Lubella Choco: Granenbolletjes met chocoladesmaak, 250 gram

€ 2,61

€ 2,48-4%

€ 9,92 / 1kg

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – do 8 oktober
Onze bestedeals
Muesli & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Kölln 252733 Kölln Schoko Glutenfrei Müsli 400,0 g
Kölln 252733 Kölln Schoko Glutenfrei Müsli 400,0 g
€ 31,15/1kg
€ 12,46
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van NESTLÉ CINI-MINIS Cornflakes, 625g
NESTLÉ CINI-MINIS Cornflakes, 625g
€ 14,02/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,76
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van turtle 5425038430424, Knapperige chocolade, 300 g, Cacao
turtle 5425038430424, Knapperige chocolade, 300 g, Cacao
€ 16,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,05
-4%
€ 4,80
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Nestlé Cheerios ontbijtgranen, 210 gram
Nestlé Cheerios ontbijtgranen, 210 gram
€ 15,05/1kg
€ 3,48
-4%
€ 3,31
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Cr.Nut Granola, Klassiek, Kellog's, 380g
Cr.Nut Granola, Klassiek, Kellog's, 380g
€ 55,24/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van NESTLÉ NESQUIK DUO, ontbijtgranen, 325g
NESTLÉ NESQUIK DUO, ontbijtgranen, 325g
€ 18,89/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,14
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Nestlé Lion Cornflakes met karamel en chocolade, 250 gram
Nestlé Lion Cornflakes met karamel en chocolade, 250 gram
€ 72,72/1kg
€ 19,99
-9%
€ 18,18
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
CRUNCHY OWSIANE KAKAOWE BEZGLUTENOWE BIO 325 g - BAUCK HOF
Bauckhof Biologische Havervlokken Crunchy Chocolade - 1 zak
€ 23,08/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,50
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Glutenvrije ontbijtgranen, 0,375 kg
Glutenvrije ontbijtgranen, 0,375 kg
€ 11,57/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,34
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Oreo O's 350 g / Ontbijtgranen
Oreo O's 350 g / Ontbijtgranen
€ 91,00/1kg
€ 31,85
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Fitness met chocolade, 425g, Nestlé
Fitness met chocolade, 425g, Nestlé
€ 13,84/1kg
€ 6,09
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lubella Choco Muschelkoornvlokken, chocolade, 250 gram
Lubella Choco Muschelkoornvlokken, chocolade, 250 gram
€ 8,79/1kg
€ 2,68
-4%
€ 2,55
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lubella Mlekołaki Choco: Chocolade-smaakvolle graanvormpjes, 500 gram
Lubella Mlekołaki Choco: Chocolade-smaakvolle graanvormpjes, 500 gram
€ 7,98/1kg
€ 3,99
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kellogg's Tresor Melk Chocolade, Cornflakes, 410 g, Chocolade
Kellogg's Tresor Melk Chocolade, Cornflakes, 410 g, Chocolade
€ 36,29/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 14,88
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Lubella Cookie ontbijtgranen, 200 gram
Lubella Cookie ontbijtgranen, 200 gram
€ 13,20/1kg
€ 2,97
-11%
€ 2,64
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Cinis Lubella, meergranen ontbijtgranen, 1 kg
Cinis Lubella, meergranen ontbijtgranen, 1 kg
€ 8,68/1kg
€ 9,14
-5%
€ 8,68
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kölln Haferkussen met kaneel, 275 gram
Kölln Haferkussen met kaneel, 275 gram
€ 20,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,61
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Weetabix, 24 volkoren tarwebrokken, 430 gram
Weetabix, 24 volkoren tarwebrokken, 430 gram
€ 11,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,10
Verkoper: SanmartiniStore

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Lubella Choco: Chocoladebolletjes van granen, 250 g

Een moment van genot met Lubella Choco bolletjes – een chocolade-avontuur in elke hap

Herinnert u zich die magische momenten uit uw kindertijd, wanneer u met plezier aan een kom vol heerlijke, knapperige bolletjes zat? Lubella Choco bolletjes zijn een smaak die u terugbrengt naar het verleden, terwijl ze tegelijkertijd aan uw moderne verlangens voldoen. Elk bolletje is gevuld met een rijke chocoladesmaak die op uw tong smelt en u een moment van puur genot geeft. Perfect voor het ontbijt, als tussendoortje of als toevoeging aan uw favoriete yoghurt. Het is een combinatie van knapperigheid en intense chocolade, waardoor u niet kunt stoppen met het pakken van een volgend bolletje. Proef dit unieke smaakavontuur!

Lubella Choco bolletjes – Chocoladeplezier voor elke gelegenheid

De knapperige, chocolade-gevulde granenbolletjes van Lubella zijn de perfecte keuze voor een moment van ontspanning. De smaak van chocolade omhult uw zintuigen, en de textuur van de bolletjes zorgt ervoor dat elke hap een waar genot is. Geweldig voor een snel ontbijt, een energieke snack gedurende de dag of een zoete ontspanningsmoment 's avonds. Met Lubella Choco bolletjes wordt elk moment speciaal, en u voelt zich vol energie en vreugde. Geniet van deze unieke smaak, die klassieke chocolade combineert met voedzame granen.

Een knapperig chocolade genot bij elke hap – Lubella Choco Bolletjes

Lubella Choco Bolletjes zijn meer dan alleen een snack – het is een klein stukje chocoladehemel. De graanbolletjes in combinatie met de intense smaak van chocolade creëren een perfecte harmonie waar je je niet tegen kunt verzetten. Heerlijk bij melk, yoghurt of gewoon als een lekkere snack. Met deze bolletjes wordt elk moment speciaal en voel je je alsof je toegang hebt tot je eigen, kleine wereld van genot. Ideaal voor wie niet alleen goede smaak waardeert, maar ook op zoek is naar kleine genoegens die elke dag aangenamer maken.

Ontdek recepten van Mniam24

Wanneer je bij Mniam24 bestelt, ontvang je een e-book met 100 heerlijke recepten! Dit is een geweldige kans om nieuwe smaken te ontdekken en bijzondere gerechten in je eigen keuken te bereiden. Geniet van culinaire inspiratie en maak gebruik van unieke recepten die het koken elke dag gemakkelijker maken!

Chocolade smoothie bowl met Lubella Choco Bolletjes

Ingrediënten: 100 g Lubella Choco Bolletjes, 150 g natuurlijke yoghurt, 1 banaan, 50 g aardbeien, 1 eetlepel honing, 1 eetlepel chiazaad

Bereidingswijze: Doe alle ingrediënten in een blender en blend tot een gladde massa. Giet de smoothie bowl in een kom en garneer met Lubella Choco Bolletjes, aardbeien, chiazaad en een beetje honing. Een heerlijk, gezond en energierijk ontbijt dat je chocoladebehoefte bevredigt!

Samenvatting van de belangrijkste kenmerken en voordelen van het product:
  • Knapperige graanbolletjes met chocoladesmaak
  • Ideaal voor een snel ontbijt, als snack of als toevoeging aan yoghurt
  • Bevat natuurlijke granen die vezels leveren
  • Zonder kunstmatige toevoegingen – vol smaak in elk bolletje
  • Handig verpakking van 250 gram – perfect voor dagelijks gebruik
De set bevat:
  • 1x Lubella Choco graanbolletjes, chocoladesmaak, 250 gram

Lubella is een merk met een lange traditie, dat passie voor gezond en lekker eten combineert met een moderne benadering van productie. Elk Lubella-product bestaat uit zorgvuldig geselecteerde ingrediënten, die de beste culinaire tradities combineren met de behoeften van de moderne consument. Wij zetten in op natuurlijke ingrediënten, smaak en kwaliteit – daarom kiest u bij Lubella voor een smaak waar u op kunt vertrouwen.

Veelgestelde vragen
    • Bevatten Lubella Choco Kulki gluten?

Ja, Lubella Choco Kulki bevatten gluten, omdat ze gemaakt zijn van volkoren granen. Als u een glutenvrij dieet volgt, raden we aan om andere producten te zoeken.

    • Zijn deze bolletjes geschikt voor kinderen?

Ja, Lubella Choco Kulki zijn een ideale keuze voor kinderen. Ze zijn lekker, knapperig en rijk aan granen, en bevatten tevens geen kunstmatige toevoegingen, waardoor ze veilige en gezonde snacks zijn.

    • Zijn Lubella Choco Kulki geschikt voor een dieet?

Lubella Choco Kulki zijn een heerlijke snack die onderdeel kan zijn van een evenwichtig dieet. Ze bevatten vezels, die de spijsvertering bevorderen, maar het is belangrijk om ze met mate te consumeren om een evenwichtige voeding te behouden.

    • Kunnen deze bolletjes warm gegeten worden?

Lubella Choco Kulki smaken het beste in combinatie met melk of yoghurt, maar u kunt ze ook aan warme dranken toevoegen, waardoor u een warme chocoladesmaak krijgt. Experimenteer en geniet van de verschillende smaken!

meel (76 %): tarwe volkoren (45 %), maïs, rijst; suiker; siroop van tarwe en gerstmout; cacaopoeder (6,2 %); zonnebloemolie; zout; aroma's; emulgator: lecithinen (van koolzaad); voedingsstoffen: niacine, vitamine B6, thiamine, vitamine D

Ingrediënten
Lubella Choco: Granenbolletjes met chocoladesmaak, 250 gram
Voedingswaarde
vindt u in de beschrijving
Gewicht
250 g
Levensmiddelenbedrijven
Lubella Choco Kulki Zbożowe Kulki O Smaku Czekoladowym 250 G
Verkoopbenaming
Lubella Choco: Granenbolletjes met chocoladesmaak, 250 gram
Fabrikant
Lubella
EAN
5900049011188

Ingrediënten
Lubella Choco: Granenbolletjes met chocoladesmaak, 250 gram
Voedingswaarde
vindt u in de beschrijving
Gewicht
250 g
Levensmiddelenbedrijven
Lubella Choco Kulki Zbożowe Kulki O Smaku Czekoladowym 250 G
Verkoopbenaming
Lubella Choco: Granenbolletjes met chocoladesmaak, 250 gram
Fabrikant
Lubella
EAN
5900049011188
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Kölln 252733 Kölln Schoko Glutenfrei Müsli 400,0 g
Kölln 252733 Kölln Schoko Glutenfrei Müsli 400,0 g
€ 31,15/1kg
€ 12,46
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Baton Corn Flakes 22g, merk Nestle
Baton Corn Flakes 22g, merk Nestle
€ 40,00/1kg
€ 0,84
-4%
€ 0,80
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bauckhof Waffeln & Pfannkuchen glutenfrei Bio 200g
Bauckhof Waffeln & Pfannkuchen glutenfrei Bio 200g
€ 72,50/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 14,50
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van LKK Teriyaki Saus, glutenvrij, 368g
LKK Teriyaki Saus, glutenvrij, 368g
€ 27,36/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 10,07
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Schär Pausa Ciok, gevulde biscuitreep met chocolade (35g), 33081
Schär Pausa Ciok, gevulde biscuitreep met chocolade (35g), 33081
€ 20,57/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 0,79
-8%
€ 0,72
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Schnitzer 4022993047073, 220 gram, Duitsland, 184 kcal, 774 kJ, 3 gram, 4,4 gram
Schnitzer 4022993047073, 220 gram, Duitsland, 184 kcal, 774 kJ, 3 gram, 4,4 gram
€ 16,59/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,48
-18%
€ 3,65
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Glutenvrije botercookies, 100 g - SCHÄR
Glutenvrije botercookies, 100 g - SCHÄR
€ 2.970,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,13
-5%
€ 2,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Nestlé Cheerios ontbijtgranen, 210 gram
Nestlé Cheerios ontbijtgranen, 210 gram
€ 15,05/1kg
€ 3,48
-4%
€ 3,31
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Glutenvrije ontbijtgranen, 0,375 kg
Glutenvrije ontbijtgranen, 0,375 kg
€ 11,57/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,34
Verkoper: KoopjesDrogisterij
CRUNCHY OWSIANE KAKAOWE BEZGLUTENOWE BIO 325 g - BAUCK HOF
Bauckhof Biologische Havervlokken Crunchy Chocolade - 1 zak
€ 23,08/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,50
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
€ 35,30/1kg
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 17,65
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Kellogg‘s 6061907005 Kellogg‘s choco krispies Cornflakes  420,0 g, 1 St., AI-gegenereerde afbeelding
Kellogg‘s 6061907005 Kellogg‘s choco krispies Cornflakes 420,0 g, 1 St.
€ 27,83/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,69
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van turtle 5425038430424, Knapperige chocolade, 300 g, Cacao
turtle 5425038430424, Knapperige chocolade, 300 g, Cacao
€ 16,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,05
-4%
€ 4,80
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van NESTLÉ CINI-MINIS Cornflakes, 625g
NESTLÉ CINI-MINIS Cornflakes, 625g
€ 14,02/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,76
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van WALKERS Shortbread, glutenvrij, 140g
WALKERS Shortbread, glutenvrij, 140g
€ 71,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 10,01
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Kellogg's Corn Flakes, klassiek, extra groot pak, ontbijtgranen, 1000g
Kellogg's Corn Flakes, klassiek, extra groot pak, ontbijtgranen, 1000g
€ 20,98/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 20,98
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van GymBeam Vloeibaar Eiwit - een handige vorm van 100% eiwit, een snelle en complete bron van eiwitten, ideaal voor eiwitshakes, bakken en koken
GymBeam Vloeibaar Eiwit - een handige vorm van 100% eiwit, een snelle en complete bron van eiwitten, ideaal voor eiwitshakes, bakken en koken
€ 28,69/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 28,69
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Lambertz Compositie Gebakkdoos, 1000 gram
Lambertz Compositie Gebakkdoos, 1000 gram
€ 27,56/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 27,56
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SPIELWERK Puzzelmat voor baby's, 86-delig, kleurrijk
SPIELWERK Puzzelmat voor baby's, 86-delig, kleurrijk
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 41,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Double 170g 10St
Double 170g 10St
€ 145,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,65
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Ninja NC300EU Ninja CREAMI         7-in-1        Eismaschine     NC300EU
Ninja NC300EU Ninja CREAMI 7-in-1 Eismaschine NC300EU
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 149
€ 249,99
Gratis bezorging
Verkoper: EMARQT
Productafbeelding van MinusL® H-Volle melk, lactosevrij, 10 x 1,0 liter
MinusL® H-Volle melk, lactosevrij, 10 x 1,0 liter
€ 3,75/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,75
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van XOX Pinda's, naturel, 85022, 900g
XOX Pinda's, naturel, 85022, 900g
€ 71,58/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 64,42
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Lotus 72694 Lotus Crunchy Broodbeleg, 380 gram
Lotus 72694 Lotus Crunchy Broodbeleg, 380 gram
€ 29,68/1kg
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 11,28
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van TRESKO® Gereedschapskoffer 949-delig | gereedschapskast | gereedschapskist | gereedschapstas | gereedschapsset | gereedschaptrolley | chroom-vanadium staal (Zwart)
TRESKO® Gereedschapskoffer 949-delig | gereedschapskast | gereedschapskist | gereedschapstas | gereedschapsset | gereedschaptrolley | chroom-vanadium staal (Zwart)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 174
€ 93,79
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van Glutenvrije biologische ramen noedels van makaron, 280g, BIOPLANET
Glutenvrije biologische ramen noedels van makaron, 280g, BIOPLANET
€ 13,57/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,80
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Weihenstephan 11342 Weihenstephan Milch 3,5 % 12x 1,0 l
Weihenstephan 11342 Weihenstephan Milch 3,5 % 12x 1,0 l
€ 2,75/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,97
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Barilla Penne Rigate, glutenvrij (verpakking van 400 gram)
Barilla Penne Rigate, glutenvrij (verpakking van 400 gram)
€ 4.340,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,45
-2%
€ 4,34
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Bonne Maman abrikozenjam, gemaakt van vers fruit, 370g
Bonne Maman abrikozenjam, gemaakt van vers fruit, 370g
€ 53,59/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 19,83
Verkoper: AllYouNeed

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.