Japanse pinda's, 1 kg, Taitto merk, afkomstig uit Mexico. Geroosterd met een smaak van soja.

€ 19,99

€ 19,99 / 1kg

plus € 4,99 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Broden & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Glutenvrij brood met zonnebloempitten, 300 gram
Glutenvrij brood met zonnebloempitten, 300 gram
€ 12,60/1kg
€ 3,78
Verkoper: KoopjesDrogisterij
PUMPERNIKIEL BIO 500 g - TERRASANA
PUMPERNICKEL, biologisch, 500 g - TERRASANA
€ 4,50/1kg
€ 2,59
-13%
€ 2,25
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van LEIMER CROUTONS, ONGEKruid, 500G
LEIMER CROUTONS, ONGEKruid, 500G
€ 16,68/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 8,34
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Polenta met kaas, 400 gram.
Polenta met kaas, 400 gram.
€ 21,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,46
-9%
€ 8,60
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Schnitzer 4502, 250 gram, 208 kcal, 873 kJ
Schnitzer 4502, 250 gram, 208 kcal, 873 kJ
€ 14,16/1kg
€ 4,22
-16%
€ 3,54
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Pan Multigrano glutenvrij meergranenbrood 250 g, merk Schar
Pan Multigrano glutenvrij meergranenbrood 250 g, merk Schar
€ 8,04/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,12
-5%
€ 2,01
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sonko Rijstwafels met zonnebloempitten, 130 gram (14 stuks)
Sonko Rijstwafels met zonnebloempitten, 130 gram (14 stuks)
€ 12,62/1kg
€ 1,73
-5%
€ 1,64
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Schnitzer 46128, 180 gram, Duitsland, 185 kcal, 772 kJ, 4,2 gram, 7 gram
Schnitzer 46128, 180 gram, Duitsland, 185 kcal, 772 kJ, 4,2 gram, 7 gram
€ 17,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,20
-2%
€ 3,12
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Schnitten - Brood met graanmix, 250g | SCHNITZER
Schnitten - Brood met graanmix, 250g | SCHNITZER
€ 13,00/1kg
€ 3,36
-3%
€ 3,25
Verkoper: KoopjesDrogisterij
BAGIETKA KUKURYDZIANA BEZGLUTENOWA BIO (2 x 180 g) 360 g - SCHNITZER
Schnitzer 4585, 360 gram, 180 gram, 2 stuks, 209 kcal, 882 kJ
€ 12,64/1kg
€ 5,42
-16%
€ 4,55
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Rijstwafels met een laagje melkchocolade, 60 gram
Rijstwafels met een laagje melkchocolade, 60 gram
€ 22,43/1kg
€ 1,65
-4%
€ 1,57
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Terrasana Omega 3 Brood  (300 gr)
Terrasana Omega 3 Brood (300 gr)
€ 13,83/1kg
€ 4,48
-7%
€ 4,15
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Mamut Sucharki, zonder toegevoegde suikers, 225 gram
Mamut Sucharki, zonder toegevoegde suikers, 225 gram
€ 12,52/1kg
€ 2,88
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Schnitzer 4523, 500 gram, 250 gram, 2 stuks, 886 kcal, 211 kJ
Schnitzer 4523, 500 gram, 250 gram, 2 stuks, 886 kcal, 211 kJ
€ 10,96/1kg
€ 6,10
-10%
€ 5,48
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Schnitzer 4586, 320 gram, 160 gram, 2 stuks, 200 kcal, 840 kJ
Schnitzer 4586, 320 gram, 160 gram, 2 stuks, 200 kcal, 840 kJ
€ 13,72/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,20
-15%
€ 4,39
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van SZYNKA Salade met ham en ei, 140g, Lisner
SZYNKA Salade met ham en ei, 140g, Lisner
€ 11,75/1kg
€ 1,88
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Spichlerz Varkensvet met vlees en appel, 160 gram
Spichlerz Varkensvet met vlees en appel, 160 gram
€ 16,75/1kg
€ 2,82
-4%
€ 2,68
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Glutenvrije torta, 500 gram - BALVITEN
Glutenvrije torta, 500 gram - BALVITEN
€ 41,98/1kg
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Leimer paneermeelmix met fijne kruiden en ei, 200g
Leimer paneermeelmix met fijne kruiden en ei, 200g
€ 12,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 2,46
Verkoper: Store-Germany
PAPIER RYŻOWY BEZGLUTENOWY BIO 150 g (15 szt.) - TERRASANA
Glutenvrije rijstpapier, biologisch, 150 gram (15 stuks) - TERRASANA
€ 16,47/1kg
€ 2,47
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Japansche pinda's 1 kg, Taitto uit Mexico, met een smaak van sojasaus.Japansche pinda's 1 kg, Taitto uit Mexico, met een smaak van sojasaus.

Fabrikant: Apexage s.r.o. Sokolovská 104/85, Praag 8, 186 00

Ingrediënten: pinda's, jodiumhoudend zout, tarwemeel, sojasaus met chili en 0,001% conserveermiddelen

Bewaarinstructies:

Moet droog worden bewaard. De houdbaarheidsdatum vindt u op de achterkant van de verpakking.

Land van herkomst: Mexico

Voedingswaarden per 25g:

VOEDINGSWAARDEN

Portiegrootte: 25g

Calorieën: 94

Totaal vet: 7%

Verzadigd vet: 3%

Cholesterol: 0%

Natrium: 4%

Koolhydraten: 3%

Calcium: 0%

IJzer: 3,5%

Vezels: 25%

Eiwitten: 4g

  • Japansche pinda's 1 kg, Taitto uit Mexico, met een smaak van sojasaus.
Ingrediënten
pinda's, jodiumhoudend zout, tarwemeel, sojasaus met chili en 0,001% conserveermiddelen
Voedingswaarde
180
Allergenen
Pinda's (aardnoten) en producten op basis daarvan
Gewicht
1000 g
Levensmiddelenbedrijven
Miguel Ángel de Quevedo #755, C.P. 04330 esquina con calle Espíritu Santo, colonia Coyoacán, Mexico.
Verkoopbenaming
Laprove
Fabrikant
Apexage sro
EAN
9509662659454

Ingrediënten
pinda's, jodiumhoudend zout, tarwemeel, sojasaus met chili en 0,001% conserveermiddelen
Voedingswaarde
180
Allergenen
Pinda's (aardnoten) en producten op basis daarvan
Gewicht
1000 g
Levensmiddelenbedrijven
Miguel Ángel de Quevedo #755, C.P. 04330 esquina con calle Espíritu Santo, colonia Coyoacán, Mexico.
Verkoopbenaming
Laprove
Fabrikant
Apexage sro
EAN
9509662659454
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 5x Nishikawa Mexicaanse Japanse pinda's in sojaschale, 80g
5x Nishikawa Mexicaanse Japanse pinda's in sojaschale, 80g
€ 44,97/1kg
€ 17,99
Verkoper: LaProve
Productafbeelding van 350G MEISTERBAECKERSVITAL, glutenvrij, speciale variant
350G MEISTERBAECKERSVITAL, glutenvrij, speciale variant
€ 10,49/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 3,67
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Caputo Pizzeria, blauwe pizzameel, 1 kg
Caputo Pizzeria, blauwe pizzameel, 1 kg
€ 12,88/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 12,88
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Nido Instantvollemelkpoeder, 400g
Nido Instantvollemelkpoeder, 400g
€ 31,62/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 13,82
-8%
€ 12,65
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Schnitzer 4022993047073, 220 gram, Duitsland, 184 kcal, 774 kJ, 3 gram, 4,4 gram
Schnitzer 4022993047073, 220 gram, Duitsland, 184 kcal, 774 kJ, 3 gram, 4,4 gram
€ 16,59/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,48
-18%
€ 3,65
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Caputo Cuoco Pizzameel 1 kg – Italiaanse Tipo 00 Pizzabloem voor Napolitaanse Pizza, 13% Eiwit, Geschikt voor Lange Rijstijd
Caputo Cuoco Pizzameel 1 kg – Italiaanse Tipo 00 Pizzabloem voor Napolitaanse Pizza, 13% Eiwit, Geschikt voor Lange Rijstijd
€ 15,49/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 16,26
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Scherpe pita, 150 gram
Scherpe pita, 150 gram
€ 3.920,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,17
-24%
€ 3,92
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Schnitzer  Volkorenbrood, rustieke variant, 430 g, ingrediënten: gerst, eieren, lupine, sesamzaad, soja. Product van Duitsland. Voedingswaarde: 185 kcal, 779 kJ, 3 g
Schnitzer Volkorenbrood, rustieke variant, 430 g, ingrediënten: gerst, eieren, lupine, sesamzaad, soja. Product van Duitsland. Voedingswaarde: 185 kcal, 779 kJ, 3 g
€ 13,02/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,74
-2%
€ 5,60
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Schnitzer 4022993047189, 180 gram, Duitsland, 205 kcal, 859 kJ, 3,9 gram, 5,3 gram
Schnitzer 4022993047189, 180 gram, Duitsland, 205 kcal, 859 kJ, 3,9 gram, 5,3 gram
€ 16,22/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,24
-9%
€ 2,92
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Schnitzer  Volkorenbrood en -toast, korrelig, 430 g, water 25%, maïszetmeel*, natuurzuurdesem van rijst* (rijstmeel*, water), rijstmeel*, havermeel*, 3% lijnzaad*,..., 219 kcal, 920 kJ, 3,9 g, 6,7 g.*Biologisch
Schnitzer Volkorenbrood en -toast, korrelig, 430 g, water 25%, maïszetmeel*, natuurzuurdesem van rijst* (rijstmeel*, water), rijstmeel*, havermeel*, 3% lijnzaad*,..., 219 kcal, 920 kJ, 3,9 g, 6,7 g.*Biologisch
€ 12,23/1kg
€ 5,74
-8%
€ 5,26
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Pane Carasau D'Ogliastra, "Carta Musica", 250 gram - Ferreli
Pane Carasau D'Ogliastra, "Carta Musica", 250 gram - Ferreli
€ 27,40/1kg
€ 7,53
-9%
€ 6,85
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Vivani Chocolade Puur Superieur 100% + Cacao Nibs  (80 gr)
