Kleur:

NUK Ruimte-thema fopspeen | 6-18 maanden | Fopspeen die in het donker oplicht, met extra ventilatieopeningen voor een gevoelige huid | Vrij van BPA | Zebra & Leeuw | 4 stuks

€ 40,14

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

wo 7 – vr 9 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Wees er snel bij!
Fopspenen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van NUK Ruimtefantasie-fopspeen, 18-36 maanden, Fopspeen die in het donker oplicht, met extra ventilatieopeningen voor een gevoelige huid, gemaakt van BPA-vrij siliconen
NUK Ruimtefantasie-fopspeen, 18-36 maanden, Fopspeen die in het donker oplicht, met extra ventilatieopeningen voor een gevoelige huid, gemaakt van BPA-vrij siliconen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 40,14
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Nuk 10.175.285 STAR 0-6 maanden, siliconen fopspeen, BPA-vrij
Nuk 10.175.285 STAR 0-6 maanden, siliconen fopspeen, BPA-vrij
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,00
-4%
€ 6,65
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van NUK Signature luier, maat 6-18 maanden, kleur roze
NUK Signature luier, maat 6-18 maanden, kleur roze
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,39
Verkoper: SvetCumlikov
Productafbeelding van NUK Star Latex Babyfles, 6 maanden, roze
NUK Star Latex Babyfles, 6 maanden, roze
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,39
Verkoper: SvetCumlikov
Productafbeelding van Philips AVENT Ultra Air SCF085/61, Flesje met fopspeen, Klassieke babyfopspeen, Orthodontisch, Siliconen, Geschikt voor jongens en meisjes, Geschikt voor de vaatwasser
Philips AVENT Ultra Air SCF085/61, Flesje met fopspeen, Klassieke babyfopspeen, Orthodontisch, Siliconen, Geschikt voor jongens en meisjes, Geschikt voor de vaatwasser
€ 8,80
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Tommee Tippee 433440 Closer To Nature fopspeen, siliconen, geschikt voor 0-6 maanden, BPA-vrij
Tommee Tippee 433440 Closer To Nature fopspeen, siliconen, geschikt voor 0-6 maanden, BPA-vrij
3,4Gemiddelde beoordeling: 3,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 31,75
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Weltraum NUK 6-18 maanden, zon
Weltraum NUK 6-18 maanden, zon
€ 5,59
Verkoper: SvetCumlikov
Productafbeelding van NUK First Choice Nachtfles | 6-18 maanden | Orthodontische fopspeen die in het donker oplicht | Kalmeert 99% van alle baby's** | Konijn/Schaap
NUK First Choice Nachtfles | 6-18 maanden | Orthodontische fopspeen die in het donker oplicht | Kalmeert 99% van alle baby's** | Konijn/Schaap
€ 23,38
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van MAM Original Night - siliconen fopspenen die oplichten in het donker (2 stuks) met sterilisatiebox
MAM Original Night - siliconen fopspenen die oplichten in het donker (2 stuks) met sterilisatiebox
€ 11,16
Verkoper: FANTASTYCZNEZAKUPY
Productafbeelding van NUK 10176344, Fopspen voor baby's, siliconen
NUK 10176344, Fopspen voor baby's, siliconen
€ 23,09
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van 1669/02 SYMETRISCHE SPEEN, 6-18 maanden, siliconen
1669/02 SYMETRISCHE SPEEN, 6-18 maanden, siliconen
€ 22,66
-2%
€ 22,11
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Difrax Fopspeen Natural 12 maand Raspberry (1 stuk)
Difrax Fopspeen Natural 12 maand Raspberry (1 stuk)
€ 3,92
-2%
€ 3,82
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Canpol Babies, kalmerende fopspeen met schattige dieren, symmetrisch, siliconen, roze, 34/925, geschikt voor 0-6 maanden, 1 stuk
Canpol Babies, kalmerende fopspeen met schattige dieren, symmetrisch, siliconen, roze, 34/925, geschikt voor 0-6 maanden, 1 stuk
€ 16,00
-6%
€ 15,00
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Difrax Lovi Fopspeen 18 maand Girl (2 stuk)
Difrax Lovi Fopspeen 18 maand Girl (2 stuk)
€ 6,55
-2%
€ 6,38
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van TWISTSHAKE 78285, siliconen fopspeen, geschikt voor 0-6 maanden, BPA-vrij
TWISTSHAKE 78285, siliconen fopspeen, geschikt voor 0-6 maanden, BPA-vrij
€ 23,27
-8%
€ 21,23
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van TIGEX 2 Siliconen fopspenen "Sensitive Night" voor baby's van 6-18 maanden, fosforescerend
TIGEX 2 Siliconen fopspenen "Sensitive Night" voor baby's van 6-18 maanden, fosforescerend
€ 15,90
Verkoper: Phonmatic
Productafbeelding van Difrax Fopspeen natural 12+ maanden nacht (1 stuk)
Difrax Fopspeen natural 12+ maanden nacht (1 stuk)
€ 5,37
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Difrax Fopspeen mini newborn dental (1 stuk)
Difrax Fopspeen mini newborn dental (1 stuk)
€ 3,49
-2%
€ 3,40
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van SUAVINEX Zero Zero Medium fysiologische speen -2/2 maanden
SUAVINEX Zero Zero Medium fysiologische speen -2/2 maanden
€ 33,09
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van 1670/02 Anatomische speen, 6-18 maanden, siliconen
1670/02 Anatomische speen, 6-18 maanden, siliconen
€ 22,11
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De NUK-fopjes bieden baby's niet alleen troost, maar ook een veilig en natuurlijk zuiggevoel – ontwikkeld op basis van de nieuwste medische inzichten en in nauwe samenwerking met tandartsen. Dankzij de vorm die geschikt is voor de kaak, passen de fopjes optimaal aan de mond van het kind en ondersteunen ze een gezonde ontwikkeling van tanden en kaak. De NUK Signature, Space, Star of Night fopjes zijn verkrijgbaar in verschillende maten – geschikt voor elke leeftijd – en zijn allemaal gemaakt van bijzonder zacht, BPA-vrij siliconen of latex. De ventilatiegaten in het schild zorgen ervoor dat de delicate babyhuid kan ademen en huidirritaties worden voorkomen. Vooral populair: de nachtversies met lichteffect – zodat de fopjes gemakkelijk in het donker te vinden zijn. De NUK MommyFeel modellen zijn bijzonder zacht en hebben een natuurlijke vorm – bijna als een borst – ideaal voor moeders die borstvoeding geven. Met liefdevolle motieven en een kindvriendelijk ontwerp zijn de fopjes niet alleen praktisch, maar ook een schattig accessoire. Ouders waarderen de beproefde kwaliteit, het hygiënische verpakkingsconcept en de lange levensduur. NUK-fopjes – voor rustige momenten, zoete dromen en een veilig gevoel, dag en nacht.
Aantal stuks
4
Fabrikant
Verpakkingsinhoud
4
EAN
4008600429524

Aantal stuks
4
Fabrikant
Verpakkingsinhoud
4
EAN
4008600429524
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van NUK Signature luier, maat 6-18 maanden, kleur roze
NUK Signature luier, maat 6-18 maanden, kleur roze
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,39
Verkoper: SvetCumlikov
Productafbeelding van NUK Ruimtefopspeen Siliconen, maat 1 – Roze, set van 4, BPA-vrij
NUK Ruimtefopspeen Siliconen, maat 1 – Roze, set van 4, BPA-vrij
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 44,86
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van NUK Ruimtefantasie-fopspeen, 18-36 maanden, Fopspeen die in het donker oplicht, met extra ventilatieopeningen voor een gevoelige huid, gemaakt van BPA-vrij siliconen
NUK Ruimtefantasie-fopspeen, 18-36 maanden, Fopspeen die in het donker oplicht, met extra ventilatieopeningen voor een gevoelige huid, gemaakt van BPA-vrij siliconen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 40,14
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Nuk 10.175.285 STAR 0-6 maanden, siliconen fopspeen, BPA-vrij
Nuk 10.175.285 STAR 0-6 maanden, siliconen fopspeen, BPA-vrij
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,00
-4%
€ 6,65
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van NUK 10225305, NUK Perfect Match starterset, 9-delig
NUK 10225305, NUK Perfect Match starterset, 9-delig
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 40,00
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van NUK Signature Dag- en Nachtfles | 6-18 maanden | Kalmeert 95% van de baby's | BPA-vrije siliconenflesjes in hartvorm | Gloeien in het donker | Sterren | 4 stuks, 6-18 maanden, blauw
NUK Signature Dag- en Nachtfles | 6-18 maanden | Kalmeert 95% van de baby's | BPA-vrije siliconenflesjes in hartvorm | Gloeien in het donker | Sterren | 4 stuks, 6-18 maanden, blauw
€ 42,33
-4%
€ 40,55
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van NUK 10215351 First Choice+ drinkfles, geschikt voor kinderen van 6-18 maanden, 150 ml, met anti-koliekventiel, ergonomische handgreep, -vrij, Disney Winnie the Pooh design, blauw
NUK 10215351 First Choice+ drinkfles, geschikt voor kinderen van 6-18 maanden, 150 ml, met anti-koliekventiel, ergonomische handgreep, -vrij, Disney Winnie the Pooh design, blauw
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 45,29
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Air Wick Freshmatic, geurverspreider, Magnolia & Kersenbloesem, 250 ml x 6
Air Wick Freshmatic, geurverspreider, Magnolia & Kersenbloesem, 250 ml x 6
€ 20,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 31,90
-3%
€ 30,90
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van DUREX Gefühlsecht classic condooms 60 stuks PZN 16596667
DUREX Gefühlsecht classic condooms 60 stuks PZN 16596667
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 27,40
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Tommee Tippee 433440 Closer To Nature fopspeen, siliconen, geschikt voor 0-6 maanden, BPA-vrij
Tommee Tippee 433440 Closer To Nature fopspeen, siliconen, geschikt voor 0-6 maanden, BPA-vrij
3,4Gemiddelde beoordeling: 3,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 31,75
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van NUK Star Latex Babyfles, 6 maanden, roze
NUK Star Latex Babyfles, 6 maanden, roze
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,39
Verkoper: SvetCumlikov
Productafbeelding van Febreze 8001090839305, geurverspreider 3Volution
Febreze 8001090839305, geurverspreider 3Volution
€ 30,80/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 3,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Montblanc® 124491 Kugelschreibermine B 2 Minen royal blue
Montblanc® 124491 Kugelschreibermine B 2 Minen royal blue
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 28,76
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van Lionelo Amber - Combinerbare kinderwagen 3-in-1 - Set bestaande uit: sportwagen, autostoeltje, wieg, autostoeltje, tas, muggennet, regenbescherming - Grijs/Graphiet
Lionelo Amber - Combinerbare kinderwagen 3-in-1 - Set bestaande uit: sportwagen, autostoeltje, wieg, autostoeltje, tas, muggennet, regenbescherming - Grijs/Graphiet
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 398,53
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Intex 64428 Deluxe Ultra Plush Queen opblaasbaar matras 152x203x46 cm
Intex 64428 Deluxe Ultra Plush Queen opblaasbaar matras 152x203x46 cm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 203
€ 88,95
-30%
€ 61,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Febreze Badluchtverfrisser "Aprilfrisch", 7,5 ml. (Artikelnummer: 8006540465165)
Febreze Badluchtverfrisser "Aprilfrisch", 7,5 ml. (Artikelnummer: 8006540465165)
€ 560,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,20
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van ZELURXX Babyfoon met camera, 2,8 inch scherm, temperatuurregeling, spreek- en luisterfunctie, infrarood nachtzicht, 18,4 x 14,8 x 7 cm, wit
ZELURXX Babyfoon met camera, 2,8 inch scherm, temperatuurregeling, spreek- en luisterfunctie, infrarood nachtzicht, 18,4 x 14,8 x 7 cm, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 46,99
-4%
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zelurxx
Productafbeelding van Lionelo Thermup Go flessenwarmer voor baby's, draagbare multifunctionele sterilisator voor babyflessen, babyvoedingswarmer en warmhoudfunctie, grijs
Lionelo Thermup Go flessenwarmer voor baby's, draagbare multifunctionele sterilisator voor babyflessen, babyvoedingswarmer en warmhoudfunctie, grijs
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 35,94
-13%
€ 30,99
Gratis bezorging
Verkoper: Van-Asten-Babysuperstore
Productafbeelding van febreze 8001090946942 febreze Duftstecker frisch 80,0 ml, 1 Set
febreze 8001090946942 febreze Duftstecker frisch 80,0 ml, 1 Set
€ 38.400,00/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 20,16
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Pilot Frixion navulpatronen voor vulpennen, blauw, 0,7 mm (3 stuks)
Pilot Frixion navulpatronen voor vulpennen, blauw, 0,7 mm (3 stuks)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 12,11
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van BILLY BOY Condooms: Langer plezier, 10 stuks | 52 mm | ORIGINEEL met ring | Condooms voor een langere en intensere ervaring (1 x 10 stuks)
BILLY BOY Condooms: Langer plezier, 10 stuks | 52 mm | ORIGINEEL met ring | Condooms voor een langere en intensere ervaring (1 x 10 stuks)
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,95
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lionelo Emma kinderwagen, compact opvouwbaar, met ligfunctie, beige kleur
Lionelo Emma kinderwagen, compact opvouwbaar, met ligfunctie, beige kleur
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 299
€ 161,71
-€ 44,17
€ 117,54
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Philips AVENT Ultra Air SCF085/30, fopspeen voor pasgeborenen, klassieke babyfopspeen, orthodontisch, siliconen, geschikt voor jongens en meisjes, vaatwasmachinebestendig
Philips AVENT Ultra Air SCF085/30, fopspeen voor pasgeborenen, klassieke babyfopspeen, orthodontisch, siliconen, geschikt voor jongens en meisjes, vaatwasmachinebestendig
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,90
Verkoper: Phonmatic
Productafbeelding van Febreze Badluchtverfrisser "Citrusfris", 7,5 ml. Artikelnummer: 8006540465196
Febreze Badluchtverfrisser "Citrusfris", 7,5 ml. Artikelnummer: 8006540465196
€ 560,00/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,20
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van NUK 10225331 NUK Perfect Match Disney Winnie Pooh Set, beige & mint
NUK 10225331 NUK Perfect Match Disney Winnie Pooh Set, beige & mint
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 133,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Krups EA 8150 volautomatische koffiemachine, zwart
Krups EA 8150 volautomatische koffiemachine, zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 120
€ 324,99
Gratis bezorging
Verkoper: Outletboulevard
Productafbeelding van Lionelo Bianka 3-in-1 kinderwagen, autostoeltje, inklapbaar, reisysteem. Verstelbare rugleuning (360°), met zachte bekleding van de wielen, extra groot zonnedak - zwart
Lionelo Bianka 3-in-1 kinderwagen, autostoeltje, inklapbaar, reisysteem. Verstelbare rugleuning (360°), met zachte bekleding van de wielen, extra groot zonnedak - zwart
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 429,37
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Kinderkraft kinderstoel YUMMY, grijs
Kinderkraft kinderstoel YUMMY, grijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 111,53
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Durex Play 2in1 massage- & glijmiddel Aloë Vera 200 ml
Durex Play 2in1 massage- & glijmiddel Aloë Vera 200 ml
€ 90,90/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 18,18
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Weltraum NUK 6-18 maanden, zon
Weltraum NUK 6-18 maanden, zon
€ 5,59
Verkoper: SvetCumlikov

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.