Under Armour Charged Edge, zwart-zwart-zwart, maat EU 45

€ 719,60

plus € 5,60 verzendkosten

Bij jou thuis

do 8 – vr 9 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Wees er snel bij!
Zaalschoenen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Schoenen Under Armour Lockdown 3028512600UALOCKDOWN7
Schoenen Under Armour Lockdown 3028512600UALOCKDOWN7
€ 99,99
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Under Armour UA Turbulence 3 herenschoenen, maat 13
Under Armour UA Turbulence 3 herenschoenen, maat 13
€ 100,95
Gratis bezorging
Verkoper: MisterShopping
Productafbeelding van Nike Savaleos gewichthefschoenen, zwart, EU 42 1/2. Zwart, EU 42 1/2
Nike Savaleos gewichthefschoenen, zwart, EU 42 1/2. Zwart, EU 42 1/2
€ 134,27
-€ 6,71
€ 127,56
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Basketbalschoenen Under Armour 3028340-400 voor Unisex
Basketbalschoenen Under Armour 3028340-400 voor Unisex
€ 83,50
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van Under Armour herensportschoenen, zwart, modelnummer 3027341-001, maat 45,5
Under Armour herensportschoenen, zwart, modelnummer 3027341-001, maat 45,5
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 188,53
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van Under Armour UA Reign XT herenschoenen, maat 9
Under Armour UA Reign XT herenschoenen, maat 9
€ 140,95
Gratis bezorging
Verkoper: MisterShopping
Productafbeelding van Lico G 1, zwarte gymboots, voetbalschoenen, maat 39 EU
Lico G 1, zwarte gymboots, voetbalschoenen, maat 39 EU
€ 36,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Under Armour UA Phantom X herenschoenen, maat 12
Under Armour UA Phantom X herenschoenen, maat 12
€ 131,95
Gratis bezorging
Verkoper: MisterShopping
Productafbeelding van Under Armour UA W Velociti Pace, damesschoenen, maat 7
Under Armour UA W Velociti Pace, damesschoenen, maat 7
€ 114,95
Gratis bezorging
Verkoper: MisterShopping
Productafbeelding van Under Armour herenschoenen, model Ua Velociti 4, kleur zwart, artikelnummer 3027585-001, maat 12.5
Under Armour herenschoenen, model Ua Velociti 4, kleur zwart, artikelnummer 3027585-001, maat 12.5
€ 98,99
Gratis bezorging
Verkoper: ekwip
Productafbeelding van Mizuno Leopardus zaalhandbal schoenen, zwart, maat 7
Mizuno Leopardus zaalhandbal schoenen, zwart, maat 7
€ 149,99
Gratis bezorging
Verkoper: ekwip
Productafbeelding van Under Armour Golf Surge golfschoenen, zwart, EU 46, zwart, EU 46
Under Armour Golf Surge golfschoenen, zwart, EU 46, zwart, EU 46
€ 92,95
Gratis bezorging
Verkoper: MisterShopping
Productafbeelding van Under Armour UA M Ignite Select - Zwart - 51.5
Under Armour UA M Ignite Select - Zwart - 51.5
€ 36,79
Gratis bezorging
Verkoper: kustom-kult_de
Productafbeelding van FILA vrijetijdsschoenen FFM0415 53342, zwart
FILA vrijetijdsschoenen FFM0415 53342, zwart
€ 92,60
Verkoper: IdoBuy
Productafbeelding van Joma Dribling 2501 IN, DRIS2501IN, zaalschoenen, heren, zwart, maat: 41
Joma Dribling 2501 IN, DRIS2501IN, zaalschoenen, heren, zwart, maat: 41
€ 57,27
-4%
€ 54,41
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lico Unisex kindergymnastiek schoenen, zwart, maat 42 EU
Lico Unisex kindergymnastiek schoenen, zwart, maat 42 EU
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Under Armour herenschoenen UA Reign XT-BLK, maat 10
Under Armour herenschoenen UA Reign XT-BLK, maat 10
€ 140,95
Gratis bezorging
Verkoper: MisterShopping
Productafbeelding van Mizuno sneakers, model V1GA237007, kleur zwart, maat 44
Mizuno sneakers, model V1GA237007, kleur zwart, maat 44
€ 70,99
Gratis bezorging
Verkoper: ekwip
Productafbeelding van Joma Mundial 2401 IN, zaalschoenen, heren, zwart, maat: 42,5
Joma Mundial 2401 IN, zaalschoenen, heren, zwart, maat: 42,5
€ 49,98
Gratis bezorging
Verkoper: BDS
Productafbeelding van Lico Unisex, zaalvoetbalschoen voor binnen, zwart/grijs, maat 45 EU
Lico Unisex, zaalvoetbalschoen voor binnen, zwart/grijs, maat 45 EU
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 67,90
-7%
€ 62,87
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

