Heimish All Clean Green Foam, pH-balancer, 150 gram

€ 12,55

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

za 10 – wo 14 oktober
Wees er snel bij!
Overige gezichtsverzorging & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Ebenholz gezichtsverzorging: Matterende krachtvloeistof (30 ml)
Ebenholz gezichtsverzorging: Matterende krachtvloeistof (30 ml)
€ 31,62
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Dr. Hauschka Reinigingsbalsem voor het gezicht, 75 ml
Dr. Hauschka Reinigingsbalsem voor het gezicht, 75 ml
€ 27,54
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Heimish All Clean Green Foam 30 g (Mini) - Reinigingsschuim voor het gezicht
Heimish All Clean Green Foam 30 g (Mini) - Reinigingsschuim voor het gezicht
€ 11,03
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van HEIMISH - All Clean Witte Klei-schuim, 150g
HEIMISH - All Clean Witte Klei-schuim, 150g
€ 12,40
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van LaQ, Schuim, Reiniging, Reinigingsschuim, 20 gram
LaQ, Schuim, Reiniging, Reinigingsschuim, 20 gram
€ 14,38
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Aqua Rice Foam Cleanser: Reinigingsschuim met rijstextract, 80 ml
Aqua Rice Foam Cleanser: Reinigingsschuim met rijstextract, 80 ml
€ 18,37
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Heimish - All Clean Balm, Sinaasappel, 120 ml
Heimish - All Clean Balm, Sinaasappel, 120 ml
€ 17,86
Gratis bezorging
Verkoper: Sykz
Productafbeelding van Elemis Pro-Collagen Reinigingsbalsem, 240 gram
Elemis Pro-Collagen Reinigingsbalsem, 240 gram
€ 71,63
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SKIN79 Wasser Biome Hydra Ampul met probiotica en prebiotica, 50 ml
SKIN79 Wasser Biome Hydra Ampul met probiotica en prebiotica, 50 ml
€ 25,52
-6%
€ 23,90
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van The Ordinary Squalane Reinigingsproduct
The Ordinary Squalane Reinigingsproduct
€ 19,95
-2%
€ 19,49
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Opvullende gelmasker met pruimpeptiden, 4 x 35 gram
Opvullende gelmasker met pruimpeptiden, 4 x 35 gram
€ 156,00/1kg
€ 21,84
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Beauty of Joseon Green Plum Refreshing Cleanser (100 ml)
Beauty of Joseon Green Plum Refreshing Cleanser (100 ml)
€ 128,50/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 12,85
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van TIRTIR Hydro Boost Enzymepoeder Reiniger, 75 g - Reinigingspoeder voor het gezicht
TIRTIR Hydro Boost Enzymepoeder Reiniger, 75 g - Reinigingspoeder voor het gezicht
€ 27,00
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SkinCeuticals Glycolic Renewal Cleanser: Peeling reinigingsgel, 150 ml
SkinCeuticals Glycolic Renewal Cleanser: Peeling reinigingsgel, 150 ml
€ 73,04
-15%
€ 61,48
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Neutrogena Deep Clean Micellar (400 ml)
Neutrogena Deep Clean Micellar (400 ml)
€ 5,97
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van ISNTREE - Onion Newpair Cleansing Foam, 150 ml
ISNTREE - Onion Newpair Cleansing Foam, 150 ml
€ 20,51
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Jurlique Herbal Recovery Oogroller
Jurlique Herbal Recovery Oogroller
€ 53,65
-27%
€ 38,68
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van MIXSOON Bean Cleansing Oil 195ml - Reinigingsolie
MIXSOON Bean Cleansing Oil 195ml - Reinigingsolie
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,73
Verkoper: NutraBestBG

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Heimish All Clean Green Foam: pH-balancerende reinigingsschuim 150 g

Een milde reinigingsschuim met een fysiologische pH-waarde van 5,5, ontwikkeld voor de dagelijkse verzorging van alle huidtypen – ook de gevoelige, reactieve en droge huid.

Verwijdert effectief onzuiverheden, overtollige talg en make-upresten, terwijl het de natuurlijke hydrolipide film van de huid behoudt.

De formule van de schuim is gebaseerd op milde reinigingsstoffen en veroorzaakt daarom geen trekkerigheid of irritatie.

De gelachtige consistentie verandert bij contact met water in een lichte, romige schuim die de poriën grondig reinigt en de huid verfrist. Gebruik: Een kleine hoeveelheid schuim op de vochtige handen aanbrengen en opschuimen. Zachtjes in het gezicht masseren en vervolgens grondig met lauwwarm water afspoelen. Dagelijks 's ochtends en 's avonds aanbrengen. Een kleine hoeveelheid schuim op de vochtige handen aanbrengen en opschuimen.

Kleur
Groen
Gewicht
150 g
Inhoud
0.15 l
Fabrikant
Heimish
Aantal stuks
1
EAN
8809481760722

Kleur
Groen
Gewicht
150 g
Inhoud
0.15 l
Fabrikant
Heimish
Aantal stuks
1
EAN
8809481760722
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Bioderma Sensibio H2O, voor dames, 100 ml, geschikt voor de gevoelige huid, fles
Bioderma Sensibio H2O, voor dames, 100 ml, geschikt voor de gevoelige huid, fles
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 13,56
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Beauty of Joseon 8809782555508, Zonnebrandcrème, Voor gezicht en lichaam, Tube, Hydraterend, Voedend, Geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
Beauty of Joseon 8809782555508, Zonnebrandcrème, Voor gezicht en lichaam, Tube, Hydraterend, Voedend, Geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
€ 300,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 96
€ 15,00
Gratis bezorging
Verkoper: FezaStore
Productafbeelding van SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Zonnebrandserum SPF50+ PA++++
SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Zonnebrandserum SPF50+ PA++++
€ 370,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 18,50
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Heimish All Clean Green Foam 30 g (Mini) - Reinigingsschuim voor het gezicht
Heimish All Clean Green Foam 30 g (Mini) - Reinigingsschuim voor het gezicht
€ 11,03
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van MISSHA All Around Safe Block Aqua Sun SPF50+ PA++++ 50 ml - Waterbestendige zonnebrandcrème
MISSHA All Around Safe Block Aqua Sun SPF50+ PA++++ 50 ml - Waterbestendige zonnebrandcrème
€ 299,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,97
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van COSTWAY Mini wasdroger, 800W, 5kg, afvoerdroger tot 69°C, LED touchscreen, 4 temperaturen en 6 timers met desinfectiefunctie, oververhittingsbeveiliging
COSTWAY Mini wasdroger, 800W, 5kg, afvoerdroger tot 69°C, LED touchscreen, 4 temperaturen en 6 timers met desinfectiefunctie, oververhittingsbeveiliging
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 279,99
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is C.
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Haruharu Wonder Black Rice Moisture 5.5 Milde reinigingsgel, 100 ml
Haruharu Wonder Black Rice Moisture 5.5 Milde reinigingsgel, 100 ml
€ 179,20/1l
€ 17,92
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Heimish - All Clean Balm, Sinaasappel, 120 ml
Heimish - All Clean Balm, Sinaasappel, 120 ml
€ 17,86
Gratis bezorging
Verkoper: Sykz
Productafbeelding van GESS SuperNova Hoogfrequente Gezichts- & Haarstaf – Darsonval 4 Electroden
GESS SuperNova Hoogfrequente Gezichts- & Haarstaf – Darsonval 4 Electroden
€ 125,05/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 59
€ 100,04
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Manyo Bifida Biome Aqua Barrier Cream, 80 ml
Manyo Bifida Biome Aqua Barrier Cream, 80 ml
€ 340,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,20
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van REAL SHEA, intensieve behandeling voor zichtbaar resultaat, 240 ml
REAL SHEA, intensieve behandeling voor zichtbaar resultaat, 240 ml
€ 113,88/1l
€ 27,33
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van ISNTREE Hyaluronzuur Aqua Gel Crème, 100 ml
ISNTREE Hyaluronzuur Aqua Gel Crème, 100 ml
€ 189,10/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 18,91
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Beauty of Joseon Green Plum Refreshing Cleanser (100 ml)
Beauty of Joseon Green Plum Refreshing Cleanser (100 ml)
€ 128,50/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 12,85
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Manyo Bifida Biome Complex Ampulle 50 ml - Probiotische ampul
Manyo Bifida Biome Complex Ampulle 50 ml - Probiotische ampul
€ 591,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,56
Gratis bezorging
Verkoper: Sykz
Productafbeelding van Axis-Y Dark Spot Correcting Glow Serum: Verheldert en hydrateert - 50 ml
Axis-Y Dark Spot Correcting Glow Serum: Verheldert en hydrateert - 50 ml
€ 392,00/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 79
€ 19,60
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van Beauty of Joseon Revive Eye Serum (30 ml)
Beauty of Joseon Revive Eye Serum (30 ml)
€ 755,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 22,65
Gratis bezorging
Verkoper: Skinkura-Koreanskincare
Productafbeelding van Manyo Galactomy Clearskin Toner (Manyo Factory)
Manyo Galactomy Clearskin Toner (Manyo Factory)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,51
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SKIN1004 - Madagascar Centella Light Cleansing Oil, 200 ml
SKIN1004 - Madagascar Centella Light Cleansing Oil, 200 ml
€ 81,40/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 16,28
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Bioderma Créaline H2O, reinigingswater met micellen, 500 ml
Bioderma Créaline H2O, reinigingswater met micellen, 500 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,02
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Beauty of Joseon, 8809738315897, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, 10 ml
Beauty of Joseon, 8809738315897, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, 10 ml
€ 3.695,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 36,95
Gratis bezorging
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Beauty of Joseon, 8809606851663, Reinigingsbalsem, Voor vrouwen, Geschikt voor alle huidtypes, Reiniging, Met pompje, 100 ml
Beauty of Joseon, 8809606851663, Reinigingsbalsem, Voor vrouwen, Geschikt voor alle huidtypes, Reiniging, Met pompje, 100 ml
€ 240,80/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 24,08
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Anti-aging crème voor de huid rond de ogen, Purito Centella Green Level (30 ml)
Anti-aging crème voor de huid rond de ogen, Purito Centella Green Level (30 ml)
€ 562,00/1l
€ 16,86
Gratis bezorging
Verkoper: Sykz
Productafbeelding van REAL MARY Peeling-shampoo voor de hoofdhuid, 400 ml
REAL MARY Peeling-shampoo voor de hoofdhuid, 400 ml
€ 72,32/1l
€ 34,45
-16%
€ 28,93
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Skin1004 Madagascar, Ampul, Gezichtsserum, 100% Centella Asiatica-extract, Geschikt voor het kalmeren van gevoelige en acnegevoelige huid, 100 ml
Skin1004 Madagascar, Ampul, Gezichtsserum, 100% Centella Asiatica-extract, Geschikt voor het kalmeren van gevoelige en acnegevoelige huid, 100 ml
€ 179,50/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 28,95
-37%
€ 17,95
Verkoper: Skinkura-Koreanskincare
Productafbeelding van Rated Green, proteïnekuur voor het herstellen van het haar, 150 ml
Rated Green, proteïnekuur voor het herstellen van het haar, 150 ml
€ 170,47/1l
€ 31,15
-17%
€ 25,57
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Beauty of Joseon Glow Deep Serum (30 ml)
Beauty of Joseon Glow Deep Serum (30 ml)
€ 380,33/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 11,41
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Pyunkang Yul Nutrition Cream 100 ml - Voedende crème
Pyunkang Yul Nutrition Cream 100 ml - Voedende crème
€ 221,80/1l
€ 22,18
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Beauty of Joseon 8809864752689, Zonnebrandserum, Geschikt voor gezicht en lichaam, Verpakking met pompje, Hydraterend, Geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
Beauty of Joseon 8809864752689, Zonnebrandserum, Geschikt voor gezicht en lichaam, Verpakking met pompje, Hydraterend, Geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
€ 370,00/1l
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 18,50
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Some By Mi Clear Spot Patch (18 stuks)
Some By Mi Clear Spot Patch (18 stuks)
€ 1,10/1kg
€ 11,01
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Beauty of Joseon, artikelnummer 8809738316412, geschikt voor zowel mannen als vrouwen, 30 ml
Beauty of Joseon, artikelnummer 8809738316412, geschikt voor zowel mannen als vrouwen, 30 ml
€ 585,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,55
Gratis bezorging
Verkoper: THE-SMART-VALUE-SHOP

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 26 oktober 2025 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Sisley Sisleÿa L'intégral Anti-aging, een intensieve anti-verouderingsbehandeling, geschikt voor vrouwen met normale huid, 10 ml
Sisley Sisleÿa L'intégral Anti-aging, een intensieve anti-verouderingsbehandeling, geschikt voor vrouwen met normale huid, 10 ml
€ 672,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 67.290,00/1l
Productafbeelding van Sisley Ecologische Verzorgingsset, 147 ml
Sisley Ecologische Verzorgingsset, 147 ml
€ 211,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.441,09/1kg
Productafbeelding van Hildegard Braukmann Institute Pro Lift Mandelic Glow Serum (25 ml)
Hildegard Braukmann Institute Pro Lift Mandelic Glow Serum (25 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 51,00
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.040,00/1l
Productafbeelding van Guerlain Orchidée Impériale: De Essentie, in lotionvorm
Guerlain Orchidée Impériale: De Essentie, in lotionvorm
€ 87,18
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Delfy Cosmetics Tweefasensysteem voor Hals en Décolleté, Druivenpit (80 ml)
Delfy Cosmetics Tweefasensysteem voor Hals en Décolleté, Druivenpit (80 ml)
€ 53,99
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Ebenholz gezichtsverzorging, intensieve verzorging, anti-aging (90 ml)
Ebenholz gezichtsverzorging, intensieve verzorging, anti-aging (90 ml)
€ 53,04
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Ebenholz gezichtsverzorging: Matmakende intensieve vloeistof (60 ml)
Ebenholz gezichtsverzorging: Matmakende intensieve vloeistof (60 ml)
€ 42,84
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Academie Radiance Aquabaume Éclat: Gezichtsbalsem met abrikozenextract, 50 ml
Academie Radiance Aquabaume Éclat: Gezichtsbalsem met abrikozenextract, 50 ml
€ 39,78
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 795,60/1l
Productafbeelding van Hildegard Braukmann Professional Hydra Vitamin Complex ampullen (7 x 2 ml)
Hildegard Braukmann Professional Hydra Vitamin Complex ampullen (7 x 2 ml)
€ 22,44
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 11.220,00/1l
Productafbeelding van Ebenholz gezichtsreiniger, frisse gel (90 ml)
Ebenholz gezichtsreiniger, frisse gel (90 ml)
€ 31,62
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Ebenholz gezichtsverzorging, intensieve verzorging, anti-aging (30 ml)
Ebenholz gezichtsverzorging, intensieve verzorging, anti-aging (30 ml)
€ 31,62
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Ebenholz gezichtsverzorging: Matterende krachtvloeistof (30 ml)
Ebenholz gezichtsverzorging: Matterende krachtvloeistof (30 ml)
€ 31,62
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Babor Exfoliating Peel Pads, peelingpads, 40 stuks
Babor Exfoliating Peel Pads, peelingpads, 40 stuks
€ 35,45
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 354,50/1kg
Productafbeelding van 5-inch oplaadbaar apparaat voor het analyseren van haarzakjes op de hoofdhuid, met een hydratatie- en groeidetector, en een huidpigmenttest. Geschikt voor gebruik met spanningen van 100-240 volt
5-inch oplaadbaar apparaat voor het analyseren van haarzakjes op de hoofdhuid, met een hydratatie- en groeidetector, en een huidpigmenttest. Geschikt voor gebruik met spanningen van 100-240 volt
€ 160,00
Gratis bezorging6% vanaf 2 stuks
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Cetaphil | Reinigingsgel - Milde reinigingsgel voor het gezicht - Geschikt voor normale en vette huid - 237 ml - Voor een zachte reiniging - Verzorging voor het gezicht
Cetaphil | Reinigingsgel - Milde reinigingsgel voor het gezicht - Geschikt voor normale en vette huid - 237 ml - Voor een zachte reiniging - Verzorging voor het gezicht
€ 14,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van APIS - Hydraterende gezichtsreiniger met hyaluronzuur, 300 ml
APIS - Hydraterende gezichtsreiniger met hyaluronzuur, 300 ml
€ 16,00
-56%
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Cetaphil DermaControl Reinigingsschuim voor het gezicht, met zink en glycerine, 237 ml
Cetaphil DermaControl Reinigingsschuim voor het gezicht, met zink en glycerine, 237 ml
€ 18,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van UNIQUE SKIN Intensief hydraterend serum met peptiden
UNIQUE SKIN Intensief hydraterend serum met peptiden
€ 13,99
Verkoper: Lemonbite
€ 99,93/1kg
Productafbeelding van Cetaphil | Reinigingsschuim voor het gezicht - voor normale en droge huid - 237 ml - milde reiniging - voor dagelijks gebruik
Cetaphil | Reinigingsschuim voor het gezicht - voor normale en droge huid - 237 ml - milde reiniging - voor dagelijks gebruik
€ 15,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Benton Snail Bee Ultimate Oogpleisters tegen donkere kringen, 60 stuks
Benton Snail Bee Ultimate Oogpleisters tegen donkere kringen, 60 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,54
-26%
€ 24,53
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 144,29/1kg