meter
Kerskaarsdrad voor puur paraffine, 100 gram, nummer 21, 80 meter
€ 239,00/1kg
€ 23,90
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van TRANKIELO® - 20 stuks kaarspitcentreerapparaten - roestvrijstalen kaarskernhouders voor DIY kaarsen
TRANKIELO® - 20 stuks kaarspitcentreerapparaten - roestvrijstalen kaarskernhouders voor DIY kaarsen
€ 44,95
Gratis bezorging
Verkoper: Trankielo
Productafbeelding van Kaarsvet voor buitengebruik, 5 mm, 5 meter
Kaarsvet voor buitengebruik, 5 mm, 5 meter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,58
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Gewaxt kaarsvet, 10 cm, 50 stuks.
Gewaxt kaarsvet, 10 cm, 50 stuks.
€ 20,67
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van TRANKIELO® - 3D dierenhars vorm - Siliconen kaarsgietvormen - Geschikt voor DIY handwerk en decoratie
TRANKIELO® - 3D dierenhars vorm - Siliconen kaarsgietvormen - Geschikt voor DIY handwerk en decoratie
€ 54,95
Gratis bezorging
Verkoper: Trankielo
Productafbeelding van Set voor het maken van kaarsen, inclusief siliconen mal voor het gieten van kaarsen en 100 lontjes
Set voor het maken van kaarsen, inclusief siliconen mal voor het gieten van kaarsen en 100 lontjes
€ 63,30/1kg
€ 18,99
Verkoper: NIKCORP
Productafbeelding van 200 stuks kaarsdochtstickers, DIY, ronde vorm, transparante lijm, hotsmeltlijm voor kaarsdraden
200 stuks kaarsdochtstickers, DIY, ronde vorm, transparante lijm, hotsmeltlijm voor kaarsdraden
€ 633,33/1kg
€ 19,00
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Creativ Company 733201, wit, 3000 mm, 1 stuk, 1,2 cm
Creativ Company 733201, wit, 3000 mm, 1 stuk, 1,2 cm
€ 44,90/1kg
€ 6,99
-35%
€ 4,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van Siliconen mal voor het maken van kaarsen, afmetingen 75x105mm, met 50 lontjes. Knutselset
Siliconen mal voor het maken van kaarsen, afmetingen 75x105mm, met 50 lontjes. Knutselset
€ 6.299,00/1kg
€ 62,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

️ GEMAKKELIJK AAN TE BRENGEN: Met een mengverhouding van 2:1 is dit product gemakkelijk te gebruiken en geschikt voor zowel beginners als professionals. Het garandeert een eenvoudige toepassing en altijd een bevredigend resultaat.

️ ZELF-NIVELLEREND: De zelf-nivellerende formule zorgt voor een glad en bubbelvrij oppervlak, ideaal voor een professionele afwerking zonder extra inspanning.

️ BESTAND TEGEN VERGELING: De formule is ontwikkeld om vergeling te voorkomen, waardoor de transparantie en glans in de loop van de tijd behouden blijven en de schoonheid van uw creaties wordt bewaard.

️ VEILIG NA UITHARDING: Zodra de hars volledig is uitgehard, is deze veilig en duurzaam, ideaal voor stabiele en langdurige creaties.

️ IDEAL VOOR SIERADEN: Perfect voor het maken van hangers, oorbellen en gepersonaliseerde armbanden. Het maakt glanzende oppervlakken en unieke ontwerpen mogelijk voor op maat gemaakte sieraden.

Fabrikant
Reschimica
Gewicht
0.75 kg
EAN
8056420411584
MPN (Manufacturer Part Number)
RELG075