ONDER ARMOUR Charged Edge Heren Trainingsschoenen | Ontworpen voor veelzijdig fitnessen

Ontdek de ultieme trainingspartner met de UNDER ARMOUR Charged Edge trainingsschoenen voor heren. Deze schoenen zijn ontworpen voor de moderne atleet die prestaties wil leveren, zowel in de sportschool als op straat. Ze zijn de ideale oplossing voor dynamische workouts en bieden een ongeëvenaarde combinatie van stabiliteit, comfort en responsieve energie, waardoor ze een essentieel onderdeel zijn van elk serieus fitnessprogramma. Met een ontwerp dat robuuste duurzaamheid combineert met een stijlvolle, urban uitstraling, is de Charged Edge klaar om elke uitdaging aan te gaan.

Ervaar de kracht van de Charged Cushioning® technologie, een revolutionaire tussenzool die de impact absorbeert bij elke stap, sprong en beweging. Het gaat niet alleen om bescherming, maar ook om het omzetten van die impact in explosieve responsiviteit, waardoor je de energie terugkrijgt die je nodig hebt om die laatste set te voltooien. Voel het verschil wanneer het geperste schuim je vooruit stuwt en je bewegingen efficiënter en krachtiger maakt.

De Charged Edge is ontworpen om bestand te zijn tegen de intensiteit van intensieve trainingsroutines en is voorzien van duurzame lederen en synthetische overlays. Deze elementen werken harmonieus samen met het ademende mesh bovenwerk om cruciale stabiliteit en een veilige, stevige pasvorm te bieden, zelfs bij zijwaartse bewegingen en dynamische oefeningen. Voel je zelfverzekerd en ondersteund, ongeacht hoe veeleisend je training wordt. De toevoeging van leer geeft een hoogwaardige uitstraling en verhoogt tegelijkertijd de duurzaamheid van de schoen voor langdurig comfort.

Laat de hitte en het ongemak je training niet verkorten. Het lichtgewicht en ademende mesh bovenwerk bevordert een constante luchtstroom en houdt je voeten koel en droog, van warming-up tot cooling-down. Dit wordt aangevuld met een Ortholite inlegzool met twee lagen, die uitzonderlijk comfort biedt en ervoor zorgt dat deze trainingsschoenen zich vanaf de eerste keer dragen als maatpak aanvoelen. Of je nu gewichten tilt, deelneemt aan een HIIT-les of door de stad loopt, de UNDER ARMOUR Charged Edge trainingsschoenen zijn ontworpen voor topprestaties. Verbeter je spel en overwin elke uitdaging met schoenen die zijn ontworpen voor topprestaties en een stijlvolle uitstraling, de hele dag door.

Deze schoenen zijn ontworpen voor training, zowel in als buiten de sportschool.

Charged Cushioning® beschermt tegen schokken, lederen overlays zorgen voor een stabiele pasvorm en het mesh bovenwerk is licht en ademend.

Ademend mesh bovenwerk met lederen en synthetische overlays voor duurzaamheid en stabiliteit tijdens dynamische bewegingen.

