Vileda Steam Plus XXL stoomreiniger voor vloeren en tapijten, met PowerPad en 2 microvezeldoeken

€ 146,90

Gratis bezorging

Bij jou thuis

vr 9 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Stoomreinigers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
€ 62,77/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 112,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Multifunctionele stoomreiniger 2000W, vloerreiniger, tapijtreiniger, handapparaat, stoomreiniger met accessoires, wit
Multifunctionele stoomreiniger 2000W, vloerreiniger, tapijtreiniger, handapparaat, stoomreiniger met accessoires, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 59,00
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van Steam Mop Vileda Steam XXL 3.0
Steam Mop Vileda Steam XXL 3.0
€ 232,47/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 228
€ 92,99
Gratis bezorging
Verkoper: Coolsound
Productafbeelding van Stoomreiniger Steam Plus + PowerPad (zwart/rood, 1.550 watt)
Stoomreiniger Steam Plus + PowerPad (zwart/rood, 1.550 watt)
€ 248,17/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 153
€ 106,38
-€ 7,11
€ 99,27
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Leifheit stoomreiniger CleanTenso Power
Leifheit stoomreiniger CleanTenso Power
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 186
€ 299,73
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Strex 12 in 1 Stoomreiniger & Handstomer - Tapijtreiniger / Stoom Reinigingsmachine / Vlekkenreiniger - Voor Harde/Zachte Ondergronden
Strex 12 in 1 Stoomreiniger & Handstomer - Tapijtreiniger / Stoom Reinigingsmachine / Vlekkenreiniger - Voor Harde/Zachte Ondergronden
€ 178,54/1l
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: SBD-Trading-BV
Productafbeelding van Vileda Steam Plus stoomreiniger met PowerPad en 2 microvezel vervangpads
Vileda Steam Plus stoomreiniger met PowerPad en 2 microvezel vervangpads
€ 341,47/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 89
€ 136,59
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Olvy Waschsauger PRO: Stoomreiniger voor meubels, tapijtreiniger inclusief accessoires, natzuiger voor banken, matrassen, auto's en tapijten
Olvy Waschsauger PRO: Stoomreiniger voor meubels, tapijtreiniger inclusief accessoires, natzuiger voor banken, matrassen, auto's en tapijten
€ 179,98/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 378
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: Olvy
Productafbeelding van Vileda stoomreiniger, huishoudelijke apparaten, Steam Plus, vloerreiniging, microvezelpad
Vileda stoomreiniger, huishoudelijke apparaten, Steam Plus, vloerreiniging, microvezelpad
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 183,90
-€ 15,13
€ 168,77
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Ariete 00P416400A Ariete Steam Mop 10-in-1 stoomreiniger
Ariete 00P416400A Ariete Steam Mop 10-in-1 stoomreiniger
€ 263,29/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 92,15
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Kärcher Karcher Stoomreiniger SC 2 DELUXE
Kärcher Karcher Stoomreiniger SC 2 DELUXE
€ 153,12/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 153,12
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Vileda Steam Plus Pro XXL stoomreiniger
Vileda Steam Plus Pro XXL stoomreiniger
€ 192,28
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Vileda Steam Plus Pro Compact stoomreiniger
Vileda Steam Plus Pro Compact stoomreiniger
€ 147,91
-€ 20,80
€ 127,11
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Karcher stoomreiniger SC 2 EasyFix Plus - 1.512-614.0
Karcher stoomreiniger SC 2 EasyFix Plus - 1.512-614.0
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 136,45
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van KARCHER Stoomreiniger SC 3 EasyFix Plus - 1.513-661.0
KARCHER Stoomreiniger SC 3 EasyFix Plus - 1.513-661.0
€ 241,30/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 241,30
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Kärcher 4.512-175.0 waterreservoir voor de SC 3 Upright EasyFix stoomdweil
Kärcher 4.512-175.0 waterreservoir voor de SC 3 Upright EasyFix stoomdweil
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,65
Verkoper: InstaSpares
Productafbeelding van Syntrox Gienah stoomreiniger 1800 W voor vloeren en bekleding
Syntrox Gienah stoomreiniger 1800 W voor vloeren en bekleding
€ 83,32/1l
€ 99,99
Verkoper: Crownseller
Productafbeelding van Rowenta Clean&Steam Revolution stoomzuiger RY7757WH
Rowenta Clean&Steam Revolution stoomzuiger RY7757WH
€ 619,83/1l
€ 318,90
-€ 27,58
€ 291,32
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van POLTI VAPORETTO SMART 110 ECO: Stoomreinigingsapparaat
POLTI VAPORETTO SMART 110 ECO: Stoomreinigingsapparaat
€ 116,96/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 233,92
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van KÄRCHER 15164010 KÄRCHER SC 1 EasyFix Dampfreiniger
KÄRCHER 15164010 KÄRCHER SC 1 EasyFix Dampfreiniger
€ 649,95/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 129,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Productbeschrijving Vileda Steam Plus XXL stoomreiniger – Efficiënte en hygiënische reiniging voor grote oppervlakken. De Vileda Steam Plus XXL is een krachtige stoomreiniger, speciaal ontworpen voor een grondige en chemievrije reiniging van vloeren. Met zijn extra brede reinigingsplaat van 40 cm reinigt hij moeiteloos grote oppervlakken zoals tegels, laminaat, parket of tapijten. Door het gebruik van hete stoom verwijdert hij tot 99,9% van de bacteriën en virussen* en zorgt zo voor een hygiënisch schoon huis – zonder chemische reinigingsmiddelen. Het ergonomische ontwerp, de zwenkbare kop en het afneembare handvat maken het apparaat bijzonder handzaam en ruimtebesparend. Belangrijkste productvoordelen: * Hygiënische stoomreiniging zonder chemicaliën: Verwijdert 99,9% van de bacteriën en virussen*, ideaal voor mensen met allergieën en gezondheidsbewuste huishoudens. * XXL-reinigingsplaat (40 cm): Voor een snelle en grondige reiniging van grote oppervlakken zoals tegels, laminaat en parket. * Vileda PowerPad: Speciaal ontwikkeld voor hardnekkig vuil en moeilijke vlekken. * Snelle opwarming in 15 seconden: Direct klaar voor gebruik – perfect voor een snelle vloerreiniging in huis. * Ergonomisch, lichtgewicht ontwerp: Afneembaar handvat en zwenkbare kop maken het apparaat eenvoudig te hanteren en ruimtebesparend op te bergen. * Drie stoomstanden: Voorzichtig stoom voor delicate vloeren, krachtige stoom voor harde oppervlakken. * Tapijtfunctie met tapijtglijders: Verfrist tapijten en vergroot de toepassingsmogelijkheden van de stoomreiniger. * Temperatuurdetectie: Snel weer klaar voor gebruik na verandering van ruimte, zonder lange wachttijden. Gebruik: Vul de watertank met leidingwater en sluit het apparaat aan. Binnen 15 seconden is de stoomreiniger klaar voor gebruik. Kies de juiste stoomstand voor uw vloer: lage stand voor hout en parket, hoge stand voor tegels en robuuste vloeren.Voor hardnekkig vuil gebruikt u het PowerPad. Gebruik de tapijtfunctie met de tapijtglijder om tapijten hygiënisch op te frissen. Na gebruik kunt u eenvoudig het handvat verwijderen en de stoomreiniger compact opbergen. Dit apparaat is uw veelzijdige reinigingsapparaat voor hygiënische vloerreiniging zonder chemicaliën – ideaal voor huishoudens en grote oppervlakken. *Getest op E.Coli bacteriën en gemodificeerde Vacciniaviren Ankara (MVA) met een 1-minuten nabehandeling met stoom. Samenstelling: - Witte microvezelbekleding: 91% polyester, 9% polypropyleen - Rode Power Pad bekleding: 70% polyester, 20% polypropyleen, 10% polyamide Adres fabrikant/importeur: Im Technologiepark 19 69469 Weinheim - VILEDA STEAM PLUS XXL STOOMREINIGER – Met 2 wasbare microvezel vervangbekledingen, 1 PowerPad en tapijtglijder reinigt de Vileda Steam Plus stoomreiniger harde vloeren grondig en verfrist tapijten tussendoor. - IN HET DAGELIJKSE LEVEN – Of het nu na het eten, na het spelen of tijdens de wekelijkse schoonmaak is, de Vileda vloerreiniger ondersteunt gezinnen en huishoudens met huisdieren bij het snel schoonmaken van vloeren. - VOOR GROTE OPPLEVVAKKEN – De 40 cm brede reinigingsplaat van de Vileda Steam Plus stoomreiniger dekt grote oppervlakken af voor een snelle en efficiënte reiniging. - FLEXIBELE REINIGING – Met drie stoomstanden, een PowerPad tegen hardnekkig vuil en een tapijtglijder reinigt de Vileda Steam Plus effectief tegels, laminaat en parket en verfrist tapijten moeiteloos. - SNEL KLAAR – Klaar voor gebruik na 15 seconden opwarmtijd, bij het verplaatsen naar een andere ruimte blijft de stoomreiniger operationeel en de waterniveau-indicator helpt bij het bijvullen van de 400 ml tank. - COMFORT-PACK – Het product wordt geleverd in een gebruiksvriendelijke verzenddoos voor snel en eenvoudig openen. EAN 4023103229761
Kleur
Zwart
Fabrikant
Gewicht
2.3 kg
EAN
4023103229761
MPN (Manufacturer Part Number)
173951

Kleur
Zwart
Fabrikant
Gewicht
2.3 kg
EAN
4023103229761
MPN (Manufacturer Part Number)
173951
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Olvy Waschsauger PRO: Stoomreiniger voor meubels, tapijtreiniger inclusief accessoires, natzuiger voor banken, matrassen, auto's en tapijten
Olvy Waschsauger PRO: Stoomreiniger voor meubels, tapijtreiniger inclusief accessoires, natzuiger voor banken, matrassen, auto's en tapijten
€ 179,98/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 378
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: Olvy
Productafbeelding van Multifunctionele stoomreiniger 2000W, vloerreiniger, tapijtreiniger, handapparaat, stoomreiniger met accessoires, wit
Multifunctionele stoomreiniger 2000W, vloerreiniger, tapijtreiniger, handapparaat, stoomreiniger met accessoires, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 59,00
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
€ 62,77/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 112,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van KÄRCHER 14394900 KÄRCHER SV 7 Dampfreiniger
KÄRCHER 14394900 KÄRCHER SV 7 Dampfreiniger
€ 1.317,24/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 658,62
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Steam Mop Vileda Steam 3.0
Steam Mop Vileda Steam 3.0
€ 168,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 153
€ 67,20
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van 6-in-1 Stoomreiniger 1580 W, Stoommop met 110 °C Hete Stoom, 15 Sec. Opwarmtijd, Handstoomreiniger met Roterende Reinigingspads
6-in-1 Stoomreiniger 1580 W, Stoommop met 110 °C Hete Stoom, 15 Sec. Opwarmtijd, Handstoomreiniger met Roterende Reinigingspads
€ 167,98/1l
€ 83,99
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Lubluelu-DE
Productafbeelding van Leifheit stoomreiniger CleanTenso Power
Leifheit stoomreiniger CleanTenso Power
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 186
€ 299,73
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Clatronic 263785 Clatronic DR 3653, stoomreiniger, geel-zwart, met 9 accessoires
Clatronic 263785 Clatronic DR 3653, stoomreiniger, geel-zwart, met 9 accessoires
€ 147,40/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 117
€ 52,00
-29%
€ 36,85
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van Uwant Y100 Stoomreinigingsapparaat, 3-in-1 stoomreiniger voor bank, tapijt en auto, met 18 kPa, 1750W hete stoom, 65°C heet water en koud water
Uwant Y100 Stoomreinigingsapparaat, 3-in-1 stoomreiniger voor bank, tapijt en auto, met 18 kPa, 1750W hete stoom, 65°C heet water en koud water
€ 133,32/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 159,99
Gratis bezorging
Verkoper: WohnWunder
Productafbeelding van KARCHER SC 3 Easy Fix - Steam cleaner - 1900 W - 3.5 bars - unlimited autonomy - Eliminates up to 99.99% of viruses and bacteria
KARCHER SC 3 Easy Fix - Steam cleaner - 1900 W - 3.5 bars - unlimited autonomy - Eliminates up to 99.99% of viruses and bacteria
€ 179,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 179,00
Gratis bezorging
Verkoper: Coolsound
Productafbeelding van Strex 12 in 1 Stoomreiniger & Handstomer - Tapijtreiniger / Stoom Reinigingsmachine / Vlekkenreiniger - Voor Harde/Zachte Ondergronden
Strex 12 in 1 Stoomreiniger & Handstomer - Tapijtreiniger / Stoom Reinigingsmachine / Vlekkenreiniger - Voor Harde/Zachte Ondergronden
€ 178,54/1l
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: SBD-Trading-BV
Productafbeelding van 1600W stoomreiniger voor chemievrij reinigen, draagbare hogedrukreiniger, 3BAR handzame stoomreiniger met een reservoir van 1 liter - STEAMAX
1600W stoomreiniger voor chemievrij reinigen, draagbare hogedrukreiniger, 3BAR handzame stoomreiniger met een reservoir van 1 liter - STEAMAX
€ 39,99/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Stoomreiniger voor hoge druk, 2000 W, tankinhoud 1,8 liter, 160 °C
Stoomreiniger voor hoge druk, 2000 W, tankinhoud 1,8 liter, 160 °C
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 124,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van TESLA PowerWash & Steam Station TQS600 - multifunctionele stofzuiger met stoomfunctie
TESLA PowerWash & Steam Station TQS600 - multifunctionele stofzuiger met stoomfunctie
€ 153,66
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Fakir PR 7020, Draagbare stoomreiniger, 0,35 liter, Zwart, 5 meter, 350 ml, 1,6 meter
Fakir PR 7020, Draagbare stoomreiniger, 0,35 liter, Zwart, 5 meter, 350 ml, 1,6 meter
€ 303,00
-€ 36,30
€ 266,70
Gratis bezorging
Verkoper: Green_Country
Productafbeelding van Stoomzuiger Clean & Steam Multi RY8544, stoomreiniger
Stoomzuiger Clean & Steam Multi RY8544, stoomreiniger
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 278,42
Verkoper: Landema
Productafbeelding van Hoover CA2IN1D 011 Stoomreiniger: snelle opwarming, 2-in-1 spuitmond, waterreservoir
Hoover CA2IN1D 011 Stoomreiniger: snelle opwarming, 2-in-1 spuitmond, waterreservoir
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 287,99
Gratis bezorging
Verkoper: E-System
Productafbeelding van Sharkclean S8201EU, Elektrische veegmachine, Zwart, Grijs, Wit, 0,35 liter, Geschikt voor nat en droog gebruik, 150 omwentelingen per minuut, 8 meter bereik
Sharkclean S8201EU, Elektrische veegmachine, Zwart, Grijs, Wit, 0,35 liter, Geschikt voor nat en droog gebruik, 150 omwentelingen per minuut, 8 meter bereik
€ 956,14/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 334,65
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van BISSELL B2635J SteamShot 2635J - 4.5 bar duck steam cleaner and 7 accessories
BISSELL B2635J SteamShot 2635J - 4.5 bar duck steam cleaner and 7 accessories
€ 208,33/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 75,00
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van 2-in-1 Stoomreiniger 2500 W, Handstoomreiniger 1600 ml met 15 Accessoires, voor Vloer, Bank, Keuken, Badkamer en Auto, AI-gegenereerde afbeelding
2-in-1 Stoomreiniger 2500 W, Handstoomreiniger 1600 ml met 15 Accessoires, voor Vloer, Bank, Keuken, Badkamer en Auto
€ 46,87/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 75,00
Gratis bezorging
Verkoper: raum-blick
Productafbeelding van Krachtige stoomreiniger, stoomdweil, reiniger, 2500W, 4 bar, geschikt voor huis, ramen, badkamers en voegen
Krachtige stoomreiniger, stoomdweil, reiniger, 2500W, 4 bar, geschikt voor huis, ramen, badkamers en voegen
€ 83,20
Gratis bezorging
Verkoper: NUVIO
Productafbeelding van Ariete 4146/05, Draagbare stoomreiniger, 1,6 liter, Blauw, Zwenkbaar, Flexibel, 6 meter
Ariete 4146/05, Draagbare stoomreiniger, 1,6 liter, Blauw, Zwenkbaar, Flexibel, 6 meter
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 140,78
-€ 17,72
€ 123,06
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van POLTI VAPORETTO SMART 110 ECO: Stoomreinigingsapparaat
POLTI VAPORETTO SMART 110 ECO: Stoomreinigingsapparaat
€ 116,96/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 233,92
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van KRUMAD Handstoomreiniger 1000 W – Set van 13 onderdelen, inclusief borstel, compacte stoomreiniger voor keuken, badkamer, ramen, voegen en bekleding
KRUMAD Handstoomreiniger 1000 W – Set van 13 onderdelen, inclusief borstel, compacte stoomreiniger voor keuken, badkamer, ramen, voegen en bekleding
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 100,00
Gratis bezorging
Verkoper: EBRAN_EUROPE
Productafbeelding van Stoomreiniger Adler AD 7038
Stoomreiniger Adler AD 7038
€ 88,58/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 39,86
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Black & Decker 9IN1 Steam-mop Staande stoomreiniger 0,5 l Turquoise, wit 1300 W
Black & Decker 9IN1 Steam-mop Staande stoomreiniger 0,5 l Turquoise, wit 1300 W
€ 254,56/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 127,28
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Deerma - ZQ610 - Stoomapparaat
Deerma - ZQ610 - Stoomapparaat
€ 486,70/1l
€ 111,94
Gratis bezorging
Verkoper: GrupaGSM
Productafbeelding van Dirt Devil Stoomreiniger en Handstomer DD7004 - Tapijtreiniger - Elektrische Dweil 1300 W - Stoomdweil in 30 Seconden Opgewarmd - Dweilsysteem met 4 Opzetstukken
Dirt Devil Stoomreiniger en Handstomer DD7004 - Tapijtreiniger - Elektrische Dweil 1300 W - Stoomdweil in 30 Seconden Opgewarmd - Dweilsysteem met 4 Opzetstukken
€ 172,70/1l
2,8Gemiddelde beoordeling: 2,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 56,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo
Productafbeelding van ETA AQUABELO Stoomreiniger, model ETA126490000, 1000 W, werkdruk 3 bar, stoom klaar in 2-3 minuten, waterreservoirinhoud 220 ml, kabellengte 5 meter
ETA AQUABELO Stoomreiniger, model ETA126490000, 1000 W, werkdruk 3 bar, stoom klaar in 2-3 minuten, waterreservoirinhoud 220 ml, kabellengte 5 meter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 54,90
Verkoper: DataElCom
