The Ordinary 100% biologische rozenbottelolie

€ 24,95

€ 22,47-9%

€ 749,00 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 30 september – vr 2 oktober
Bij bestelling binnen
13h 07m 26s

Gratis retour – 14 dagen

Staffelkorting beschikbaar:

Onze bestedeals
Massageolie & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van OLIE VOOR MASSAGE MET ARNICA (BOTERBLOEM) - WELEDA, 100 ml
OLIE VOOR MASSAGE MET ARNICA (BOTERBLOEM) - WELEDA, 100 ml
€ 193,80/1l
€ 19,38
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Jurlique Calendula Gezichtsolie
Jurlique Calendula Gezichtsolie
€ 819,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 68,50
-40%
€ 40,99
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van TAOSIS Abrikozenpitolie, biologisch, 50 ml
TAOSIS Abrikozenpitolie, biologisch, 50 ml
€ 129,00/1l
€ 6,45
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Hautöl met squalaan en Q10, 20 ml
Hautöl met squalaan en Q10, 20 ml
€ 759,00/1l
€ 17,95
-15%
€ 15,18
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Biologische Nachtkerzenolie, 30 ml
Biologische Nachtkerzenolie, 30 ml
€ 455,67/1l
€ 13,67
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van MAGNESIUMOL Spray, Pullach, 150 ml, PZN 13746913
MAGNESIUMOL Spray, Pullach, 150 ml, PZN 13746913
€ 58,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 9,32
-6%
€ 8,70
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Hagebuttenolie, plantaardig, 50 ml
Hagebuttenolie, plantaardig, 50 ml
€ 1.098,00/1l
€ 54,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Drasanvi Amandelolie, 250 ml
Drasanvi Amandelolie, 250 ml
€ 91,60/1l
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Arkopharma Arkoessentiel Hagebuttenolie, 30 ml
Arkopharma Arkoessentiel Hagebuttenolie, 30 ml
€ 1.106,00/1l
€ 33,18
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Alkmene Brandnetel Haarconditioner, 250 ml
Alkmene Brandnetel Haarconditioner, 250 ml
€ 18,48/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,62
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Amandelolie, 500 ml
Amandelolie, 500 ml
€ 75,80/1l
€ 37,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Biologische ricinusolie, 100 ml
Biologische ricinusolie, 100 ml
€ 154,80/1l
€ 15,48
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Mizellares reinigingswater met biologische korenbloem, 400 ml
Mizellares reinigingswater met biologische korenbloem, 400 ml
€ 49,82/1l
€ 19,93
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Arganolie Kapunka, 250 ml
Arganolie Kapunka, 250 ml
€ 226,92/1l
€ 56,73
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Latschenkiefer-massagevloeistof, 500 ml FLU
Latschenkiefer-massagevloeistof, 500 ml FLU
€ 5,11
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Bionoble Biologische Arganolie, 100 ml
Bionoble Biologische Arganolie, 100 ml
€ 692,80/1l
€ 69,28
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Hylosan-Essentie, 100 ml
Hylosan-Essentie, 100 ml
€ 116,60/1l
€ 11,66
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Kundal KUNDAL-Honing
Kundal KUNDAL-Honing
€ 35,58/1l
€ 17,79
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Sotya Amandelolie, 250 ml
Sotya Amandelolie, 250 ml
€ 91,60/1l
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Strepsils Strepherbal Propolis en Honing
Strepsils Strepherbal Propolis en Honing
€ 22,28
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

The Ordinary 100% biologische rozenbottelolie
Gewicht
30 g
Inhoud
30 ml
Ingrediënten
Olie gewonnen uit de zaden van de rozenbottel (Rosa canina)
Fabrikant
Aantal stuks
1
Doelgroepen
Unisex
EAN
0769915195552
769915195552
MPN (Manufacturer Part Number)
G0036604487

Gewicht
30 g
Inhoud
30 ml
Ingrediënten
Olie gewonnen uit de zaden van de rozenbottel (Rosa canina)
Fabrikant
Aantal stuks
1
Doelgroepen
Unisex
EAN
0769915195552
769915195552
MPN (Manufacturer Part Number)
G0036604487
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van The Ordinary Hyaluronzuur 2% + B5, 30 ml
The Ordinary Hyaluronzuur 2% + B5, 30 ml
€ 691,00/1l
€ 20,73
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Productafbeelding van Axis-Y Dark Spot Correcting Glow Serum: Verheldert en hydrateert - 50 ml
Axis-Y Dark Spot Correcting Glow Serum: Verheldert en hydrateert - 50 ml
€ 392,00/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 79
€ 19,60
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van Blender: Elektrische keukenmachine voor het hakken van voedingsmiddelen, elektrische keukenmixer van 250W met een roestvrijstalen kom van 1,5 liter - MULTIMINCER
Blender: Elektrische keukenmachine voor het hakken van voedingsmiddelen, elektrische keukenmixer van 250W met een roestvrijstalen kom van 1,5 liter - MULTIMINCER
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 453
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Sada pannen Just Perfecto JL-28, 15 cm, gietijzer, marmeren coating, geschikt voor inductie, inclusief accessoires, beige kleur
Sada pannen Just Perfecto JL-28, 15 cm, gietijzer, marmeren coating, geschikt voor inductie, inclusief accessoires, beige kleur
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 138,68
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van The Ordinary Lactic Acid 10% + HA
The Ordinary Lactic Acid 10% + HA
€ 700,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,95
-29%
€ 21,02
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Productafbeelding van Dr. Althea 345, verzachtende crème, 50 ml
Dr. Althea 345, verzachtende crème, 50 ml
€ 458,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 200
€ 22,90
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van Olaplex Bonding Oil No.7 (30 ml)
Olaplex Bonding Oil No.7 (30 ml)
€ 561,67/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 16,85
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Blumtal Waterdichte matrasbeschermer 90 x 200 cm - Gecertificeerd volgens , ademende matrasbeschermer, met elastische hoes, zonder knisperend geluid
Blumtal Waterdichte matrasbeschermer 90 x 200 cm - Gecertificeerd volgens , ademende matrasbeschermer, met elastische hoes, zonder knisperend geluid
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 102
€ 26,99
Gratis bezorging
Verkoper: Everbrent
Productafbeelding van Medicube Salmon DNA PDRN Pink Peptide Serum, 30 ml
Medicube Salmon DNA PDRN Pink Peptide Serum, 30 ml
€ 672,33/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 20,17
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van The Ordinary Salicylzuur 0,5% Lichaamsserum
The Ordinary Salicylzuur 0,5% Lichaamsserum
€ 103,96/1l
€ 40,74
-38%
€ 24,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van The Ordinary Multi-Peptide + Hyaluronzuur Serum
The Ordinary Multi-Peptide + Hyaluronzuur Serum
€ 983,33/1l
€ 34,95
-15%
€ 29,50
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Genesis Serum, 90 ml
Genesis Serum, 90 ml
€ 761,56/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 75
€ 68,54
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van The Ordinary Pycnogenol 5%
The Ordinary Pycnogenol 5%
€ 1.590,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,95
-31%
€ 23,86
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Productafbeelding van SKIN1004 - Madagascar Centella Probio-Cica Intensieve Ampul, 50 ml
SKIN1004 - Madagascar Centella Probio-Cica Intensieve Ampul, 50 ml
€ 369,00/1l
€ 18,45
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van The Ordinary Natuurlijke Hydraterende Factoren + Beta-glucaan
The Ordinary Natuurlijke Hydraterende Factoren + Beta-glucaan
€ 649,67/1l
€ 19,49
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Leifheit Set: CLEAN TWIST schijfmopp met ergonomische steel
Leifheit Set: CLEAN TWIST schijfmopp met ergonomische steel
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 555
€ 43,64
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van The Ordinary GF 15% Oplossing, 30 ml
The Ordinary GF 15% Oplossing, 30 ml
€ 928,00/1l
€ 27,84
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Productafbeelding van 5-in-1 Anti-cellulite massageapparaat met vibratie en infrarood, Cellyred InnovaGoods
5-in-1 Anti-cellulite massageapparaat met vibratie en infrarood, Cellyred InnovaGoods
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 95
€ 28,99
Verkoper: BYAG
Productafbeelding van Royal Tiger Jasmijnrijst, langkorrelig, 5 kg
Royal Tiger Jasmijnrijst, langkorrelig, 5 kg
€ 2,46/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 12,94
-5%
€ 12,29
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Barry Callebaut Weiße Schokolade Kuvertüre 400g
Barry Callebaut Weiße Schokolade Kuvertüre 400g
€ 40,60/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 20,30
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van The Ordinary Natuurlijke vochtinbrengende factoren + HA
The Ordinary Natuurlijke vochtinbrengende factoren + HA
€ 565,00/1l
€ 19,95
-15%
€ 16,95
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Productafbeelding van SKIN1004 - Madagascar Centella Ampul, 55 ml
SKIN1004 - Madagascar Centella Ampul, 55 ml
€ 290,91/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,00
Gratis bezorging
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van La Roche-Posay Effaclar Duo + M gezichtscrème, 40 ml
La Roche-Posay Effaclar Duo + M gezichtscrème, 40 ml
€ 448,75/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 17,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van 2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2122
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2192
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2781
€ 49,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van TOM FORD Soleil Blanc: Glanzende olie, rozentende, met glitters, universeel, 100 ml, fles. Geur: amber, benzoë, bergamot, kardamom, kokos, jasmijn, roze peper, pistache, tonkaboon...
TOM FORD Soleil Blanc: Glanzende olie, rozentende, met glitters, universeel, 100 ml, fles. Geur: amber, benzoë, bergamot, kardamom, kokos, jasmijn, roze peper, pistache, tonkaboon...
€ 97,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 979,20/1l
Productafbeelding van Dior Miss, olie, voedend, verfrissend, geschikt voor elk huidtype, 100 ml, spray, rozengeur
Dior Miss, olie, voedend, verfrissend, geschikt voor elk huidtype, 100 ml, spray, rozengeur
€ 68,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 683,40/1l
Productafbeelding van Erborian Skin Therapy Multi-Perfecting Nachtolie, 30 ml, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, versterkend, verhelderend, liftend, voedend, verzachtend, hydraterend, fles met druppelaar, ingrediënten: Aqua/water - glycerine - caprylic/capric triglyceride - gluconolactone - helianthus annuus...
Erborian Skin Therapy Multi-Perfecting Nachtolie, 30 ml, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, versterkend, verhelderend, liftend, voedend, verzachtend, hydraterend, fles met druppelaar, ingrediënten: Aqua/water - glycerine - caprylic/capric triglyceride - gluconolactone - helianthus annuus...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 52,00
-7%
€ 47,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.598,00/1l
Productafbeelding van Mosterdolie 100% voor haarwortelmassage, KTC, 250 ml
Mosterdolie 100% voor haarwortelmassage, KTC, 250 ml
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
Gebruikt
€ 2,76
Verkoper: Lemonbite
€ 11,04/1l
Productafbeelding van Weleda Binnenstokolie tegen cellulitis, 100 ml
Weleda Binnenstokolie tegen cellulitis, 100 ml
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 234,60/1l
Productafbeelding van Laven- en sandelhoutbalsem voor het lichaam, 145 ml
Laven- en sandelhoutbalsem voor het lichaam, 145 ml
€ 23,37
Verkoper: PerfumTraders
€ 161,17/1l
Productafbeelding van Al Haramain Musk Poudree, geparfumeerde olie, uniseks, 12 ml
Al Haramain Musk Poudree, geparfumeerde olie, uniseks, 12 ml
€ 20,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.700,00/1l
Productafbeelding van Lichaamsverzorgingsolie - Lotus, 100 ml | PUREMETICS
Lichaamsverzorgingsolie - Lotus, 100 ml | PUREMETICS
€ 20,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 226,67/1l
Productafbeelding van Granaatappel - Herstellend verzorgingsolie, 100 ml
Granaatappel - Herstellend verzorgingsolie, 100 ml
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,20
-12%
€ 20,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 204,00/1l
Productafbeelding van Dr. Hauschka - Vitaliserende Limoen-Citroengras Bodyolie, 75 ml
Dr. Hauschka - Vitaliserende Limoen-Citroengras Bodyolie, 75 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,27
Verkoper: PerfumTraders
€ 270,27/1l
Productafbeelding van Dr. Hauschka Haar- en hoofdhuidolie, 75 ml
Dr. Hauschka Haar- en hoofdhuidolie, 75 ml
€ 20,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 271,20/1l
OLEJEK DO MASAŻU Z ARNIKĄ ECO 100 ml - WELEDA
Weleda 005944DC, Massageolie, 100 ml, Ontspanning, Lavendel, Rozemarijn, Fles, Praag, Olijfolie, Zonnebloemolie
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 193,80/1l
Productafbeelding van WELEDA Lichaamsolie Lavendel, ontspannende olie, 100 ml
WELEDA Lichaamsolie Lavendel, ontspannende olie, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,02
-15%
€ 19,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 193,80/1l
Productafbeelding van Weleda 6945CH, Massageolie, 200 ml, Ontspanning, Fles, Pruik, Lavendel, Zonnebloem, 1 stuk
Weleda 6945CH, Massageolie, 200 ml, Ontspanning, Fles, Pruik, Lavendel, Zonnebloem, 1 stuk
€ 19,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 96,90/1l
OLEJEK DO MASAŻU Z ARNIKĄ ECO 50 ml - WELEDA
Weleda 005943DC, Massageolie, 50 ml, Ontspanning, Lavendel, Rozemarijn, Fles, Pruim, Olijf, Zonnebloem
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 306,00/1l
Productafbeelding van Max Vibe massagegel, 50 ml
Max Vibe massagegel, 50 ml
€ 36,62
Gratis bezorging
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: AltaShop
€ 36.620,00/1l
Productafbeelding van POWER UP set 3x15ml - Hydratatie, voeding en snelle reconstructie
POWER UP set 3x15ml - Hydratatie, voeding en snelle reconstructie
€ 29,99
Verkoper: Keratinshop
€ 666,44/1l
Productafbeelding van Liefdesdrank Haarmasker Kokosolie - Masker met Kokosolie (250g)
Liefdesdrank Haarmasker Kokosolie - Masker met Kokosolie (250g)
€ 23,99
Verkoper: Keratinshop
€ 95,96/1l