Verwarmingsmat met thermostaat, geschikt voor terrariums, kweekkassen, planten, zaailingen, reptielen. Verwarmingskussen, 7W, 10x52,5 cm

€ 24,99

Gratis bezorging

Bij jou thuis

di 6 – ma 12 oktober
Onze bestedeals
Overige plantenaccessoires & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Kweeklamp - Led Voor Planten - Groeilamp - Grow Light - Bloeilamp - Plantenverlichting - 4 Panelen - Met TImer - 80 Led - USB
Kweeklamp - Led Voor Planten - Groeilamp - Grow Light - Bloeilamp - Plantenverlichting - 4 Panelen - Met TImer - 80 Led - USB
€ 32,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
Productafbeelding van Relaxdays 10035614, 1 stuk
Relaxdays 10035614, 1 stuk
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 15,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Verwarmingsmat voor zaailingkieming, planten, reptielen, terrariums, brouwerijen. Temperatuurregeling, verwarmingskussen, verwarmingsmat voor huisdieren, verwarmingsbed. Afmetingen: 25x52,5 cm
Verwarmingsmat voor zaailingkieming, planten, reptielen, terrariums, brouwerijen. Temperatuurregeling, verwarmingskussen, verwarmingsmat voor huisdieren, verwarmingsbed. Afmetingen: 25x52,5 cm
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 20,78
Gratis bezorging
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van 45W verwarmingsmat, warmtemat met thermostaat, 50x52 cm, verwarmingsmat voor zaailingen en planten, waterdichte verwarmingskussen, verwarmingsmat voor reptielen, geschikt voor binnentuinen en planten
45W verwarmingsmat, warmtemat met thermostaat, 50x52 cm, verwarmingsmat voor zaailingen en planten, waterdichte verwarmingskussen, verwarmingsmat voor reptielen, geschikt voor binnentuinen en planten
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 34,36
Gratis bezorging
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van Verwarmingsmat voor zaailingen, plantenkweek, warmteplaat, waterdichte verwarmingsmat, broeikas, hydroponie, reptielen, verwarmingskussen, 52x50 cm
Verwarmingsmat voor zaailingen, plantenkweek, warmteplaat, waterdichte verwarmingsmat, broeikas, hydroponie, reptielen, verwarmingskussen, 52x50 cm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 37,39
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van Hydrocultuur groeiset. Hydrocultuur tuinsysteem. Gereedschap voor groententeelt. Planten. Hydrocultuursystemen. Educatief hydroponic systeem (36 plantplaatsen, 1 laag)
Hydrocultuur groeiset. Hydrocultuur tuinsysteem. Gereedschap voor groententeelt. Planten. Hydrocultuursystemen. Educatief hydroponic systeem (36 plantplaatsen, 1 laag)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 70,00
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Hydrocultuur groeiset voor 108 planten. Plantenstandplaatsen. Set met 3 lagen. Geschikt voor het kweken van natuurlijke planten met een buizensysteem voor hydrocultuur. Biedt een irrigatiesysteem voor tuin, groenten, kruiden en planten, zowel binnen als buiten, in de tuin en op kantoor
Hydrocultuur groeiset voor 108 planten. Plantenstandplaatsen. Set met 3 lagen. Geschikt voor het kweken van natuurlijke planten met een buizensysteem voor hydrocultuur. Biedt een irrigatiesysteem voor tuin, groenten, kruiden en planten, zowel binnen als buiten, in de tuin en op kantoor
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 132,01
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van AGRO PERLIT BIOVITA 2-6 MM, 10 liter, voor wortels
AGRO PERLIT BIOVITA 2-6 MM, 10 liter, voor wortels
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 79
€ 5,35
-5%
€ 5,08
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Jayseuw Verwarmingselement voor terrarium, thermostaat, geschikt voor kamerplanten, zaailingen, reptielen, warmtemat, terrarium, verwarmingskussen, 27W, 27x55cm, 1 stuk
Jayseuw Verwarmingselement voor terrarium, thermostaat, geschikt voor kamerplanten, zaailingen, reptielen, warmtemat, terrarium, verwarmingskussen, 27W, 27x55cm, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Zehn durchsichtige grüne Plastikbecher in Reihen auf weißem Hintergrund
5/10/15/20 stuks slakkenkraag, bescherming tegen slakken, afdekkingen voor groenten, herbruikbaar, landbouw, plantenbescherming tegen slakken, bespaart water. Kleur: groen, grootte: 10 stuks
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 11,39
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Jayseuw Verwarmingselement voor terrarium met thermostaat, 27W, geschikt voor terrariums, kasplanten en andere toepassingen. Verwarmingselement/warmtemat voor terrarium, 1 stuk
Jayseuw Verwarmingselement voor terrarium met thermostaat, 27W, geschikt voor terrariums, kasplanten en andere toepassingen. Verwarmingselement/warmtemat voor terrarium, 1 stuk
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van 48 plantenbeschermers in een set, plantenondersteuning, bescherming tegen vorst, slakken en vogels, PVC, hoogte: 22 cm, plantenklok, groen
48 plantenbeschermers in een set, plantenondersteuning, bescherming tegen vorst, slakken en vogels, PVC, hoogte: 22 cm, plantenklok, groen
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 84
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Jayseuw Verwarmingselement voor terrarium, thermostaat, geschikt voor kamerplanten, zaailingen, reptielen, warmtemat, terrarium, verwarmingskussen, 27W, 27x55cm, 1 stuk
Jayseuw Verwarmingselement voor terrarium, thermostaat, geschikt voor kamerplanten, zaailingen, reptielen, warmtemat, terrarium, verwarmingskussen, 27W, 27x55cm, 1 stuk
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van Druppelirrigatieset voor 10 potten, geschikt voor planten
Druppelirrigatieset voor 10 potten, geschikt voor planten
€ 12,96
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van Insecticide SANIUM, 1 liter
Insecticide SANIUM, 1 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 28,64
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Jayseuw Verwarmingselement voor terrarium met thermostaat, 27W, geschikt voor terrariums, kasplanten en andere toepassingen. Verwarmingselement/warmtemat voor terrarium, 1 stuk
Jayseuw Verwarmingselement voor terrarium met thermostaat, 27W, geschikt voor terrariums, kasplanten en andere toepassingen. Verwarmingselement/warmtemat voor terrarium, 1 stuk
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van EVA2741 SET VOOR PLANTEN, zaaigoed voor planten
EVA2741 SET VOOR PLANTEN, zaaigoed voor planten
€ 2,52
-5%
€ 2,39
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van SUBSTRAL® 30620 SUBSTRAL® Grundstoff Acetum Unkrautvernichter 5,0 l
SUBSTRAL® 30620 SUBSTRAL® Grundstoff Acetum Unkrautvernichter 5,0 l
€ 27,68
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kokosvezel mulchschijven, winterbescherming voor planten. Diameter: 20 cm
Kokosvezel mulchschijven, winterbescherming voor planten. Diameter: 20 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,99
Verkoper: Floordirekt
Productafbeelding van Automatische plantmachine
Automatische plantmachine
€ 9,96
Verkoper: IM-Trading_GmbH

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

  • Gelijkmatige warmte voor de plantenkweek: De verwarmingsmat verwarmt het wortelgebied gelijkmatig en kan de temperatuur afhankelijk van de kamertemperatuur, ondergrond en container met ongeveer 10–20 °C verhogen. Ideaal voor het bevorderen van ontkieming, beworteling en plantengroei.

  • Veelzijdig inzetbaar: Geschikt voor zaadbakken, bloempotten, kruiden-, groente- en bloemzaden, evenals voor stekken. Ook bruikbaar voor terrariums, reptielenboxen, kleine dierenverblijven en fermentatieprocessen.

  • Versterkte verwarmingselementen: De robuuste verwarmingselementen en de dikkere, meerlagige constructie zorgen voor een betrouwbare warmteverdeling. Het flexibele PVC-materiaal is duurzaam, ruimtebesparend en eenvoudig te gebruiken.

  • Eenvoudige en veilige toepassing: Leg de verwarmingsmat op een stevig, droog en isolerend oppervlak. Plaats vervolgens de zaadbak, pot of container direct daarop. Dompel de mat niet onder in water of leg deze niet in aarde of substraat.

Technische specificaties

  • Materiaal: PVC
  • Kleur: Zwart
  • Dikte: ca. 2–3 mm

Maat S

  • Afmetingen: 10 × 52,5 cm
  • Vermogen: 7 W

Gebruik

    • Leg de verwarmingsmat op een stevig, droog en goed geventileerd oppervlak.
    • Gebruik indien mogelijk een isolerende ondergrond.
    • Plaats de zaadbak, bloempot of container op de mat.
    • Sluit de verwarmingsmat aan op een geschikt stopcontact.
    • Controleer regelmatig de temperatuur en vochtigheid van het substraat.

Veiligheidsinstructies

  • Dompel de mat niet onder in water.
  • Leg de mat niet in aarde of ander planten substraat.
  • Gebruik de mat niet in stilstaand water.
  • Leg de mat niet op scherpe of puntige voorwerpen.
  • Vouw, prik of beschadig de mat niet.
  • Gebruik de mat alleen op een droog oppervlak.
  • De werkelijke verwarmingstemperatuur is afhankelijk van de kamertemperatuur, ondergrond en container.
  • Bij gebruik voor dieren moet de temperatuur regelmatig worden gecontroleerd.

Inhoud levering

  • 1 × Verwarmingsmat
Breedte
0.1 m
Diepte
0.525 m
Lengte
0.525 m
EAN
608597494013
0608597494013
Fabrikant
lapamax

Breedte
0.1 m
Diepte
0.525 m
Lengte
0.525 m
EAN
608597494013
0608597494013
Fabrikant
lapamax
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Verwarmingsmat met thermostaat, geschikt voor terrariums, kweekkassen, planten, zaailingen, reptielen. Verwarmingskussen, 21W, 25x52,5 cm
Verwarmingsmat met thermostaat, geschikt voor terrariums, kweekkassen, planten, zaailingen, reptielen. Verwarmingskussen, 21W, 25x52,5 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van Blauglockenboom (Kiribaum) zaden (Paulownia tomentosa) - De snelst groeiende boom ter wereld, met paarse, klokvormige bloemen (300 zaden)
Blauglockenboom (Kiribaum) zaden (Paulownia tomentosa) - De snelst groeiende boom ter wereld, met paarse, klokvormige bloemen (300 zaden)
€ 3.319,00/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 33,19
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van 45W LED plantlamp, LED kweeklamp met volledig spectrum, plantenlamp voor kamerplanten, groenten en bloemen
45W LED plantlamp, LED kweeklamp met volledig spectrum, plantenlamp voor kamerplanten, groenten en bloemen
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 28,79
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van LED plantlamp met volledig spectrum, geschikt voor kamerplanten. Verstelbare LED plantengroeilamp met timer (3/9/12 uur), adapter, zwart
LED plantlamp met volledig spectrum, geschikt voor kamerplanten. Verstelbare LED plantengroeilamp met timer (3/9/12 uur), adapter, zwart
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 69
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van LED plantlamp, volspectrum, groeilamp met 256 LED's (rood, blauw, warm wit), plantlamp voor kamerplanten, kas, bloemen
LED plantlamp, volspectrum, groeilamp met 256 LED's (rood, blauw, warm wit), plantlamp voor kamerplanten, kas, bloemen
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 267
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van Digitale thermometer en hygrometer in één
Digitale thermometer en hygrometer in één
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 3,72
-5%
€ 3,53
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ontkalkingstabletten van Bosch Siemens Neff Gaggenau Nr.: 310967
Ontkalkingstabletten van Bosch Siemens Neff Gaggenau Nr.: 310967
€ 583,33/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 10,50
Verkoper: FilterExperte
Productafbeelding van Matras 90x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
Matras 90x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1468
€ 108,99
Gratis bezorging
Verkoper: hatservice
Productafbeelding van Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 641,50/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 2034
€ 64,15
Gratis bezorging
Verkoper: Virello
Productafbeelding van Verwarmingsmat met thermostaat, geschikt voor terrariums, kweekkassen, planten, zaailingen, reptielen. Verwarmingskussen, 45W, 50x52cm
Verwarmingsmat met thermostaat, geschikt voor terrariums, kweekkassen, planten, zaailingen, reptielen. Verwarmingskussen, 45W, 50x52cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van BioGreen verwarmingsplaat voor planten, 30 x 60 cm, groen
BioGreen verwarmingsplaat voor planten, 30 x 60 cm, groen
€ 111,54
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Verwarmingsmat voor zaailingkieming, planten, reptielen, terrariums, brouwerijen. Temperatuurregeling, verwarmingskussen, verwarmingsmat voor huisdieren, verwarmingsbed. Afmetingen: 25x52,5 cm
Verwarmingsmat voor zaailingkieming, planten, reptielen, terrariums, brouwerijen. Temperatuurregeling, verwarmingskussen, verwarmingsmat voor huisdieren, verwarmingsbed. Afmetingen: 25x52,5 cm
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 20,78
Gratis bezorging
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van Digitale bodemmeetapparatuur 4-in-1: Bodentester X4-Life
Digitale bodemmeetapparatuur 4-in-1: Bodentester X4-Life
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 54,73
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Verwarmingsmat voor zaailingen, plantenkweek, warmteplaat, waterdichte verwarmingsmat, broeikas, hydroponie, reptielen, verwarmingskussen, 52x25 cm
Verwarmingsmat voor zaailingen, plantenkweek, warmteplaat, waterdichte verwarmingsmat, broeikas, hydroponie, reptielen, verwarmingskussen, 52x25 cm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van Ruhhy 21845 Luchtontvochtiger 22,5 W, 300 ml, zwart
Ruhhy 21845 Luchtontvochtiger 22,5 W, 300 ml, zwart
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 35,48
Gratis bezorging
Verkoper: MBDeals
Productafbeelding van Verwarmingsmat voor zaailingkieming, planten, reptielen, terrariums, brouwerijen. Temperatuurregeling, verwarmingskussen, verwarmingsmat voor huisdieren, verwarmingsbed. Afmetingen: 10x52,5 cm
Verwarmingsmat voor zaailingkieming, planten, reptielen, terrariums, brouwerijen. Temperatuurregeling, verwarmingskussen, verwarmingsmat voor huisdieren, verwarmingsbed. Afmetingen: 10x52,5 cm
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 17,16
Gratis bezorging
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van Compo Sana, kwaliteitsrijke potgrond voor bloemen (cultivatiegrond)
Compo Sana, kwaliteitsrijke potgrond voor bloemen (cultivatiegrond)
€ 0,99/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 101
€ 20,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van 312 LED plantlamp, groeilamp, volspectrum, kamerplanten, groeilamp voor planten, plantverlichting
312 LED plantlamp, groeilamp, volspectrum, kamerplanten, groeilamp voor planten, plantverlichting
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 114
€ 54,59
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van 81 LED plantlamp, groeilamp, volspectrum, kamerplanten, groeilamp voor planten, plantverlichting
81 LED plantlamp, groeilamp, volspectrum, kamerplanten, groeilamp voor planten, plantverlichting
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 114
€ 19,29
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van DOLOMITE Calcium-Magnesium meststof, poeder, 10 kg, BIOVITA
DOLOMITE Calcium-Magnesium meststof, poeder, 10 kg, BIOVITA
€ 2,30/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 60
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van GARDEBRUK® 14 stuks dubbelwandige plaat, 4 mm dik
GARDEBRUK® 14 stuks dubbelwandige plaat, 4 mm dik
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 74,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Kamerkweekbakken met plantlamp, 4 stuks. Mini-kweekbakken, instelbare helderheid, kleine kas met deksel
Kamerkweekbakken met plantlamp, 4 stuks. Mini-kweekbakken, instelbare helderheid, kleine kas met deksel
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 27,89
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van Hagen EX lichtklem; PT2223
Hagen EX lichtklem; PT2223
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 35,70
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Cosaria Vela, Wit, 4 politie/politie, MDF, MDF, Roestvrij staal, 600 mm
Cosaria Vela, Wit, 4 politie/politie, MDF, MDF, Roestvrij staal, 600 mm
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 88,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Biologisch kokosvezel, geperst in een zak – potgrond zonder turf (3 liter)
Biologisch kokosvezel, geperst in een zak – potgrond zonder turf (3 liter)
€ 12,59/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 37,76
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Hesi Blüh-Complex, bloeistof, 1 liter
Hesi Blüh-Complex, bloeistof, 1 liter
€ 56,11/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 56,11
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van VEVOR Groeikas 122 x 61 x 183 cm. Kas van staal met een frame van 22 mm en gemaakt van 2000D Oxford-stof. Groeitent met een draagvermogen van 60 kg. Geschikt voor een groeilamp van 150 W. Binnenteeltkas
VEVOR Groeikas 122 x 61 x 183 cm. Kas van staal met een frame van 22 mm en gemaakt van 2000D Oxford-stof. Groeitent met een draagvermogen van 60 kg. Geschikt voor een groeilamp van 150 W. Binnenteeltkas
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 147,80
Gratis bezorging
Verkoper: ExtraShop

