ipuro IFC5060, kamerparfum "Baumwolle fields", bloemig, 200 ml, 1 stuk.

€ 33,18

€ 165,90 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 oktober
Onze bestedeals
Luchtverfrissers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van ipuro IFC2260 ipuro Raumspray Baumwolle fields Vanille 120 ml, 1 St.
ipuro IFC2260 ipuro Raumspray Baumwolle fields Vanille 120 ml, 1 St.
€ 58,25/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,99
Verkoper: LBD
Productafbeelding van ipuro IFC2030 Raumduft Baumwolle fields blumig
ipuro IFC2030 Raumduft Baumwolle fields blumig
€ 118,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,88
Verkoper: LBD
Productafbeelding van ipuro IFC5412 Ruimtedoek "Time to be" met fruitige geur, 100 ml, 1 stuk.
ipuro IFC5412 Ruimtedoek "Time to be" met fruitige geur, 100 ml, 1 stuk.
€ 282,70/1l
€ 28,27
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van ipuro Ruukgeur Essentials Set, Zachte Vanille, 2 x 50 ml
ipuro Ruukgeur Essentials Set, Zachte Vanille, 2 x 50 ml
€ 132,10/1l
€ 13,21
Verkoper: LBD
Productafbeelding van ipuro IFC4014 Ruimtedisperser navulling, lavendelgeur, bloemig, 20 ml, 1 stuk.
ipuro IFC4014 Ruimtedisperser navulling, lavendelgeur, bloemig, 20 ml, 1 stuk.
€ 263,00/1l
€ 12,17
-56%
€ 5,26
Verkoper: LBD
Productafbeelding van ipuro IFC1296 Ruimteduft navulling, witte lelie, bloemig
ipuro IFC1296 Ruimteduft navulling, witte lelie, bloemig
€ 95,64/1l
€ 47,82
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van ipuro ESSENTIALS Ruukgeur: Baumwolle Fields
ipuro ESSENTIALS Ruukgeur: Baumwolle Fields
€ 195,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,56
Gratis bezorging
Verkoper: Zurbrueggen
Productafbeelding van ipuro IFC5030 Ruimtedoordrift ESSENTIALS, katoenvelden, bloemig, 100 ml, 1 stuk.
ipuro IFC5030 Ruimtedoordrift ESSENTIALS, katoenvelden, bloemig, 100 ml, 1 stuk.
€ 359,00/1l
€ 35,90
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van ipuro 1020001 ipuro Raumduft ESSENTIALS Baumwolle fields blumig 50,0 ml, 1 St.
ipuro 1020001 ipuro Raumduft ESSENTIALS Baumwolle fields blumig 50,0 ml, 1 St.
€ 256,00/1l
€ 12,80
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ipuro geurverspreider Santal Blanc, 240 ml
Ipuro geurverspreider Santal Blanc, 240 ml
€ 258,75/1l
€ 62,10
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van ipuro IFC3021 Ruimteduft-navulling ESSENTIALS katoenvelden, bloemig, 20 ml, 1 stuk.
ipuro IFC3021 Ruimteduft-navulling ESSENTIALS katoenvelden, bloemig, 20 ml, 1 stuk.
€ 12,17
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ipuro Geurdiffuser Blanc (75 ml)
Ipuro Geurdiffuser Blanc (75 ml)
€ 187,20/1l
€ 14,42
-2%
€ 14,04
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van ipuro IFC2041 Raumduft lovely flowers blumig
ipuro IFC2041 Raumduft lovely flowers blumig
€ 290,20/1l
€ 29,02
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Ipuro Feve Tonka navulling, 240 ml
Ipuro Feve Tonka navulling, 240 ml
€ 199,25/1l
€ 47,82
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Febreze 8700216239035, kamerverfrisser, amandelbloemengeur, 185 ml, 1 stuk.
Febreze 8700216239035, kamerverfrisser, amandelbloemengeur, 185 ml, 1 stuk.
€ 65,08/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,04
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van ipuro IFC2412 Ruimtedoek "Time to be" - fruitige geur, 100 ml, 1 stuk.
ipuro IFC2412 Ruimtedoek "Time to be" - fruitige geur, 100 ml, 1 stuk.
€ 137,30/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 13,73
Verkoper: LBD
Productafbeelding van ipuro 1010055 ipuro Raumduft-Nachfüller ESSENTIALS Baumwolle fields blumig 500,0 ml, 1 St.
ipuro 1010055 ipuro Raumduft-Nachfüller ESSENTIALS Baumwolle fields blumig 500,0 ml, 1 St.
€ 29,30
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ipuro Geurdiffuser Noir (75 ml)
Ipuro Geurdiffuser Noir (75 ml)
€ 175,73/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,66
-10%
€ 13,18
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van ipuro IFC2031 ipuro Raumduft flower bowl blumig
ipuro IFC2031 ipuro Raumduft flower bowl blumig
€ 118,80/1l
€ 11,88
Verkoper: LBD

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Deipuro ruimteparfum »Baumwolle Fields – Bloemig«verrasst met een delicate, bloemige geurcompositie die doet denken aan vers gewassen was en zomerse katoenvelden. De hooggeconcentreerde geurolie in de handige fles van 200 ml verspreidt een pure, frisse geur en is ideaal voor gebruik met ipuro-parfumdifices of compatibele aromavernevelers.


Technische specificaties

  • Inhoud:200 ml

  • Type:Essentiële olie - ruimteparfumconcentraat

  • Geurnotitie:Bloemig-fris (delicate bloemige tonen met katoenaccent)

  • Gebruik:Voor aromavernevelers of geurkaarsen

  • Flessenmateriaal:Glas

  • Producttype:Ruimteparfum / Home Fragrance

  • Concentratie:Hoog geconcentreerd


Wettelijk verplichte informatie

  • EAN:4051281967670

  • Fabrikant/Afzender:ipuro (volledig adres conform impressum)

  • Gevarenwaarschuwingen (CLP/GHS):

    • Waarschuwing:Let op

    • H-zinnen:

      • H315 (Kan huidirritatie veroorzaken)

      • H317 (Kan allergische huidreactie veroorzaken)

    • P-zinnen:

      • P102 (Buiten het bereik van kinderen houden)

      • P280 (Beschermende handschoenen dragen)

  • Ontvlambaarheid:Niet ontvlambaar (volgens GHS)

  • Opslag:Koel, droog en beschermd tegen licht n


Aanvullende informatie

  • Gebruiksaanwijzingen:

    • Alleen geschikt voor diffusers

    • Goed schudden voor gebruik

    • Direct huidcontact vermijden

  • Dosering:5-10 druppels, afhankelijk van de grootte van het apparaat

  • Netto inhoud:200 ml

  • Houdbaarheid:Minimaal 24 maanden



De ruimteparfum van Ipurio. Dankzij bamboestokjes wordt de geur verspreid in de hele ruimte. Een subtiele geur van steranijs, vanillebloem en geranium. Topnoten: Steranijs, vanillebloem, geranium. Hartnoten: Roos, viooltje, cederhout, vetiver. Basisnoten: Tonkaboon, vanille, witte muskus. Een landschap van zachte dekens en witte lakens, dat je wilt veroveren en nooit meer wilt verlaten – een tweepersoonsbed, vers opgemaakt met geurige beddengoed. Deze zachte, frisse geur creëert een sfeer om te knuffelen en te ontspannen, om te dutten en te dromen. Elke geur wordt exclusief samengesteld door onze parfumeurs in Grasse, de parfumhoofdstad. Inbegrepen: Diffuser (200 ml), flesverklikker en 10 bamboestokjes. Ruimteparfum Ipuro Baumwolle Fields 200 ml

ipuro ESSENTIALS katoenvelden - geurflacon - aroma-diffuser met schil - 0,2 liter - 200 ml
Inhoud
0.2 l
Hoogte
0.269 m
Materiaalsamenstelling
100% glas
Fabrikant
Gewicht
200 g
EAN
4051281967670
MPN (Manufacturer Part Number)
050.5060.20

Inhoud
0.2 l
Hoogte
0.269 m
Materiaalsamenstelling
100% glas
Fabrikant
Gewicht
200 g
EAN
4051281967670
MPN (Manufacturer Part Number)
050.5060.20
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van ipuro IFC2030 Raumduft Baumwolle fields blumig
ipuro IFC2030 Raumduft Baumwolle fields blumig
€ 118,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,88
Verkoper: LBD
Productafbeelding van ipuro IFC2071 Raumduft Lovely Flowers frisch 200 ml, 1 St.
ipuro IFC2071 Raumduft Lovely Flowers frisch 200 ml, 1 St.
€ 97,05/1l
€ 19,41
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Babybeddengoed met teddybeer op een wolk, 100x135 cm, 100% katoen
Babybeddengoed met teddybeer op een wolk, 100x135 cm, 100% katoen
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 45,06
-55%
€ 20,05
Gratis bezorging
Verkoper: kk-shopping
Productafbeelding van 2-delige set dekbedovertrekken | Lichtgewicht dekbed, ideaal voor de zomer | 135 x 200 cm | DREAMSTAR
2-delige set dekbedovertrekken | Lichtgewicht dekbed, ideaal voor de zomer | 135 x 200 cm | DREAMSTAR
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 91
€ 20,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Buymax Spannenlaken 60x120 cm, 100% katoen, voor kinderbed, spannenlaken, babybed, jersey, geschikt voor matrassen tot 15 cm hoog, kleur: rood
Buymax Spannenlaken 60x120 cm, 100% katoen, voor kinderbed, spannenlaken, babybed, jersey, geschikt voor matrassen tot 15 cm hoog, kleur: rood
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 507
€ 9,89
Verkoper: Buymax
Productafbeelding van Mannesmann schroevendraaierset met 37 onderdelen, inclusief bits
Mannesmann schroevendraaierset met 37 onderdelen, inclusief bits
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 42,19
-24%
€ 31,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Bosch Keo 18 Branch Cutter - Effortless Branch Cutting - Battery-powered
Bosch Keo 18 Branch Cutter - Effortless Branch Cutting - Battery-powered
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 161,33
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Kwb HSS-draadfrees M 3 voor metrische ISO-schroefdraad, DIN 352 HSS
Kwb HSS-draadfrees M 3 voor metrische ISO-schroefdraad, DIN 352 HSS
€ 35,66
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Toiletborstel RD30800, wit
Toiletborstel RD30800, wit
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Hankook all-season banden voor motorfietsen, Kinergy 4S² H750 (245/45 R18 100Y XL 4PR, met velgprotectie (MFS), SBL)
Hankook all-season banden voor motorfietsen, Kinergy 4S² H750 (245/45 R18 100Y XL 4PR, met velgprotectie (MFS), SBL)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 149,50
Gratis bezorging
Verkoper: agcompany-tyres
De brandstofefficiëntieklasse van dit product is C.
Productafbeelding van PRO Multi-materiaal X-Lock diamantschijf, 115 x 22,23 mm, 22,23 mm
PRO Multi-materiaal X-Lock diamantschijf, 115 x 22,23 mm, 22,23 mm
€ 23,77
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Trixie speelstok met leren bandjes 65 cm
Trixie speelstok met leren bandjes 65 cm
€ 19,99
-5%
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van MODICA, wandpaneel met 9 vakken, lichtgrijs
MODICA, wandpaneel met 9 vakken, lichtgrijs
€ 193,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Falken all-season banden voor motorfietsen, model EUROALL SEASON AS220PRO (255/45 R18 103W XL, VCs, met velgprotectie (MFS), kleur: zwart)
Falken all-season banden voor motorfietsen, model EUROALL SEASON AS220PRO (255/45 R18 103W XL, VCs, met velgprotectie (MFS), kleur: zwart)
€ 156,36
Gratis bezorging
Verkoper: agcompany-tyres
De brandstofefficiëntieklasse van dit product is C.
Productafbeelding van Continental all-season banden voor motorfietsen, AllSeasonContact™ 2 (195/50 R19 88H EVc, met velgrandbescherming)
Continental all-season banden voor motorfietsen, AllSeasonContact™ 2 (195/50 R19 88H EVc, met velgrandbescherming)
€ 169,76
Gratis bezorging
Verkoper: Tirello_cz
De brandstofefficiëntieklasse van dit product is B.
