ATHLER Lion | Set gewichten 20 kg | Verstelbare gewichtset | 12 gewichtsschijven, 2 halterstangen | Halterset voor korte en lange halter | Stergreep | Stergrepen

€ 47,89

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 1 – ma 5 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Dumbells & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van LUXTRI Verstelbare halter met draaimechanisme. Gewicht instelbaar van 2,5 tot 24 kg. Verstelbare halterset voor thuisgebruik. Set van korte halters
LUXTRI Verstelbare halter met draaimechanisme. Gewicht instelbaar van 2,5 tot 24 kg. Verstelbare halterset voor thuisgebruik. Set van korte halters
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 146,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van HOMCOM Set van 40 kg gewichten, stalen halterset, set van 2 halters, zwart
HOMCOM Set van 40 kg gewichten, stalen halterset, set van 2 halters, zwart
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 87,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van RE:SPORT 2-in-1 halterset gietijzeren, 30 kg, verstelbare halterset met korte en lange halter, stersluitingen en verbindingsbuis
RE:SPORT 2-in-1 halterset gietijzeren, 30 kg, verstelbare halterset met korte en lange halter, stersluitingen en verbindingsbuis
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 82,99
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van LUXTRI Set korte gewichten, 15 kg, met 8 cementen gewichtsschijven, 2 handgrepen met geribbelde stervergrendeling. Set gewichten in verschillende gewichten, robuuste dumbbellset met verstelbare gewichten
LUXTRI Set korte gewichten, 15 kg, met 8 cementen gewichtsschijven, 2 handgrepen met geribbelde stervergrendeling. Set gewichten in verschillende gewichten, robuuste dumbbellset met verstelbare gewichten
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 38,49
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van SGP korte halterstang, composiet materiaal, HMS SGP20. Korte halterstang, composiet, 20 kg, HMS
SGP korte halterstang, composiet materiaal, HMS SGP20. Korte halterstang, composiet, 20 kg, HMS
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 52,58
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van HOMCOM Hexagon Dumbbells, gietijzeren gewichten, handgrepen met ribbels, 2 x 4 kg
HOMCOM Hexagon Dumbbells, gietijzeren gewichten, handgrepen met ribbels, 2 x 4 kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 37,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van 17023 Gieteren halter met vinylcoating, 1,0 kg, HMS
17023 Gieteren halter met vinylcoating, 1,0 kg, HMS
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 5,77
-38%
€ 3,56
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Korte halterset, 2 stuks van 10 kg, zeshoekige fitnesshalters, geschikt voor aerobics en fitness
Korte halterset, 2 stuks van 10 kg, zeshoekige fitnesshalters, geschikt voor aerobics en fitness
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 44,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
Productafbeelding van HOMCOM 2-in-1 halterset, 20 kg, dumbbells voor krachttraining en gewichtheffen, geschikt voor thuisgebruik
HOMCOM 2-in-1 halterset, 20 kg, dumbbells voor krachttraining en gewichtheffen, geschikt voor thuisgebruik
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 89,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van Sgc20: Set van korte en lange halterstangen, totale gewicht 20 kg, HMS
Sgc20: Set van korte en lange halterstangen, totale gewicht 20 kg, HMS
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 52,58
-41%
€ 30,66
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van SPORTNOW Haltersgewichten set, 2 stuks, korte halters, 2x3 kg, dumbbell set voor krachttraining
SPORTNOW Haltersgewichten set, 2 stuks, korte halters, 2x3 kg, dumbbell set voor krachttraining
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 34,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van Sgc40 Sztangielki-Sztanga Composiet 40 Kg Hms
Sgc40 Sztangielki-Sztanga Composiet 40 Kg Hms
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 90,49
-45%
€ 49,67
