Damesparfum Guess Seductive Blue, 30 ml

€ 40,80

€ 22,44-44%

€ 748,00 / 1l

plus € 2,99 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 7 – do 8 oktober

Staffelkorting beschikbaar:

Wees er snel bij!
Eau de Toilette & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Eau Sauvage Eau de Toilette, sprayflacon, 200 ml
Eau Sauvage Eau de Toilette, sprayflacon, 200 ml
€ 862,65/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 172,53
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van YSL L'Homme Eau de Toilette Spray
YSL L'Homme Eau de Toilette Spray
€ 601,80/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 120,36
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Herendoucheparfum Loewe, EDT, 50 ml
Herendoucheparfum Loewe, EDT, 50 ml
€ 1.470,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 76,80
-4%
€ 73,53
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Givenchy Pour Homme Blue Label EDT 100 ml M
Givenchy Pour Homme Blue Label EDT 100 ml M
€ 540,60/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 77,28
-30%
€ 54,06
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Guess - Seductive Blue Eau de Toilette, 75 ml
Guess - Seductive Blue Eau de Toilette, 75 ml
€ 458,53/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 34,39
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Guess Seductive Noir Eau de Toilette voor dames, 75 ml
Guess Seductive Noir Eau de Toilette voor dames, 75 ml
€ 340,53/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 25,54
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Guess Seductive Red, toiletwater, 30 ml
Guess Seductive Red, toiletwater, 30 ml
€ 1.265,00/1l
€ 37,95
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Guess Seductive Homme Blue Eau De Toilette (100 ml)
Guess Seductive Homme Blue Eau De Toilette (100 ml)
€ 307,90/1l
€ 30,79
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Guess Seductive Eau de Toilette, 50 ml (damesparfum)
Guess Seductive Eau de Toilette, 50 ml (damesparfum)
€ 521,40/1l
€ 26,07
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Guess Seductive Homme EDT testversie, 100 ml, voor heren
Guess Seductive Homme EDT testversie, 100 ml, voor heren
€ 191,40/1l
€ 19,14
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Guess Seductive Homme Blue Eau de Toilette, 100 ml (voor heren)
Guess Seductive Homme Blue Eau de Toilette, 100 ml (voor heren)
€ 227,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 26,75
-14%
€ 22,79
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Guess Seductive Homme Blue, 100 ml, eau de toilette
Guess Seductive Homme Blue, 100 ml, eau de toilette
€ 285,60/1l
€ 32,64
-12%
€ 28,56
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Guess Seductive bodyspray voor dames, 125 ml
Guess Seductive bodyspray voor dames, 125 ml
€ 72,40/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,05
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Guess Seductive Homme Red Eau de Toilette, 100 ml (voor heren)
Guess Seductive Homme Red Eau de Toilette, 100 ml (voor heren)
€ 332,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 33,27
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Guess Seductive Eau de Toilette, 125 ml (damesparfum)
Guess Seductive Eau de Toilette, 125 ml (damesparfum)
€ 306,56/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 38,32
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Guess Seductive Red Eau de Toilette, 75 ml (damesparfum)
Guess Seductive Red Eau de Toilette, 75 ml (damesparfum)
€ 584,13/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 43,81
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Guess Seductive Women Eau de Toilette, 75 ml
Guess Seductive Women Eau de Toilette, 75 ml
€ 280,40/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 24,82
-15%
€ 21,03
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Geur Guess Seductive Men Eau de Toilette (100 ml)
Geur Guess Seductive Men Eau de Toilette (100 ml)
€ 300,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 30,07
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Guess Seductive Noir Homme Eau de Toilette, 100 ml, voor heren
Guess Seductive Noir Homme Eau de Toilette, 100 ml, voor heren
€ 390,40/1l
€ 39,04
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Guess Seductive Homme Eau de Toilette, 100 ml (voor mannen)
Guess Seductive Homme Eau de Toilette, 100 ml (voor mannen)
€ 295,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,58
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Damesparfum Guess Seductive Blue, 30 ml

Productconditie:

Dit product valt onder categorie A - NIEUW. In de originele verpakking (in cellofaan).

Productbeschrijving:

Het damesparfum Guess Seductive Blue betovert u met een frisse en vrouwelijke combinatie van fruitige en bloemige tonen, die een gevoel van zomerse vrijheid en elegantie oproepen. Dit parfum is de perfecte metgezel voor zelfverzekerde vrouwen die op zoek zijn naar harmonie tussen frisheid, lichtheid en verleiding. De elegante fles onderstreept bovendien de gevoel voor stijl en detail.

Eigenschappen:

  • Fris parfum voor dagelijks gebruik en speciale momenten
  • Ideaal voor de lente en zomer
  • Benadrukt vrouwelijkheid, zelfvertrouwen en zachtheid
  • In een elegante, designfles
  • Gelanceerd in 2023

Samenstelling:

  • Top: peer, bergamot
  • Hart: rozenwater, pioenroos, freesia, hyacint
  • Basis: amber, pruim, patchouli, muskus
Afmetingen
30 milliliter
Gewicht
0.2 kg
Inhoud
30 ml
Ingrediënten
volgens de beschrijving van het aanbod
Fabrikant
Doelgroepen
Dames
EAN
85715324306
0085715324306
085715324306
MPN (Manufacturer Part Number)
GUE32430

Afmetingen
30 milliliter
Gewicht
0.2 kg
Inhoud
30 ml
Ingrediënten
volgens de beschrijving van het aanbod
Fabrikant
Doelgroepen
Dames
EAN
85715324306
0085715324306
085715324306
MPN (Manufacturer Part Number)
GUE32430
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Guess - Seductive Blue Eau de Toilette, 75 ml
Guess - Seductive Blue Eau de Toilette, 75 ml
€ 458,53/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 34,39
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Guess - Seductive Blue Lichaamsbronspray 250ml
Guess - Seductive Blue Lichaamsbronspray 250ml
€ 52,32/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,08
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Guess Seductive Noir Eau de Toilette voor dames, 75 ml
Guess Seductive Noir Eau de Toilette voor dames, 75 ml
€ 340,53/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 25,54
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Guess Seductive Red Eau de Toilette, 75 ml (damesparfum)
Guess Seductive Red Eau de Toilette, 75 ml (damesparfum)
€ 584,13/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 43,81
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 549,80/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 2039
€ 54,98
Verkoper: Novada-Shop
Productafbeelding van Scotch & Soda Island Water Women Eau de Parfum, 40 ml
Scotch & Soda Island Water Women Eau de Parfum, 40 ml
€ 2.124,75/1l
€ 155,99
-€ 71,00
€ 84,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum, 90 ml
Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum, 90 ml
€ 1.011,11/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 824
€ 91,00
Verkoper: FragrancesBg
Productafbeelding van Dolce&Gabbana L'Imperatrice, voor dames, 100 ml, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, HYDROXYCITRONELLAL,..., 1 stuk
Dolce&Gabbana L'Imperatrice, voor dames, 100 ml, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, HYDROXYCITRONELLAL,..., 1 stuk
€ 389,10/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 138
€ 38,91
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Guess Seductive Eau de Toilette, 125 ml (damesparfum)
Guess Seductive Eau de Toilette, 125 ml (damesparfum)
€ 306,56/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 38,32
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Armaf Club De Nuit Imperiale Eau de Parfum, 105 ml
Armaf Club De Nuit Imperiale Eau de Parfum, 105 ml
€ 344,00/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 34,40
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Al Haramain - Amber Oud Ruby Edition Eau de Parfum, 200 ml
Al Haramain - Amber Oud Ruby Edition Eau de Parfum, 200 ml
€ 357,90/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 71,58
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Moebelfest Hoekbank in U-vorm, met slaapfunctie en opbergruimte, beige U-vormige bank, bekleed met CORD-stof
Moebelfest Hoekbank in U-vorm, met slaapfunctie en opbergruimte, beige U-vormige bank, bekleed met CORD-stof
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 1.144,00
Gratis bezorging
Verkoper: Moebelfest
Productafbeelding van Licorne Bike Stella, premium stadsfiets, verkrijgbaar in de maten 20, 24, 26 en 28 inch. Fiets voor meisjes, heren en dames, met 21 versnellingen (6 versnellingen bij 20 inch). Hollandse stadsfiets
Licorne Bike Stella, premium stadsfiets, verkrijgbaar in de maten 20, 24, 26 en 28 inch. Fiets voor meisjes, heren en dames, met 21 versnellingen (6 versnellingen bij 20 inch). Hollandse stadsfiets
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 306
€ 289,99
Verkoper: LICORNE_BIKE

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Damesparfum La Femme Prada, Eau de Toilette, 100 ml
Damesparfum La Femme Prada, Eau de Toilette, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 112,20
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.122,00/1l
Productafbeelding van Montana De Peau Eau de Toilette Spray, 100 ml, set van 2 stuks
Montana De Peau Eau de Toilette Spray, 100 ml, set van 2 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 62,90
-23%
€ 47,81
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 191,24/1l
Productafbeelding van Hermès Terre d'Hermès Eau de Toilette, 100 ml (voor mannen)
Hermès Terre d'Hermès Eau de Toilette, 100 ml (voor mannen)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 76,32
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 763,20/1l
Productafbeelding van Burberry Brit For Him, Herenparfum, 100 ml, Niet navulbaar, Inhoud: Gember, Cederhout, Tonkabonen
Burberry Brit For Him, Herenparfum, 100 ml, Niet navulbaar, Inhoud: Gember, Cederhout, Tonkabonen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 36,21
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 362,10/1l
Productafbeelding van Creed MILLESIME FOR WOMEN Love in White Eau de Parfum, 75 ml
Creed MILLESIME FOR WOMEN Love in White Eau de Parfum, 75 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 222,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.964,80/1l
Productafbeelding van Diptyque Vetyverio Eau de Toilette, 100 ml (unisex)
Diptyque Vetyverio Eau de Toilette, 100 ml (unisex)
€ 138,39
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.383,90/1l
Productafbeelding van Armani Acqua Di Gio Pour Homme Eau de Toilette Spray, navulbaar
Armani Acqua Di Gio Pour Homme Eau de Toilette Spray, navulbaar
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 125,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 627,30/1l
Productafbeelding van Floris No. 89 Eau de Toilette, 100 ml (voor heren)
Floris No. 89 Eau de Toilette, 100 ml (voor heren)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 99,96
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 999,60/1l
Productafbeelding van Unisex parfum Maison Margiela REPLICA COFFEE BREAK, eau de toilette, 100 ml
Unisex parfum Maison Margiela REPLICA COFFEE BREAK, eau de toilette, 100 ml
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 97,00
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 970,00/1l
Productafbeelding van Herendoucheparfum Blu Mediterraneo Arancia Di Capri van Acqua Di Parma, EDT, 150 ml
Herendoucheparfum Blu Mediterraneo Arancia Di Capri van Acqua Di Parma, EDT, 150 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 108,32
-€ 13,51
€ 94,81
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 632,07/1l
Productafbeelding van Prada Luna Rossa Carbon Eau de Toilette, 100 ml
Prada Luna Rossa Carbon Eau de Toilette, 100 ml
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 83,12
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 831,20/1l
Productafbeelding van Valentino Uomo Born in Roma Eau de Toilette voor mannen 100 ml
Valentino Uomo Born in Roma Eau de Toilette voor mannen 100 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 97,92
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 979,20/1l
Productafbeelding van Prada Luna Rossa Ocean Eau de Toilette, 100 ml: Inhoud: 100 ml
Prada Luna Rossa Ocean Eau de Toilette, 100 ml: Inhoud: 100 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 90,37
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 903,70/1l
Productafbeelding van Dior Sauvage, voor heren, 60 ml, navulflacon, met tonen van peper, bergamot, citroen, ambroxan en hout
Dior Sauvage, voor heren, 60 ml, navulflacon, met tonen van peper, bergamot, citroen, ambroxan en hout
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 88,07
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.467,83/1l
Productafbeelding van Guerlain Aqua Allegoria - Pamplelune, voor dames, zomer, 125 ml, niet navulbaar, spray, INGREDIËNTEN: ALCOHOL, AQUA (WATER), PARFUM (GEURSTOF), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, ETHYLHEXYL...
Guerlain Aqua Allegoria - Pamplelune, voor dames, zomer, 125 ml, niet navulbaar, spray, INGREDIËNTEN: ALCOHOL, AQUA (WATER), PARFUM (GEURSTOF), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, ETHYLHEXYL...
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 85,68
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 685,44/1l
Productafbeelding van Bvlgari Aqva Pour Homme Eau de Toilette, 100 ml (voor heren)
Bvlgari Aqva Pour Homme Eau de Toilette, 100 ml (voor heren)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 92,40
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,00/1l
Productafbeelding van VALENTINO Uomo, voor heren, 100 ml, niet navulbare fles, spray, INHOUD: ALCOHOL DENAT., AQUA / WATER, PARFUM / GEURSTOF, LINALOOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LIMONEEN, BUTYL...
VALENTINO Uomo, voor heren, 100 ml, niet navulbare fles, spray, INHOUD: ALCOHOL DENAT., AQUA / WATER, PARFUM / GEURSTOF, LINALOOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LIMONEEN, BUTYL...
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 74,91
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 749,10/1l
Productafbeelding van Joop Homme eau de toilette, 200 ml
Joop Homme eau de toilette, 200 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 872
€ 30,60
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 153,00/1l
Productafbeelding van Acqua Di Parma Bergamotto di Calabria Eau de Toilette Spray
Acqua Di Parma Bergamotto di Calabria Eau de Toilette Spray
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 84,99
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 849,90/1l
Productafbeelding van Prada L'Homme, voor heren, 50 ml, niet navulbare fles, spray, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (GEURSTOF), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LINALOOL, LIMONEEN,...
Prada L'Homme, voor heren, 50 ml, niet navulbare fles, spray, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (GEURSTOF), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LINALOOL, LIMONEEN,...
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 68,23
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.364,60/1l