Makaron Kolanka, decoratieve pasta, Lubella, 400 gram

€ 2,00

€ 5,00 / 1kg

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – do 8 oktober
Onze bestedeals
Pasta & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Lubella Catering, decoratieve pasta "Kolanka", 2 kg
Lubella Catering, decoratieve pasta "Kolanka", 2 kg
€ 4,59/1kg
€ 10,49
-12%
€ 9,17
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lubella Pasta, Swiderki (Spirelli), 400 gram
Lubella Pasta, Swiderki (Spirelli), 400 gram
€ 4,87/1kg
€ 1,95
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lubella Makaron Kokardki, 400 gram
Lubella Makaron Kokardki, 400 gram
€ 5,00/1kg
€ 2,00
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lubella Makaron Łazanki, 400 gram
Lubella Makaron Łazanki, 400 gram
€ 5,12/1kg
€ 2,05
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lubella Pasta, Muschelvormig, 400 gram
Lubella Pasta, Muschelvormig, 400 gram
€ 5,12/1kg
€ 2,05
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Makaron 8, Eieromelet Krajanka, 250 gram
Makaron 8, Eieromelet Krajanka, 250 gram
€ 8,00/1kg
€ 2,00
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lubella, pasta met 5 eieren, Krajanka, 400 gram
Lubella, pasta met 5 eieren, Krajanka, 400 gram
€ 6,00/1kg
€ 2,40
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Makaron Rędziński Goldmak Krajanka, 4 stuks, Eierome, 250 gram
Makaron Rędziński Goldmak Krajanka, 4 stuks, Eierome, 250 gram
€ 7,52/1kg
€ 1,88
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Czaniecki Durum Spaghetti, 400 gram
Czaniecki Durum Spaghetti, 400 gram
€ 5,47/1kg
€ 2,31
-5%
€ 2,19
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lubella Lasagne Pasta, 500 gram
Lubella Lasagne Pasta, 500 gram
€ 8,72/1kg
€ 4,59
-5%
€ 4,36
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Makaron "Łezki", 250 gram
Makaron "Łezki", 250 gram
€ 8.640,00/1kg
€ 2,16
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Makaron Wadowicki Spaghetti, 400 gram
Makaron Wadowicki Spaghetti, 400 gram
€ 3,67/1kg
€ 1,55
-5%
€ 1,47
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lubella Pasta Lintjes 400 gram
Lubella Pasta Lintjes 400 gram
€ 5,00/1kg
€ 2,00
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lubella Eierpasta, Rijst, 250 gram
Lubella Eierpasta, Rijst, 250 gram
€ 6,40/1kg
€ 1,60
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lubella makaron cannelloni, 250 gram
Lubella makaron cannelloni, 250 gram
€ 9,52/1kg
€ 2,51
-5%
€ 2,38
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Orecchiette pasta, 500 gram - Pastificio Cavalieri
Orecchiette pasta, 500 gram - Pastificio Cavalieri
€ 12,50/1kg
€ 6,87
-9%
€ 6,25
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Arrighi, gevulde pasta met champignons, 250 gram
Arrighi, gevulde pasta met champignons, 250 gram
€ 12,56/1kg
€ 3,31
-5%
€ 3,14
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lubella Makkaroni, 400 gram
Lubella Makkaroni, 400 gram
€ 5,00/1kg
€ 2,00
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Makaron Goldmak, vulling voor taart, 250 gram
Makaron Goldmak, vulling voor taart, 250 gram
€ 4,60/1kg
€ 1,15
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lubella, pasta van 10 eieren, spaghetti, 250 gram
Lubella, pasta van 10 eieren, spaghetti, 250 gram
€ 7,60/1kg
€ 2,00
-5%
€ 1,90
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Makaron Kolanka Ozdobne Lubella 400g

Makaron Kolanka Ozdobne Lubella – Een culinaire beleving voor uw tafel

Het begon allemaal met een passie voor koken, met de wens om een product te creëren dat aan de behoeften van de meest veeleisende fijnproevers voldoet. Makaron Kolanka Ozdobne Lubella is een symbool van traditie en kwaliteit, waar generaties van hebben genoten. Elke hap van deze prachtige, decoratieve pasta brengt u naar het hart van de Italiaanse keuken, waar kwaliteit en smaak hand in hand gaan. Kolanka Lubella is een product dat elk gerecht een uniek karakter geeft, van eenvoudige soepen tot verfijnde salades. Verras uw dierbaren met heerlijke gerechten die u kunt bereiden met Makaron Kolanka Ozdobne Lubella.

De ideale keuze voor uw keuken: Kolanka Lubella in elk gerecht

Kolanka Ozdobne Lubella pasta is een uitstekende keuze voor allerlei gerechten die een perfecte textuur en smaak vereisen. Zijn unieke vorm is niet alleen mooi om te zien, maar absorbeert ook perfect sauzen, waardoor onvergetelijke combinaties ontstaan. Dankzij zijn veelzijdigheid is hij geschikt voor zowel traditionele Poolse soepen als meer verfijnde gerechten. Kwaliteit die iedereen tevreden stelt, die van koken houdt en waarde hecht aan details in de keuken.

Met Kolanka Lubella creëert u een gerecht dat iedereen zal betoveren

Kolanka Ozdobne Lubella is niet alleen een product, het is een echte passie, verpakt in één verpakking. Of u nu voor uzelf, uw familie of voor speciale gelegenheden kookt, de Kolanka pasta is de perfecte aanvulling op uw culinaire experimenten. Zijn stevigheid en structuur zorgen ervoor dat hij perfect past bij zowel lichte sauzen als rijke, romige composities. Voeg er aromatische kruiden en groenten aan toe, en u krijgt een gerecht dat iedereen zal imponeren.

Ontdek recepten van Mniam24

Wanneer u bij Mniam24 bestelt, ontvangt u een e-book met 100 heerlijke recepten! Dit is een uitstekende gelegenheid om nieuwe smaken te ontdekken en bijzondere gerechten in uw keuken te bereiden. Geniet van culinaire inspiratie en profiteer van unieke recepten die het koken elke dag gemakkelijker maken!

Lekker pasta salade met Lubella Kolanka pasta

Ingrediënten: 400g Lubella Kolanka decoratieve pasta, 1 rode paprika, 1 komkommer, 200g conservenmaïs, 100g feta kaas, 3 eetlepels mayonaise, 2 eetlepels natuurlijke yoghurt, zout, peper, 1 theelepel mosterd

Bereidingswijze: 1. Kook de Lubella Kolanka decoratieve pasta volgens de instructies op de verpakking, giet af en laat afkoelen. 2. Snijd ondertussen de paprika, komkommer en feta kaas in blokjes. 3. Meng in een grote kom de mayonaise, yoghurt, mosterd, zout en peper. 4. Voeg de maïs, gesneden groenten, kaas en afgekoelde pasta toe aan de kom. Meng alles goed door elkaar. 5. Serveer als een heerlijke bijgerecht bij gegrilde vleeswaren of als een complete salade. Eet smakelijk!

Samenvatting van de belangrijkste kenmerken en voordelen van het product:
  • Decoratieve vorm die de aandacht trekt
  • Ideaal voor soepen, salades en hoofdgerechten
  • Pasta die sauzen perfect absorbeert
  • Hoge kwaliteit en duurzaamheid van het product
  • Gemakkelijk te bereiden, ideaal voor elke gelegenheid
De set bevat:
  • 1x Lubella Kolanka decoratieve pasta 400g

Lubella is een merk met meer dan 100 jaar traditie, dat altijd de nadruk legt op de kwaliteit van zijn producten. Vertrouw op de ervaring en kies pasta die al jarenlang een favoriet is op Poolse tafels. Lubella is synoniem voor heerlijke maaltijden die generaties verbinden.

Veelgestelde vragen
    • Hoe lang moet ik Kolanka Ozdobne pasta van Lubella koken?

Kolanka Ozdobne pasta van Lubella kookt ongeveer 8-10 minuten. Om de perfecte consistentie te bereiken, raden we aan om de pasta na 8 minuten te proeven.

    • Is Kolanka Ozdobne pasta van Lubella geschikt voor vegetariërs?

Ja, Kolanka Ozdobne pasta van Lubella is volledig vegetarisch, omdat het uitsluitend wordt geproduceerd met tarwemeel en water.

    • Kan ik Kolanka Ozdobne pasta van Lubella gebruiken in koude gerechten?

Natuurlijk! Kolanka pasta van Lubella is perfect voor salades, omdat de vorm en textuur ervoor zorgen dat de pasta sauzen goed absorbeert, wat een ideale combinatie creëert in koude gerechten.

    • Is Kolanka Ozdobne pasta van Lubella verkrijgbaar in een grotere verpakking?

Momenteel is er een verpakking van 400g beschikbaar, die ideaal is voor dagelijks gebruik. Er kunnen ook grotere verpakkingen op de markt komen – houd ons aanbod in de gaten.

tarwemeel

Ingrediënten
Makaron Kolanka, decoratieve variant, Lubella, 400g
Voedingswaarde
vindt u in de beschrijving
Gewicht
400 g
Levensmiddelenbedrijven
Polskie Zakłady Zbożowe Lubella GMW Sp. z o.o.
Verkoopbenaming
Makaron Kolanka, decoratieve variant, Lubella, 400g
Fabrikant
Lubella
EAN
5900049823125

Ingrediënten
Makaron Kolanka, decoratieve variant, Lubella, 400g
Voedingswaarde
vindt u in de beschrijving
Gewicht
400 g
Levensmiddelenbedrijven
Polskie Zakłady Zbożowe Lubella GMW Sp. z o.o.
Verkoopbenaming
Makaron Kolanka, decoratieve variant, Lubella, 400g
Fabrikant
Lubella
EAN
5900049823125
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Lubella Makaron Łazanki, 400 gram
Lubella Makaron Łazanki, 400 gram
€ 5,12/1kg
€ 2,05
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lubella Alfabetpasta, 350 gram
Lubella Alfabetpasta, 350 gram
€ 5,71/1kg
€ 2,00
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lao Gan Ma, krokante chili in olie, 210g
Lao Gan Ma, krokante chili in olie, 210g
€ 21,38/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 4,49
Verkoper: UJiaAsienmarkt
Productafbeelding van Maggi® Ravioli Gemüse Fertiggericht 800,0 g
Maggi® Ravioli Gemüse Fertiggericht 800,0 g
€ 14,51/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 11,61
Verkoper: somnia24

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.