Productafbeelding van ipuro IFC2260 ipuro Raumspray Baumwolle fields Vanille 120 ml, 1 St.
ipuro IFC2260 ipuro Raumspray Baumwolle fields Vanille 120 ml, 1 St.
€ 58,25/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,99
Verkoper: LBD
Productafbeelding van KARCHER S 4 Twin mechanical sweeper - Yellow and black - 20 L bin
KARCHER S 4 Twin mechanical sweeper - Yellow and black - 20 L bin
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 152,25
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van Michelin zomerbanden voor motorfietsen, Primacy 5 (235/50 R18 101Y XL EV, geschikt voor voertuigen met elektrische aandrijving, met velgprotectierand (FSL))
Michelin zomerbanden voor motorfietsen, Primacy 5 (235/50 R18 101Y XL EV, geschikt voor voertuigen met elektrische aandrijving, met velgprotectierand (FSL))
€ 186,00
Gratis bezorging
Verkoper: CAMBIORUOTE
De brandstofefficiëntieklasse van dit product is B.
Productafbeelding van Opblaasbaar peuterbad 262 x 175 x 51 cm
Opblaasbaar peuterbad 262 x 175 x 51 cm
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 114
€ 56,18
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Michelin all-season motorbanden CrossClimate 3 (245/45 R20 99V, geschikt voor elektrische voertuigen, met velgprotectierand (FSL))
Michelin all-season motorbanden CrossClimate 3 (245/45 R20 99V, geschikt voor elektrische voertuigen, met velgprotectierand (FSL))
€ 270,00
Gratis bezorging
Verkoper: CAMBIORUOTE
De brandstofefficiëntieklasse van dit product is B.
Productafbeelding van 100W Power Cable - Philips Hue Outdoor - Black - Electric
100W Power Cable - Philips Hue Outdoor - Black - Electric
€ 82,99
Verkoper: Feim-SK
Productafbeelding van Michelin zomerbanden voor motorfietsen, Pilot Sport 5 (245/50 ZR18 (104Y) XL EV, geschikt voor voertuigen met elektrische aandrijving, met velgprotectierand (FSL))
Michelin zomerbanden voor motorfietsen, Pilot Sport 5 (245/50 ZR18 (104Y) XL EV, geschikt voor voertuigen met elektrische aandrijving, met velgprotectierand (FSL))
€ 228,00
Gratis bezorging
Verkoper: CAMBIORUOTE
De brandstofefficiëntieklasse van dit product is C.
Productafbeelding van Eettafel BAGLI, massief sheeshamhout, 120 cm. Eettafel, houten tafel, metalen poten, keukentafel, landelijk design, donkerbruin
Eettafel BAGLI, massief sheeshamhout, 120 cm. Eettafel, houten tafel, metalen poten, keukentafel, landelijk design, donkerbruin
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 51
€ 473,17
Gratis bezorging
Verkoper: Ervesto
Productafbeelding van Severin ZB 3625, Zakken voor vacuümverpakking, 50 stuks, Bevat bisfenol A
Severin ZB 3625, Zakken voor vacuümverpakking, 50 stuks, Bevat bisfenol A
€ 17,19
Verkoper: Apollo_store
Productafbeelding van Koperen reductiestuk 26,5 mm (G 3/4") > 21 mm (G 1/2")
Koperen reductiestuk 26,5 mm (G 3/4") > 21 mm (G 1/2")
€ 33,61
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van pajoma Ruukgeur Vanilla & Bessen, 1 set (1 x 100 ml) in cadeauverpakking
pajoma Ruukgeur Vanilla & Bessen, 1 set (1 x 100 ml) in cadeauverpakking
€ 159,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 17,90
-11%
€ 15,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van TOX 010100111 TOX TRI 8/51 010100111 Universaldübel Ø 8 mm x 51 mm, 100 St.
TOX 010100111 TOX TRI 8/51 010100111 Universaldübel Ø 8 mm x 51 mm, 100 St.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Falken zomerbanden, motorbanden, ZIEX ZE310 ECORUN (225/60 R17 99V Ecorun BLK)
Falken zomerbanden, motorbanden, ZIEX ZE310 ECORUN (225/60 R17 99V Ecorun BLK)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 141,50
-€ 8,00
€ 133,50
Gratis bezorging
Verkoper: agcompany-tyres
De brandstofefficiëntieklasse van dit product is C.
Productafbeelding van Continental zomerbanden voor motorfietsen, type VanContact Eco (205/75 R16C 113/111T 10PR EVc)
Continental zomerbanden voor motorfietsen, type VanContact Eco (205/75 R16C 113/111T 10PR EVc)
€ 174,00
Gratis bezorging
Verkoper: CAMBIORUOTE
De brandstofefficiëntieklasse van dit product is A.

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 23 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Heerlijke geur
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kussenparfum "Cocon de Sérénité" van L'Occitane (100 ml)
Kussenparfum "Cocon de Sérénité" van L'Occitane (100 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 234,60/1l
Productafbeelding van Pure Air Geurneutralisator Gel 250 g – Geurverwijderaar voor campers, caravans, badkamers en toiletten – Tot 30 dagen frisheid
Pure Air Geurneutralisator Gel 250 g – Geurverwijderaar voor campers, caravans, badkamers en toiletten – Tot 30 dagen frisheid
€ 12,90
Gratis bezorging
Verkoper: Izaeffect
€ 43,00/1kg
Productafbeelding van Pure Air geurneutralisator en geurverwijderaar spray, 250 ml – Geschikt voor campers, caravans, mobilhomes en auto's – Zonder kunstmatige geurstoffen
Pure Air geurneutralisator en geurverwijderaar spray, 250 ml – Geschikt voor campers, caravans, mobilhomes en auto's – Zonder kunstmatige geurstoffen
€ 12,90
Gratis bezorging
Verkoper: Izaeffect
€ 43,00/1kg
Productafbeelding van Acqua di Parma ADP082967, Vaas, Diffuser met stokjes, 0,18 liter
Acqua di Parma ADP082967, Vaas, Diffuser met stokjes, 0,18 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 78,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 436,33/1l
Productafbeelding van Floris Hyacinth & Bluebell Aromaverspreider, 200 ml (unisex)
Floris Hyacinth & Bluebell Aromaverspreider, 200 ml (unisex)
€ 84,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 423,30/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Osmanthus, vaas, geurverspreider met essentiële oliën, 0,18 liter
Acqua di Parma Osmanthus, vaas, geurverspreider met essentiële oliën, 0,18 liter
€ 72,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 402,33/1l
Productafbeelding van Etro Vetiver Diffuser, 500 ml
Etro Vetiver Diffuser, 500 ml
€ 97,41
Verkoper: PerfumTraders
€ 194,82/1l
Productafbeelding van Jo Malone Myrrh & Tonka Diffuser, 165 ml
Jo Malone Myrrh & Tonka Diffuser, 165 ml
€ 93,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 568,73/1l
Productafbeelding van ETRO Rietriet-diffusor Afrodite
ETRO Rietriet-diffusor Afrodite
€ 93,84
-€ 3,06
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 181,56/1l
Productafbeelding van Molton Brown Oranje & Bergamot Kaars, 600g
Molton Brown Oranje & Bergamot Kaars, 600g
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 151,30/1kg
Productafbeelding van Miller Harris Mossket, geurverspreider
Miller Harris Mossket, geurverspreider
€ 90,78
-€ 5,10
€ 85,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 856,80/1l
Productafbeelding van Molton Brown Mesmerising Oudh Accord & Gold kaars, 600 gram
Molton Brown Mesmerising Oudh Accord & Gold kaars, 600 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 84,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 141,10/1kg
Productafbeelding van Acqua di Parma Luce di Colonia, navullbare verpakking, stokjesdiffuser, 0,18 liter
Acqua di Parma Luce di Colonia, navullbare verpakking, stokjesdiffuser, 0,18 liter
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 340,00/1l
Productafbeelding van Maison Margiela Jazz Club Diffuser, 185 ml
Maison Margiela Jazz Club Diffuser, 185 ml
€ 71,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 385,95/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Yuzu, vaas, geurverspreider met schilgeur, 0,18 liter
Acqua di Parma Yuzu, vaas, geurverspreider met schilgeur, 0,18 liter
€ 60,18
Verkoper: PerfumTraders
€ 300,90/1kg
Productafbeelding van Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere Winter Tales, geurverspreider voor thuis (500 ml)
Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere Winter Tales, geurverspreider voor thuis (500 ml)
€ 82,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 165,24/1l
Productafbeelding van Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere, geurverspreider voor thuis (500 ml), met de geur "Rive di Vite"
Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere, geurverspreider voor thuis (500 ml), met de geur "Rive di Vite"
€ 81,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 163,20/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Buongiorno, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
Acqua di Parma Buongiorno, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 340,00/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Insieme, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
Acqua di Parma Insieme, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
€ 54,27
-7%
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 277,67/1l
Productafbeelding van Maison Francis Kurkdjian, geurkaars "Au 17", 280 gram
Maison Francis Kurkdjian, geurkaars "Au 17", 280 gram
€ 71,40
-€ 2,04
€ 69,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 247,71/1kg