Fabrikant
Reschimica
Gewicht
0.75 kg
EAN
8056420411584
MPN (Manufacturer Part Number)
RELG075
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Epoxyhars, giethars, universeel | 1 KG | Geschikt voor gieten tot 5 cm dik | Pourpoxy | Kristalhelder | Epoxyhars | Bevat UV-blokkers
Epoxyhars, giethars, universeel | 1 KG | Geschikt voor gieten tot 5 cm dik | Pourpoxy | Kristalhelder | Epoxyhars | Bevat UV-blokkers
€ 29,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 29,00
Verkoper: Pourpoxy
Productafbeelding van Transparante epoxyhars, vloeibare giethars - Ideaal voor ambachtelijke projecten, sieraden en modelbouw. Kleurbaar en gemakkelijk te gebruiken (1,5 kg)
Transparante epoxyhars, vloeibare giethars - Ideaal voor ambachtelijke projecten, sieraden en modelbouw. Kleurbaar en gemakkelijk te gebruiken (1,5 kg)
€ 54,80/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 82,20
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Compo Sana, kwaliteitsrijke potgrond voor bloemen (cultivatiegrond)
Compo Sana, kwaliteitsrijke potgrond voor bloemen (cultivatiegrond)
€ 0,99/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 101
€ 20,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Gehard glas voor Samsung Galaxy S20 FE. 2x beschermfolie voor de camera. 2x gehard glasfolie
Gehard glas voor Samsung Galaxy S20 FE. 2x beschermfolie voor de camera. 2x gehard glasfolie
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 9,99
Verkoper: CoolGadget
Productafbeelding van OLYMPIA 9166 1x100 Laminierfolien DIN A4 80 micron
OLYMPIA 9166 1x100 Laminierfolien DIN A4 80 micron
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 97
€ 23,43
-27%
€ 17,09
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 100 stuks, 15 cm lange, met voet, platte kaarsvetten. (Kaarsvetten voor platte kaarsen)
100 stuks, 15 cm lange, met voet, platte kaarsvetten. (Kaarsvetten voor platte kaarsen)
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 65
€ 14,28
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Salontafel Vicco Milan Sonoma 92.2 x 65 cm, Model 28911
Salontafel Vicco Milan Sonoma 92.2 x 65 cm, Model 28911
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 101
€ 105,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van OLYMPIA 3149 A 210 DIN A4 Laminiergerät weiß/grau
OLYMPIA 3149 A 210 DIN A4 Laminiergerät weiß/grau
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 19,99
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Gasbrander voor butaangas
Gasbrander voor butaangas
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 45,90
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Wihedü 440.315: Set van 50 sluitzakken met druk sluiting
Wihedü 440.315: Set van 50 sluitzakken met druk sluiting
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 44,39
-78%
€ 9,61
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Rayher Gipsgietsel Raysin 200, "wit", extra hard, 4 kg zak
Rayher Gipsgietsel Raysin 200, "wit", extra hard, 4 kg zak
€ 10,94/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 114
€ 43,76
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van com-four® 100x Efeubladjes - Steekclips voor bloemarrangementen in de bloemisterij, voor florale decoraties - Steeknaalden
com-four® 100x Efeubladjes - Steekclips voor bloemarrangementen in de bloemisterij, voor florale decoraties - Steeknaalden
€ 73,27/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,38
-66%
€ 10,99
Verkoper: com-four
Productafbeelding van Rayher Gietpoeder Raysin 200, wit, voor creatieve knutselprojecten, 1 kg
Rayher Gietpoeder Raysin 200, wit, voor creatieve knutselprojecten, 1 kg
€ 12,00/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 119,97
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van MONO korte lucifers, 10 doosjes (10 x ongeveer 38 stuks), 44 mm
MONO korte lucifers, 10 doosjes (10 x ongeveer 38 stuks), 44 mm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,30
-6%
€ 13,30
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Multifunctionele machine, 102-delig, mini-schuurset, accessoirepakket, combigereedschap + koffer
Multifunctionele machine, 102-delig, mini-schuurset, accessoirepakket, combigereedschap + koffer
€ 23,86
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Epoxy Pigmentenset, 24 kleuren | 24 x 10 gram | Epoxy | Kleurstof | Metaalpigment | Mica
Epoxy Pigmentenset, 24 kleuren | 24 x 10 gram | Epoxy | Kleurstof | Metaalpigment | Mica
€ 44,45
Verkoper: Pourpoxy
Productafbeelding van Philips AWP1775CH Inline-douchefilter
Philips AWP1775CH Inline-douchefilter
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 50,44
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Epoxyhars, giethars. Dikke lagen giethars | 1,5 KG | Pourpoxy | Helder als kristal | Epoxyhars | Bevat UV-blokkers | Geschikt voor gietlagen van 1 tot 10 cm.
Epoxyhars, giethars. Dikke lagen giethars | 1,5 KG | Pourpoxy | Helder als kristal | Epoxyhars | Bevat UV-blokkers | Geschikt voor gietlagen van 1 tot 10 cm.
€ 23,33/1kg
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 35,00
Verkoper: Pourpoxy
Productafbeelding van Rayher Gipsgietsel Raysin 200, "wit", extra hard, 1 kg zak
Rayher Gipsgietsel Raysin 200, "wit", extra hard, 1 kg zak
€ 16,40/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 114
€ 37,17
-55%
€ 16,40
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Elektrische scooter met wegvergunning, ABE-certificering, E-scooter, 20 km/u, aluminium, elektrische scooter, eKFV-certificering, opvouwbaar, e-scooter - zwart
Elektrische scooter met wegvergunning, ABE-certificering, E-scooter, 20 km/u, aluminium, elektrische scooter, eKFV-certificering, opvouwbaar, e-scooter - zwart
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 724
€ 299,00
-€ 71,90
€ 227,10
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2193
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van R PRO 30 Premium, vloeibare siliconenrubber, mengverhouding 1:1 (1 kg)
R PRO 30 Premium, vloeibare siliconenrubber, mengverhouding 1:1 (1 kg)
€ 69,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 69,33
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Epoxyhars, giethars, universele giethars | 5 KG | Geschikt voor gieten tot 5 cm | Pourpoxy | Helder als kristal | Epoxyhars | Bevat UV-blokkers
Epoxyhars, giethars, universele giethars | 5 KG | Geschikt voor gieten tot 5 cm | Pourpoxy | Helder als kristal | Epoxyhars | Bevat UV-blokkers
€ 20,16/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 100,80
Gratis bezorging
Verkoper: Pourpoxy
Productafbeelding van Epoxyhars, giethars, universele giethars | 2 KG | Geschikt voor gieten tot 5 cm | Pourpoxy | Helder als kristal | Epoxyhars | Bevat UV-blokkers
Epoxyhars, giethars, universele giethars | 2 KG | Geschikt voor gieten tot 5 cm | Pourpoxy | Helder als kristal | Epoxyhars | Bevat UV-blokkers
€ 24,63/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 49,25
Verkoper: Pourpoxy
Productafbeelding van Pourpoxy transparante epoxyverfset, 14 stuks
Pourpoxy transparante epoxyverfset, 14 stuks
€ 35,00
Verkoper: Pourpoxy
Productafbeelding van Grundig Draadloze Sport In-Ear Oordopjes – Bluetooth Oortjes met Microfoon – Earbuds met Touch Control – LED Laadindicatie – Batterijduur van 7 uur – 2 uur Oplaadtijd
Grundig Draadloze Sport In-Ear Oordopjes – Bluetooth Oortjes met Microfoon – Earbuds met Touch Control – LED Laadindicatie – Batterijduur van 7 uur – 2 uur Oplaadtijd
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 248
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo
Productafbeelding van Epoxyhars, giethars, universele epoxy | 10 KG | Geschikt voor gieten tot 5 cm dik | Pourpoxy | Helder en transparant | Epoxyhars | Bevat UV-blokkers
Epoxyhars, giethars, universele epoxy | 10 KG | Geschikt voor gieten tot 5 cm dik | Pourpoxy | Helder en transparant | Epoxyhars | Bevat UV-blokkers
€ 18,49/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 184,95
Gratis bezorging
Verkoper: Pourpoxy
Productafbeelding van Canon PIXMA TS5150 multifunctionele printer, scanner en kopieerapparaat, met Wi-Fi, kleur: zwart
Canon PIXMA TS5150 multifunctionele printer, scanner en kopieerapparaat, met Wi-Fi, kleur: zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 158
€ 391,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van KNORR prandell 212160000 Gietmassa keraquick, wit, 1 kg
KNORR prandell 212160000 Gietmassa keraquick, wit, 1 kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 53,60
-30%
€ 37,26
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Rayher siliconen mal voor kaarsen, 135 ml, diameter 5,2 cm, hoogte 7,1 cm
Rayher siliconen mal voor kaarsen, 135 ml, diameter 5,2 cm, hoogte 7,1 cm
€ 58,92/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,90
-12%
€ 14,73
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 18 beoordelingen
Beoordeeld op 24 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Hars
Beoordeeld op 7 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Epoxide
Beoordeeld op 7 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 9 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 23 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 6 april 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 24 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 20 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop