Lubella Makaron Łazanki, 400 gram

€ 2,05

€ 5,12 / 1kg

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – do 8 oktober
Onze bestedeals
Pasta & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Delverde Gnocchi, gemaakt van geselecteerde durumtarwe, klassieke pasta, 500g
Delverde Gnocchi, gemaakt van geselecteerde durumtarwe, klassieke pasta, 500g
€ 5,22/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 2,61
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Barilla 603264005 Barilla Tagliatelle 500,0 g
Barilla 603264005 Barilla Tagliatelle 500,0 g
€ 41,02/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 20,51
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Delverde Gabelletti pasta, gemaakt van harde tarwe, Italiaanse pasta, 500g
Delverde Gabelletti pasta, gemaakt van harde tarwe, Italiaanse pasta, 500g
€ 5,22/1kg
€ 2,61
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Barilla 622212005 Barilla Classica Fusilli 5,0 kg
Barilla 622212005 Barilla Classica Fusilli 5,0 kg
€ 4,98/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 24,89
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Barilla La Collezione Castellane pasta, gemaakt van durumtarwemeel, 500g
Barilla La Collezione Castellane pasta, gemaakt van durumtarwemeel, 500g
€ 10,26/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 5,13
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Barilla Spaghettini nr. 3 500 g – Italiaanse dunne spaghetti pasta in blauwverpakking
Barilla Spaghettini nr. 3 500 g – Italiaanse dunne spaghetti pasta in blauwverpakking
€ 7,92/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 3,96
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Barilla La Collezione Cannelloni, 250g
Barilla La Collezione Cannelloni, 250g
€ 20,52/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 5,13
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Barilla 603270000 Barilla COLLEZIONE Lasagne 500,0 g
Barilla 603270000 Barilla COLLEZIONE Lasagne 500,0 g
€ 18,86/1kg
€ 9,43
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Barilla Penne Rigate, glutenvrij (verpakking van 400 gram)
Barilla Penne Rigate, glutenvrij (verpakking van 400 gram)
€ 4.340,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,45
-2%
€ 4,34
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van La Molisana Pantacce Toscane N.106 500 g – Italiaanse pasta van durumtarwe, Toscaanse lintpasta voor sauzen, salades en soepen
La Molisana Pantacce Toscane N.106 500 g – Italiaanse pasta van durumtarwe, Toscaanse lintpasta voor sauzen, salades en soepen
€ 148,98/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 79,77
-4%
€ 75,98
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Lubella Express Makkaroni Spirali, 400 gram
Lubella Express Makkaroni Spirali, 400 gram
€ 5,12/1kg
€ 2,05
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Jeremias® 1325813007 Jeremias® Family Bandnudeln 4 mm 2,5 kg
Jeremias® 1325813007 Jeremias® Family Bandnudeln 4 mm 2,5 kg
€ 8,38/1kg
€ 20,96
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lubella pasta met 4 eieren, "Krajaneczka" variant, 200 gram
Lubella pasta met 4 eieren, "Krajaneczka" variant, 200 gram
€ 4,70/1kg
€ 0,99
-5%
€ 0,94
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lubella Alfabetpasta, 350 gram
Lubella Alfabetpasta, 350 gram
€ 5,71/1kg
€ 2,00
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lubella Makaron Kokardki, 400 gram
Lubella Makaron Kokardki, 400 gram
€ 5,00/1kg
€ 2,00
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Makaron 8, Eieromelet Krajanka, 250 gram
Makaron 8, Eieromelet Krajanka, 250 gram
€ 8,00/1kg
€ 2,00
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lubella Makkaroni, 400 gram
Lubella Makkaroni, 400 gram
€ 5,00/1kg
€ 2,00
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lubella Makaron Krajanka, 400 gram
Lubella Makaron Krajanka, 400 gram
€ 5,00/1kg
€ 2,00
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Makaron "Łezki", 250 gram
Makaron "Łezki", 250 gram
€ 8.640,00/1kg
€ 2,16
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Makaron Rędziński Goldmak Krajanka, 4 stuks, Eierome, 250 gram
Makaron Rędziński Goldmak Krajanka, 4 stuks, Eierome, 250 gram
€ 7,52/1kg
€ 1,88
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Lubella Makaron Łazanki 400 g

