Walkers Pure Butter Mini Shortbread Rondjes, kleine botercookies, 125g

€ 6,86

€ 54,88 / 1kg

plus € 20,00 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – wo 7 oktober
Onze bestedeals
Koekjes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Walkers Shortbread - Mini koekjes met chocoladechips, 125g
Walkers Shortbread - Mini koekjes met chocoladechips, 125g
€ 66,56/1kg
€ 8,32
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van WALKERS SHORTBREAD, Shortbread koekjes, rond, 150g
WALKERS SHORTBREAD, Shortbread koekjes, rond, 150g
€ 50,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 7,53
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van WALKERS, Shortbread koekjes met Belgische chocoladestukjes, 150g
WALKERS, Shortbread koekjes met Belgische chocoladestukjes, 150g
€ 47,87/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,18
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Zachte cantuccini met chocolade, 200 gram - Gilli
Zachte cantuccini met chocolade, 200 gram - Gilli
€ 32,75/1kg
€ 6,71
-2%
€ 6,55
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Nastrine Mulino Bianco botercookies, 240g
Nastrine Mulino Bianco botercookies, 240g
€ 13,74/1kg
€ 3,71
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Hanuta mini's (verpakking van 200 gram)
Hanuta mini's (verpakking van 200 gram)
€ 59,50/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 11,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Leibniz Zoo Chocoladekoekjes, 100 gram
Leibniz Zoo Chocoladekoekjes, 100 gram
€ 14,92/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,88
-4%
€ 1,79
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Roshen Wafels, smaak: chocolade, 216 gram
Roshen Wafels, smaak: chocolade, 216 gram
€ 76,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,93
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Wafelkoekjes "Z Nadzieniem Orzechowym" van Roshen, 216 gram
Wafelkoekjes "Z Nadzieniem Orzechowym" van Roshen, 216 gram
€ 77,45/1kg
€ 17,04
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Oreo chocoladekoekjes met vanillevulling, 154 gram
Oreo chocoladekoekjes met vanillevulling, 154 gram
€ 68,64/1kg
€ 17,99
-4%
€ 17,16
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van "Manner Schokolade" wafers, chocolade, 75 g, MANNER 52475
"Manner Schokolade" wafers, chocolade, 75 g, MANNER 52475
€ 17,25/1kg
€ 1,45
-4%
€ 1,38
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Krakuski, krokante botercookies, 201 gram
Krakuski, krokante botercookies, 201 gram
€ 8,95/1kg
€ 1,88
-4%
€ 1,79
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Leibniz Herbatniki, botercrème met chocoladevulling, 190 gram
Leibniz Herbatniki, botercrème met chocoladevulling, 190 gram
€ 22,42/1kg
€ 4,26
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bahlsen Gebäck Mini Contessa 81230 130St
Bahlsen Gebäck Mini Contessa 81230 130St
€ 31,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 35,10
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lambertz Bakmix Toscana 51081, 450g
Lambertz Bakmix Toscana 51081, 450g
€ 58,91/1kg
€ 35,94
-26%
€ 26,51
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Góralki chocolade repen, 40 gram
Góralki chocolade repen, 40 gram
€ 17,40/1kg
€ 0,87
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Mogli Butter Koekjes, 467 kcal, 1963 kJ, 7,3 g, 72 g, 21 g
Mogli Butter Koekjes, 467 kcal, 1963 kJ, 7,3 g, 72 g, 21 g
€ 174,64/1kg
€ 21,83
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van BAHLSEN 81810 Kerstgebak, Peperkoekhartjes, Akora Edelherb - 150 g
BAHLSEN 81810 Kerstgebak, Peperkoekhartjes, Akora Edelherb - 150 g
€ 61,07/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 9,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van LEIBNIZ 11080 LEIBNIZ Chocoladekoekjes, inhoud: 200 g
LEIBNIZ 11080 LEIBNIZ Chocoladekoekjes, inhoud: 200 g
€ 81,35/1kg
€ 34,82
-53%
€ 16,27
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Walkers Pure Butter Mini Shortbread Rondjes, Mini Botercookies 125g

De Walkers Mini Shortbread Rondjes, gemaakt volgens een traditioneel recept, worden hier gepresenteerd als mini-koekjes. Laat u verleiden door dit heerlijke, knapperige botercookies, dat smelt als boter op uw tong tijdens het eten.

Top Food Import- en Exportbedrijf mbH
Badstrasse 16
74072 Heilbronn

Ingrediënten
TARWEMEEL (tarwemeel, calciumcarbonaat, ijzer, niacine, thiamine), boter (van MELK) (32%), suiker, zout
Voedingswaarde
Energie: 519 gram calorieën (kcal) Energie: 2.170 gram kilojoules (kJ) Vet: 28,5 gram waarvan verzadigde vetzuren: 19,1 gram Koolhydraten: 58,5 gram waarvan suikers: 21,5 gram Vezels: 1,7 gram Eiwit: 6,1 gram Zout: 0,71 gram
Gewicht
125 g
Levensmiddelenbedrijven
Walkers Shortbread Ltd Aberlour House AB38 9LD Aberlour on Spey, Scotland Vereinigtes Königreich
Verkoopbenaming
Boterkoekjes
Fabrikant
Schrader
MPN (Manufacturer Part Number)
1767
EAN
0039047017672

Ingrediënten
TARWEMEEL (tarwemeel, calciumcarbonaat, ijzer, niacine, thiamine), boter (van MELK) (32%), suiker, zout
Voedingswaarde
Energie: 519 gram calorieën (kcal) Energie: 2.170 gram kilojoules (kJ) Vet: 28,5 gram waarvan verzadigde vetzuren: 19,1 gram Koolhydraten: 58,5 gram waarvan suikers: 21,5 gram Vezels: 1,7 gram Eiwit: 6,1 gram Zout: 0,71 gram
Gewicht
125 g
Levensmiddelenbedrijven
Walkers Shortbread Ltd Aberlour House AB38 9LD Aberlour on Spey, Scotland Vereinigtes Königreich
Verkoopbenaming
Boterkoekjes
Fabrikant
Schrader
MPN (Manufacturer Part Number)
1767
EAN
0039047017672
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Lotus 19620 Lotus gemahlene Kekse 750,0 g, 1 St.
Lotus 19620 Lotus gemahlene Kekse 750,0 g, 1 St.
€ 21,37/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 16,03
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lotus 744479, karamelkoekjes, 300 stuks.
Lotus 744479, karamelkoekjes, 300 stuks.
€ 19,30/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 36,19
Verkoper: somnia24
Bestseller
Productafbeelding van Ferrero Hanuta, 2 wafels per verpakking, in een grote verpakking (18 x 44 gram wafels)
Ferrero Hanuta, 2 wafels per verpakking, in een grote verpakking (18 x 44 gram wafels)
€ 17,34/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 13,73
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Suikerarme koekjes, 170g, merk Gullón
Suikerarme koekjes, 170g, merk Gullón
€ 19,65/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,52
-5%
€ 3,34
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van HELLMA 60114800 Mini 60er Muffins, im Körbchen-Karton
HELLMA 60114800 Mini 60er Muffins, im Körbchen-Karton
€ 23,29/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 21,19
-7%
€ 19,56
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bahlsen Geb„ckspezialit„t "Chokini"
Bahlsen Geb„ckspezialit„t "Chokini"
€ 107,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 16,05
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Zure room en ui smaak, 100g, 24 stuks
Zure room en ui smaak, 100g, 24 stuks
€ 167,50/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 16,75
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Kinder 4347 kaarten, 30 stuks.
Kinder 4347 kaarten, 30 stuks.
€ 40,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 30,97
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van WALKERS Shortbread, Fingers, 150g
WALKERS Shortbread, Fingers, 150g
€ 50,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 7,53
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Neutrale, originele Deense koekjes, 500 gram
Neutrale, originele Deense koekjes, 500 gram
€ 8,55/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 12,83
Verkoper: somnia24
Bestseller
Productafbeelding van Mulino Bianco Macine Kekse - 350 g - Perfekter Snack zu allen Gelegenheiten
Mulino Bianco Macine Kekse - 350 g - Perfekter Snack zu allen Gelegenheiten
€ 8,27/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,39
Verkoper: Spielgeist
Productafbeelding van Dylon Pod Espresso Brown (350 gr)
Dylon Pod Espresso Brown (350 gr)
€ 7,91
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Saltari botercrème koekjes, 700g
Saltari botercrème koekjes, 700g
€ 5,36/1kg
€ 3,75
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Hoppe Gebäck, diverse soorten, mix HD707, 150 stuks per verpakking.
Hoppe Gebäck, diverse soorten, mix HD707, 150 stuks per verpakking.
€ 51,84/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 68,02
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Belvita Cacao, graanrepen, 300 gram
Belvita Cacao, graanrepen, 300 gram
€ 56,82/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,99
-6%
€ 18,75
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Maltesers chocoladepasta, 200g
Maltesers chocoladepasta, 200g
€ 104,95/1kg
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Daelmans 70103852 Mini stroopwafels - 200 stuks, elk 8 gram
Daelmans 70103852 Mini stroopwafels - 200 stuks, elk 8 gram
€ 22,16/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 42,10
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van CORNY 3010670 CORNY BIG Chocolate, Biscuit & Marshmallow flavour Müsliriegel 24 Riegel
CORNY 3010670 CORNY BIG Chocolate, Biscuit & Marshmallow flavour Müsliriegel 24 Riegel
€ 30,27/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 29,06
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Jacob's Cream Crackers – Knapperige crackers gemaakt van tarwe | 200 g + Verpakkingsbescherming voor verzending
Jacob's Cream Crackers – Knapperige crackers gemaakt van tarwe | 200 g + Verpakkingsbescherming voor verzending
€ 20,40/1kg
€ 4,08
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Bonne Maman Frambozen-taartjes, 135g
Bonne Maman Frambozen-taartjes, 135g
€ 190,52/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,72
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Karen Volf, Franse Wafels, Grote Verpakking, 427g
Karen Volf, Franse Wafels, Grote Verpakking, 427g
€ 98,22/1kg
€ 41,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Milka Choco Sticks, koekjes bedekt met melkchocolade, 112 gram
Milka Choco Sticks, koekjes bedekt met melkchocolade, 112 gram
€ 154,55/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,00
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Coppenrath, Spritzgebak van volmelk met chocoladesmaak, 150g
Coppenrath, Spritzgebak van volmelk met chocoladesmaak, 150g
€ 19,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 2,88
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Pâtisserie Mathéo, botercookies, 454g
Pâtisserie Mathéo, botercookies, 454g
€ 11,61/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,27
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van LEIBNIZ 37000 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 200 g
LEIBNIZ 37000 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 200 g
€ 86,00/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 17,20
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van CHOCO-APPEL - FRAMBOOS: Donkere Belgische chocolade, zonder toegevoegde suikers, glutenvrij, 30g - BOB SNAIL
CHOCO-APPEL - FRAMBOOS: Donkere Belgische chocolade, zonder toegevoegde suikers, glutenvrij, 30g - BOB SNAIL
€ 47,67/1kg
€ 2,39
-40%
€ 1,43
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Filipijnse melkchocolade, 120 gram
Filipijnse melkchocolade, 120 gram
€ 30,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,60
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van KSM-66 Ashwagandha - Poeder met KSM - Ashwagandha wortel Withanolides extract, Ginsengextract, Kamille-extract - voor het zenuwstelsel - 150 g
KSM-66 Ashwagandha - Poeder met KSM - Ashwagandha wortel Withanolides extract, Ginsengextract, Kamille-extract - voor het zenuwstelsel - 150 g
€ 99,93/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Nutrisslim
Productafbeelding van Marabou Koekjes, melkchocolade
Marabou Koekjes, melkchocolade
€ 108,64/1kg
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Bonomi Savoiardi / Lepelkoekjes, 200 gram.
Bonomi Savoiardi / Lepelkoekjes, 200 gram.
€ 13,65/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,87
-4%
€ 2,73
Verkoper: Katomix

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.