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van RE:SPORT Halterset van 2 verstelbaar 15/20/30/40 kg | Korte halters met gewichten & 4 stersluitingen | Fitness halterset voor spieropbouw, workout & thuis trainen
RE:SPORT Halterset van 2 verstelbaar 15/20/30/40 kg | Korte halters met gewichten & 4 stersluitingen | Fitness halterset voor spieropbouw, workout & thuis trainen
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 33,79
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van VirtuFit vinyl gewichtset met koffer en houder, 6 gewichten van 0,5-1,5 kg
VirtuFit vinyl gewichtset met koffer en houder, 6 gewichten van 0,5-1,5 kg
€ 76,85
-7%
€ 71,47
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Tunturi Gewichten Centuri -  Halterset - Dumbbell Set - Neopreen Dummbbells - 1 t/m 3kg - 3 Paar - Incl. gratis fitness app
Tunturi Gewichten Centuri - Halterset - Dumbbell Set - Neopreen Dummbbells - 1 t/m 3kg - 3 Paar - Incl. gratis fitness app
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 46,99
Gratis bezorging
Verkoper: Tunturi
Productafbeelding van Relaxdays verstelbare gewichten, set van 2, instelbaar tot 1 kg, 1,5 kg en 2 kg, met rubberen coating, halters voor dames, roze
Relaxdays verstelbare gewichten, set van 2, instelbaar tot 1 kg, 1,5 kg en 2 kg, met rubberen coating, halters voor dames, roze
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van HOMCOM Hexagon Dumbbells, gietijzeren gewichten, handgrepen met ribbels, 1 set van 15 kg
HOMCOM Hexagon Dumbbells, gietijzeren gewichten, handgrepen met ribbels, 1 set van 15 kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 54,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van Činka MASTER Spin, verstelbaar, één arm, gewicht 2 - 32 kg
Činka MASTER Spin, verstelbaar, één arm, gewicht 2 - 32 kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 230,30
-€ 11,51
€ 218,79
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van HOMCOM Hexagon Dumbbells, gietijzeren gewichten, handgrepen met ribbels, 1 x 12,5 KG
HOMCOM Hexagon Dumbbells, gietijzeren gewichten, handgrepen met ribbels, 1 x 12,5 KG
€ 52,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van SPORTNOW Verstelbare halterset, 20 kg. Set met korte halters en een lange halter
SPORTNOW Verstelbare halterset, 20 kg. Set met korte halters en een lange halter
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 59,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

️ ALL-IN-ONE TRAININGSSET: De Athler Lion 2.0 is niet alleen een halter, maar een compleet 3-in-1 trainingssysteem. U kunt hem gebruiken als een rechte stang, als twee losse halters of als dumbbell in combinatie met een rechte stang. Dit past perfect bij uw persoonlijke trainingsplan.

️ AANPASBAAR GEWICHT: Met een set die 2 handvatten, een rechte stangadapter, 4 borgclips en 12 gewichtsschijven (4 x 2,00 kg, 4 x 1,25 kg, 4 x 1,50 kg) bevat, kunt u het gewicht aanpassen aan uw behoeften. Het is ideaal voor zowel beginners als ervaren fitnessliefhebbers.

️ ERGONOMISCH ONTWERP: Dankzij de antislip, gestructureerde handvatten biedt onze halterset een stabiele grip. De gewichtsschijven wiebelen niet, dankzij hun geschikte ontwerp en de sterke borgclips. Het zachte schuim aan de rechte stangadapter voorkomt druk, zodat u zich kunt concentreren op een correcte en effectieve training.

️ VLOERBESCHREMENDE & STILLE WERKING: De speciale plastic coating van de componenten voorkomt beschadigingen en krassen op de vloer en dempt tevens het geluid, waardoor het ideaal is voor gebruik in woonruimtes.

️ OPBERGEN: In opgevouwen toestand neemt de set weinig ruimte in, ideaal voor iedereen die het waardeert om zijn apparatuur na de training gemakkelijk op te bergen.

De ATHLER Lion 20 halterset, in een dynamisch rood-zwart design, biedt flexibiliteit en stijl voor uw thuis training. Met twee 40 cm lange halterstangen die samengevoegd kunnen worden tot een 130 cm lange rechte stang, en een totaal gewicht van 20 kg (gewichtsschijven: 4 x 2,00 kg, 4 x 1,25 kg, 4 x 1,50 kg), is deze set perfect voor diverse trainingsroutines. Inclusief veilige borgclips voor een stevige grip van de gewichten. Ideaal voor beginners en gevorderden die efficiëntie en design waarderen.

Kleur
Zwart
Fabrikant
Athler
Aantal onderdelen
19
Gewicht
20 kg
EAN
5903796014280
MPN (Manufacturer Part Number)
Lion 20

Kleur
Zwart
Fabrikant
Athler
Aantal onderdelen
19
Gewicht
20 kg
EAN
5903796014280
MPN (Manufacturer Part Number)
Lion 20
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van KM-Fit opklapbare halterbank | Multifunctioneel, verstelbaar, belastbaar tot 400 kg
KM-Fit opklapbare halterbank | Multifunctioneel, verstelbaar, belastbaar tot 400 kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 218
€ 69,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van SONGMICS Dumbbell Set, 2-in-1, korte dumbbells, 2x10 kg, voor thuisgebruik, 1 paar
SONGMICS Dumbbell Set, 2-in-1, korte dumbbells, 2x10 kg, voor thuisgebruik, 1 paar
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 698
€ 59,98
-2%
€ 58,20
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Wiltec pull-up bar van staal, maximaal draagvermogen 160 kg, verchroomd, geschikt voor deurkozijnen van 62-85 cm, optrekstang met antisliphandgrepen, trainingsstang, deurrek, voor krachttraining
Wiltec pull-up bar van staal, maximaal draagvermogen 160 kg, verchroomd, geschikt voor deurkozijnen van 62-85 cm, optrekstang met antisliphandgrepen, trainingsstang, deurrek, voor krachttraining
€ 8,33/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 9,33
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Yogamats blauw, gymnastiekmat, 190cm x 60cm x 1cm, fitnessmat, sportmat, yogamat, pilatesmat, fitnessmat, vloermat, blauw
Yogamats blauw, gymnastiekmat, 190cm x 60cm x 1cm, fitnessmat, sportmat, yogamat, pilatesmat, fitnessmat, vloermat, blauw
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 60
€ 14,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van HOMCOM Hexagon Dumbbells, gietijzeren gewichten, handgrepen met ribbels, 2 x 4 kg
HOMCOM Hexagon Dumbbells, gietijzeren gewichten, handgrepen met ribbels, 2 x 4 kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 37,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van ZEEGMA Persoonsweegschaal met lichaamsvetmeting. Digitale weegschaal voor het analyseren van tot 17 lichaamsparameters, met een nauwkeurige meting en een LCD-display. Gewichtsmethode tot 200 kg
ZEEGMA Persoonsweegschaal met lichaamsvetmeting. Digitale weegschaal voor het analyseren van tot 17 lichaamsparameters, met een nauwkeurige meting en een LCD-display. Gewichtsmethode tot 200 kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 93
€ 51,15
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Grundig Personenweegschaal – Digitale Weegschaal – Weegschaal Personenweegschaal met LCD Display –  Capaciteit tot 180kg – Eenheden in kg, lb en st – 28x28 cm - Zwart
Grundig Personenweegschaal – Digitale Weegschaal – Weegschaal Personenweegschaal met LCD Display – Capaciteit tot 180kg – Eenheden in kg, lb en st – 28x28 cm - Zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 387
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo
Productafbeelding van HOMCOM A91-062 - Krachttoestel
HOMCOM A91-062 - Krachttoestel
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 107,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van 48 bodembedekkers, 30x30 cm, 4,3 m², uitbreidbaar, schokabsorberende beschermingsmatten voor fitnessapparatuur, dikte 1 cm, zwart
48 bodembedekkers, 30x30 cm, 4,3 m², uitbreidbaar, schokabsorberende beschermingsmatten voor fitnessapparatuur, dikte 1 cm, zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 39,95
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Zipro Hometrainer Fiets – Magnetische fitnessfiets met 6 kg vliegwiel. Stille hometrainer voor thuisgebruik. Compact, met hartslagmeting en tablethouder
Zipro Hometrainer Fiets – Magnetische fitnessfiets met 6 kg vliegwiel. Stille hometrainer voor thuisgebruik. Compact, met hartslagmeting en tablethouder
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 244
€ 241,73
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van MalTec nekmassageapparaat: voor nek, rug en het hele lichaam. Massageapparaat, Shiatsu, massageband, met verwarming en vibratie, voor pijnverlichting en spierontspanning. Nekmassageapparaat
MalTec nekmassageapparaat: voor nek, rug en het hele lichaam. Massageapparaat, Shiatsu, massageband, met verwarming en vibratie, voor pijnverlichting en spierontspanning. Nekmassageapparaat
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 403
€ 33,20
Gratis bezorging
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van 17023 Gieteren halter met vinylcoating, 1,0 kg, HMS
17023 Gieteren halter met vinylcoating, 1,0 kg, HMS
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 5,77
-38%
€ 3,56
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Stabmixer TURBO 1200W LEHMANN, roestvrijstalen mixer, mixstok, pureerstok, garde, roerhaak, set 9-in-1
Stabmixer TURBO 1200W LEHMANN, roestvrijstalen mixer, mixstok, pureerstok, garde, roerhaak, set 9-in-1
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 788
€ 115,88
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van ZMH LED-strip 20 meter, slimme RGB-tape, dimbaar, geschikt voor kerstfeest, bar, interieurontwerp
ZMH LED-strip 20 meter, slimme RGB-tape, dimbaar, geschikt voor kerstfeest, bar, interieurontwerp
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 336
€ 42,99
2% Voucher
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: ZMH
Productafbeelding van Creatine (Kreatine) Monohydraat - 500 g | Poeder | Spieropbouw | Massatoename | Krachttoename | Hoge biologische beschikbaarheid
Creatine (Kreatine) Monohydraat - 500 g | Poeder | Spieropbouw | Massatoename | Krachttoename | Hoge biologische beschikbaarheid
€ 39,80/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 19,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van Halterschijf | 1 x 20 kg | Kunststof | Zwart
Halterschijf | 1 x 20 kg | Kunststof | Zwart
€ 1,75/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 34,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
Productafbeelding van MECO weerstandsbanden voor de heup, fitnessbanden, trainingsbanden, set met 3 verschillende weerstandsniveaus. Banden voor beentraining, krachttraining en pull-ups
MECO weerstandsbanden voor de heup, fitnessbanden, trainingsbanden, set met 3 verschillende weerstandsniveaus. Banden voor beentraining, krachttraining en pull-ups
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,38
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Remington tondeuse HC450
Remington tondeuse HC450
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 43,48
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van RE:SPORT 2 in 1 Halters Set 30kg | Halterset verstelbaar | Dumbbell & Barbell | Stervergrendelingen & verbindingsbuis
RE:SPORT 2 in 1 Halters Set 30kg | Halterset verstelbaar | Dumbbell & Barbell | Stervergrendelingen & verbindingsbuis
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 139
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van Elektrisch loopband met LCD-display. Fitnessapparaat voor thuisgebruik, met bijbehorende app
Elektrisch loopband met LCD-display. Fitnessapparaat voor thuisgebruik, met bijbehorende app
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 191
€ 199,00
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH
Productafbeelding van Muurbeugel voor LCD-televisie, geschikt voor schermen van 23" - 42" (58 - 107 cm), belastbaar tot 25 kg
Muurbeugel voor LCD-televisie, geschikt voor schermen van 23" - 42" (58 - 107 cm), belastbaar tot 25 kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 107
€ 15,59
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Lattafa Perfumes - Asad EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Asad EDP 100ml
€ 236,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1029
€ 23,68
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van 2x Samsung Galaxy USB Type C oplaadkabel, datakabel, snellader voor S9, S10, A50, wit
2x Samsung Galaxy USB Type C oplaadkabel, datakabel, snellader voor S9, S10, A50, wit
€ 16,03/1m
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 645
€ 19,24
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
Productafbeelding van Ergonomische gamingstoel - met lendensteun en hoofdsteun - In hoogte verstelbaar - zwart en wit
Ergonomische gamingstoel - met lendensteun en hoofdsteun - In hoogte verstelbaar - zwart en wit
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 255
€ 104,98
-€ 14,99
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: Urbanico-Stav
Productafbeelding van Precisieweegschaal. Digitale keukenweegschaal, 2 kg. Goudweegschaal. Precisieweegschaal. Digitale weegschaal
Precisieweegschaal. Digitale keukenweegschaal, 2 kg. Goudweegschaal. Precisieweegschaal. Digitale weegschaal
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 400
€ 5,34
Verkoper: Jumada
Productafbeelding van Maclean MCE610 10" 12W LED Ring Light with Tripod Stand and Bluetooth Shutter 3 Colors 10 brightness levels 10% -100% Adjustable brightness 160 LED Smartphone Holder lighting light
Maclean MCE610 10" 12W LED Ring Light with Tripod Stand and Bluetooth Shutter 3 Colors 10 brightness levels 10% -100% Adjustable brightness 160 LED Smartphone Holder lighting light
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 26,84
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Gehard glas voor Apple iPhone 13. 2x beschermfolie voor de camera. 2x gehard glasfolie
Gehard glas voor Apple iPhone 13. 2x beschermfolie voor de camera. 2x gehard glasfolie
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 92
€ 9,99
Verkoper: CoolGadget
Productafbeelding van HOTserie Verwarmingdekbed, elektrische deken 150 x 80 cm, artikelnummer 613-400224
HOTserie Verwarmingdekbed, elektrische deken 150 x 80 cm, artikelnummer 613-400224
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 39,34
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van HOMCOM Fitnessapparaat, krachtstation, multifunctionele fitnessapparatuur, inclusief gewichten, zwart, metaal
HOMCOM Fitnessapparaat, krachtstation, multifunctionele fitnessapparatuur, inclusief gewichten, zwart, metaal
3,4Gemiddelde beoordeling: 3,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 443,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van INF Handgreep Trainer Verstelbaar 5-60 kg Zwart zwart
INF Handgreep Trainer Verstelbaar 5-60 kg Zwart zwart
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 14,79
15% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 43 beoordelingen
Beoordeeld op 22 oktober 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Halters
Gewicht 40 kg
Beoordeeld op 10 augustus 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
hamer
Gewicht 20 kg
Beoordeeld op 4 juli 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Super
Gewicht 40 kg
Beoordeeld op 19 februari 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
goed
Gewicht 40 kg
Beoordeeld op 9 juni 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Aanrader ondanks het slot.
Gewicht 40 kg
Beoordeeld op 8 maart 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Halters
Gewicht 40 kg
Beoordeeld op 4 juli 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Halters
Gewicht 40 kg
Beoordeeld op 18 oktober 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Ik zou ze niet opnieuw kopen
Gewicht 20 kg
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van RE:SPORT 2-in-1 halterset gietijzeren 60 kg, verstelbare halterset met korte en lange halter, stersluitingen en verbindingsbuis
RE:SPORT 2-in-1 halterset gietijzeren 60 kg, verstelbare halterset met korte en lange halter, stersluitingen en verbindingsbuis
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 159,99
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van RE:SPORT 2-in-1 halterset gietijzeren, 30 kg, verstelbare halterset met korte en lange halter, stersluitingen en verbindingsbuis
RE:SPORT 2-in-1 halterset gietijzeren, 30 kg, verstelbare halterset met korte en lange halter, stersluitingen en verbindingsbuis
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 82,99
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van RE:SPORT 2-in-1 halterset gietijzeren, 20 kg, verstelbare halterset met korte en lange halter, stersluitingen en verbindingsbuis
RE:SPORT 2-in-1 halterset gietijzeren, 20 kg, verstelbare halterset met korte en lange halter, stersluitingen en verbindingsbuis
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 64,99
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van RE:SPORT 2-in-1 halterset gietijzeren, 15 kg, verstelbare halterset met korte en lange halter, stersluitingen en verbindingsbuis
RE:SPORT 2-in-1 halterset gietijzeren, 15 kg, verstelbare halterset met korte en lange halter, stersluitingen en verbindingsbuis
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van 10 stuks Oliver vinyl gewichten, elk 2.0 kg - blauw
10 stuks Oliver vinyl gewichten, elk 2.0 kg - blauw
€ 119,15
Gratis bezorging
Verkoper: Sportlaedchen
Productafbeelding van Oliver Chromhantelset – RVS halters met hoogglansafwerking
Oliver Chromhantelset – RVS halters met hoogglansafwerking
€ 108,90
Gratis bezorging
Verkoper: Sportlaedchen
Productafbeelding van 12 vinyl gewichten van het merk Oliver, elk met een gewicht van 1,5 kg - rood
12 vinyl gewichten van het merk Oliver, elk met een gewicht van 1,5 kg - rood
€ 106,85
Gratis bezorging
Verkoper: Sportlaedchen
Productafbeelding van 4 x Oliver vinyl gewichtsschijf, elk 5,0 kg - zwart
4 x Oliver vinyl gewichtsschijf, elk 5,0 kg - zwart
€ 97,25
Gratis bezorging
Verkoper: Sportlaedchen
Productafbeelding van 6x Oliver vinyl gewichten, elk 3.0 kg - petrol (benzinekleur)
6x Oliver vinyl gewichten, elk 3.0 kg - petrol (benzinekleur)
€ 97,25
Gratis bezorging
Verkoper: Sportlaedchen
Productafbeelding van Oliver Chromhantelset – RVS halters met hoogglansafwerking
Oliver Chromhantelset – RVS halters met hoogglansafwerking
€ 98,90
Gratis bezorging
Verkoper: Sportlaedchen
Productafbeelding van OLIVER Vinyl Gewichten Set - 3 gewichten in één: 1,5 kg, 2 kg en 3 kg
OLIVER Vinyl Gewichten Set - 3 gewichten in één: 1,5 kg, 2 kg en 3 kg
€ 80,85
Gratis bezorging
Verkoper: Sportlaedchen
Productafbeelding van 4 x Oliver vinyl gewichtsschijf, elk 4,0 kg - grijs
4 x Oliver vinyl gewichtsschijf, elk 4,0 kg - grijs
€ 80,85
Gratis bezorging
Verkoper: Sportlaedchen
Productafbeelding van Oliver Chromhantelset – RVS halters met hoogglansafwerking
Oliver Chromhantelset – RVS halters met hoogglansafwerking
€ 78,90
Gratis bezorging
Verkoper: Sportlaedchen
Productafbeelding van Oliver Chromhantelset – RVS halters met hoogglansafwerking
Oliver Chromhantelset – RVS halters met hoogglansafwerking
€ 73,90
Gratis bezorging
Verkoper: Sportlaedchen
Productafbeelding van Kawanyo, 5 paar vinyl gewichten, 2,0 kg - zwart
Kawanyo, 5 paar vinyl gewichten, 2,0 kg - zwart
€ 107,45
Gratis bezorging
Verkoper: Sportlaedchen
Productafbeelding van Oliver Chromhantelset – RVS halters met hoogglansafwerking
Oliver Chromhantelset – RVS halters met hoogglansafwerking
€ 63,90
Gratis bezorging
Verkoper: Sportlaedchen
Productafbeelding van Oliver Chromhantelset – RVS halters met hoogglansafwerking
Oliver Chromhantelset – RVS halters met hoogglansafwerking
€ 58,90
Gratis bezorging
Verkoper: Sportlaedchen
Productafbeelding van Kawanyo 3 paar vinyl gewichten, 3,0 kg - zwart
Kawanyo 3 paar vinyl gewichten, 3,0 kg - zwart
€ 81,45
Gratis bezorging
Verkoper: Sportlaedchen
Productafbeelding van Oliver Chromhantelset – RVS halters met hoogglansafwerking
Oliver Chromhantelset – RVS halters met hoogglansafwerking
€ 54,90
Gratis bezorging
Verkoper: Sportlaedchen
Productafbeelding van Oliver Chromhantelset – RVS halters met hoogglansafwerking
Oliver Chromhantelset – RVS halters met hoogglansafwerking
€ 51,90
Gratis bezorging
Verkoper: Sportlaedchen