Lubella Makaron Łazanki – Een traditie van smaak, die generaties verbindt

Stel je voor: de geur van kookpasta vult je huis, en elke portie is een combinatie van traditie en smaak. Lubella Makaron Łazanki is de perfecte keuze voor wie klassieke gerechten waardeert, vol smaak en met een huiselijke sfeer. Een uitzonderlijke kwaliteit, waardoor elk moment aan tafel vol vreugde is, en elke lepel vol smaak. Ideaal voor je favoriete soepen, stoofschotels of salades – pasta die generaties en smaken verbindt.

Lubella Makaron Łazanki – Smaak die altijd uw gerechten verrijkt

Lubella Makaron Łazanki is een uitstekende keuze voor elk gerecht dat een vleugje traditionele smaak verdient. Geniet ervan als onderdeel van uw favoriete soep, stoofpot of in combinatie met groenten en vlees. Met elke hap zult u voelen hoe uw gerechten voller worden en de smaak intenser.

Lubella Makaron Łazanki – Perfect voor elk gerecht

Lubella Makaron Łazanki is pasta die in elke keuken van pas komt, of u nu een snelle lunch of een uitgebreid diner bereidt. Zijn veelzijdigheid en eenvoud maken het een ideale toevoeging aan uw voorraadkast. Ontdek hoe slechts een paar ingrediënten en Łazanki pasta een uitzonderlijk gerecht kunnen creëren dat het hele gezin zal bekoren. Dankzij de zorgvuldige productie is elke portie vol smaak en kwaliteit, waar u recht op heeft.

Ontdek recepten van Mniam24

Wanneer u bij Mniam24 bestelt, ontvangt u een e-book met 100 heerlijke recepten! Dit is een uitstekende gelegenheid om nieuwe smaken te ontdekken en bijzondere gerechten in uw keuken te bereiden. Geniet van culinaire inspiratie en profiteer van unieke recepten die het koken elke dag gemakkelijker maken!

Boerenkool en champignonsalade

Ingrediënten: 400 g Lubella pasta (boerenkool vorm), 1 kleine zuurkool, 1 ui, 200 g gedroogde champignons, 2 eetlepels boter, zout, peper naar smaak, 1 theelepel karwijzaad

Bereidingswijze: Knijp de zuurkool uit en snijd deze in kleinere stukjes. Week de champignons in water gedurende ongeveer 30 minuten en snijd ze vervolgens in kleine blokjes. Snipper de ui en bak deze in boter tot goudbruin. Voeg de zuurkool en champignons toe, breng op smaak met zout, peper en karwijzaad. Laat het geheel 15 minuten sudderen. Kook ondertussen de Lubella pasta al dente, giet af en meng met de bereide groenten en champignons. Serveer als een heerlijk, huisgemaakt gerecht dat u terugbrengt naar de tijd van uw grootmoeder.

Samenvatting van de belangrijkste kenmerken en voordelen van het product:
  • Hoge kwaliteit tarwe – de pasta behoudt de perfecte textuur
  • Delicate structuur die smaken van sauzen perfect absorbeert
  • Veelzijdig – ideaal voor soepen, salades, stoofschotels en vele andere gerechten
  • Gemakkelijk en snel te bereiden – ideaal voor dagelijks gebruik
  • Verpakking van 400 g – voldoende voor veel heerlijke gerechten voor het hele gezin
De set bevat:
  • 1x Lubella pasta "Łazanki" 400 g

Lubella is een merk met een lange traditie, dat met trots pasta van uitzonderlijke kwaliteit levert. Dankzij de zorgvuldige selectie van ingrediënten en de aandacht voor het productieproces is Lubella pasta synoniem voor uitstekende smaak en betrouwbaarheid in de keuken. Lubella is de keuze voor wie traditie, kwaliteit en smaak in elk gerecht waardeert.

Veelgestelde vragen
    • Is Lubella pasta "Łazanki" geschikt voor mensen met een glutenvrij dieet?

Helaas, Lubella pasta "Łazanki" bevat gluten en is daarom niet geschikt voor mensen met een glutenvrij dieet.

    • Moet de pasta gekookt worden in gezouten water?

Ja, het wordt aanbevolen om de "Łazanki" pasta te koken in gezouten water om de juiste textuur en smaak te behouden.

    • Hoe lang moet de pasta gekookt worden?

De "Łazanki" pasta moet ongeveer 8-10 minuten gekookt worden, tot deze "al dente" is – stevig, maar niet te zacht.

    • Kan ik de "Łazanki" pasta gebruiken in koude gerechten, zoals salades?

Natuurlijk! "Łazanki" pasta is perfect voor salades, waar zijn stevigheid en vermogen om smaken op te nemen van groot belang zijn.

pasta tarwe

Ingrediënten
Lubella makaron, "łazanki", 400 gram
Voedingswaarde
1487 kJ / 351 kcal
Gewicht
400 g
Levensmiddelenbedrijven
Polskie Zakłady Zbożowe Lubella GMW Sp. z o.o.
Verkoopbenaming
Lubella makaron, "łazanki", 400 gram
Fabrikant
Lubella
EAN
5900049823040

Ingrediënten
Lubella makaron, "łazanki", 400 gram
Voedingswaarde
1487 kJ / 351 kcal
Gewicht
400 g
Levensmiddelenbedrijven
Polskie Zakłady Zbożowe Lubella GMW Sp. z o.o.
Verkoopbenaming
Lubella makaron, "łazanki", 400 gram
Fabrikant
Lubella
EAN
5900049823040
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Barilla 622212005 Barilla Classica Fusilli 5,0 kg
Barilla 622212005 Barilla Classica Fusilli 5,0 kg
€ 4,98/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 24,89
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Erasco 128479009 Serbische Bohnensuppe Eintopf 750,0 ml
Erasco 128479009 Serbische Bohnensuppe Eintopf 750,0 ml
€ 14,65/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,72
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Barilla Spaghettini nr. 3 500 g – Italiaanse dunne spaghetti pasta in blauwverpakking
Barilla Spaghettini nr. 3 500 g – Italiaanse dunne spaghetti pasta in blauwverpakking
€ 7,92/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 3,96
Verkoper: Store-Germany
Bestseller
Productafbeelding van Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
€ 15,50/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 12,40
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Maggi Dose Ravioli in pittige saus, 800g
Maggi Dose Ravioli in pittige saus, 800g
€ 5,22/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 4,18
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
€ 11,02/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 12,51
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Barilla Volkoren Spaghetti, 500g
Barilla Volkoren Spaghetti, 500g
€ 9,32/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,80
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Maggi® Ravioli Gemüse Fertiggericht 800,0 g
Maggi® Ravioli Gemüse Fertiggericht 800,0 g
€ 14,51/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 11,61
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Delverde Cellentani, pasta gemaakt van geselecteerde durumtarwe, 500g
Delverde Cellentani, pasta gemaakt van geselecteerde durumtarwe, 500g
€ 5,22/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 2,61
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Denver WCT-8026W wildcamera
Denver WCT-8026W wildcamera
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 78,89
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Delverde Gnocchi, gemaakt van geselecteerde durumtarwe, klassieke pasta, 500g
Delverde Gnocchi, gemaakt van geselecteerde durumtarwe, klassieke pasta, 500g
€ 5,22/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 2,61
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Menzi ungarische Gulasch Suppe  Dosensuppe 5x 200 ml
Menzi ungarische Gulasch Suppe Dosensuppe 5x 200 ml
€ 19,77/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,77
Verkoper: somnia24
CHLEB ESSEŃSKI ORKISZOWY BIO 400 g - TERRASANA
Gekiemd Dinkelbrood, naturel, 400g
€ 13,82/1kg
€ 6,01
-7%
€ 5,53
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van La Molisana Pantacce Toscane N.106 500 g – Italiaanse pasta van durumtarwe, Toscaanse lintpasta voor sauzen, salades en soepen
La Molisana Pantacce Toscane N.106 500 g – Italiaanse pasta van durumtarwe, Toscaanse lintpasta voor sauzen, salades en soepen
€ 148,98/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 79,77
-4%
€ 75,98
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van De Cecco Spaghetti, nummer 12 - 500 gram.
De Cecco Spaghetti, nummer 12 - 500 gram.
€ 10,02/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,01
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van funny-frisch 11700 funny-frisch Mais-Snack Chips 75,0 g
funny-frisch 11700 funny-frisch Mais-Snack Chips 75,0 g
€ 109,38/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,75
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Royal Tiger Jasmijnrijst, langkorrelig, 5 kg
Royal Tiger Jasmijnrijst, langkorrelig, 5 kg
€ 2,46/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 12,94
-5%
€ 12,29
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Barilla 603264005 Barilla Tagliatelle 500,0 g
Barilla 603264005 Barilla Tagliatelle 500,0 g
€ 41,02/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 20,51
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Jeremias® 1325863002 Jeremias® Family Schwäbische Spätzle mit Ei 2,5 kg
Jeremias® 1325863002 Jeremias® Family Schwäbische Spätzle mit Ei 2,5 kg
€ 8,38/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 20,96
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Maggi Fix: Roerbakgerecht met lente-ui en noedels (42 g)
Maggi Fix: Roerbakgerecht met lente-ui en noedels (42 g)
€ 52,00/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van De Cecco Bucatini No. 15, Italiaanse pasta van harde tarwebloem, 500g
De Cecco Bucatini No. 15, Italiaanse pasta van harde tarwebloem, 500g
€ 9,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,70
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Maggi Roomsaus, 2-pack (2 x 250 ml)
Maggi Roomsaus, 2-pack (2 x 250 ml)
€ 68,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Teekanne 7262 Mediterraner Pfirsich Tee - 20 Beutel
Teekanne 7262 Mediterraner Pfirsich Tee - 20 Beutel
€ 244,60/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 12,23
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Oral-B EB50RB-10 Cross Action, nieuw model
Oral-B EB50RB-10 Cross Action, nieuw model
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 103
€ 101,08
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Schnitzer 4022993047073, 220 gram, Duitsland, 184 kcal, 774 kJ, 3 gram, 4,4 gram
Schnitzer 4022993047073, 220 gram, Duitsland, 184 kcal, 774 kJ, 3 gram, 4,4 gram
€ 16,59/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,48
-18%
€ 3,65
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Pure Basmati-sushirijst 1 kg - Tilda
Pure Basmati-sushirijst 1 kg - Tilda
€ 19,41/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 19,60
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Hofmeister Holzwaren: Botervorm, hoekig, 125 gram, geitenmotief, gemaakt van esdoornhout
Hofmeister Holzwaren: Botervorm, hoekig, 125 gram, geitenmotief, gemaakt van esdoornhout
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 47,91
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Krakus, rode bietensoep, 1 liter
Krakus, rode bietensoep, 1 liter
€ 3,27/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,44
-4%
€ 3,27
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van TEFAL Secure 5 Neo® snelkookpan, 6,0 liter, met kookmandje en driepoot - roestvrij staal
TEFAL Secure 5 Neo® snelkookpan, 6,0 liter, met kookmandje en driepoot - roestvrij staal
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 805
€ 77,06
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Varta Industrial Pro Alkaline Batterij LR6/AA Mignon, 1,5 V (verpakking van 40 stuks)
Varta Industrial Pro Alkaline Batterij LR6/AA Mignon, 1,5 V (verpakking van 40 stuks)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 201
€ 20,75
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.