Productafbeelding van N8WERK Stoomveger | 1300 W, 3 stoomstanden | 450 ml waterreservoir, 7 meter snoer | Stoomreiniger voor harde vloeren, tapijten, laminaat | Verwijdert 99,9% van de bacteriën *B-artikel*
N8WERK Stoomveger | 1300 W, 3 stoomstanden | 450 ml waterreservoir, 7 meter snoer | Stoomreiniger voor harde vloeren, tapijten, laminaat | Verwijdert 99,9% van de bacteriën *B-artikel*
€ 111,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 49,95
Verkoper: HaWaKo

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 18 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 3 december 2024 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van 2500W, 2 liter, multifunctionele stoomreiniger | Kraft&Dele
2500W, 2 liter, multifunctionele stoomreiniger | Kraft&Dele
€ 99,99
Verkoper: Luxtom
€ 50,00/1l
Productafbeelding van Stoomreiniger voor handgebruik, 1100W / 350 ml, model KD426
Stoomreiniger voor handgebruik, 1100W / 350 ml, model KD426
€ 36,99
Verkoper: Luxtom
€ 105,69/1l
Productafbeelding van KRAFT&DELE | Stoomreiniger, 2100W, met een tank van 1,2 liter, geschikt voor het reinigen van ovens, tapijten, banken, kussens, speelgoed en gladde vloeren
KRAFT&DELE | Stoomreiniger, 2100W, met een tank van 1,2 liter, geschikt voor het reinigen van ovens, tapijten, banken, kussens, speelgoed en gladde vloeren
€ 74,98
Verkoper: Luxtom
€ 62,48/1l
Productafbeelding van KRAFT&DELE | Stoomreiniger, 1200W, 450ml, voor het verwijderen van vuil, geschikt voor auto, keuken, badkamer en bekleding
KRAFT&DELE | Stoomreiniger, 1200W, 450ml, voor het verwijderen van vuil, geschikt voor auto, keuken, badkamer en bekleding
€ 37,99
Verkoper: Luxtom
€ 84,42/1l
Productafbeelding van KRAFT&DELE | Stoomreiniger, reiniger voor meubels met bekleding, 2500W
KRAFT&DELE | Stoomreiniger, reiniger voor meubels met bekleding, 2500W
€ 49,99
Verkoper: Luxtom
Productafbeelding van 6-in-1 Stoomreiniger 1580 W, Stoommop met 110 °C Hete Stoom, 15 Sec. Opwarmtijd, Handstoomreiniger met Roterende Reinigingspads
6-in-1 Stoomreiniger 1580 W, Stoommop met 110 °C Hete Stoom, 15 Sec. Opwarmtijd, Handstoomreiniger met Roterende Reinigingspads
€ 83,99
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Lubluelu-DE
€ 167,98/1l
Productafbeelding van COSTWAY Stoomreiniger, 2000W, 5 bar stoomdruk, 1,8L, tot 160°C, stoomreiniger voor vloeren met 28 accessoires, wielen en 5m netsnoer, kleur: geel
COSTWAY Stoomreiniger, 2000W, 5 bar stoomdruk, 1,8L, tot 160°C, stoomreiniger voor vloeren met 28 accessoires, wielen en 5m netsnoer, kleur: geel
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 144,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
€ 80,55/1l
Productafbeelding van COSTWAY Stoomreiniger 2000W, 5 bar stoomdruk, 1,8L, tot 160°C, stoomreiniger voor vloeren met 28 accessoires, wielen en 5m netsnoer, wit
COSTWAY Stoomreiniger 2000W, 5 bar stoomdruk, 1,8L, tot 160°C, stoomreiniger voor vloeren met 28 accessoires, wielen en 5m netsnoer, wit
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 134,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
€ 74,99/1l
Productafbeelding van COSTWAY Stoomreiniger, 2000W, geschikt voor 108 m², 5 bar stoomdruk, temperatuur tot 160℃, 1,8 liter tank, opwarmtijd van 8 minuten, stoomapparaat met 13 accessoires en netsnoer
COSTWAY Stoomreiniger, 2000W, geschikt voor 108 m², 5 bar stoomdruk, temperatuur tot 160℃, 1,8 liter tank, opwarmtijd van 8 minuten, stoomapparaat met 13 accessoires en netsnoer
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 118,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Draagbare Stoomreiniger 1400W, 4 Bar Handstoomreiniger met 9 Accessoires, 0,4L Watertank voor Keuken, Badkamer & Auto
Draagbare Stoomreiniger 1400W, 4 Bar Handstoomreiniger met 9 Accessoires, 0,4L Watertank voor Keuken, Badkamer & Auto
€ 37,99
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Lubluelu-DE
€ 94,97/1l
Productafbeelding van Stoomreiniger 1400W 4 Bar, 9-in-1 Handstoomreiniger 110°C, 0,4L Watertank, 3 Min Opwarmtijd voor Keuken, Badkamer & Vloer
Stoomreiniger 1400W 4 Bar, 9-in-1 Handstoomreiniger 110°C, 0,4L Watertank, 3 Min Opwarmtijd voor Keuken, Badkamer & Vloer
€ 37,99
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Lubluelu-DE
€ 94,97/1l
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 112,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
€ 62,77/1l
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2000W, geschikt voor 108 m², 5 bar stoomdruk, temperatuur tot 160℃, 1,8 liter tank, opwarmtijd van 8 minuten, met 13 accessoires en netsnoer
COSTWAY stoomreiniger, 2000W, geschikt voor 108 m², 5 bar stoomdruk, temperatuur tot 160℃, 1,8 liter tank, opwarmtijd van 8 minuten, met 13 accessoires en netsnoer
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 112,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van INF Accessoires / moppads voor Kärcher SC1/SC2/SC3/SC4/SC5 stoomreiniger Veelkleurig
INF Accessoires / moppads voor Kärcher SC1/SC2/SC3/SC4/SC5 stoomreiniger Veelkleurig
€ 20,79
-3%
€ 20,09
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Multifunctionele stoomreiniger 2000W, vloerreiniger, tapijtreiniger, handapparaat, stoomreiniger met accessoires, wit
Multifunctionele stoomreiniger 2000W, vloerreiniger, tapijtreiniger, handapparaat, stoomreiniger met accessoires, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 59,00
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van INF 4 moppads voor Kärcher stoomreiniger SC2 SC3 SC4 SC5
INF 4 moppads voor Kärcher stoomreiniger SC2 SC3 SC4 SC5
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,09
-3%
€ 16,49
Gratis bezorging15% Voucher
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van MalTec stoomreiniger en hogedrukreiniger, 1350W, handapparaat voor ramen, meubels, voegen, 3 bar
MalTec stoomreiniger en hogedrukreiniger, 1350W, handapparaat voor ramen, meubels, voegen, 3 bar
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 47,40
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: MALIS
€ 86,18/1l
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2 bar stoomdruk, 1 minuut opwarmtijd, 1400W vermogen, 400 ml tank. Handheld stoomreiniger met 14 accessoires, kleur: geel
COSTWAY stoomreiniger, 2 bar stoomdruk, 1 minuut opwarmtijd, 1400W vermogen, 400 ml tank. Handheld stoomreiniger met 14 accessoires, kleur: geel
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 57,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2 bar stoomdruk, 1 minuut opwarmtijd, 1400W vermogen, 400ml tank. Handheld stoomreiniger met 14 accessoires, kleur groen
COSTWAY stoomreiniger, 2 bar stoomdruk, 1 minuut opwarmtijd, 1400W vermogen, 400ml tank. Handheld stoomreiniger met 14 accessoires, kleur groen
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 59,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2 bar stoomdruk, 1 minuut opwarmtijd, 1400W vermogen, 400ml tank. Handheld stoomreiniger met 14 accessoires, blauw
COSTWAY stoomreiniger, 2 bar stoomdruk, 1 minuut opwarmtijd, 1400W vermogen, 400ml tank. Handheld stoomreiniger met 14 accessoires, blauw
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 59,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH