Etherische olie van freesia, 7 ml, BAMER

€ 2,99

€ 427,14 / 1l

plus € 7,99 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Geurolie & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van BRUBAKER Set van 6 etherische oliën voor aromatherapie, 6 x 10 ml, puur natuur: Lavendel, Roos, Rozemarijn, Kamille, Citroen, Cederhout. Geurolie voor diffuser, luchtbevochtiger, massage, aromatherapie en huidverzorging
BRUBAKER Set van 6 etherische oliën voor aromatherapie, 6 x 10 ml, puur natuur: Lavendel, Roos, Rozemarijn, Kamille, Citroen, Cederhout. Geurolie voor diffuser, luchtbevochtiger, massage, aromatherapie en huidverzorging
€ 216,50/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 12,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van Etherische olie, wierook, 10 ml
Etherische olie, wierook, 10 ml
€ 1.166,00/1l
€ 11,66
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Litsea Cubeba, etherische olie, 10 ml
Litsea Cubeba, etherische olie, 10 ml
€ 621,00/1l
€ 7,26
-14%
€ 6,21
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Etherisch citroengrasolie, 10 ml
Etherisch citroengrasolie, 10 ml
€ 672,00/1l
€ 7,00
-4%
€ 6,72
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Kräutermax Krausemunt Etherische Olie, 10 ml
Kräutermax Krausemunt Etherische Olie, 10 ml
€ 858,00/1l
€ 8,58
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Puressentiel Etherische Pepermuntolie, 5 ml
Puressentiel Etherische Pepermuntolie, 5 ml
€ 19.030,00/1l
€ 19,03
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van LAVENDELOLIE, 10 ml etherische olie
LAVENDELOLIE, 10 ml etherische olie
€ 932,00/1l
€ 9,32
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Etherische olie petitgrain Venoc, 10 ml
Etherische olie petitgrain Venoc, 10 ml
€ 32,02
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Dennennadel-etherisch olie, 10 ml
Dennennadel-etherisch olie, 10 ml
€ 646,00/1l
€ 6,46
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Kräutermax Cederhouten olie, 10 ml
Kräutermax Cederhouten olie, 10 ml
€ 858,00/1l
€ 8,58
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Etherische olie van Kocúrnik Venoc, 10 ml
Etherische olie van Kocúrnik Venoc, 10 ml
€ 37,32
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Etherische olie van kaneelschillen, Venoc, 10 ml
Etherische olie van kaneelschillen, Venoc, 10 ml
€ 7,32
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Essentiële olie Elemi Venoc, 10 ml
Essentiële olie Elemi Venoc, 10 ml
€ 10,02
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Etherische olie "Niepokalanek Venoc", 10 ml
Etherische olie "Niepokalanek Venoc", 10 ml
€ 37,55
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Etherische ylang-ylang olie
Etherische ylang-ylang olie
€ 1.528,50/1l
€ 30,57
Verkoper: Spa-Ceylon
Productafbeelding van Ylang-Ylang, 10 ml
Ylang-Ylang, 10 ml
€ 1.365,00/1l
€ 13,65
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Etherische olie "Aksamitka Venoc", 10 ml
Etherische olie "Aksamitka Venoc", 10 ml
€ 27,28
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Essentiële olie Ylang-Ylang Venoc, 10 ml
Essentiële olie Ylang-Ylang Venoc, 10 ml
€ 1.180,00/1l
€ 11,80
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Etherische bergamotolie van Venoc, 10 ml
Etherische bergamotolie van Venoc, 10 ml
€ 10,36
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Etherische olie van laurierblad, Venoc, 10 ml
Etherische olie van laurierblad, Venoc, 10 ml
€ 9,73
Verkoper: Emerosa

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

BAMER ESSENTIËLE FREESIËOLIE

Inhoud: 7 ml

Bloemige geur.

Gebruik:

  • Massage: 3-4 druppels olie mengen met een theelepel basisolie.
  • In geurverwarmers als luchtverfrisser.
  • Kan ook gebruikt worden in stofzuigers, luchtbevochtigers en sauna's.
  • Bad: 10 druppels olie toevoegen aan het badwater en mengen (het bad moet 15-30 minuten duren).
Fabrikant
Bamer
Inhoud
0.007 l
EAN
5906764841093

Fabrikant
Bamer
Inhoud
0.007 l
EAN
5906764841093
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Mr.Magic Royal 18-in-1 staafmixer, met kunststof behuizing, 400 watt, 0,75 liter kan, universele hakmolen accessoire, beker met drinkdop
Mr.Magic Royal 18-in-1 staafmixer, met kunststof behuizing, 400 watt, 0,75 liter kan, universele hakmolen accessoire, beker met drinkdop
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 268
€ 91,55
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Etherische olie-geurcompositie voor aromatherapie, Lavendel, Bamer, 7 ml
Etherische olie-geurcompositie voor aromatherapie, Lavendel, Bamer, 7 ml
€ 427,14/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van BRUBAKER Set van 6 etherische oliën voor aromatherapie, 6 x 10 ml, puur natuur: Lavendel, Roos, Rozemarijn, Kamille, Citroen, Cederhout. Geurolie voor diffuser, luchtbevochtiger, massage, aromatherapie en huidverzorging
BRUBAKER Set van 6 etherische oliën voor aromatherapie, 6 x 10 ml, puur natuur: Lavendel, Roos, Rozemarijn, Kamille, Citroen, Cederhout. Geurolie voor diffuser, luchtbevochtiger, massage, aromatherapie en huidverzorging
€ 216,50/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 12,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van Aroma Diffuser Medisana AD 620
Aroma Diffuser Medisana AD 620
€ 350,87/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 40,35
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Etherische olie van pioenroos, 7 ml, merk BAMER
Etherische olie van pioenroos, 7 ml, merk BAMER
€ 427,14/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van BAMER | Geurlamp in glazen fles, 7 ml – Geur van meidoornbloesem – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurlamp in glazen fles, 7 ml – Geur van meidoornbloesem – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
€ 297,14/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,08
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Cajeput etherische olie, 7 ml, BAMER
Cajeput etherische olie, 7 ml, BAMER
€ 427,14/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Essentiële bergamotolie, 7 ml, merk BAMER
Essentiële bergamotolie, 7 ml, merk BAMER
€ 427,14/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Essentiële rozemarijnolie, 7 ml, BAMER
Essentiële rozemarijnolie, 7 ml, BAMER
€ 427,14/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Elektrische koffiemachine Cecotec Power Instant-ccino 20 Touch Serie Bianca, 1350W, 1,4 liter, wit
Elektrische koffiemachine Cecotec Power Instant-ccino 20 Touch Serie Bianca, 1350W, 1,4 liter, wit
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 154
€ 154,95
-€ 14,20
€ 140,75
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van BRUBAKER Set van 12 etherische oliën, 12 x 10 ml: Lavendel, roos, rozemarijn, kamille, citroen, cederhout, patchouli, salie, ylang-ylang, kardemom, arganolie, tea tree olie
BRUBAKER Set van 12 etherische oliën, 12 x 10 ml: Lavendel, roos, rozemarijn, kamille, citroen, cederhout, patchouli, salie, ylang-ylang, kardemom, arganolie, tea tree olie
€ 166,58/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 19,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van Etherische olie van bos, 7 ml, BAMER
Etherische olie van bos, 7 ml, BAMER
€ 427,14/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Geur van opium – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Geur van opium – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
€ 427,14/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van BAMER | Geurolie in glazen flesje, 7 ml – Sinaasappelgeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurolie in glazen flesje, 7 ml – Sinaasappelgeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
€ 427,14/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Essentiële mandarijnolie, 7 ml, BAMER
Essentiële mandarijnolie, 7 ml, BAMER
€ 297,14/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,08
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Essentiële limoenolie, 7 ml, BAMER
Essentiële limoenolie, 7 ml, BAMER
€ 427,14/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van 10-delige set boxershorts - Basics - Meerdere kleuren - XXXL
10-delige set boxershorts - Basics - Meerdere kleuren - XXXL
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 36,90
Gratis bezorging
Verkoper: LOREZA
Productafbeelding van Hama Fit Watch 5910, Activiteitstracker, 3,3 cm (1,3 inch), LCD-display, Waterdicht, IP68
Hama Fit Watch 5910, Activiteitstracker, 3,3 cm (1,3 inch), LCD-display, Waterdicht, IP68
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 79
€ 145,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Essentiële pepermuntolie 7 ml, merk BAMER
Essentiële pepermuntolie 7 ml, merk BAMER
€ 427,14/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Genius 27061 Gemüseschneider Nicer Dicer Chef 15tlg
Genius 27061 Gemüseschneider Nicer Dicer Chef 15tlg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 73,87
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van AGRO PERLIT BIOVITA, korrelgrootte 2-6 mm, 1 liter
AGRO PERLIT BIOVITA, korrelgrootte 2-6 mm, 1 liter
€ 11,68/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 12,03
-2%
€ 11,68
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Relaxdays Crêpepan, aluminium gietijzer, 25 cm, antiaanbaklaag, gemakkelijk schoon te maken, zwart
Relaxdays Crêpepan, aluminium gietijzer, 25 cm, antiaanbaklaag, gemakkelijk schoon te maken, zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Beurer MP 41 Manicure-/pedicureset, elektrische nagelfreeser met 7 opzetstukken, helder LED-licht, nagelfreeser voor verzorgde nagels, inclusief opbergtas, nagelverzorging voor handen en voeten, wit
Beurer MP 41 Manicure-/pedicureset, elektrische nagelfreeser met 7 opzetstukken, helder LED-licht, nagelfreeser voor verzorgde nagels, inclusief opbergtas, nagelverzorging voor handen en voeten, wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 182
€ 49,90
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
€ 33,87/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 24,39
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Heitmann Voedingskleurstof - Crazy Colors, 6 x 4 gram
Heitmann Voedingskleurstof - Crazy Colors, 6 x 4 gram
€ 217,50/1kg
€ 5,22
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Etherische oceaanolie, 7 ml, BAMER
Etherische oceaanolie, 7 ml, BAMER
€ 427,14/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Duftöl Eukalyptus 10ml in Glasflasche
Duftöl Eukalyptus 10ml in Glasflasche
€ 495,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 4,95
Verkoper: schaefer24-shop
Productafbeelding van -groentesamen set (10 soorten) - Groentesamen zaadset van biologische kwaliteit, ideaal voor terras, balkon en tuin
-groentesamen set (10 soorten) - Groentesamen zaadset van biologische kwaliteit, ideaal voor terras, balkon en tuin
€ 4.030,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,30
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Yogamats blauw, gymnastiekmat, 190cm x 60cm x 1cm, fitnessmat, sportmat, yogamat, pilatesmat, fitnessmat, vloermat, blauw
Yogamats blauw, gymnastiekmat, 190cm x 60cm x 1cm, fitnessmat, sportmat, yogamat, pilatesmat, fitnessmat, vloermat, blauw
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 60
€ 14,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Blender: Elektrische keukenmachine voor het hakken van voedingsmiddelen, elektrische keukenmixer van 250W met een roestvrijstalen kom van 1,5 liter - MULTIMINCER
Blender: Elektrische keukenmachine voor het hakken van voedingsmiddelen, elektrische keukenmixer van 250W met een roestvrijstalen kom van 1,5 liter - MULTIMINCER
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 453
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 16 beoordelingen
Beoordeeld op 8 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Geur olie
Beoordeeld op 4 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Super
Beoordeeld op 4 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Super
Beoordeeld op 4 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Super
Beoordeeld op 17 juni 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Het is maar olie
Beoordeeld op 16 november 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
De geur is heerlijk.
Beoordeeld op 30 maart 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Goed
Beoordeeld op 3 april 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Byredo Black Saffron, uniseks, 100 ml, vloeiparfum, zwarte bes, peper, saffraan, framboos, orchidee, roos, tuberoos, wierook, patchouli, agarhout, leer
Byredo Black Saffron, uniseks, 100 ml, vloeiparfum, zwarte bes, peper, saffraan, framboos, orchidee, roos, tuberoos, wierook, patchouli, agarhout, leer
€ 325,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.253,80/1l
Productafbeelding van Molton Brown Re-Charge, geurverfrisser met zwarte peperaroma - navulling 150 ml
Molton Brown Re-Charge, geurverfrisser met zwarte peperaroma - navulling 150 ml
€ 41,95
Verkoper: PerfumTraders
€ 279,67/1l
Productafbeelding van Kerstbomen met de geur van kauwgom x2
Kerstbomen met de geur van kauwgom x2
€ 3,49
Verkoper: Lemonbite
€ 1.745,00/1l
Productafbeelding van Essentiële eucalyptusolie 7 ml, merk BAMER
Essentiële eucalyptusolie 7 ml, merk BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,08
Verkoper: Lemonbite
€ 297,14/1l
Productafbeelding van Etherische olie van freesia, 7 ml, BAMER
Etherische olie van freesia, 7 ml, BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Geur van acacia – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Geur van acacia – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van Etherische olie-geurcompositie voor aromatherapie, Bamer Musk, 7 ml
Etherische olie-geurcompositie voor aromatherapie, Bamer Musk, 7 ml
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurlamp in glazen fles, 7 ml – Geur van meidoornbloesem – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurlamp in glazen fles, 7 ml – Geur van meidoornbloesem – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,08
Verkoper: Lemonbite
€ 297,14/1l
Productafbeelding van Etherische olie van pioenroos, 7 ml, merk BAMER
Etherische olie van pioenroos, 7 ml, merk BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van Etherische rozenolie, 7 ml, BAMER
Etherische rozenolie, 7 ml, BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,08
Verkoper: Lemonbite
€ 297,14/1l
Productafbeelding van Essentiële pepermuntolie 7 ml, merk BAMER
Essentiële pepermuntolie 7 ml, merk BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurolie in glazen flesje, 7 ml – Koffiegeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurolie in glazen flesje, 7 ml – Koffiegeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurolie in glazen flesje van 7 ml - Lavendelgeur - Geur voor de kamer en aromatherapie - Ideaal voor geurkaarsen, massageoliën
BAMER | Geurolie in glazen flesje van 7 ml - Lavendelgeur - Geur voor de kamer en aromatherapie - Ideaal voor geurkaarsen, massageoliën
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Geur van opium – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Geur van opium – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van Etherische sandalenolie, 7 ml, BAMER
Etherische sandalenolie, 7 ml, BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurlamp in glazen fles, 7 ml – Vanillegeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurlamp in glazen fles, 7 ml – Vanillegeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van Essentiële olie van kersenpitten, 7 ml, BAMER
Essentiële olie van kersenpitten, 7 ml, BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurlampolie in glazen fles, 7 ml – Terpentijngeur – Ruukverfrisser & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurlampolie in glazen fles, 7 ml – Terpentijngeur – Ruukverfrisser & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Roosengeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Roosengeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van Etherische cederolie, 7 ml, BAMER
Etherische cederolie, 7 ml, BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l