SKIN1004 Madagascar Centella Ampoule Set

€ 37,73

€ 1.257,67 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

vr 9 – di 13 oktober
Onze bestedeals
Overige gezichtsverzorging & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Ebenholz gezichtsverzorging: Matmakende intensieve vloeistof (60 ml)
Ebenholz gezichtsverzorging: Matmakende intensieve vloeistof (60 ml)
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van APIS - Hydraterende gezichtsreiniger met hyaluronzuur, 300 ml
APIS - Hydraterende gezichtsreiniger met hyaluronzuur, 300 ml
€ 16,00
-56%
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Anua Heartleaf Pore Control Reinigingsolie
Anua Heartleaf Pore Control Reinigingsolie
€ 129,90/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 25,98
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Caudalie Vinopure Starter Set, 105 ml
Caudalie Vinopure Starter Set, 105 ml
€ 29,88
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SKIN1004 Madagascar Centella Ampoule Schuim 20 ml
SKIN1004 Madagascar Centella Ampoule Schuim 20 ml
€ 300,00/1l
€ 6,00
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van APIS Enzymatische gezichtsreinigungsschuim, 150 ml
APIS Enzymatische gezichtsreinigungsschuim, 150 ml
€ 14,79
-47%
€ 7,76
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Eucerin Dermopure Clinical Reinigingsgel, herstellend, 150 ml
Eucerin Dermopure Clinical Reinigingsgel, herstellend, 150 ml
€ 14,85
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van He'be Regenererend gezichtsreinigingsgel
He'be Regenererend gezichtsreinigingsgel
€ 121,27/1l
€ 18,19
Verkoper: HabitumPharma
Productafbeelding van The Ordinary Glycolzuur 7% Tonic
The Ordinary Glycolzuur 7% Tonic
€ 29,95
-16%
€ 24,95
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Productafbeelding van Bielenda 40% Salicylzuur + Azelaïnezuur + Amandelzuur + Melkzuur, 30 ml
Bielenda 40% Salicylzuur + Azelaïnezuur + Amandelzuur + Melkzuur, 30 ml
€ 21,03
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Skonik gezichtsreinigingsgel, 200 ml
Skonik gezichtsreinigingsgel, 200 ml
€ 12,48
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Numbuzin No.5+ Glutathion C Spa-gezichtsreiniger, 200 ml
Numbuzin No.5+ Glutathion C Spa-gezichtsreiniger, 200 ml
€ 25,44
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Gezichtscrème Sensilis (30 ml)
Gezichtscrème Sensilis (30 ml)
€ 1.834,00/1l
€ 55,02
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van SkinCeuticals Glycolic Renewal Cleanser: Peeling reinigingsgel, 150 ml
SkinCeuticals Glycolic Renewal Cleanser: Peeling reinigingsgel, 150 ml
€ 73,04
-15%
€ 61,48
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Payot Nue Reinigingsmelk met micellen, 200 ml *Testproduct
Payot Nue Reinigingsmelk met micellen, 200 ml *Testproduct
€ 10,10
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Mixa Micellaire Reinigingsvloeistof tegen uitdroging, 400 ml
Mixa Micellaire Reinigingsvloeistof tegen uitdroging, 400 ml
€ 13,70
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Noreva Exfoliac Mizellenreiniger met peelingwerking, 400 ml
Noreva Exfoliac Mizellenreiniger met peelingwerking, 400 ml
€ 16,58
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Clochee gezichtstoner, intensief hydraterend, 100 ml
Clochee gezichtstoner, intensief hydraterend, 100 ml
€ 26,60
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SKIN1004 Madagascar Centella Verhelderende Ampullen voor Huidverbetering en Vermindering van Pigmentvlekken (60 stuks)
SKIN1004 Madagascar Centella Verhelderende Ampullen voor Huidverbetering en Vermindering van Pigmentvlekken (60 stuks)
€ 26,19
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

SKIN1004 Madagascar Centella Ampoule Kit – 4 serums voor gerichte huidverzorging

De SKIN1004 Madagascar Centella Ampoule Kit bevat vier krachtige serums van 30 ml elk, voor verschillende huidbehoeften: hydratatie, het verfijnen van poriën, het kalmeren van de huid en het egaliseren van de huidtoon. Elk serum is gebaseerd op Centella Asiatica extract uit Madagascar en combineert beproefde plantaardige ingrediënten met moderne verzorgingscomplexen.

Gerichte verzorging voor elke huidconditie

Of uw huid nu gevoelig, onzuiver of droog is, deze set maakt flexibele toepassing mogelijk, afhankelijk van uw dagelijkse behoeften. Ideaal om de s van SKIN1004 te leren kennen.

  • Centella Ampoule: Pure Centella-extract (100%) voor intense hydratatie en kalmering.
  • Tone Brightening Capsule Ampoule: Met Niacinamide & Madewhite™ voor het verminderen van pigmentvlekken.
  • Tea-Trica Relief Ampoule: Helpt bij onzuiverheden, met tea tree olie en dennenextract.
  • Poremizing Fresh Ampoule: Een peptidecomplex en Himalayazout helpen om poriën zichtbaar te verfijnen.

Geschikt voor alle huidtypen

De serums kunnen afzonderlijk of in combinatie worden gebruikt – 's ochtends of 's avonds. Geschikt voor normale, gevoelige, onzuivere of rijpe huid. Vrij van irriterende ingrediënten.

Gewicht
120 g
Inhoud
30 ml
Ingrediënten
Centella Asiatica-extract, hyaluronzuur, panthenol, niacinamide, water van theeblad, extract van theeblad, complex van dennenboom, madecassoside, asiaticoside, aziatische zuur, madecassisch zuur, roze Himalaya-zout, peptiden, adenosine, ceramide NP
Fabrikant
Doelgroepen
Dames
EAN
8809576261868
MPN (Manufacturer Part Number)
SK4-0022

Gewicht
120 g
Inhoud
30 ml
Ingrediënten
Centella Asiatica-extract, hyaluronzuur, panthenol, niacinamide, water van theeblad, extract van theeblad, complex van dennenboom, madecassoside, asiaticoside, aziatische zuur, madecassisch zuur, roze Himalaya-zout, peptiden, adenosine, ceramide NP
Fabrikant
Doelgroepen
Dames
EAN
8809576261868
MPN (Manufacturer Part Number)
SK4-0022
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Balter waterkoker, roestvrij staal, model WK-4, 1,7 liter, elektrische waterkoker, dubbelwandig ontwerp, BPA-vrij, LED-indicator, draadloos, compact theekoker, zwart
Balter waterkoker, roestvrij staal, model WK-4, 1,7 liter, elektrische waterkoker, dubbelwandig ontwerp, BPA-vrij, LED-indicator, draadloos, compact theekoker, zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 243
€ 79,96
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Dr. Althea 345, verzachtende crème, 50 ml
Dr. Althea 345, verzachtende crème, 50 ml
€ 458,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 201
€ 22,90
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van ANUA - Serum met 10% Niacinamide en 4% TXA, 30 ml
ANUA - Serum met 10% Niacinamide en 4% TXA, 30 ml
€ 633,33/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 19,00
Verkoper: Skinkura-Koreanskincare
Productafbeelding van SKIN1004 Centella Tone Brightening Ampoule, voor dames, geschikt voor een gemengde huid, droge huid en normale huid, 100 ml
SKIN1004 Centella Tone Brightening Ampoule, voor dames, geschikt voor een gemengde huid, droge huid en normale huid, 100 ml
€ 234,60/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 23,46
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Anua Azelaïnezuur 10% Hyaluron Roodheid Verminderend Serum, 30 ml
Anua Azelaïnezuur 10% Hyaluron Roodheid Verminderend Serum, 30 ml
€ 898,67/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 26,96
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SKIN1004 - Madagascar Centella Light Cleansing Oil, 200 ml
SKIN1004 - Madagascar Centella Light Cleansing Oil, 200 ml
€ 81,40/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 16,28
Verkoper: ParfumGroup
ANUA Heartleaf Quercetinol Pore Deep Cleansing Foam – čisticí pěna 150 ml – obrázek 2
ANUA Heartleaf Quercetinol Diep Reinigende Schuimreiniger, 150ml - reinigingsschuim voor het gezicht
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 12,50
Gratis bezorging
Verkoper: FezaStore
Productafbeelding van Beauty of Joseon Revive Eye Serum (30 ml)
Beauty of Joseon Revive Eye Serum (30 ml)
€ 755,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 22,65
Gratis bezorging
Verkoper: Skinkura-Koreanskincare
Productafbeelding van Medicube Collageen Nachtmasker 75 ml
Medicube Collageen Nachtmasker 75 ml
€ 198,67/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 14,90
Verkoper: Fragranzia
Productafbeelding van SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Zonnebrandserum SPF50+ PA++++
SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Zonnebrandserum SPF50+ PA++++
€ 370,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 18,50
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van SKIN1004 Madagascar Centella Poremizing Quick Clay Stick Mask 27 g - Kleimasker in stickvorm
SKIN1004 Madagascar Centella Poremizing Quick Clay Stick Mask 27 g - Kleimasker in stickvorm
€ 569,63/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 17,95
-14%
€ 15,38
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van SKIN1004 Helende ampul met Centella Asiatica uit Madagaskar, 30 ml - ampul voor een helderdere huid
SKIN1004 Helende ampul met Centella Asiatica uit Madagaskar, 30 ml - ampul voor een helderdere huid
€ 561,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 16,83
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Mixsoon Bean Essence, gezichtsessentie, 50 ml