Vivani Chocolade Puur Superieur 100% + Cacao Nibs (80 gr)
€ 49,88/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,99
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van CHLEB WIELOZIARNISTY MAESTRO CEREALE, zonder gluten, 300 g - SCHAR
CHLEB WIELOZIARNISTY MAESTRO CEREALE, zonder gluten, 300 g - SCHAR
€ 12,23/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,00
-8%
€ 3,67
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Mobiele luchtkoeler met waterreservoir | Verdampingskoeler | Ventilator
Mobiele luchtkoeler met waterreservoir | Verdampingskoeler | Ventilator
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 56
€ 94,99
Verkoper: Crownseller
Bestseller
Productafbeelding van Rustieke broodjes, 360g
Rustieke broodjes, 360g
€ 8,72/1kg
€ 3,14
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Baguettini - Bianco, 200 gram
Baguettini - Bianco, 200 gram
€ 14,15/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,91
-2%
€ 2,83
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Schnitzer  Brood & Toast, wit, 400 g, water 28%, maïszetmeel*, rijstzuurdesem* (rijstmeel*, water), rijstmeel* 6%, havervlokken* 3%..., 197 kcal, 828 kJ, 2,9 g, 3,5 g.*biologisch
Schnitzer Brood & Toast, wit, 400 g, water 28%, maïszetmeel*, rijstzuurdesem* (rijstmeel*, water), rijstmeel* 6%, havervlokken* 3%..., 197 kcal, 828 kJ, 2,9 g, 3,5 g.*biologisch
€ 11,60/1kg
€ 4,76
-2%
€ 4,64
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Baguettini - Rustieke variant, 200g
Baguettini - Rustieke variant, 200g
€ 14,15/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,91
-2%
€ 2,83
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Salami, ongeveer 330 gram - À la carte - Tiroler specialiteit
Salami, ongeveer 330 gram - À la carte - Tiroler specialiteit
€ 63,94/1kg
€ 23,21
-9%
€ 21,10
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Leimer paneermeel, 400 gram
Leimer paneermeel, 400 gram
€ 6,42/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 2,57
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Silphium Garum X, remake van een oude Romeinse saus, 220 ml
Silphium Garum X, remake van een oude Romeinse saus, 220 ml
€ 27,27/1kg
€ 8,18
Verkoper: LaProve
Productafbeelding van Schnitzer 4502, 250 gram, 208 kcal, 873 kJ
Schnitzer 4502, 250 gram, 208 kcal, 873 kJ
€ 14,16/1kg
€ 4,22
-16%
€ 3,54
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Schnitzer 4587, 320 gram, 160 gram, 2 stuks, 233 kcal, 975 kJ
Schnitzer 4587, 320 gram, 160 gram, 2 stuks, 233 kcal, 975 kJ
€ 4.550,00/1kg
€ 5,42
-16%
€ 4,55
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van wasa® 226599 wasa® Vollkorn Knäckebrot 260,0 g, 1 St.
wasa® 226599 wasa® Vollkorn Knäckebrot 260,0 g, 1 St.
€ 34,73/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,03
Verkoper: somnia24
CHLEB NAAN CZOSNKOWY BIO 240 g - TERRASANA
Naanbrood met knoflook, 240 gram
€ 15,63/1kg
€ 4,09
-8%
€ 3,75
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Schnitzer 4523, 500 gram, 250 gram, 2 stuks, 886 kcal, 211 kJ
Schnitzer 4523, 500 gram, 250 gram, 2 stuks, 886 kcal, 211 kJ
€ 10,96/1kg
€ 6,10
-10%
€ 5,48
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Gorenje MO 4250 CLI, vrijstaande magnetron, 700 watt, 20 liter inhoud, 45,5 cm breed, automatische ontdooifunctie, grillfunctie, zwart
Gorenje MO 4250 CLI, vrijstaande magnetron, 700 watt, 20 liter inhoud, 45,5 cm breed, automatische ontdooifunctie, grillfunctie, zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 204,00
-€ 53,96
€ 150,04
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van -WIT PITA-BROOD, 260 gram - FLORENTIN
-WIT PITA-BROOD, 260 gram - FLORENTIN
€ 0,01/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,40
-5%
€ 2,26
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van LEIMER 3714995000 LEIMER Panko Paniermehl  1,0 kg, 1 St.
LEIMER 3714995000 LEIMER Panko Paniermehl 1,0 kg, 1 St.
€ 16,96/1kg
€ 16,96
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van EkoWital, biologisch brood met een knapperige textuur en kastanjes, 100 gram
EkoWital, biologisch brood met een knapperige textuur en kastanjes, 100 gram
€ 1.720,00/1kg
€ 1,81
-4%
€ 1,72
Verkoper: Katomix

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 27 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop