Sillar luchtontvochtiger, navulzak met 10 stuks, korrels in een vlieszak van 250g, navulverpakking, ruimteontvochtiger, navulsets

€ 21,99

€ 20,99-4%

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

do 1 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Navulling vochtvanger & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van 20x Wessper HumiFill cassette voor luchtvochtigheidsregeling, 250g - Luchtvochtigheidsabsorber, granulaat. Voorkomt de vorming van schimmel, bacteriën, onaangename geuren en vlekken. Luchtontvochtiger voor ruimtes
20x Wessper HumiFill cassette voor luchtvochtigheidsregeling, 250g - Luchtvochtigheidsabsorber, granulaat. Voorkomt de vorming van schimmel, bacteriën, onaangename geuren en vlekken. Luchtontvochtiger voor ruimtes
€ 5,80/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 29,99
-3%
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van BigDean 4x luchtontvochtiger met vochtstopfunctie, inclusief 8 x 400g navulzakjes korrels – effectieve ruimteontvochtiger, navulbaar
BigDean 4x luchtontvochtiger met vochtstopfunctie, inclusief 8 x 400g navulzakjes korrels – effectieve ruimteontvochtiger, navulbaar
€ 39,35/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 15,74
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van Floordirekt luchtontvochtiger, navulset met 12 stuks, korrelnavulzak van 400g voor luchtontvochtigers zonder stroom, tegen vocht en schimmel, geschikt voor 40m²
Floordirekt luchtontvochtiger, navulset met 12 stuks, korrelnavulzak van 400g voor luchtontvochtigers zonder stroom, tegen vocht en schimmel, geschikt voor 40m²
€ 34,97/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 13,99
Verkoper: Floordirekt
Productafbeelding van 3.01 Navulverpakking voor luchtontvochtiger - 12 x 450g (12 losse eenheden)
3.01 Navulverpakking voor luchtontvochtiger - 12 x 450g (12 losse eenheden)
€ 48,78/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 114
€ 21,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Luchtbevochtiger granulaat, navulverpakking van 20 x 250g, geschikt voor ruimtes tot 20m², werkt zonder elektriciteit, geschikt voor mensen met allergieën
Luchtbevochtiger granulaat, navulverpakking van 20 x 250g, geschikt voor ruimtes tot 20m², werkt zonder elektriciteit, geschikt voor mensen met allergieën
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 29,99
-3%
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van BigDean luchtontvochtiger, navulverpakking van 12 x 400g. Vochtverwijderaar, vochtstopper. Navulzakje met korrels - universele vervangingszakjes passen
BigDean luchtontvochtiger, navulverpakking van 12 x 400g. Vochtverwijderaar, vochtstopper. Navulzakje met korrels - universele vervangingszakjes passen
€ 42,52/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 17,01
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van Wessper HumiFill Lavendel navulzakjes, 250g – 19 stuks, voor luchtontvochtiger
Wessper HumiFill Lavendel navulzakjes, 250g – 19 stuks, voor luchtontvochtiger
€ 72,47/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 29,99
-3%
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Wessper Humifill Vochtabsorber + 10 navulverpakkingen citroengras-droogmiddel, 250 gram
Wessper Humifill Vochtabsorber + 10 navulverpakkingen citroengras-droogmiddel, 250 gram
€ 43,80/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,90
-4%
€ 21,90
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van BigDean, 4 stuks navulverpakking luchtontvochtiger, 680g – Navulzakjes met korrels – Geschikt voor alle luchtontvochtigers
BigDean, 4 stuks navulverpakking luchtontvochtiger, 680g – Navulzakjes met korrels – Geschikt voor alle luchtontvochtigers
€ 24,69/1kg
€ 16,79
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van Luchtontvochtiger, navulverpakking, 3x400g korrels, vulverpakking, vervanging voor ruimteontvochtiger
Luchtontvochtiger, navulverpakking, 3x400g korrels, vulverpakking, vervanging voor ruimteontvochtiger
€ 10,59/1kg
€ 13,98
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Wessper luchtontvochtiger + 6x 500 g HUMIFILL korrels – Ruimteontvochtiger tegen vocht, schimmel en geuren
Wessper luchtontvochtiger + 6x 500 g HUMIFILL korrels – Ruimteontvochtiger tegen vocht, schimmel en geuren
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Wessper 20 stuks navulzakjes HumiFill, 250g – Geur: citroengras – Vocht absorber voor ruimtes
Wessper 20 stuks navulzakjes HumiFill, 250g – Geur: citroengras – Vocht absorber voor ruimtes
€ 6,60/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 33,99
-2%
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van BigDean Luchtontvochtiger Navulverpakking, 8 x 680 gram, Premium korrels
BigDean Luchtontvochtiger Navulverpakking, 8 x 680 gram, Premium korrels
€ 24,69/1kg
€ 16,79
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van Ceresit Vochtabsorber 300g Lavendel, set van 2 navulpatronen
Ceresit Vochtabsorber 300g Lavendel, set van 2 navulpatronen
€ 35,63/1l
€ 10,69
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van AquaFloow Navulverpakking Vochtabsorber 500g + 9x AquaFloow Vochtabsorber-patroon 500g
AquaFloow Navulverpakking Vochtabsorber 500g + 9x AquaFloow Vochtabsorber-patroon 500g
€ 28,99
-3%
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van 20 navulzakken voor de Wessper lavendel luchtontvochtiger - granulaat in 250g - voorkomt schimmel, vocht, onaangename geuren en vlekken - ruimteontvochtiger
20 navulzakken voor de Wessper lavendel luchtontvochtiger - granulaat in 250g - voorkomt schimmel, vocht, onaangename geuren en vlekken - ruimteontvochtiger
€ 131,96/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,99
-2%
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Ceresit Vochtabsorber Aero360, navultabletten, 4x450g, lavendel-wildebloemen geur
Ceresit Vochtabsorber Aero360, navultabletten, 4x450g, lavendel-wildebloemen geur
€ 30,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Wessper Vochtvreter – Luchtontvochtiger met HumiFill navulpatroon van 250 gram (wit)
Wessper Vochtvreter – Luchtontvochtiger met HumiFill navulpatroon van 250 gram (wit)
€ 15,90
-6%
€ 14,90
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Silicagel-droogmiddelpakjes met vochtindicator, 4 x 50 gram
Silicagel-droogmiddelpakjes met vochtindicator, 4 x 50 gram
€ 254,95/1kg
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Aquafloow Vulling voor vochtabsorber, 250g, wit + 9 stuks absorberpatronen | Vochtabsorber voor woningen en auto's
Aquafloow Vulling voor vochtabsorber, 250g, wit + 9 stuks absorberpatronen | Vochtabsorber voor woningen en auto's
€ 26,99
-3%
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Sillar Universele vochtabsorber cartridge 250 g

  • Fabrikant: Sillar

  • Gebruiksdauer: tot 3 maanden

  • Gewicht: 250g

  • Verpakking: folie

Sillar Universele vochtabsorber cartridge 250 g - 10 stuks

Universele luchtontvochtiger voor gebruik in verschillende ruimtes om vocht te absorberen. Reguleert en houdt het vochtgehalte in ruimtes tot 20 m2 gedurende maximaal 3 maanden op het juiste niveau.

De Sillar cartridge werkt effectief tegen:

  • Onaangename muffe geuren

  • Vlekkorrosie

  • Condensatie

De Sillar vochtabsorber biedt een effectieve oplossing voor een groot aantal plaatsen waar overmatig vocht voorkomt:

  • In woonruimtes, zoals een slaapkamer, woonkamer of studeerkamer;

  • In de badkamer en het toilet;

  • In de kelder en garage;

  • Op kantoor;

  • In een caravan, camper of chalet;

  • Andere plaatsen die blootgesteld zijn aan vocht.

Hoe werkt een vochtabsorberende cartridge?

Het granulaat in de cartridge heeft de mogelijkheid om overtollig vocht te absorberen. Het geabsorbeerde water zorgt ervoor dat de cartridge verandert in een vaste blok. Na ongeveer 7 dagen (afhankelijk van het vochtgehalte in de ruimte) verzamelt de gecondenseerde vloeistof zich onderaan de opvangbak en wordt daar vastgehouden. Leeg de bak regelmatig en vervang de cartridge door een nieuwe wanneer deze versleten is.

Gebruiksaanwijzing:

  1. Verwijder de deksel van de vochtabsorber.

  2. Open de folieverpakking met de cartridge.

  3. Plaats de cartridge in de absorber.

  4. Plaats het bovenste deel van de absorber terug.

  5. Plaats de absorber op een veilige plaats, uit de buurt van warmtebronnen.

  6. Was uw handen grondig.

Productcompatibiliteit:

Vervangingscartridges van Sillar kunnen onder andere gebruikt worden met de volgende merken vochtabsorbers:

  • Aquafloow navulling

  • Humiless

  • Orion Neo

  • Wessper Humifill

Model
Universal-Feuchtigkeitsabsorber-Patrone
Kleur
Wit
Fabrikant
Sillar
Aanbevolen oppervlakte
20 m²
Gewicht
2500 g
EAN
5902668016407
MPN (Manufacturer Part Number)
10_SIL050

Model
Universal-Feuchtigkeitsabsorber-Patrone
Kleur
Wit
Fabrikant
Sillar
Aanbevolen oppervlakte
20 m²
Gewicht
2500 g
EAN
5902668016407
MPN (Manufacturer Part Number)
10_SIL050
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van BigDean 4x luchtontvochtiger met vochtstopfunctie, inclusief 8 x 400g navulzakjes korrels – effectieve ruimteontvochtiger, navulbaar
BigDean 4x luchtontvochtiger met vochtstopfunctie, inclusief 8 x 400g navulzakjes korrels – effectieve ruimteontvochtiger, navulbaar
€ 39,35/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 15,74
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van EASYmaxx Muggengaas MAGIC, vliegenhor 150 x 130 cm met magneetsysteem voor eenvoudige montage zonder gereedschap
EASYmaxx Muggengaas MAGIC, vliegenhor 150 x 130 cm met magneetsysteem voor eenvoudige montage zonder gereedschap
€ 9,30/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 677
€ 13,95
Verkoper: HaWaKo
Productafbeelding van 2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2122
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2192
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van 20x Wessper HumiFill cassette voor luchtvochtigheidsregeling, 250g - Luchtvochtigheidsabsorber, granulaat. Voorkomt de vorming van schimmel, bacteriën, onaangename geuren en vlekken. Luchtontvochtiger voor ruimtes
20x Wessper HumiFill cassette voor luchtvochtigheidsregeling, 250g - Luchtvochtigheidsabsorber, granulaat. Voorkomt de vorming van schimmel, bacteriën, onaangename geuren en vlekken. Luchtontvochtiger voor ruimtes
€ 5,80/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 29,99
-3%
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Sillar luchtontvochtiger, navulzak met 20 stuks, korrels in een vlieszak van 250g, navulverpakking, ruimteontvochtiger, navulsets
Sillar luchtontvochtiger, navulzak met 20 stuks, korrels in een vlieszak van 250g, navulverpakking, ruimteontvochtiger, navulsets
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 30,99
-3%
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Luchtbevochtiger granulaat, navulverpakking van 20 x 250g, geschikt voor ruimtes tot 20m², werkt zonder elektriciteit, geschikt voor mensen met allergieën
Luchtbevochtiger granulaat, navulverpakking van 20 x 250g, geschikt voor ruimtes tot 20m², werkt zonder elektriciteit, geschikt voor mensen met allergieën
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 29,99
-3%
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van BigDean, 24 stuks luchtontvochtiger met kledinghaken, blauw, 450 ml – Ontvochtiger voor kledingkasten, geschikt om op te hangen – tot 60 dagen gebruik met wateropvangzak
BigDean, 24 stuks luchtontvochtiger met kledinghaken, blauw, 450 ml – Ontvochtiger voor kledingkasten, geschikt om op te hangen – tot 60 dagen gebruik met wateropvangzak
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 24,09
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van 10 x Vullingzak voor luchtontvochtiger - Granulaat, 250g - voorkomt schimmel, vocht en onaangename geuren, en vlekken - Ruimteontvochtiger
10 x Vullingzak voor luchtontvochtiger - Granulaat, 250g - voorkomt schimmel, vocht en onaangename geuren, en vlekken - Ruimteontvochtiger
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 24,99
-4%
€ 23,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Lehmann roestvrijstalen waterkoker, 1,8 liter, 2200 W, elektrische waterkoker, geschikt voor babyvoeding, thee, koffie, met automatische uitschakeling en oververwarmingsbeveiliging
Lehmann roestvrijstalen waterkoker, 1,8 liter, 2200 W, elektrische waterkoker, geschikt voor babyvoeding, thee, koffie, met automatische uitschakeling en oververwarmingsbeveiliging
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 633
€ 54,80
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Dekbedovertrek zomerdekbed 200 x 135 cm - Dekbed, wollen deken, quilt, beddengoed en dekens met vulling van microvezel, wit
Dekbedovertrek zomerdekbed 200 x 135 cm - Dekbed, wollen deken, quilt, beddengoed en dekens met vulling van microvezel, wit
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 191
€ 63,83
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Ecosa glazen waterkoker met temperatuurregeling | 40°C - 100°C | 1,8 liter | 2200 watt | LCD-display | LED-verlichting | Hoogwaardig roestvrij staal
Ecosa glazen waterkoker met temperatuurregeling | 40°C - 100°C | 1,8 liter | 2200 watt | LCD-display | LED-verlichting | Hoogwaardig roestvrij staal
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 445
€ 69,27
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Samsung USB-C snellader 25W met USB-C oplaadkabel 1,2 meter - Zwart
Samsung USB-C snellader 25W met USB-C oplaadkabel 1,2 meter - Zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1216
€ 89,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Absorberend materiaal voor de badkamer, CERESIT AERO 360
Absorberend materiaal voor de badkamer, CERESIT AERO 360
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 12,89
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van 3.01 Navulverpakking voor luchtontvochtiger - 12 x 450g (12 losse eenheden)
3.01 Navulverpakking voor luchtontvochtiger - 12 x 450g (12 losse eenheden)
€ 48,78/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 114
€ 21,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Ruhhy 21845 Luchtontvochtiger 22,5 W, 300 ml, zwart
Ruhhy 21845 Luchtontvochtiger 22,5 W, 300 ml, zwart
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 35,48
Gratis bezorging
Verkoper: MBDeals
Productafbeelding van 3.12 4 luchtontvochtigers Ultra Fresh, inclusief 2 x 400g korrels. # 4 stuks #
3.12 4 luchtontvochtigers Ultra Fresh, inclusief 2 x 400g korrels. # 4 stuks #
€ 47,37/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 114
€ 19,95
-5%
€ 18,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Ultra Fresh Luchtontvochtiger Granulaat Box - 12 stuks + 24 navulzakjes - Ruimteontvochtiger met opvangbak
Ultra Fresh Luchtontvochtiger Granulaat Box - 12 stuks + 24 navulzakjes - Ruimteontvochtiger met opvangbak
€ 79,87/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 114
€ 36,49
-12%
€ 31,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van 6 luchtontvochtigers met luchtverfrisser, geschikt voor ruimtes, huis, kelder, auto, met korrels
6 luchtontvochtigers met luchtverfrisser, geschikt voor ruimtes, huis, kelder, auto, met korrels
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 15,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Kastbed - Dons/veren dekbed - 135x200 cm, zonder kussens (80x80 cm)
Kastbed - Dons/veren dekbed - 135x200 cm, zonder kussens (80x80 cm)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 211
€ 79,99
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van Torenvormige wasrek, model Mixer 3
Torenvormige wasrek, model Mixer 3
€ 33,54/1m
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 98
€ 43,60
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van 3.12 Navulverpakking voor luchtontvochtiger - 24 x 450g - 1 doos
3.12 Navulverpakking voor luchtontvochtiger - 24 x 450g - 1 doos
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 74
€ 31,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Sillar luchtontvochtiger, navulzak met 40 stuks, korrels in een vlieszak van 250g, navulzak, ruimteontvochtiger, navulverpakkingen
Sillar luchtontvochtiger, navulzak met 40 stuks, korrels in een vlieszak van 250g, navulzak, ruimteontvochtiger, navulverpakkingen
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 42,69
-2%
€ 41,69
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
8 x 400 Gramm Luftentfeuchter Nachfüllpack Vliesbeutel Granulat
8 x 400 gram vulling voor luchtontvochtiger, in vlieszakjes, korrelvormig
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 18,68
Verkoper: Mojawo
Productafbeelding van Vileda Wischmop-set Turbo Easy Wring & Clean, inclusief powerpers en voetpedaal, kleur grijs
Vileda Wischmop-set Turbo Easy Wring & Clean, inclusief powerpers en voetpedaal, kleur grijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 820
€ 38,63
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van BigDean, 12 x 400g, vulpakket voor luchtontvochtiger. Vochtstop-vulzak, korrelvormig, in vlieszakken. XXL-verpakking – effectieve vochtbestrijder, ruimteontvochtiger
BigDean, 12 x 400g, vulpakket voor luchtontvochtiger. Vochtstop-vulzak, korrelvormig, in vlieszakken. XXL-verpakking – effectieve vochtbestrijder, ruimteontvochtiger
€ 46,72/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 18,69
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van Brita Filter Maxtra Pro 5+1 (6 stuks)
Brita Filter Maxtra Pro 5+1 (6 stuks)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 260
€ 32,49
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Luchtbevochtiger, 550 ml
Luchtbevochtiger, 550 ml
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 2,49
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van BigDean luchtontvochtiger, navulverpakking van 12 x 400g. Vochtverwijderaar, vochtstopper. Navulzakje met korrels - universele vervangingszakjes passen
BigDean luchtontvochtiger, navulverpakking van 12 x 400g. Vochtverwijderaar, vochtstopper. Navulzakje met korrels - universele vervangingszakjes passen
€ 42,52/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 17,01
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van Luchtbevochtiger voor tenten, Ultra Fresh, inclusief 2 x 400 gram korrels
Luchtbevochtiger voor tenten, Ultra Fresh, inclusief 2 x 400 gram korrels
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 6,79
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 7 beoordelingen
Beoordeeld op 10 maart 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Super prijs
Beoordeeld op 24 augustus 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Snel en goed
Beoordeeld op 26 januari 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Top
Beoordeeld op 20 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 20 oktober 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 22 november 2024 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 2 oktober 2024 op
Geverifieerde aankoop