Mixsoon Bean Essence, gezichtsessentie, 50 ml
€ 399,80/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 19,99
Verkoper: DaniChou
Productafbeelding van Medicube DEEP VITA C Haarstylingcrème, 55g
Medicube DEEP VITA C Haarstylingcrème, 55g
€ 166,56/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 35,81
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Axis-Y Dark Spot Correcting Glow Serum: Verheldert en hydrateert - 50 ml
Axis-Y Dark Spot Correcting Glow Serum: Verheldert en hydrateert - 50 ml
€ 392,00/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 79
€ 19,60
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van SKIN1004 Madagascar Centella Ampoule, 30 ml
SKIN1004 Madagascar Centella Ampoule, 30 ml
€ 333,33/1l
€ 17,75
-43%
€ 10,00
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Moroccanoil Treatment, haarolie, 100 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, geeft glans, verzacht, versterkt, arganolie
Moroccanoil Treatment, haarolie, 100 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, geeft glans, verzacht, versterkt, arganolie
€ 368,30/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 121
€ 36,83
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Zonnebrandserum SPF 50+ PA++++, 15 ml
SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Zonnebrandserum SPF 50+ PA++++, 15 ml
€ 833,33/1l
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,50
Gratis bezorging
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van Medicube Triple Collagen Toner 4.0, 140 ml
Medicube Triple Collagen Toner 4.0, 140 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 28,95
Gratis bezorging
Verkoper: Skinkura-Koreanskincare
Productafbeelding van Medicube Salmon DNA PDRN Pink Peptide Serum, 30 ml
Medicube Salmon DNA PDRN Pink Peptide Serum, 30 ml
€ 672,33/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 20,17
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Beauty of Joseon Ginseng Essence Water (150 ml)
Beauty of Joseon Ginseng Essence Water (150 ml)
€ 119,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 17,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Remington D5706 Hairdressing Set. Curl Confidence 2200W Ionic Hair Dryer. 45mm Brush. Ceramic Grill. Lightweight. Quiet
Remington D5706 Hairdressing Set. Curl Confidence 2200W Ionic Hair Dryer. 45mm Brush. Ceramic Grill. Lightweight. Quiet
€ 70,14/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 69
€ 58,22
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Medicube Salmon DNA PDRN Roze Collageen Jelly Gel Masker
Medicube Salmon DNA PDRN Roze Collageen Jelly Gel Masker
€ 64,50/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 15,46
-16%
€ 12,90
Verkoper: Fragranzia
Productafbeelding van SKIN1004 - Madagascar Centella Probio-Cica Crème, 50 ml
SKIN1004 - Madagascar Centella Probio-Cica Crème, 50 ml
€ 455,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 22,75
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van SKIN1004 Madagaskar Centella Hyalu-Cica Silky-Fit Zonnebalsem Stick 20 g - zonnestick
SKIN1004 Madagaskar Centella Hyalu-Cica Silky-Fit Zonnebalsem Stick 20 g - zonnestick
€ 372,46/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,21
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SKIN1004 Centella Ampoule Foam, Reinigingsschuim, Vrouwen, Normale huid, Gevoelige huid, Hydraterend, Kalmerend, Tube, 125 ml
SKIN1004 Centella Ampoule Foam, Reinigingsschuim, Vrouwen, Normale huid, Gevoelige huid, Hydraterend, Kalmerend, Tube, 125 ml
€ 121,68/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 15,21
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Medicube Collagen Jelly Cream, 110 ml
Medicube Collagen Jelly Cream, 110 ml
€ 290,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 31,90
Gratis bezorging
Verkoper: DaniChou
Productafbeelding van ANUA HEARTLEAF 80% Ampoule 30ml - Kalmerend gezichts serum
ANUA HEARTLEAF 80% Ampoule 30ml - Kalmerend gezichts serum
€ 1.037,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 31,13
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Skin1004 Madagascar, Ampul, Gezichtsserum, 100% Centella Asiatica-extract, Geschikt voor het kalmeren van gevoelige en acnegevoelige huid, 100 ml
Skin1004 Madagascar, Ampul, Gezichtsserum, 100% Centella Asiatica-extract, Geschikt voor het kalmeren van gevoelige en acnegevoelige huid, 100 ml
€ 179,50/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 28,95
-37%
€ 17,95
Verkoper: Skinkura-Koreanskincare
Productafbeelding van K-SECRET - SEOUL 1988 Oogcrème: 4% retinol liposomen + gefermenteerde bessen, 30ml. Een anti-rimpel oogcrème
K-SECRET - SEOUL 1988 Oogcrème: 4% retinol liposomen + gefermenteerde bessen, 30ml. Een anti-rimpel oogcrème
€ 700,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 21,00
Verkoper: somnia24

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Sisley Sisleÿa L'intégral Anti-aging, een intensieve anti-verouderingsbehandeling, geschikt voor vrouwen met normale huid, 10 ml
Sisley Sisleÿa L'intégral Anti-aging, een intensieve anti-verouderingsbehandeling, geschikt voor vrouwen met normale huid, 10 ml
€ 672,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 67.290,00/1l
Productafbeelding van Sisley Ecologische Verzorgingsset, 147 ml
Sisley Ecologische Verzorgingsset, 147 ml
€ 211,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.441,09/1kg
Productafbeelding van Guerlain Orchidée Impériale: De Essentie, in lotionvorm
Guerlain Orchidée Impériale: De Essentie, in lotionvorm
€ 87,18
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Delfy Cosmetics Tweefasensysteem voor Hals en Décolleté, Druivenpit (80 ml)
Delfy Cosmetics Tweefasensysteem voor Hals en Décolleté, Druivenpit (80 ml)
€ 53,99
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Ebenholz gezichtsverzorging, intensieve verzorging, anti-aging (90 ml)
Ebenholz gezichtsverzorging, intensieve verzorging, anti-aging (90 ml)
€ 53,04
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Hildegard Braukmann Institute Pro Lift Mandelic Glow Serum (25 ml)
Hildegard Braukmann Institute Pro Lift Mandelic Glow Serum (25 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 51,00
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.040,00/1l
Productafbeelding van Ebenholz gezichtsverzorging: Matmakende intensieve vloeistof (60 ml)
Ebenholz gezichtsverzorging: Matmakende intensieve vloeistof (60 ml)
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Elemis Pro-Collagen Rozenreinigingsbalsem
Elemis Pro-Collagen Rozenreinigingsbalsem
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 397,80/1kg
Productafbeelding van Academie Radiance Aquabaume Éclat: Gezichtsbalsem met abrikozenextract, 50 ml
Academie Radiance Aquabaume Éclat: Gezichtsbalsem met abrikozenextract, 50 ml
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 795,60/1l
Productafbeelding van Academie Clean Pate Chauffante Exfoliante: verwarmende peeling, 50 ml
Academie Clean Pate Chauffante Exfoliante: verwarmende peeling, 50 ml
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 652,80/1l
Productafbeelding van Ebenholz gezichtsreiniger, frisse gel (90 ml)
Ebenholz gezichtsreiniger, frisse gel (90 ml)
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Ebenholz gezichtsverzorging, intensieve verzorging, anti-aging (30 ml)
Ebenholz gezichtsverzorging, intensieve verzorging, anti-aging (30 ml)
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van JUVENA PURE CLEANSING, voor dames, universeel, reinigingsproduct, 1 stuk, 90 ml
JUVENA PURE CLEANSING, voor dames, universeel, reinigingsproduct, 1 stuk, 90 ml
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 317,33/1l
Productafbeelding van Dr. Hauschka Reinigingsbalsem voor het gezicht, 75 ml
Dr. Hauschka Reinigingsbalsem voor het gezicht, 75 ml
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Cetaphil | Reinigingsgel - Milde reinigingsgel voor het gezicht - Geschikt voor normale en vette huid - 237 ml - Voor een zachte reiniging - Verzorging voor het gezicht
Cetaphil | Reinigingsgel - Milde reinigingsgel voor het gezicht - Geschikt voor normale en vette huid - 237 ml - Voor een zachte reiniging - Verzorging voor het gezicht
€ 14,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van APIS - Hydraterende gezichtsreiniger met hyaluronzuur, 300 ml
APIS - Hydraterende gezichtsreiniger met hyaluronzuur, 300 ml
€ 16,00
-56%
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Cetaphil DermaControl Reinigingsschuim voor het gezicht, met zink en glycerine, 237 ml
Cetaphil DermaControl Reinigingsschuim voor het gezicht, met zink en glycerine, 237 ml
€ 18,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van IDC siliconen gezichtsreinigingsborstel
IDC siliconen gezichtsreinigingsborstel
€ 18,15
-29%
€ 12,79
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Afwerking-schuim 150 ml - Hydraterend schuim - Unieke huidverzorging - Milde reiniging
Afwerking-schuim 150 ml - Hydraterend schuim - Unieke huidverzorging - Milde reiniging
€ 8,99
Verkoper: Lemonbite