Kenmerken:

Twee-laags Ortholite inlegzool voor ultiem comfort bij het instappen.

De Charged Cushioning® tussenzool gebruikt geperst schuim voor ultieme responsiviteit en duurzaamheid.

Duurzame rubberen buitenzool met strategisch profiel voor grip en stabiliteit.

Specificaties:

Gewicht:

12.6 oz.

Hoogteverschil:

8 mm.

Type veters:

Standaard veters.

Import:

Geïmporteerd.

Samenstelling:

BOVENWERK:

41% leer, 39% textiel, 20% synthetisch BUITENZOOL:

100% rubber

Kleur
Zwart
Fabrikant
Schoenmaat
45
Schoenmaat US
11,5
Gewicht
0.99 kg
Sport
Fitness
Doelgroepen
Unisex
EAN
196884181178
0196884181178
MPN (Manufacturer Part Number)
3026727-002 45

Kleur
Zwart
Fabrikant
Schoenmaat
45
Schoenmaat US
11,5
Gewicht
0.99 kg
Sport
Fitness
Doelgroepen
Unisex
EAN
196884181178
0196884181178
MPN (Manufacturer Part Number)
3026727-002 45
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Schoenen Under Armour Charged Surge 4 LAARZEN ACHARGEDSURGE4 302700000285
Schoenen Under Armour Charged Surge 4 LAARZEN ACHARGEDSURGE4 302700000285
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 69,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van TV Holder 13 '' - 42 '' Maclean MC-777 black 35 kg VESA 200x200
TV Holder 13 '' - 42 '' Maclean MC-777 black 35 kg VESA 200x200
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 203
€ 10,44
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Trainingspak Under Armour 1357139-001 voor Unisex
Trainingspak Under Armour 1357139-001 voor Unisex
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 70,08
Gratis bezorging
Verkoper: -ZAGUANSHOP-
Productafbeelding van Schoenen Meindl Ohio Winter Gtx 7623
Schoenen Meindl Ohio Winter Gtx 7623
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 374,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Sillar slangenset, 2 meter, voor wasmachine en vaatwasser
Sillar slangenset, 2 meter, voor wasmachine en vaatwasser
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 18,99
-5%
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Adidas Schoenen Handball Spezial, BD7632
Adidas Schoenen Handball Spezial, BD7632
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 103,99
Gratis bezorging
Verkoper: BDS
Productafbeelding van Schoenen Under Armour Charged Surge 4 BUTYUACHARGEDSURGE4302700000195
Schoenen Under Armour Charged Surge 4 BUTYUACHARGEDSURGE4302700000195
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 78,47
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Dior Sauvage, mannenparfum, 60 ml, met bergamot, lavendel en vanille, sprayflacon
Dior Sauvage, mannenparfum, 60 ml, met bergamot, lavendel en vanille, sprayflacon
€ 1.776,83/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 287
€ 106,61
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Apple iPhone 15 256 GB zwart
Apple iPhone 15 256 GB zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1159
€ 1.039,72
-€ 25,52
€ 1.014,20
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is B.
Verkoper: Vehe_Shop_NL
Productafbeelding van Hugo Boss Dark Blue Eau De Toilette (75 ml)
Hugo Boss Dark Blue Eau De Toilette (75 ml)
€ 286,80/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 222
€ 21,51
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Arabiyat Prestige Marwa Eau de Parfum, 100 ml. Arabische parfum
Arabiyat Prestige Marwa Eau de Parfum, 100 ml. Arabische parfum
€ 364,40/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 421
€ 36,44
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop
Productafbeelding van Lowa schoenen, Renegade GTX Mid, modelnummer 3109454309
Lowa schoenen, Renegade GTX Mid, modelnummer 3109454309
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 219,00
Verkoper: Volk_twenty4seven
Productafbeelding van TCL 115C7K, 2,92 meter (115 inch), 3840 x 2160 pixels, QD-Mini LED, Smart TV, Wi-Fi, zwart
TCL 115C7K, 2,92 meter (115 inch), 3840 x 2160 pixels, QD-Mini LED, Smart TV, Wi-Fi, zwart
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 15.081,62
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Bureaustoel – ergonomische zitting – stoel met in 90° neerklapbare armleuning – lendensteun – in hoogte verstelbaar
Bureaustoel – ergonomische zitting – stoel met in 90° neerklapbare armleuning – lendensteun – in hoogte verstelbaar
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 160
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Urbanico-Stav
Productafbeelding van Strex Powerbank - 27.000 mAh - 22.5W Snellader - USB-A/USB-C - LED Indicatie - Universele Powerbank voor o.a. iPhone/Samsung
Strex Powerbank - 27.000 mAh - 22.5W Snellader - USB-A/USB-C - LED Indicatie - Universele Powerbank voor o.a. iPhone/Samsung
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 24,95
Gratis bezorging
Verkoper: SBD-Trading-BV
Productafbeelding van iPhone 15 128GB Blue
iPhone 15 128GB Blue
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1159
€ 1.060,05
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is B.
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Esperanza ECN002 nebulizer
Esperanza ECN002 nebulizer
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 64
€ 34,95
-12%
€ 30,67
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Screwdriver Bit Set - Bosch - 2607017723 - 43 pieces - S2 Steel - Pick and Click Box
Screwdriver Bit Set - Bosch - 2607017723 - 43 pieces - S2 Steel - Pick and Click Box
€ 37,13
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Apple iPhone 15 Plus 128 GB zwart
Apple iPhone 15 Plus 128 GB zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 97
Gebruikt
€ 695,10
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is B.
Verkoper: SIMPLETEK
Productafbeelding van Brita Filter Maxtra Pro 5+1 (6 stuks)
Brita Filter Maxtra Pro 5+1 (6 stuks)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 261
€ 32,49
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Miele TRIFLEX stofzuiger
Miele TRIFLEX stofzuiger
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 51,13
-26%
€ 37,42
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Adidas Schoenen Grand Court 20 K, GW6511
Adidas Schoenen Grand Court 20 K, GW6511
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 63,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Under Armour Charged Edge fitnessschoenen, sneaker voor heren, modelnummer 3026727, kleur: wit, schoenmaat: 42.5 EU
Under Armour Charged Edge fitnessschoenen, sneaker voor heren, modelnummer 3026727, kleur: wit, schoenmaat: 42.5 EU
€ 75,99
Gratis bezorging
Verkoper: kustom-kult_de
Productafbeelding van Meindl Vakuum Men GTX heren wandelschoenen/trekkingschoenen, maat 46.5 EU
Meindl Vakuum Men GTX heren wandelschoenen/trekkingschoenen, maat 46.5 EU
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 616,28
-€ 30,81
€ 585,47
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 257,50/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2427
€ 25,75
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome
Productafbeelding van Flieks gestoffeerd bed 90x200 cm met USB-aansluiting, eenpersoonsbed voor jongeren met lattenbodem en opbergruimte, bed met LED-verlichting, linnen, grijs
Flieks gestoffeerd bed 90x200 cm met USB-aansluiting, eenpersoonsbed voor jongeren met lattenbodem en opbergruimte, bed met LED-verlichting, linnen, grijs
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 283
€ 280,56
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van APPLE iPhone 16 128GB Black
APPLE iPhone 16 128GB Black
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 424
€ 789,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is B.
Verkoper: infinity
Productafbeelding van Matras 180x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
Matras 180x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1473
€ 249,99
Gratis bezorging
Verkoper: hatservice
Productafbeelding van Matras 140x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
Matras 140x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1473
€ 188,99
Gratis bezorging
Verkoper: hatservice
Productafbeelding van Matras 90x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
Matras 90x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1473
€ 108,99
Gratis bezorging
Verkoper: hatservice

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.