Antico Pastificio Morelli - Traditionele Italiaanse pasta - Pici - 6 x 500 gram

€ 32,90

€ 10,97 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 7 – do 8 oktober
Onze bestedeals
Pasta & veel meer
Vergelijkbare producten
MAKARON (SEMOLINOWY) BUSIATE BIO 375 g - LA BIO IDEA
MAKARON (VAN DUIVELSHAAR) BUSIATE BIOLOGISCH, 375 g - LA IDEA
€ 9,47/1kg
€ 3,76
-5%
€ 3,55
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Antico Pastificio Morelli - Typisch Italiaanse pasta - Spaghettoni Tonnarelli - 8 x 500 gram
Antico Pastificio Morelli - Typisch Italiaanse pasta - Spaghettoni Tonnarelli - 8 x 500 gram
€ 10,73/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 42,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Le Penne 1 kg - Pasta Martelli - Traditionele pasta van de familie Martelli
Le Penne 1 kg - Pasta Martelli - Traditionele pasta van de familie Martelli
€ 12,25/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 13,47
-9%
€ 12,25
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Delverde Cellentani, pasta gemaakt van geselecteerde durumtarwe, 500g
Delverde Cellentani, pasta gemaakt van geselecteerde durumtarwe, 500g
€ 5,22/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 2,61
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Delverde Ricciolo, Italiaanse pasta gemaakt van durumtarwegries, 500g
Delverde Ricciolo, Italiaanse pasta gemaakt van durumtarwegries, 500g
€ 5,22/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 2,61
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van MAKARON (RIJSTNOEDELS) DIRECT KLAAR (3 mm) 400 g - FARMER
MAKARON (RIJSTNOEDELS) DIRECT KLAAR (3 mm) 400 g - FARMER
€ 5,52/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 2,33
-5%
€ 2,21
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Barilla Spaghetti Al Bronzo: Lange pasta gemaakt van harde tarwebloem, 400g
Barilla Spaghetti Al Bronzo: Lange pasta gemaakt van harde tarwebloem, 400g
€ 11,47/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,59
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van De Cecco Fusilli Lunghi Bucati, pasta, nummer 5 - 500 gram.
De Cecco Fusilli Lunghi Bucati, pasta, nummer 5 - 500 gram.
€ 10,06/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,03
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Barilla 603270000 Barilla COLLEZIONE Lasagne 500,0 g
Barilla 603270000 Barilla COLLEZIONE Lasagne 500,0 g
€ 18,86/1kg
€ 9,43
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van City Aroma Shirataki-noedels (Udon), 200g
City Aroma Shirataki-noedels (Udon), 200g
€ 8,95/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 1,88
-4%
€ 1,79
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Antico Pastificio Morelli - Typische Italiaanse pasta - Ziti - 6 x 500 gram
Antico Pastificio Morelli - Typische Italiaanse pasta - Ziti - 6 x 500 gram
€ 10,97/1kg
€ 32,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Delverde Gabelletti pasta, gemaakt van harde tarwe, Italiaanse pasta, 500g
Delverde Gabelletti pasta, gemaakt van harde tarwe, Italiaanse pasta, 500g
€ 5,22/1kg
€ 2,61
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Orecchiette pasta, 500 gram - Pastificio Cavalieri
Orecchiette pasta, 500 gram - Pastificio Cavalieri
€ 12,50/1kg
€ 6,87
-9%
€ 6,25
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Mancini Pastificio Agricolo - Bucatini - Italiaanse, handgemaakte pasta - 12 x 500 gram
Mancini Pastificio Agricolo - Bucatini - Italiaanse, handgemaakte pasta - 12 x 500 gram
€ 11,65/1kg
€ 69,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Mancini Pastificio Agricolo - Calamarata - Italiaanse, handgemaakte pasta - 12 x 500 gram
Mancini Pastificio Agricolo - Calamarata - Italiaanse, handgemaakte pasta - 12 x 500 gram
€ 11,65/1kg
€ 69,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van La Molisana Linguine n.6, Italiaanse pasta, 500 gram
La Molisana Linguine n.6, Italiaanse pasta, 500 gram
€ 161,64/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 80,82
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Barilla Gnocchi n°85 500 g – Italiaanse gnocchi, traditionele pasta voor tomatensaus en andere Italiaanse gerechten
Barilla Gnocchi n°85 500 g – Italiaanse gnocchi, traditionele pasta voor tomatensaus en andere Italiaanse gerechten
€ 5,38/1kg
€ 2,96
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Pasta, rigatoni, n° 57, 5 x 500 gram - De Cecco
Pasta, rigatoni, n° 57, 5 x 500 gram - De Cecco
€ 7,52/1kg
€ 20,68
-9%
€ 18,80
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Eierbandnudels Fettuccine 250 gram - Spinosi
Eierbandnudels Fettuccine 250 gram - Spinosi
€ 29,80/1kg
€ 8,19
-9%
€ 7,45
Verkoper: italia-genuss

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Deze pasta heeft een typische Toscaanse vorm, is met de hand gemaakt, wordt getrokken op brons en is gemaakt van Italiaans durumtarwemeel. Hij wordt gedroogd bij lage temperatuur.

Hij is ideaal om van tevoren te bereiden, plakt niet aan elkaar en valt niet uit elkaar, zelfs niet als hij wordt opgeserveerd en urenlang warm wordt gehouden.

De relatief korte pasta, met een dikte van 2,5 mm in droge toestand, is ideaal voor gebruik bij banketten.

Voor een optimaal kookresultaat is het aan te raden de pasta in ruim water te koken en pas na 12 minuten om te roeren, om te voorkomen dat hij breekt. De totale kooktijd bedraagt 22 minuten.

Ingrediënten
Hartweizengries, water
Voedingswaarde
Voedingswaarden per 100 gram product: Energie (kcal): 340 Energie (kJ): 1425 Eiwitten (g): 11 Koolhydraten (g): 75 Suiker (g): 4,8 Vezels (g): 2,3 Vetten (g): 0 Verzadigde vetzuren (g): 0 Zout (g): 0,05
Gewicht
3000 g
Levensmiddelenbedrijven
Antico Pastificio Morelli 1860 Srl - Via S. Francesco 8, 56020 San Romano (PI)
Verkoopbenaming
Pici met tomatensaus
Fabrikant
Antico Pastificio Morelli
EAN
8059606620695

Ingrediënten
Hartweizengries, water
Voedingswaarde
Voedingswaarden per 100 gram product: Energie (kcal): 340 Energie (kJ): 1425 Eiwitten (g): 11 Koolhydraten (g): 75 Suiker (g): 4,8 Vezels (g): 2,3 Vetten (g): 0 Verzadigde vetzuren (g): 0 Zout (g): 0,05
Gewicht
3000 g
Levensmiddelenbedrijven
Antico Pastificio Morelli 1860 Srl - Via S. Francesco 8, 56020 San Romano (PI)
Verkoopbenaming
Pici met tomatensaus
Fabrikant
Antico Pastificio Morelli
EAN
8059606620695
Gaat ook goed samen met
MAKARON (SEMOLINOWY) BUSIATE BIO 375 g - LA BIO IDEA
MAKARON (VAN DUIVELSHAAR) BUSIATE BIOLOGISCH, 375 g - LA IDEA
€ 9,47/1kg
€ 3,76
-5%
€ 3,55
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Barilla La Collezione Castellane pasta, gemaakt van durumtarwemeel, 500g
Barilla La Collezione Castellane pasta, gemaakt van durumtarwemeel, 500g
€ 10,26/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 5,13
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Delverde Cellentani, pasta gemaakt van geselecteerde durumtarwe, 500g
Delverde Cellentani, pasta gemaakt van geselecteerde durumtarwe, 500g
€ 5,22/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 2,61
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Etat Libre d'Orange, The Ghost In The Shell, eau de parfum, 50 ml
Etat Libre d'Orange, The Ghost In The Shell, eau de parfum, 50 ml
€ 2.080,80/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 104,04
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Antico Pastificio Morelli - Typisch Italiaanse pasta - Spaghettoni Tonnarelli - 8 x 500 gram
Antico Pastificio Morelli - Typisch Italiaanse pasta - Spaghettoni Tonnarelli - 8 x 500 gram
€ 10,73/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 42,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Le Penne 1 kg - Pasta Martelli - Traditionele pasta van de familie Martelli
Le Penne 1 kg - Pasta Martelli - Traditionele pasta van de familie Martelli
€ 12,25/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 13,47
-9%
€ 12,25
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Antico Pastificio Morelli - Typische Italiaanse pasta - Imitatie Pici - 6 x 500 gram
Antico Pastificio Morelli - Typische Italiaanse pasta - Imitatie Pici - 6 x 500 gram
€ 10,97/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Delverde Ricciolo, Italiaanse pasta gemaakt van durumtarwegries, 500g
Delverde Ricciolo, Italiaanse pasta gemaakt van durumtarwegries, 500g
€ 5,22/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 2,61
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van MAKARON (RIJSTNOEDELS) DIRECT KLAAR (3 mm) 400 g - FARMER
MAKARON (RIJSTNOEDELS) DIRECT KLAAR (3 mm) 400 g - FARMER
€ 5,52/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 2,33
-5%
€ 2,21
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Barilla 603270000 Barilla COLLEZIONE Lasagne 500,0 g
Barilla 603270000 Barilla COLLEZIONE Lasagne 500,0 g
€ 18,86/1kg
€ 9,43
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Barilla 622212005 Barilla Classica Fusilli 5,0 kg
Barilla 622212005 Barilla Classica Fusilli 5,0 kg
€ 4,98/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 24,89
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van City Aroma Shirataki-noedels (Udon), 200g
City Aroma Shirataki-noedels (Udon), 200g
€ 8,95/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 1,88
-4%
€ 1,79
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Delverde Gabelletti pasta, gemaakt van harde tarwe, Italiaanse pasta, 500g
Delverde Gabelletti pasta, gemaakt van harde tarwe, Italiaanse pasta, 500g
€ 5,22/1kg
€ 2,61
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Barilla 603264005 Barilla Tagliatelle 500,0 g
Barilla 603264005 Barilla Tagliatelle 500,0 g
€ 41,02/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 20,51
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Antico Pastificio Morelli - Traditionele Italiaanse pasta - Bigoli - 6 x 500 gram
Antico Pastificio Morelli - Traditionele Italiaanse pasta - Bigoli - 6 x 500 gram
€ 10,97/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Rummo Spaghetti, glutenvrije pasta, 400 gram
Rummo Spaghetti, glutenvrije pasta, 400 gram
€ 2.860,00/1kg
€ 3,01
-4%
€ 2,86
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Vileda Wischmop-set Turbo Easy Wring & Clean, inclusief powerpers en voetpedaal, kleur grijs
Vileda Wischmop-set Turbo Easy Wring & Clean, inclusief powerpers en voetpedaal, kleur grijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 820
€ 38,63
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Barilla Spaghetti Al Bronzo: Lange pasta gemaakt van harde tarwebloem, 400g
Barilla Spaghetti Al Bronzo: Lange pasta gemaakt van harde tarwebloem, 400g
€ 11,47/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,59
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van De Cecco Fusilli Lunghi Bucati, pasta, nummer 5 - 500 gram.
De Cecco Fusilli Lunghi Bucati, pasta, nummer 5 - 500 gram.
€ 10,06/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,03
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Barilla Bavette, 500 gram
Barilla Bavette, 500 gram
€ 5,92/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 2,96
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tefal Topset Duetto+ (7-delig).
Tefal Topset Duetto+ (7-delig).
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 369
€ 87,09
Gratis bezorging
Verkoper: Zurbrueggen
Productafbeelding van Barilla Spaghettini nr. 3 500 g – Italiaanse dunne spaghetti pasta in blauwverpakking
Barilla Spaghettini nr. 3 500 g – Italiaanse dunne spaghetti pasta in blauwverpakking
€ 7,92/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 3,96
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Berkel Homeline HL PLUS 250, zwarte vleeswarenzaagmachine
Berkel Homeline HL PLUS 250, zwarte vleeswarenzaagmachine
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 626,00
Gratis bezorging
Verkoper: Gastromark
Productafbeelding van Berkel Rot Line 250 - Rotatiemachine
Berkel Rot Line 250 - Rotatiemachine
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 854,93
Gratis bezorging
Verkoper: Gamingoase_GmbH
Productafbeelding van Jaguar Herenhorloge J861/4
Jaguar Herenhorloge J861/4
€ 401,07
Verkoper: Fit4Style-IMPPAC-DE
Productafbeelding van Delverde Gnocchi, gemaakt van geselecteerde durumtarwe, klassieke pasta, 500g
Delverde Gnocchi, gemaakt van geselecteerde durumtarwe, klassieke pasta, 500g
€ 5,22/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 2,61
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van CASARIA Bierbankset, 170 cm, voor 8 personen, 3-delig, inklapbaar, AI-gegenereerde afbeelding
CASARIA Bierbankset, 170 cm, voor 8 personen, 3-delig, inklapbaar
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 113,95
-€ 8,00
€ 105,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van De Cecco Conchiglioni rigati, semolina, nummer 126 - 500 gram.
De Cecco Conchiglioni rigati, semolina, nummer 126 - 500 gram.
€ 15,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,50
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Antico Pastificio Morelli - Traditionele Italiaanse pasta - Bucatini - 6 x 500 gram
Antico Pastificio Morelli - Traditionele Italiaanse pasta - Bucatini - 6 x 500 gram
€ 10,97/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Long Life merk, snelkooknoedels met ei, 500g. Snelkook woknoedels
Long Life merk, snelkooknoedels met ei, 500g. Snelkook woknoedels
€ 4,92/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 2,92
-15%
€ 2,46
Verkoper: Katomix

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 20 oktober 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Super snelle levering