Winiary Decoratieve Mayonaise, 700 ml

€ 6,05

€ 5,75-4%

€ 8,21 / 1l

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – do 8 oktober
Onze bestedeals
Barbecuesauzen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Tabasco Chipotle Saus 150 ml
Tabasco Chipotle Saus 150 ml
€ 113,00/1kg
€ 16,95
Gratis bezorging
Verkoper: SureShot
Productafbeelding van Zoete chilisaus (259 ml)
Zoete chilisaus (259 ml)
€ 38,76/1l
€ 10,04
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Winiary Mayonaise, TATA, 250 ml
Winiary Mayonaise, TATA, 250 ml
€ 10,56/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,78
-5%
€ 2,64
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Callowfit Chocoladesaus (300 ml)
Callowfit Chocoladesaus (300 ml)
€ 14,40/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 4,43
-2%
€ 4,32
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Develey 1094738006 Develey Burgersauce  250,0 ml, 1 St.
Develey 1094738006 Develey Burgersauce 250,0 ml, 1 St.
€ 15,04/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,76
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Sanchon biologische Hollandaisesaus, 170 ml
Sanchon biologische Hollandaisesaus, 170 ml
€ 39,71/1kg
€ 6,95
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Sanchon Veganistische braadsaus, 330 ml
Sanchon Veganistische braadsaus, 330 ml
€ 15,12/1l
€ 4,99
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van TABASCO® Sriracha-pepersaus, 148 ml
TABASCO® Sriracha-pepersaus, 148 ml
€ 100,00/1l
€ 14,80
Gratis bezorging
Verkoper: SureShot
Productafbeelding van Soja Cuisine, 200 ml
Soja Cuisine, 200 ml
€ 5,75/1l
€ 1,15
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Basilicumsaus CL 950g - Fanex
Basilicumsaus CL 950g - Fanex
€ 7,99/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,58
-5%
€ 8,15
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Alpro Soja Kookroom Cuisine, plantaardig, 1000 ml
Alpro Soja Kookroom Cuisine, plantaardig, 1000 ml
€ 23,09/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,09
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Truffelsaus 20%, 180 g (Truffelsaus)
Truffelsaus 20%, 180 g (Truffelsaus)
€ 120,17/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 21,63
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Frischli Hollandaise saus, verse Hollandaise saus, 1000 ml
Frischli Hollandaise saus, verse Hollandaise saus, 1000 ml
€ 11,53/1l
€ 11,53
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Heinz 5000157073020, 150 ml
Heinz 5000157073020, 150 ml
€ 19,27/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 3,50
-17%
€ 2,89
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sriracha mayonaise, 200 gram
Sriracha mayonaise, 200 gram
€ 18,80/1kg
€ 3,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Biologische tomatensaus met ricotta.
Biologische tomatensaus met ricotta.
€ 12,09/1l
€ 3,99
Verkoper: artbook-service
Verpackungsbild Heinz American Style Barbecue Sauce rauchig würzig im Geschmack 220ml
HEINZ 1094722001 HEINZ Barbecuesauce 220,0 ml, 1 St.
€ 106,50/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 23,43
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Groenten in currysaus, biologisch, 425g, CARLOTA
Groenten in currysaus, biologisch, 425g, CARLOTA
€ 71,76/1kg
€ 30,50
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Knorr Velouté basisroomsaus, droogmengsel, verpakking van 1000 gram
Knorr Velouté basisroomsaus, droogmengsel, verpakking van 1000 gram
€ 31,48/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,48
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Sanchon Satésaus (340 g) - Biologisch
Sanchon Satésaus (340 g) - Biologisch
€ 15,59/1l
€ 4,99
Verkoper: artbook-service

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Winiary Decoratieve Mayonaise, 700 ml

Creëer onvergetelijke gerechten met Winiary Decoratieve Mayonaise

Stel je voor: een perfect gladde, romige mayonaise die elk gerecht perfect afmaakt. Winiary Decoratieve Mayonaise is meer dan alleen een toevoeging – het is een geheim dat ervoor zorgt dat je gerechten echte culinaire kunstwerken worden. Dankzij de unieke textuur en subtiele smaak is het ideaal voor het decoreren van sandwiches, salades of hoofdgerechten, waardoor ze een unieke uitstraling en smaak krijgen. Laat je culinaire wereld meer expressie en een professionele uitstraling krijgen!

Elegantie en smaak in elke druppel

Winiary Decoratieve Mayonaise is een product dat zowel elegantie als een uitstekende smaak combineert. De gladde textuur maakt het ideaal voor het decoreren van gerechten, zonder dat het ten koste gaat van de smaak – het is intens romig, zacht en vol van karakter. Dankzij de grote verpakking van 700 ml gaat het lang mee, en je kunt gemakkelijk een vleugje luxe toevoegen aan je dagelijkse maaltijden. Wil je dat je gerechten een nieuwe dimensie krijgen? Kies voor Winiary Decoratieve Mayonaise – het geheim van de culinaire meester in elke keuken.

De professionele keuze voor uw gerechten

Winiary Decoratiemayonaise is een keuze die zelfs de meest veeleisende consument zal tevreden stellen. De lichte, maar tegelijkertijd volle consistentie maakt het gemakkelijk en precies aan te brengen, waardoor elk gerecht er perfect uitziet. Ideaal voor gebruik in huiselijke keukens, maar ook in professionele restaurants en cateringbedrijven, waar de esthetiek van het gerecht van cruciaal belang is. Ontdek hoe een kleine verandering het uiterlijk en de smaak van uw gerechten kan veranderen.

Ontdek recepten van Mniam24

Wanneer u bij Mniam24 bestelt, ontvangt u een e-book met 100 heerlijke recepten! Dit is een uitstekende gelegenheid om nieuwe smaken te ontdekken en bijzondere gerechten in uw keuken te bereiden. Geniet van culinaire inspiratie en profiteer van unieke recepten die het koken elke dag gemakkelijker maken!

Salade met decoratiemayonaise

Ingrediënten: 1 krop ijsbergsla, 1 tomaat, 1 komkommer, 1 rode paprika, 100 g conservenmaïs, 2 eetlepels Winiary Decoratiemayonaise, zout, peper

Bereidingswijze: Begin met het grondig wassen en drogen van de sla. Snijd de tomaat, komkommer en paprika in blokjes en doe ze in een grote kom. Voeg de maïs toe en meng voorzichtig. Besprenkel vervolgens alles met Winiary Decoratiemayonaise, breng op smaak met zout en peper. Om de salade er nog aantrekkelijker uit te laten zien, kunt u deze garneren met kleine druppeltjes mayonaise op de bovenkant, waardoor een artistiek accent ontstaat. Serveer koud – ideaal als lichte maaltijd of als bijgerecht bij een hoofdgerecht!

Samenvatting van de belangrijkste kenmerken en voordelen van het product:
  • Romige consistentie, ideaal voor het decoreren van gerechten.
  • Subtiele, uitgesproken smaak die elk gerecht verrijkt.
  • Grote inhoud van 700 ml, ideaal voor zowel thuisgebruik als professioneel gebruik.
  • Gemakkelijk aan te brengen – ideaal voor precieze decoraties.
  • Hoge kwaliteit en het vertrouwen van het merk Winiary.
De set bevat:
  • 1x Winiary Decoratiemayonaise 700 ml

Winiary is een merk met een lange traditie, dat voedingsproducten van de hoogste kwaliteit levert, gewaardeerd door consumenten over de hele wereld. Dankzij innovatieve oplossingen introduceert Winiary voortdurend smaken die inspireren tot het creëren van nieuwe, unieke gerechten. Winiary mayonnaises staan garant voor kwaliteit en een heerlijke smaak.

Veelgestelde vragen
    • Is Winiary Decoratiemayonaise alleen geschikt voor het decoreren van gerechten?

Nee, Winiary Decoratiemayonaise is een veelzijdig product – ideaal voor zowel decoratie als een ingrediënt in salades, sandwiches of dips. U kunt het op vele manieren gebruiken, afhankelijk van uw culinaire behoeften.

    • Is de mayonaise dik genoeg om mooi te kunnen worden aangebracht?

Ja! Dankzij de unieke consistentie is Winiary Decoratiemayonaise gemakkelijk aan te brengen en verdeelt het zich perfect over het oppervlak, zonder te druipen, waardoor het ideaal is voor het precies decoreren van gerechten.

    • Heeft Winiary Decoratiemayonaise een intense smaak?

Winiary Decoratiemayonaise heeft een subtiele, maar uitgesproken smaak die gerechten verrijkt, zonder hun smaak te overheersen. Het unieke recept zorgt voor een perfecte balans tussen zachtheid en intensiteit.

    • Is het product geschikt voor een vegetarisch dieet?

Ja, Winiary Decoratiemayonaise is geschikt voor een vegetarisch dieet, dankzij de zorgvuldig geselecteerde ingrediënten die geen producten van dierlijke oorsprong bevatten.

raapolie; eierdooier 6,0 %; azijn; mosterd (water, mosterdzaad, azijn, zout, suiker, kruiden, aroma); suiker; zout; kruiden; antioxidant (calciumdisodium EDTA); zuurteregelaar (citroenzuur)

Inhoud
0.7 l
Ingrediënten
Winiary Decoratieve Mayonaise, 700 ml
Voedingswaarde
2898 kJ
Gewicht
700 g
Levensmiddelenbedrijven
Winiary Majonez Dekoracyjny 700 Ml
Verkoopbenaming
Winiary Decoratieve Mayonaise, 700 ml
Fabrikant
WINIARY
EAN
5900085011029

Inhoud
0.7 l
Ingrediënten
Winiary Decoratieve Mayonaise, 700 ml
Voedingswaarde
2898 kJ
Gewicht
700 g
Levensmiddelenbedrijven
Winiary Majonez Dekoracyjny 700 Ml
Verkoopbenaming
Winiary Decoratieve Mayonaise, 700 ml
Fabrikant
WINIARY
EAN
5900085011029
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Winiary Decoratieve Mayonaise, 400 ml
Winiary Decoratieve Mayonaise, 400 ml
€ 9,85/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 3,94
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Winiary Decoratieve Mayonaise, 300 ml
Winiary Decoratieve Mayonaise, 300 ml
€ 11,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,58
-5%
€ 3,40
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van WINIARY Decoratieve Mayonaise, 3 liter
WINIARY Decoratieve Mayonaise, 3 liter
€ 8,42/1l
€ 26,60
-5%
€ 25,27
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Mayonnaise. 80% echte ingrediënten. HELLM. 430 ml
Mayonnaise. 80% echte ingrediënten. HELLM. 430 ml
€ 17,05/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,33
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Hellmann's Vegan Mayonaise: Een plantaardig alternatief voor mayonaise, fles van 430 ml
Hellmann's Vegan Mayonaise: Een plantaardig alternatief voor mayonaise, fles van 430 ml
€ 23,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,15
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Majonez Kielecki, zonder conserveermiddelen, 700 ml
Majonez Kielecki, zonder conserveermiddelen, 700 ml
€ 12,26/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,58
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van KEWPIE Japanse mayonaise – Rijk en romig, met een intense umami-smaak (1x 355ml) + Heartforcards® transportbescherming
KEWPIE Japanse mayonaise – Rijk en romig, met een intense umami-smaak (1x 355ml) + Heartforcards® transportbescherming
€ 21,54/1kg
€ 7,54
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Homann Veganistische saladedressing, mayonaise op plantaardige basis, romig, klassieke smaak, 875 ml
Homann Veganistische saladedressing, mayonaise op plantaardige basis, romig, klassieke smaak, 875 ml
€ 11,98/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 10,48
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
€ 15,47/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 7,04
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Heinz Mayonaise, 800 ml
Heinz Mayonaise, 800 ml
€ 14,86/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,89
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van JONR ED12: Accu-stofzuiger voor nat en droog gebruik – 3,5 kg, ultralicht, met reiniging langs randen (1 mm), waterreservoir van 750 ml, automatische zelfreiniging
JONR ED12: Accu-stofzuiger voor nat en droog gebruik – 3,5 kg, ultralicht, met reiniging langs randen (1 mm), waterreservoir van 750 ml, automatische zelfreiniging
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 335
€ 159,99
Gratis bezorging
Verkoper: WohnWunder
Productafbeelding van Salade Saus Mayonnaise. 50%         Hemel. 10 Kg
Salade Saus Mayonnaise. 50% Hemel. 10 Kg
€ 7,35/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 73,48
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Beautissu 2-delige set thermovoorhangen, antraciet, model Amelie TK, 140x245 cm
Beautissu 2-delige set thermovoorhangen, antraciet, model Amelie TK, 140x245 cm
€ 13,06/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 33,99
-5%
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Winiary, instant rode bietensoep, 170 gram
Winiary, instant rode bietensoep, 170 gram
€ 17,71/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 3,17
-5%
€ 3,01
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 1 kg pruimen in chocolade. De hoogste kwaliteit: TOP Sliwka Naleczowska Solidarnosc
1 kg pruimen in chocolade. De hoogste kwaliteit: TOP Sliwka Naleczowska Solidarnosc
€ 22,49/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 37,42
-39%
€ 22,49
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Premium donskussen | 80 x 80 cm | XDREAM donskussen
Premium donskussen | 80 x 80 cm | XDREAM donskussen
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 51
€ 32,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van BASIA Tortowa, extra tarwemeel, type 405, 10 zakken van 1 kg
BASIA Tortowa, extra tarwemeel, type 405, 10 zakken van 1 kg
€ 0,16/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 1,67
-4%
€ 1,59
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
€ 62,77/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 169
€ 112,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Kärcher WV 2 electric window cleaner 0.1 L Black, Yellow
Kärcher WV 2 electric window cleaner 0.1 L Black, Yellow
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 152
€ 71,32
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Kabanosy worstjes met Cheddar kaas, 90 gram
Kabanosy worstjes met Cheddar kaas, 90 gram
€ 29,70/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,97
Verkoper: Katomix
Verpackungsbild Homann Salat Mayonnaise mit 50 Prozent Pflanzenöl im Eimer 5000g
Homann saladedressing met mayonaise, met 50% plantaardige olie, in een emmer van 5000 gram
€ 8,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,98
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 16 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Ergo Flex Duo | Dubbelzijdige matras
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 16 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Ergo Flex Duo | Dubbelzijdige matras
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 4589
€ 66,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Mayonaise 70%, merk Heinz, 100 stuks van 17 ml per stuk
Mayonaise 70%, merk Heinz, 100 stuks van 17 ml per stuk
€ 11,88/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 22,34
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van MinusL® H-Volle melk, lactosevrij, 10 x 1,0 liter
MinusL® H-Volle melk, lactosevrij, 10 x 1,0 liter
€ 3,75/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,75
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van PURINA Gourmet Perle Mix - Natvoer voor katten - 60 porties van 85 gram
PURINA Gourmet Perle Mix - Natvoer voor katten - 60 porties van 85 gram
€ 6,34/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 32,33
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Yum Yum Kipinstantnoedels, kippensmaak, 60g
Yum Yum Kipinstantnoedels, kippensmaak, 60g
€ 262,83/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 15,77
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 641,50/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 2030
€ 64,15
Gratis bezorging
Verkoper: Virello
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 140 x 200 cm | 16 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Ergo Flex Duo | Dubbelzijdige matras
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 140 x 200 cm | 16 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Ergo Flex Duo | Dubbelzijdige matras
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 4589
€ 89,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Fortuna Lai garderobekast, draagbaar regalsysteem, 8-delige plastic kast met 1 kledingstang, witte slaapkamerkast, 136 x 69 x 50 cm
Fortuna Lai garderobekast, draagbaar regalsysteem, 8-delige plastic kast met 1 kledingstang, witte slaapkamerkast, 136 x 69 x 50 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 107,80
Gratis bezorging
Verkoper: Remzetta

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 10 beoordelingen
Beoordeeld op 27 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
geweldig
Beoordeeld op 13 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Mayonaise
Beoordeeld op 5 april 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Mayonaise
Beoordeeld op 18 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 29 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 5 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 23 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 17 december 2025 op
Geverifieerde aankoop