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 38 beoordelingen
Beoordeeld op 14 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Past Dank u
Beoordeeld op 8 februari 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Verwarmingsmat
Beoordeeld op 10 januari 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Alles ok
Beoordeeld op 30 januari 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Zeer goed
Beoordeeld op 31 januari 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Tip top
Beoordeeld op 5 april 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Betrouwbare levering
Beoordeeld op 16 februari 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Verwarmingsmat voor planten
Beoordeeld op 23 april 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Top
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Wiltec benzine grondfrees, 60 cm werkbreedte, tuinhak met motor (144 ccm), motorfrees met 6 bladen, grondfrees met aandrijving, voldoet aan Euro 5-norm, robuuste tuinfrees
Wiltec benzine grondfrees, 60 cm werkbreedte, tuinhak met motor (144 ccm), motorfrees met 6 bladen, grondfrees met aandrijving, voldoet aan Euro 5-norm, robuuste tuinfrees
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 347,99
-€ 15,00
€ 332,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van KOTARBAU® Verticale wandtuin plantenwand antraciet 78 x 19 x 33 cm
KOTARBAU® Verticale wandtuin plantenwand antraciet 78 x 19 x 33 cm
€ 46,39
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van KOTARBAU® Bloempot, 325 x 325 x 610 mm, rotan design, vierkant, met binnenpot, antraciet
KOTARBAU® Bloempot, 325 x 325 x 610 mm, rotan design, vierkant, met binnenpot, antraciet
€ 37,99
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van Afdekking voor airconditioning-/warmtewisselaar HWC-O43 met plantenbak, afdekplaat, metaal, 80x97x38 cm, kleur: groen
Afdekking voor airconditioning-/warmtewisselaar HWC-O43 met plantenbak, afdekplaat, metaal, 80x97x38 cm, kleur: groen
€ 206,98
Gratis bezorging
Verkoper: heute-wohnen
Productafbeelding van XL-opslag voor robotmaaiers met plantenbak, model HWC-L45, overkapping voor grasmaaiers, WPC en metaal, 54x70x94 cm, met eikenhout-look
XL-opslag voor robotmaaiers met plantenbak, model HWC-L45, overkapping voor grasmaaiers, WPC en metaal, 54x70x94 cm, met eikenhout-look
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 226,98
Gratis bezorging
Verkoper: heute-wohnen
Productafbeelding van KOTARBAU® Set van 2 beschermfolie voor tomatenplant - diameter 40 cm x 148 cm - tomatenbeschermingsfolie - beschermfolie - rijpkap - rijpfolie - broeikas klein - transparant
KOTARBAU® Set van 2 beschermfolie voor tomatenplant - diameter 40 cm x 148 cm - tomatenbeschermingsfolie - beschermfolie - rijpkap - rijpfolie - broeikas klein - transparant
€ 23,99
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van KOTARBAU® 8 Stuks Boomstambeschermer - Kunststof - ? 10,5 cm - Boombeschermer - 26 cm Hoog - Bruin - Boom Bescherming - Tegen Wildschade - Stambeschermer - Boomstam Bescherming
KOTARBAU® 8 Stuks Boomstambeschermer - Kunststof - ? 10,5 cm - Boombeschermer - 26 cm Hoog - Bruin - Boom Bescherming - Tegen Wildschade - Stambeschermer - Boomstam Bescherming
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 17,39
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van KOTARBAU® Bloempot, 200 x 200 x 376 mm, rotan design, vierkant, met binnenpot, antraciet
KOTARBAU® Bloempot, 200 x 200 x 376 mm, rotan design, vierkant, met binnenpot, antraciet
€ 15,99
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van Kweeklamp - Led Voor Planten - Groeilamp - Grow Light - Bloeilamp - Plantenverlichting - 4 Panelen - Met TImer - 80 Led - USB
Kweeklamp - Led Voor Planten - Groeilamp - Grow Light - Bloeilamp - Plantenverlichting - 4 Panelen - Met TImer - 80 Led - USB
€ 32,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
Productafbeelding van KOTARBAU® Tomatenkap, diameter 40 cm x 150 cm, tomatenrijpkap, rijpkap, tomatenparaplu, beschermkap voor groente, folie, wit, transparant
KOTARBAU® Tomatenkap, diameter 40 cm x 150 cm, tomatenrijpkap, rijpkap, tomatenparaplu, beschermkap voor groente, folie, wit, transparant
€ 13,99
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van Relaxdays 10042887
Relaxdays 10042887
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays 10047867, 1 stuk
Relaxdays 10047867, 1 stuk
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays Waterbollen van glas, set van 4, afmetingen 30x9 cm, waterbollen voor planten, irrigatiehulpmiddel voor vakanties, transparant
Relaxdays Waterbollen van glas, set van 4, afmetingen 30x9 cm, waterbollen voor planten, irrigatiehulpmiddel voor vakanties, transparant
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays Waterbollen van glas, set van 4, hoogte x diameter: 30 x 9 cm, waterbollen voor planten, hulpmiddel voor bewatering tijdens vakantie, groen
Relaxdays Waterbollen van glas, set van 4, hoogte x diameter: 30 x 9 cm, waterbollen voor planten, hulpmiddel voor bewatering tijdens vakantie, groen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 26,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays 10047865, 1 stuk
Relaxdays 10047865, 1 stuk
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 22,99
-8%
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van INF Ondersteunende klemmen voor planten - verpakking van 100 Groente
INF Ondersteunende klemmen voor planten - verpakking van 100 Groente
€ 14,79
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Hangende droogrek, inklapbare netrekken met 4 lagen en rits, ideaal voor kruiden, planten, groenten en specerijen, geschikt voor buitengebruik
Hangende droogrek, inklapbare netrekken met 4 lagen en rits, ideaal voor kruiden, planten, groenten en specerijen, geschikt voor buitengebruik
€ 64,00
-18%
€ 52,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van KOTARBAU® 4 Stuks Boomstambeschermer - Kunststof - ? 10,5 cm - Boombeschermer - 26 cm Hoog - Bruin - Boom Bescherming - Tegen Wildschade - Stambeschermer - Boomstam Bescherming
KOTARBAU® 4 Stuks Boomstambeschermer - Kunststof - ? 10,5 cm - Boombeschermer - 26 cm Hoog - Bruin - Boom Bescherming - Tegen Wildschade - Stambeschermer - Boomstam Bescherming
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 9,39
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van Relaxdays Watergiftips, set van 4, waterbollen voor flessen van 1,5 liter, giethulpstuk van keramiek, terracotta/groen
Relaxdays Watergiftips, set van 4, waterbollen voor flessen van 1,5 liter, giethulpstuk van keramiek, terracotta/groen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays Watergiftornen, set van 4, gietornen voor 1,5 liter PET-flessen, geschikt voor kamerplanten en balkonkisten, terracotta
Relaxdays Watergiftornen, set van 4, gietornen voor 1,5 liter PET-flessen, geschikt voor kamerplanten en balkonkisten, terracotta
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays