Leganza Kleurbalsem, Bordo, 50, 150 ml

€ 47,03

€ 313,53 / 1l

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

wo 7 – vr 9 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Overige haarverzorging & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Leganza Kleurverzorgingsbalsem Honing Tician 40, 150 ml
Leganza Kleurverzorgingsbalsem Honing Tician 40, 150 ml
€ 312,40/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 46,86
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Leganza Kleurverzorgingsbalsem, lichtbruin, 30, 150 ml
Leganza Kleurverzorgingsbalsem, lichtbruin, 30, 150 ml
€ 313,53/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 47,03
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van As I Am Rozemarijnconditioner, 237 ml
As I Am Rozemarijnconditioner, 237 ml
€ 37,76/1l
€ 8,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Pressensa DEPIGMENT, 2 ml
Pressensa DEPIGMENT, 2 ml
€ 96.645,00/1l
€ 193,29
Gratis bezorging
Verkoper: EshopDrnek
Productafbeelding van Leganza Kleurverzorgingsbalsem Kastanje, 32,50 ml
Leganza Kleurverzorgingsbalsem Kastanje, 32,50 ml
€ 313,53/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 47,03
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van COLOSREGEN Haarwortelserum GENACTIV 100 ml
COLOSREGEN Haarwortelserum GENACTIV 100 ml
€ 504,50/1l
€ 53,10
-4%
€ 50,45
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Leganza Kleurconditioner Glanzend Blond, 92, 150 ml
Leganza Kleurconditioner Glanzend Blond, 92, 150 ml
€ 282,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 42,39
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Leganza Kleurverzorgingsbalsem, donkere chocolade, 31, 150 ml
Leganza Kleurverzorgingsbalsem, donkere chocolade, 31, 150 ml
€ 284,20/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 42,63
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van DERMOFUTURE Haarwuchsmasker, 300 ml
DERMOFUTURE Haarwuchsmasker, 300 ml
€ 20,70/1l
€ 6,21
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Arganolie leave-in conditioner
Arganolie leave-in conditioner
€ 74,44/1l
€ 18,61
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Londa Permanentvloeistof Neutralizer, 1000 ml
Londa Permanentvloeistof Neutralizer, 1000 ml
€ 19,17/1l
€ 19,17
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Zechsal Magnesium bodygel (125 ml)
Zechsal Magnesium bodygel (125 ml)
€ 101,68/1l
€ 13,05
-2%
€ 12,71
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Haarstylingpoeder, 35 ml
Haarstylingpoeder, 35 ml
€ 773,43/1l
€ 27,07
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Natucain - MKMS24 Serum voor haarstimulatie, 100 ml
Natucain - MKMS24 Serum voor haarstimulatie, 100 ml
€ 599,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 127,02
-€ 67,07
€ 59,95
Gratis bezorging
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Leave-Artiforce
Leave-Artiforce
€ 166,50/1l
€ 39,96
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Leganza Kleurverzorgingsbalsem, donker mahoniehout, 61, 150 ml
Leganza Kleurverzorgingsbalsem, donker mahoniehout, 61, 150 ml
€ 937,20/1l
€ 46,86
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Birkavit Haarconditioner Kamille, 75 ml
Birkavit Haarconditioner Kamille, 75 ml
€ 42,00/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,15
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van KIS Keraspray, 400 ml
KIS Keraspray, 400 ml
€ 47,25/1l
€ 18,90
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Bingospa Biergistextract, 30%, 100 ml
Bingospa Biergistextract, 30%, 100 ml
€ 97,80/1l
€ 9,78
Verkoper: Avanti_Shop

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Leganza haarcosmetica: Haarcosmetica van Leganza, getest door Italiaanse kappers, helpt bij het oplossen van specifieke haarproblemen. Het combineert actieve formules, rijk aan enkele van de meest waardevolle natuurlijke producten, die uw haar gezondheid en schoonheid teruggeven! Eigenschappen: * Kleuren met oliën. Een unieke crèmeformule, waarbij de kleurpigmenten zijn opgelost in een combinatie van zeven organische, pure, 100% natuurlijke oliën. * Vrij van ammonia en waterstofperoxide. * Nieuw kleursysteem, ontwikkeld volgens de "7 oils color" technologie, kleuren met oliën. Deze oliën transporteren de kleurpigmenten direct naar de haarstructuur, waardoor een intense kleur en glans worden gegarandeerd. Ingrediënten: 7 oils color, een speciale selectie van zeven soorten oliën: arganolie, macadamia-olie, avocado-olie, rozenbottelolie, jojoba-olie, olijfolie en amandelolie. Gebruik: Geschikt voor blond haar, lichtblond, donkerblond, bruin en grijs haar. Toepassing: Draag beschermende handschoenen en een schort. Breng de crème gelijkmatig aan op schoon en vochtig haar. De inwerktijd bepaalt u aan de hand van de tabel. Spoel het haar na het kleuren met water totdat het water helder is. Bij zeer licht of sterk gebleekt haar kan een zeer intensieve kleur worden bereikt. Huidtest: Breng een kleine hoeveelheid van de crème aan op een met alcohol gereinigd stukje huid in de elleboogplooi. Als er na 24 uur geen irritatie of roodheid optreedt, kunt u dit product gebruiken. Aanbevolen inwerktijden: * Lichtblond: 10 minuten. * Donkerblond: 10 minuten. * Grijs: 30 minuten. * Gebleekt: 5 minuten. * Lichtbruin: naar behoefte. * Bruin: naar behoefte.
Model
Colorationsspülung
Gewicht
0.15 kg
Inhoud
0.15 l
Fabrikant
ROSAIMPEX
EAN
3800010505789

Model
Colorationsspülung
Gewicht
0.15 kg
Inhoud
0.15 l
Fabrikant
ROSAIMPEX
EAN
3800010505789
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Leganza Kleurbalsem, robijnrood, 60 ml / 150 ml
Leganza Kleurbalsem, robijnrood, 60 ml / 150 ml
€ 313,53/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 47,03
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Leganza Kleurverzorgingsbalsem, Asblond 94, 150 ml
Leganza Kleurverzorgingsbalsem, Asblond 94, 150 ml
€ 345,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 51,75
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Leganza Kleurverzorgingsbalsem Honing Tician 40, 150 ml
Leganza Kleurverzorgingsbalsem Honing Tician 40, 150 ml
€ 312,40/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 46,86
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Leganza Kleurverzorgingsbalsem, donker mahoniehout, 61, 150 ml
Leganza Kleurverzorgingsbalsem, donker mahoniehout, 61, 150 ml
€ 937,20/1l
€ 46,86
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Hoekrek Vicco Ecki Wit 40 x 180 cm, Model 25377
Hoekrek Vicco Ecki Wit 40 x 180 cm, Model 25377
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 99
€ 108,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 16 cm | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 16 cm | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2787
€ 72,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Marion Kleurshampoo 99 Aubergine, 40ml. Haarverf voor een intensieve kleuraccent
Marion Kleurshampoo 99 Aubergine, 40ml. Haarverf voor een intensieve kleuraccent
€ 20,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,46
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Blackview Acebook 10, 18,5-inch display, FHD IPS, Intel, 16GB+512GB, Windows 11 Pro notebook, N6000, FHD+ IPS, siliconen toetsenbordbescherming (Duits)
Blackview Acebook 10, 18,5-inch display, FHD IPS, Intel, 16GB+512GB, Windows 11 Pro notebook, N6000, FHD+ IPS, siliconen toetsenbordbescherming (Duits)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 529,99
Gratis bezorging
Verkoper: BVODEShop
Productafbeelding van HILAND Kinderfiets, 24 inch, mountainbike met verende voorvork, 7 versnellingen Shimano, V-remmen, geschikt voor kinderen en tieners (meisjes), roze
HILAND Kinderfiets, 24 inch, mountainbike met verende voorvork, 7 versnellingen Shimano, V-remmen, geschikt voor kinderen en tieners (meisjes), roze
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 269,99
Gratis bezorging
Verkoper: HILAND_EU
Productafbeelding van Amica KGCL 384 155-1 W, 157 liter, ST (subtropisch), 39 dB, 2,2 kg/24 uur, , Wit
Amica KGCL 384 155-1 W, 157 liter, ST (subtropisch), 39 dB, 2,2 kg/24 uur, , Wit
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 385,02
-€ 19,25
€ 365,77
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van EcoFlow WAVE 3 mobiele airconditioner en verwarming, 6100 BTU (koeling) en 6800 BTU (verwarming) – geschikt voor campers en bestelwagens
EcoFlow WAVE 3 mobiele airconditioner en verwarming, 6100 BTU (koeling) en 6800 BTU (verwarming) – geschikt voor campers en bestelwagens
€ 950,88
Verkoper: Shop-Mediarado
Productafbeelding van Flieks gestoffeerd bed 180x200 cm met lattenbodem, hydraulisch boxspringbed met opbergruimte en bedlade, fluweel dubbelbed met opbergruimte, multifunctioneel bed, grijs, AI-gegenereerde afbeelding
Flieks gestoffeerd bed 180x200 cm met lattenbodem, hydraulisch boxspringbed met opbergruimte en bedlade, fluweel dubbelbed met opbergruimte, multifunctioneel bed, grijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 283
€ 320,88
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2787
€ 49,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 4 beoordelingen
Beoordeeld op 16 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 12 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 12 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 3 juli 2025 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Ebenholz haarverzorgingsproduct, Hair Activator (2 x 30 ml)
Ebenholz haarverzorgingsproduct, Hair Activator (2 x 30 ml)
€ 97,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.632,00/1l
Productafbeelding van Kilian Good Girl Gone Bad haarparfum, 50 ml
Kilian Good Girl Gone Bad haarparfum, 50 ml
€ 80,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.600,40/1l
Productafbeelding van Vichy 3337875522748, voor mannen, 6 ml, 3 weken, vloeistof, druppelfles, INGREDIËNTEN: AQUA / WATER - ALCOHOL DENAT. - DIAMINOPYRIMIDINE OXIDE - ACRYLATES/BEHENETH-25 METHACRYLATE...
Vichy 3337875522748, voor mannen, 6 ml, 3 weken, vloeistof, druppelfles, INGREDIËNTEN: AQUA / WATER - ALCOHOL DENAT. - DIAMINOPYRIMIDINE OXIDE - ACRYLATES/BEHENETH-25 METHACRYLATE...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 70,61
Verkoper: PerfumTraders
€ 11.768,33/1l
Productafbeelding van Vichy 3337875522786, voor dames, 6 ml, 3 weken, vloeistof, druppel fles
Vichy 3337875522786, voor dames, 6 ml, 3 weken, vloeistof, druppel fles
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 58,16
Verkoper: PerfumTraders
€ 9.693,33/1l
Productafbeelding van Sebastian Professional Potion 9: Schaampudermasker (15 x 2 gram)
Sebastian Professional Potion 9: Schaampudermasker (15 x 2 gram)
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.666,00/1kg
Productafbeelding van PHILIP B Weightless Mega Curl Enhancer, stylingcrème voor golvend en krullend haar, 178 ml
PHILIP B Weightless Mega Curl Enhancer, stylingcrème voor golvend en krullend haar, 178 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 280,79/1l
Productafbeelding van Acca Kappa Herenverzorging: Baardborstel - Wengehout - Natuurlijke zwarte borstelharen
Acca Kappa Herenverzorging: Baardborstel - Wengehout - Natuurlijke zwarte borstelharen
€ 47,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 319,60/1kg
Productafbeelding van Marlies Möller: Reisborstel voor haar en hoofdhuid
Marlies Möller: Reisborstel voor haar en hoofdhuid
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,27
Verkoper: PerfumTraders
€ 583,62/1kg
Productafbeelding van Goldwell - Stylesing Smooth Shine Spray, 150 ml
Goldwell - Stylesing Smooth Shine Spray, 150 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 108,80/1l
Productafbeelding van Marc Inbane Poederkwast
Marc Inbane Poederkwast
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 673,20/1kg
Productafbeelding van Aveda 18084053683, Haarspray, voor dames, geschikt voor krullend haar, 200 ml, glansgevend, spray
Aveda 18084053683, Haarspray, voor dames, geschikt voor krullend haar, 200 ml, glansgevend, spray
€ 33,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 166,60/1l
Productafbeelding van Sebastian No.Breaker: Leave-in crème voor het beschermen en stylen van het haar, 145 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Sebastian No.Breaker: Leave-in crème voor het beschermen en stylen van het haar, 145 ml
€ 34,68
-7%
€ 32,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 222,28/1l
Productafbeelding van Ebenholz gezichtsverzorging: Matterende krachtvloeistof (30 ml)
Ebenholz gezichtsverzorging: Matterende krachtvloeistof (30 ml)
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Redken Hydrating Curl haarmasker, 250 ml
Redken Hydrating Curl haarmasker, 250 ml
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 30,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 123,68/1l
Productafbeelding van Maria Nila, Stylingproducten, Dierproefvrij, Haarlak, Voor styling, Lichte fixatie, 300 ml
Maria Nila, Stylingproducten, Dierproefvrij, Haarlak, Voor styling, Lichte fixatie, 300 ml
€ 30,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 75,60/1l
Productafbeelding van Maria Nila Curlicue Cream, haarcrème, voor dames, 100 ml, voedend, pot, 1 stuk
Maria Nila Curlicue Cream, haarcrème, voor dames, 100 ml, voedend, pot, 1 stuk
€ 30,07
Verkoper: PerfumTraders
€ 300,70/1l
Productafbeelding van Christophe Robin Hydraterende Leave-in Crème, 150 ml
Christophe Robin Hydraterende Leave-in Crème, 150 ml
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 190,40/1l
Productafbeelding van Wella Professionals Nioxin Haardichtheid Verhogende Gel 140ml
Wella Professionals Nioxin Haardichtheid Verhogende Gel 140ml
€ 26,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 139,90/1kg
Productafbeelding van Sally Hansen Bleekcrème - 4 stuks - Alternatief voor haarentferning - Werkt snel
Sally Hansen Bleekcrème - 4 stuks - Alternatief voor haarentferning - Werkt snel
€ 48,99
Verkoper: Lemonbite
€ 122,47/1l
Productafbeelding van Sally Hansen Bleekcrème - 3-delig pakket - Alternatief voor haarentferning - Werkt snel
Sally Hansen Bleekcrème - 3-delig pakket - Alternatief voor haarentferning - Werkt snel
€ 37,99
Verkoper: Lemonbite
€ 126,63/1l