5,0



Gebaseerd op 8 beoordelingen
Nog maar 2 voor deze prijs
Vergelijkbare producten

Kabanosy Exclusive, gemaakt van varkensvlees, 105 gram
€ 163,00/1kg
€ 17,93
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Kabanosy worst, gemaakt van varkensvlees en gevogelte, merk Drobimex, 95 gram
€ 24,10/1kg
€ 2,54
-5%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 2,41
Verkoper: Katomix

Duda Kabanossi, pittig, 95 gram / Pittige Kabanosy
€ 26,11/1kg
€ 2,61
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 2,48
Verkoper: Katomix

Kabanosy worstjes met Cheddar kaas, 90 gram
€ 29,70/1kg
€ 2,97
Verkoper: Katomix

Kabanos exclusieve chili worst, 105 g, merk Tarczyński
€ 27,73/1kg
€ 3,05
Verkoper: Katomix

BiFi Original Roll, 24 stuks van 45g, salami in een deegjasje, worstsnacks
€ 48,43/1kg
€ 54,48
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 52,30
Verkoper: AllYouNeed

Gryzzale worst van varkensvlees met kalfsvlees, 90 gram, merk Tarczyński
€ 33,10/1kg
€ 3,48
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 3,31
Verkoper: Katomix

Varkensvleesworstjes, Kabanosy, 95 gram, merk Krakus
€ 23,60/1kg
€ 2,48
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 2,36
Verkoper: Katomix

Kabanos worst van varkensvlees, merk Duda, 95 gram
€ 26,11/1kg
€ 2,61
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 2,48
Verkoper: Katomix

Frankfurterworst, klassiek, JBB, 240 gram
€ 14,31/1kg
€ 3,92
-5%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 3,72
Verkoper: Katomix

Fijnvleespaté extra met ham, 250 gram, merk JBB
€ 7,92/1kg
€ 2,17
-5%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 2,06
Verkoper: Katomix

Kabanos worst, gevogelte, extra, 130g, merk Tarczyński
€ 32,43/1kg
€ 4,78
-5%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 4,54
Verkoper: Katomix

Kabanos worstjes met spek, 90 gram
€ 29,70/1kg
€ 2,97
Verkoper: Katomix

Salami plakken voor op een broodje, 100g, merk Sokołów
€ 21,70/1kg
€ 2,17
Verkoper: Katomix

Kabanosy, een worst van gevogelte en varkensvlees, knapperig, 150 gram
€ 33,93/1kg
€ 5,36
-5%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 5,09
Verkoper: Katomix

Worst met knoflook, Szubryt, 300 gram
€ 9,55/1kg
€ 5,33
-5%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 5,06
Verkoper: Katomix

Italiaanse worst in plakken, merk Sokołów, 140 gram
€ 21,75/1kg
€ 3,48
Verkoper: Katomix

Gekruid gehakt kippenvlees, merk Evra, 110 gram
€ 9,54/1kg
€ 1,30
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 1,24
Verkoper: Katomix

Varkensvlees worst, gratin, 455 gram
€ 8,57/1kg
€ 5,05
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 4,80
Verkoper: Katomix

Salami Abruzzese, ongeveer 400 gram - Maletti 1867
€ 53,62/1kg
€ 23,59
-9%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 21,45
Verkoper: italia-genuss
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Bestel vandaag nog heerlijke kabanosy met ham van Krakus en geniet van een unieke smaak! Wacht niet, koop nu!
- Ingrediënten
- Ingrediënten: varkensvlees (100 g product is afkomstig van 171 g varkensvlees), zout, kruiden, antioxidant: natriumascorbaat; conserveermiddel: natriumnitriet; lamsdarm (eetbare omhulling). Kan sporen bevatten van granen met gluten (tarwe, gerst), melk inclusief lactose, soja, selderij en mosterd. De vorming van een witte waas wordt veroorzaakt door een natuurlijk proces dat zich tijdens het bewaren voordoet
- Voedingswaarde
- vindt u in de beschrijving
- Gewicht
- 190 g
- Levensmiddelenbedrijven
- MEGASAM24.PL PSA
- Verkoopbenaming
- Klassieke Kabanosy worst met ham, 180 gram, merk Krakus
- Fabrikant
- Krakus
- EAN
- 5904906810778
- Ingrediënten
- Ingrediënten: varkensvlees (100 g product is afkomstig van 171 g varkensvlees), zout, kruiden, antioxidant: natriumascorbaat; conserveermiddel: natriumnitriet; lamsdarm (eetbare omhulling). Kan sporen bevatten van granen met gluten (tarwe, gerst), melk inclusief lactose, soja, selderij en mosterd. De vorming van een witte waas wordt veroorzaakt door een natuurlijk proces dat zich tijdens het bewaren voordoet
- Voedingswaarde
- vindt u in de beschrijving
- Gewicht
- 190 g
- Levensmiddelenbedrijven
- MEGASAM24.PL PSA
- Verkoopbenaming
- Klassieke Kabanosy worst met ham, 180 gram, merk Krakus
- Fabrikant
- Krakus
- EAN
- 5904906810778
Gaat ook goed samen met

Duda Kabanossi, pittig, 95 gram / Pittige Kabanosy
€ 26,11/1kg
€ 2,61
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 2,48
Verkoper: Katomix

Kabanosworstjes van kalfs- en pluimveevlees, 90 gram
€ 29,70/1kg
€ 2,97
Verkoper: Katomix

Jack Link's Rundvlees Jerky, smaak: Teriyaki, 60g
€ 363,38/1kg
€ 24,71
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Lindt & Sprüngli Alpenmelk Chocolade met Noten, 300g
€ 113,47/1kg
€ 34,04
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Kabanosy worst, gemaakt van varkensvlees en gevogelte, merk Drobimex, 95 gram
€ 24,10/1kg
€ 2,54
-5%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 2,41
Verkoper: Katomix

Jack Links Rundvlees Jerky, Origineel, 25g
€ 165,00/1kg
€ 4,95
Verkoper: Katomix

Varkensvleesworstjes, Kabanosy, 95 gram, merk Krakus
€ 23,60/1kg
€ 2,48
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 2,36
Verkoper: Katomix

Kabanosy Exclusive, gemaakt van varkensvlees, 105 gram
€ 163,00/1kg
€ 17,93
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

AVANA siliconen chocoladevorm voor 6 chocoladerepen, BPA-vrij, antiaanbaklaag. Vorm voor chocolade, siliconen vorm, bruin (vorm 2)
€ 9,95
Verkoper: AVANA-Shop

Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
€ 15,47/1kg
€ 7,04
Verkoper: Katomix

Premium worst in plakken, Krakus, 300 gram
€ 13,77/1kg
€ 4,35
-5%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 4,13
Verkoper: Katomix

BiFi Original Roll, 24 stuks van 45g, salami in een deegjasje, worstsnacks
€ 48,43/1kg
€ 54,48
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 52,30
Verkoper: AllYouNeed

Kabanosy worstjes met Cheddar kaas, 90 gram
€ 29,70/1kg
€ 2,97
Verkoper: Katomix

Kabanos exclusieve chili worst, 105 g, merk Tarczyński
€ 27,73/1kg
€ 3,05
Verkoper: Katomix

Bahlsen Kuchen "Comtess Marmor", 350 gram
€ 55,46/1kg
€ 19,41
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Kabanosy Exclusive met kaas, merk Tarczyński, 105 gram
€ 27,73/1kg
€ 3,05
Verkoper: Katomix

Milka Melkchocolade Mmmax Caramel Hazelnoot, 300 gram
€ 73,97/1kg
€ 23,99
-7%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 22,19
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Milka Bubbly chocolade, 95 gram
€ 26.400,00/1kg
€ 2,64
Verkoper: Katomix

Spichlerz Rusiecki Kipfilet, 280g
€ 16,39/1kg
€ 4,59
Verkoper: Katomix

Brettelspek, buikspek, ongeveer 1 kg. - Slagerij Hell
€ 29,65/1kg
€ 32,61
-9%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 29,65
Verkoper: italia-genuss

Wawel Mini-chocoladereep, smaak: Danusia, kokos, 38g
€ 31,00/1kg
€ 1,30
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 1,24
Verkoper: Katomix

Gansenvet Smalec Agro TOP, 1 kg, emmer, zonder toevoegingen
€ 30,99/1kg
€ 33,93
-5%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 32,23
Verkoper: Katomix

La Fattoria di Parma - Parmaham DOP, 24 maanden gerijpt - Halve stuk - 2,9/3,4 kg
€ 43,82/1kg
€ 149,00
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS

Almusso toiletpapier, grote verpakking met 40 rollen
€ 14,49
-10%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 12,97
Verkoper: EFIGlobalStoreDE

Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
€ 15,50/1kg
€ 12,40
Verkoper: somnia24

Premium varkensvet 1 kg, Fat Chef
€ 11,29/1kg
€ 12,19
Verkoper: Katomix

Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
€ 52,64/1kg
€ 6,58
Verkoper: AllYouNeed

1 kg pruimen in chocolade. De hoogste kwaliteit: TOP Sliwka Naleczowska Solidarnosc
€ 22,49/1kg
€ 37,42
-39%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 22,49
Verkoper: Katomix

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
€ 11,02/1kg
€ 12,51
Verkoper: somnia24

Salumificio Rossi - Felino worst (IGP) - Ganz - 0,75/0,95 kg
€ 52,53/1kg
€ 49,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten







































Klantbeoordelingen
100% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
100%0% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
0%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 27 november 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Krakus
Erg lekker Ik kan het opnieuw aanbevelen
Beoordeeld op 4 april 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Ham uit blik
Smaakt echt goed!
Beoordeeld op 26 juni 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Praagse ham uit Polen
Alles in orde.
Beoordeeld op 6 december 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
alles perfect, snelle levering, bedankt
geweldig
Beoordeeld op 10 mei 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 25 januari 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 8 januari 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 23 september 2024 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop