FURminator deShedding Ultra Premium - Shampoo voor honden - 473 ml

€ 45,06

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

di 6 – do 8 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Hondenverzorgingsproducten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van BioGroom Anti-Shed, anti-verharing shampoo voor honden, 355 ml
BioGroom Anti-Shed, anti-verharing shampoo voor honden, 355 ml
€ 74,51/1l
€ 26,45
Verkoper: Bio-Groom
Productafbeelding van FURminator Sensitive Skin Ultra Premium - Shampoo voor honden - 473 ml
FURminator Sensitive Skin Ultra Premium - Shampoo voor honden - 473 ml
€ 37,38/1l
€ 17,68
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van FURminator Sensitive Skin Ultra Premium - Conditioner voor honden - 473 ml
FURminator Sensitive Skin Ultra Premium - Conditioner voor honden - 473 ml
€ 35,58/1kg
€ 17,08
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Menforsan Shampoo met Arganolie voor honden, 300 ml
Menforsan Shampoo met Arganolie voor honden, 300 ml
€ 86,83/1l
€ 26,05
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van EUROWET Hexoderm-K - shampoo voor honden en katten - 200 ml
EUROWET Hexoderm-K - shampoo voor honden en katten - 200 ml
€ 107,35/1l
€ 21,47
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van EUROWET Alervet - shampoo voor honden en katten - 200 ml
EUROWET Alervet - shampoo voor honden en katten - 200 ml
€ 99,75/1kg
€ 19,95
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Wondspray Canosept voor honden, 75 ml
Wondspray Canosept voor honden, 75 ml
€ 321,73/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,13
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Ardap Anti-vlooien shampoo voor honden, 250 ml
Ardap Anti-vlooien shampoo voor honden, 250 ml
€ 29,24/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,31
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van EUROWET Hexoderm - shampoo voor honden en katten - 200 ml
EUROWET Hexoderm - shampoo voor honden en katten - 200 ml
€ 111,20/1l
€ 22,24
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van EUROWET droogshampoo - shampoo voor honden en katten - 150 ml
EUROWET droogshampoo - shampoo voor honden en katten - 150 ml
€ 125,40/1kg
€ 18,81
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Shampoo voor huisdieren, Inodorina, 250 ml
Shampoo voor huisdieren, Inodorina, 250 ml
€ 31,08/1l
€ 7,77
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van VIRBAC Pyoderm - shampoo voor honden en katten - 250 ml
VIRBAC Pyoderm - shampoo voor honden en katten - 250 ml
€ 102,76/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,69
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Beaphar CatComfort® Comfortdruppels voor katten, 3 x 0,55 ml
Beaphar CatComfort® Comfortdruppels voor katten, 3 x 0,55 ml
€ 165,88/1l
€ 27,37
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van EUROWET Puppy - Shampoo voor honden - 200 ml
EUROWET Puppy - Shampoo voor honden - 200 ml
€ 88,05/1l
€ 17,61
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Beaphar Oogreiniger Voor Honden En Katen, 50 Ml
Beaphar Oogreiniger Voor Honden En Katen, 50 Ml
€ 458,00/1l
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Trixie Shampoo tegen schubvorming, 250 ml
Trixie Shampoo tegen schubvorming, 250 ml
€ 62,92/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 22,99
-31%
€ 15,73
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Kefa tegen vlooien, Bogaclean Vlooienbestrijding
Kefa tegen vlooien, Bogaclean Vlooienbestrijding
€ 1.796,25/1kg
€ 28,74
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Luba Shampoo en conditioner 2-in-1 voor honden, 200 ml
Luba Shampoo en conditioner 2-in-1 voor honden, 200 ml
€ 19,80/1kg
€ 12,21
-59%
€ 4,95
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van MENFORSAN Arganolie droogshampoo voor honden, 250 ml
MENFORSAN Arganolie droogshampoo voor honden, 250 ml
€ 141,00/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 35,25
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Beaphar Darmondersteuning voor Honden
Beaphar Darmondersteuning voor Honden
€ 675,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,95
Verkoper: PartyKadoshop

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

  • Hondenshampoo
  • Bevordert de gezondheid van huid en vacht
  • De OdorCapture-360-technologie helpt om de geur van een natte hond te verwijderen en geuren te neutraliseren
  • Bevat geen sulfaten, parabenen of chemische kleurstoffen
  • Uitstekende prestaties bij het verwijderen van losse haren en het reinigen
  • Vermindert overmatig verharen
  • Ideaal voor alle soorten vacht
  • Verrijkt met: Omega-3- en Omega-6-vetzuren
  • Inhoud: 473 ml
Bij het wassen levert de FURminator® deShedding Ultra Premium shampoo voor honden uitstekende resultaten bij het verwijderen van losse haren en het reinigen, omdat het helpt om klitten en losse haren effectief te verwijderen, waardoor overmatig verharen wordt verminderd. Verrijkt met Omega-3- en Omega-6-vetzuren, helpt de shampoo om het natuurlijke waterverlies via de huid te verminderen, waardoor meer water in de huid en vacht blijft, wat op zijn beurt een gezonde huid en vacht bevordert.

De innovatieve OdorCapture-360-technologie helpt om de geur van een natte hond effectief te verwijderen en geuren te neutraliseren. De FURminator® deShedding Ultra Premium shampoo bevat geen sulfaten, parabenen of chemische kleurstoffen en heeft een uitgebalanceerde pH-waarde voor honden. Het zorgt voor een zachte en glanzende vacht en is de ideale keuze om overmatig verharen te verminderen. Voor de beste resultaten te verkrijgen, dient het te worden gebruikt in combinatie met de FURminator® deShedding Ultra Premium conditioner.

Gebruiksaanwijzing
Maak de vacht nat, breng de shampoo aan op het hele lichaam en schuim het op. Spoel grondig uit. Herhaal de behandeling indien nodig. Voor de beste resultaten, gebruik in combinatie met FURminator® deShedding Ultra Premium conditioner.
Gewicht
473 g
Aantal stuks
1
EAN
4048422153511
MPN (Manufacturer Part Number)
DLPFUMPIE0002
Fabrikant

Gewicht
473 g
Aantal stuks
1
EAN
4048422153511
MPN (Manufacturer Part Number)
DLPFUMPIE0002
Fabrikant
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van ZELURXX Bladloze ventilator, torenventilator, stille staande ventilator met 3 ventilatorsnelheden, 12 uur timer, afstandsbediening, luchtzuivering, wit
ZELURXX Bladloze ventilator, torenventilator, stille staande ventilator met 3 ventilatorsnelheden, 12 uur timer, afstandsbediening, luchtzuivering, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 29
Gebruikt
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: BBG-Onlineshop
Productafbeelding van BioGroom Anti-Shed, anti-verharing shampoo voor honden, 355 ml
BioGroom Anti-Shed, anti-verharing shampoo voor honden, 355 ml
€ 74,51/1l
€ 26,45
Verkoper: Bio-Groom
Productafbeelding van FURminator 8117940112396, voor honden, ontklitter, zwart, oranje, voor de middelste vachtlaag
FURminator 8117940112396, voor honden, ontklitter, zwart, oranje, voor de middelste vachtlaag
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 44,03
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van COLAMY 2-delige set eetkamerstoelen, robuust en elegant, in een minimalistische Scandinavische stijl, ideaal voor eetkamers en keukens, beige
COLAMY 2-delige set eetkamerstoelen, robuust en elegant, in een minimalistische Scandinavische stijl, ideaal voor eetkamers en keukens, beige
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 52
€ 153,98
Gratis bezorging
Verkoper: COLAMY
Productafbeelding van Wiltec waterdicht kattenhuis, 50 x 50 x 54 cm, van hout, geschikt voor buiten, kattenhol met ingang en nooduitgang
Wiltec waterdicht kattenhuis, 50 x 50 x 54 cm, van hout, geschikt voor buiten, kattenhol met ingang en nooduitgang
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van D10 Plus: Stofzuig- en dweilrobot
D10 Plus: Stofzuig- en dweilrobot
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 366
€ 267,68
Verkoper: Shop-Mediarado
Productafbeelding van Happs shampoo voor honden, tegen vlooien en teken, 250 ml, voor effectieve bescherming
Happs shampoo voor honden, tegen vlooien en teken, 250 ml, voor effectieve bescherming
€ 55,67/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 17,70
-5%
€ 16,70
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Hondenbed KINGDOG, 100x75 cm, personaliseerbaar, waterdicht, zwart
Hondenbed KINGDOG, 100x75 cm, personaliseerbaar, waterdicht, zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 252
€ 27,07
-4%
€ 25,72
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Blender: Elektrische keukenmachine voor het hakken van voedingsmiddelen, elektrische keukenmixer van 250W met een roestvrijstalen kom van 1,5 liter - MULTIMINCER
Blender: Elektrische keukenmachine voor het hakken van voedingsmiddelen, elektrische keukenmixer van 250W met een roestvrijstalen kom van 1,5 liter - MULTIMINCER
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 453
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Skye Decor, Loire - Anthraciet, salontafel, antraciet, 100 x 40 x 50 cm
Skye Decor, Loire - Anthraciet, salontafel, antraciet, 100 x 40 x 50 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 62,37
Gratis bezorging
Verkoper: Sterling
Productafbeelding van FURminator FUR4048422141006, voor honden, ontklitter, zwart, groen, glad (kort) haar
FURminator FUR4048422141006, voor honden, ontklitter, zwart, groen, glad (kort) haar
€ 39,37
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van KIDUKU® 3 in 1 Kinderwagen Complete Set | Combi Wandelwagen Set incl. Reiswieg Buggy Car-Baby Shell Voetenzak | Volledig rubberen banden Luiertas Regenhoes Kindertafel ECE R129
KIDUKU® 3 in 1 Kinderwagen Complete Set | Combi Wandelwagen Set incl. Reiswieg Buggy Car-Baby Shell Voetenzak | Volledig rubberen banden Luiertas Regenhoes Kindertafel ECE R129
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 257
€ 255,79
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van Lionelo Bianka 3-in-1 kinderwagen, autostoeltje, inklapbaar, reisysteem. Verstelbare rugleuning (360°), met zachte bekleding van de wielen, extra groot zonnedak - zwart
Lionelo Bianka 3-in-1 kinderwagen, autostoeltje, inklapbaar, reisysteem. Verstelbare rugleuning (360°), met zachte bekleding van de wielen, extra groot zonnedak - zwart
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 75
€ 430,00
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Yaheetech Puppyren, 16 panelen, 60 cm hoog, metaal, met 2 deuren
Yaheetech Puppyren, 16 panelen, 60 cm hoog, metaal, met 2 deuren
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 419
€ 190,12
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Olvy tapijtreiniger, natzuigapparaat, 17.000 PA – Krachtig natzuigapparaat en tapijtreiniger voor banken, auto's en tapijten, inclusief accessoires en reinigingsmiddel
Olvy tapijtreiniger, natzuigapparaat, 17.000 PA – Krachtig natzuigapparaat en tapijtreiniger voor banken, auto's en tapijten, inclusief accessoires en reinigingsmiddel
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 378
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Olvy
Productafbeelding van Buymax Topper, elastische hoeslaken van jersey, 100% katoen, geschikt voor matrassen tot 12 cm dik, afmeting 120x200 cm, antracietgrijs
Buymax Topper, elastische hoeslaken van jersey, 100% katoen, geschikt voor matrassen tot 12 cm dik, afmeting 120x200 cm, antracietgrijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 957
€ 13,99
Verkoper: Buymax
Productafbeelding van Hondenkar 3-in-1: Fietskar, hondenbuggy en joggingkar voor honden, groot laadvolume van 240 liter, hondenwagen met dubbele vering, opvouwbaar - groen
Hondenkar 3-in-1: Fietskar, hondenbuggy en joggingkar voor honden, groot laadvolume van 240 liter, hondenwagen met dubbele vering, opvouwbaar - groen
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 70
€ 159,00
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH
Productafbeelding van Mr.Magic Royal 18-in-1 staafmixer, met kunststof behuizing, 400 watt, 0,75 liter kan, universele hakmolen accessoire, beker met drinkdop
Mr.Magic Royal 18-in-1 staafmixer, met kunststof behuizing, 400 watt, 0,75 liter kan, universele hakmolen accessoire, beker met drinkdop
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 268
€ 91,55
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Emos J0802, Binnen, Buiten, Grijs, 5 meter, 87,5 - 698 MHz, Duale polarisatie, DVB-T, DVB-T2
Emos J0802, Binnen, Buiten, Grijs, 5 meter, 87,5 - 698 MHz, Duale polarisatie, DVB-T, DVB-T2
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 65
€ 42,64
-36%
€ 26,90
Verkoper: DataElCom
Productafbeelding van Rozenboog, rozenzuil, verschillende modellen, metalen klimhulp, klimrek, tuin, model: 1x rozenboog met poort - stijl 1
Rozenboog, rozenzuil, verschillende modellen, metalen klimhulp, klimrek, tuin, model: 1x rozenboog met poort - stijl 1
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 56,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van GTPLAYER Gaming stoel, ergonomische gaming fauteuil, bureaustoel, PC-gaming stoel, race stoel met stoffen bekleding, vering in de zitting met voetsteun, zwart
GTPLAYER Gaming stoel, ergonomische gaming fauteuil, bureaustoel, PC-gaming stoel, race stoel met stoffen bekleding, vering in de zitting met voetsteun, zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 486
€ 129,99
Gratis bezorging
Verkoper: GTPLAYER
Productafbeelding van Mobiele luchtkoeler met waterreservoir | Verdampingskoeler | Ventilator
Mobiele luchtkoeler met waterreservoir | Verdampingskoeler | Ventilator
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 56
€ 94,99
Verkoper: Crownseller
Productafbeelding van 8-inch accu-mini kettingzaag, 8000mAh, 1200W accu-kettingzaag, geschikt voor het snoeien van bomen, ambachtelijke projecten en doe-het-zelfwerkzaamheden
8-inch accu-mini kettingzaag, 8000mAh, 1200W accu-kettingzaag, geschikt voor het snoeien van bomen, ambachtelijke projecten en doe-het-zelfwerkzaamheden
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 81,99
Gratis bezorging
Verkoper: LUMIDRA
Productafbeelding van Delgeo reistrugzak voor dames en heren, grote handtas-rugzak, uitbreidbare handtas, 17-inch laptoprugzak voor reizen, beige
Delgeo reistrugzak voor dames en heren, grote handtas-rugzak, uitbreidbare handtas, 17-inch laptoprugzak voor reizen, beige
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 229
€ 38,00
Gratis bezorging
Verkoper: Delgeo
Productafbeelding van 4x PV-montagesysteem, 114 cm, voor zonnepanelen, geschikt voor balkoninstallaties, verstelbaar van 0° tot 90°, voor platte daken
4x PV-montagesysteem, 114 cm, voor zonnepanelen, geschikt voor balkoninstallaties, verstelbaar van 0° tot 90°, voor platte daken
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 273
€ 62,38
Gratis bezorging
Verkoper: BackYard
Productafbeelding van Hoover HWP 414AMBC/1-S wasmachine, voorlader, 14 kg, slimme bediening
Hoover HWP 414AMBC/1-S wasmachine, voorlader, 14 kg, slimme bediening
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 449,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: ElectroDiscount
Productafbeelding van Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Lite, staande ventilator, bedienbaar via app
Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Lite, staande ventilator, bedienbaar via app
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 121
€ 267,72
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 556
€ 43,96
-2%
€ 42,90
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Küchenofen, houtkachel, merk Prity, model 1P34, rookkanaal aan de rechterkant – 10 kW + emissieklasse II
Küchenofen, houtkachel, merk Prity, model 1P34, rookkanaal aan de rechterkant – 10 kW + emissieklasse II
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 106
€ 560,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Klassering van A++ tot G
Verkoper: KAMINKO

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 9 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Hondenverzorgingsset met stofzuiger en tondeuse | 6-in-1 vachtverzorging voor kleine en middelgrote honden | 1,5 liter reservoir, borstel en nagelvijl
Hondenverzorgingsset met stofzuiger en tondeuse | 6-in-1 vachtverzorging voor kleine en middelgrote honden | 1,5 liter reservoir, borstel en nagelvijl
€ 175,71
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: SVGcommerce
€ 32,36/1kg
Productafbeelding van Föhn voor huisdieren, verzorgingsapparaat, droogapparaat, haardroger voor huisdieren, wit
Föhn voor huisdieren, verzorgingsapparaat, droogapparaat, haardroger voor huisdieren, wit
€ 85,01
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Zeckenverwijderingsset, 9-delig, met etui voor het verwijderen van teken bij mensen en huisdieren
Zeckenverwijderingsset, 9-delig, met etui voor het verwijderen van teken bij mensen en huisdieren
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 524,88/1kg
Productafbeelding van Zeckenzange 2-in-1 met roestvrijstalen teekhaken en opbergdoos, zilverkleurig
Zeckenzange 2-in-1 met roestvrijstalen teekhaken en opbergdoos, zilverkleurig
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.333,00/1kg
Productafbeelding van Zeckenzange 2-in-1, roestvrij staal, met tekentang voor mens en dier, zwart
Zeckenzange 2-in-1, roestvrij staal, met tekentang voor mens en dier, zwart
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.266,33/1kg
Productafbeelding van Set voor het verwijderen van teken, gemaakt van roestvrij staal, geschikt voor honden, katten en mensen, inclusief een tekentang en een pincet
Set voor het verwijderen van teken, gemaakt van roestvrij staal, geschikt voor honden, katten en mensen, inclusief een tekentang en een pincet
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 524,27/1kg
Productafbeelding van Teeklemset, 2 stuks, geschikt voor honden, katten, mensen en kinderen, rood
Teeklemset, 2 stuks, geschikt voor honden, katten, mensen en kinderen, rood
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.166,33/1kg
Productafbeelding van Set van 8 teektangetjes voor mensen en huisdieren, met vergrootglasfunctie en etui
Set van 8 teektangetjes voor mensen en huisdieren, met vergrootglasfunctie en etui
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 462,38/1kg
Productafbeelding van Hondentuig, gemaakt van ademend netmateriaal, geschikt voor honden met een korte snuit, voorkomt agressief blaffen
Hondentuig, gemaakt van ademend netmateriaal, geschikt voor honden met een korte snuit, voorkomt agressief blaffen
€ 28,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 400,00/1kg
Productafbeelding van Profi teeklem 2-in-1, roestvrij staal, met lederen zakje, 2 stuks
Profi teeklem 2-in-1, roestvrij staal, met lederen zakje, 2 stuks
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.333,00/1kg
Productafbeelding van Teeklemset, 3 maten, blau, geschikt voor hond, kat, paard en mensen
Teeklemset, 3 maten, blau, geschikt voor hond, kat, paard en mensen
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 3.299,00/1kg
Productafbeelding van Set voor het verwijderen van teken bij honden en katten, bestaande uit: 3 tekentangen, 1 tekentrekker, 1 tekentang, kleur: marineblauw
Set voor het verwijderen van teken bij honden en katten, bestaande uit: 3 tekentangen, 1 tekentrekker, 1 tekentang, kleur: marineblauw
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.849,50/1kg
Productafbeelding van Teeklemset, 3 maten, groen. Teeklem voor het verwijderen van teken bij huisdieren en mensen
Teeklemset, 3 maten, groen. Teeklem voor het verwijderen van teken bij huisdieren en mensen
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 3.299,00/1kg
Productafbeelding van Teeklemset voor honden en katten, 7-delig, blauw/groen
Teeklemset voor honden en katten, 7-delig, blauw/groen
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 374,92/1kg
Productafbeelding van Profi Zeckenzange 2-in-1, roestvrijstalen teeklem met lederen zakje, geschikt voor mensen en dieren
Profi Zeckenzange 2-in-1, roestvrijstalen teeklem met lederen zakje, geschikt voor mensen en dieren
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 4.199,00/1kg
Productafbeelding van Set van 3 teekverwijderaars voor honden en katten, teepincet voor mensen en dieren
Set van 3 teekverwijderaars voor honden en katten, teepincet voor mensen en dieren
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.849,50/1kg
Productafbeelding van Teekset voor honden, katten en mensen | 8-delig | met loep, teeklem, haak, tang, pincet
Teekset voor honden, katten en mensen | 8-delig | met loep, teeklem, haak, tang, pincet
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.333,00/1kg
Productafbeelding van Teeklemset, 6 stuks: roestvrijstalen teeklem, teepincet, teepincet met opbergdoos
Teeklemset, 6 stuks: roestvrijstalen teeklem, teepincet, teepincet met opbergdoos
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 642,71/1kg
Productafbeelding van Teeklemset, roestvrij staal, zwart, 4-delig, met opbergdoos, geschikt voor mensen en dieren
Teeklemset, roestvrij staal, zwart, 4-delig, met opbergdoos, geschikt voor mensen en dieren
€ 47,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 533,22/1kg
Productafbeelding van 10 stuks reinigingshandschoenen voor huisdieren, voor het verwijderen van geurvlekken, verzorgingshandschoenen voor honden en katten
10 stuks reinigingshandschoenen voor huisdieren, voor het verwijderen van geurvlekken, verzorgingshandschoenen voor honden en katten
€ 25,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
€ 125,00/1kg