Drosed gevogeltepaté, 50 gram

€ 0,59

€ 0,56-5%

€ 9,33 / 1kg

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

do 8 – ma 12 oktober
Onze bestedeals
Worst & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Berlinki met kipfilet van Morliny, 250 gram
Berlinki met kipfilet van Morliny, 250 gram
€ 34,52/1kg
€ 8,63
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Salami Bengalino Cavazzuti, ongeveer 250 gram.
Salami Bengalino Cavazzuti, ongeveer 250 gram.
€ 47,68/1kg
€ 14,68
-9%
€ 13,35
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Schinkenworst, ongeveer 3 kg - Maletti 1867
Schinkenworst, ongeveer 3 kg - Maletti 1867
€ 45,45/1kg
€ 149,98
-€ 13,63
€ 136,35
Gratis bezorging
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Varkensvleesworst, knapperig, 150 gram
Varkensvleesworst, knapperig, 150 gram
€ 33,07/1kg
€ 5,22
-4%
€ 4,96
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Spichlerz Rusiecki Golonka Szlachecka 280 g
Spichlerz Rusiecki Golonka Szlachecka 280 g
€ 14,54/1kg
€ 4,57
-10%
€ 4,07
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Salami Geminiano, ongeveer 1,2 kg - Maletti 1867
Salami Geminiano, ongeveer 1,2 kg - Maletti 1867
€ 54,75/1kg
€ 72,27
-9%
€ 65,70
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Kabanos worstjes met spek, 90 gram
Kabanos worstjes met spek, 90 gram
€ 29,70/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 2,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Varkensvleesworst, 400 g, merk JBB
Varkensvleesworst, 400 g, merk JBB
€ 8,70/1kg
€ 3,48
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kipfilet worstjes, 80 gram
Kipfilet worstjes, 80 gram
€ 51,63/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,30
-3%
€ 4,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Spichlerz Rusiecki Kipfilet, 280g
Spichlerz Rusiecki Kipfilet, 280g
€ 16,39/1kg
€ 4,59
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Worst met knoflook, Szubryt, 300 gram
Worst met knoflook, Szubryt, 300 gram
€ 9,55/1kg
€ 5,33
-5%
€ 5,06
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kip- en varkensvleesworstjes, 95 gram
Kip- en varkensvleesworstjes, 95 gram
€ 23,60/1kg
€ 2,48
-4%
€ 2,36
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Varkensvleesworstjes, Kabanosy, 95 gram, merk Krakus
Varkensvleesworstjes, Kabanosy, 95 gram, merk Krakus
€ 23,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,48
-4%
€ 2,36
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kiprolletjes in gelatine, 150 gram
Kiprolletjes in gelatine, 150 gram
€ 10,93/1kg
€ 1,73
-5%
€ 1,64
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Pasztet Profi met koperzaad, 131 gram
Pasztet Profi met koperzaad, 131 gram
€ 7,63/1kg
€ 1,00
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Mailänder salami, ongeveer 3,2 kg. - Maletti 1867
Mailänder salami, ongeveer 3,2 kg. - Maletti 1867
€ 45,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 159,28
-€ 14,48
€ 144,80
Gratis bezorging
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Premium kipkabanos van Drobimex, 95 gram
Premium kipkabanos van Drobimex, 95 gram
€ 24,80/1kg
€ 2,61
-4%
€ 2,48
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Spichlerz Rusiecki Milde Knoflookworst, 280 gram
Spichlerz Rusiecki Milde Knoflookworst, 280 gram
€ 13,93/1kg
€ 4,57
-14%
€ 3,90
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Berlinki Morliny met kaas, 250 gram
Berlinki Morliny met kaas, 250 gram
€ 40,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,00
Verkoper: AllYouNeed

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Bestel vandaag nog en geniet van de smaak! Wacht niet, koop nu!

Ingrediënten
Water, mechanisch gescheiden kippenvlees, koolzaadolie, kippenlever en -huid, semolina (van tarwe), zout, sojaproteïne, aardappelzetmeel, gedroogd groentemengsel (ui, wortel, peterselie, prei), kruiden, melkpoeder, weipoeder (van melk), suiker, maltodextrine, plantaardig eiwit hydrolysaat, gistextract.
Voedingswaarde
vindt u in de beschrijving
Gewicht
60 g
Levensmiddelenbedrijven
MEGASAM24.PL PSA
Verkoopbenaming
Poolse gevogeltepaté, 50g
Fabrikant
DROSED
EAN
5901204000498

Ingrediënten
Water, mechanisch gescheiden kippenvlees, koolzaadolie, kippenlever en -huid, semolina (van tarwe), zout, sojaproteïne, aardappelzetmeel, gedroogd groentemengsel (ui, wortel, peterselie, prei), kruiden, melkpoeder, weipoeder (van melk), suiker, maltodextrine, plantaardig eiwit hydrolysaat, gistextract.
Voedingswaarde
vindt u in de beschrijving
Gewicht
60 g
Levensmiddelenbedrijven
MEGASAM24.PL PSA
Verkoopbenaming
Poolse gevogeltepaté, 50g
Fabrikant
DROSED
EAN
5901204000498
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Kabanosy Exclusive met kaas, merk Tarczyński, 105 gram
Kabanosy Exclusive met kaas, merk Tarczyński, 105 gram
€ 27,73/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,05
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Browin 310601 Natuurlijke varkendarmen - Kaliber 28/30 mm, 15 meter, 150 gram / Dunne natuurlijke varkendarmen
Browin 310601 Natuurlijke varkendarmen - Kaliber 28/30 mm, 15 meter, 150 gram / Dunne natuurlijke varkendarmen
€ 119,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 17,85
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Nduja
Kalabrese Nduja, Delizie Vaticane di Tropea - Nduja di Spilinga - 280g - pittige smeersalami - Italiaans product
€ 35,36/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 9,90
Verkoper: DelizieVaticanediTropea
Productafbeelding van Premium worst in plakken, Krakus, 300 gram
Premium worst in plakken, Krakus, 300 gram
€ 13,77/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 4,35
-5%
€ 4,13
Verkoper: Katomix
Bestseller
Productafbeelding van MK Smalec met vlees en ui, 108 gram
MK Smalec met vlees en ui, 108 gram
€ 12,87/1kg
€ 1,46
-4%
€ 1,39
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kabanosy Exclusive, gemaakt van varkensvlees, 105 gram
Kabanosy Exclusive, gemaakt van varkensvlees, 105 gram
€ 163,00/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,93
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Pittige, smeerbare varkensworst ('nduja di Spilinga)
Pittige, smeerbare varkensworst ('nduja di Spilinga)
€ 54,61/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,83
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Kabanos worstjes met spek, 90 gram
Kabanos worstjes met spek, 90 gram
€ 29,70/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 2,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kabanos worst, exclusieve droge variant, 105 gram, merk Tarczyński
Kabanos worst, exclusieve droge variant, 105 gram, merk Tarczyński
€ 27,73/1kg
€ 3,05
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bifi Carazza Pizza Snack, gevuld met pizzasaus, op basis van tarwebakkerijproducten, 40g
Bifi Carazza Pizza Snack, gevuld met pizzasaus, op basis van tarwebakkerijproducten, 40g
€ 38,00/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 1,52
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Parowki Berlinki Classic, 250g | Berlinki Wienerworstjes Classic, 250g
Parowki Berlinki Classic, 250g | Berlinki Wienerworstjes Classic, 250g
€ 40,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,00
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Tarczynski Kabanosy, exclusieve worst van rundvlees, Kabanos, 90 gram. Poolse snackworst
Tarczynski Kabanosy, exclusieve worst van rundvlees, Kabanos, 90 gram. Poolse snackworst
€ 29,70/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bifi Roll Original met een smaakvolle, zachte broodkorst, 3 stuks, 135g
Bifi Roll Original met een smaakvolle, zachte broodkorst, 3 stuks, 135g
€ 200,64/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,09
Verkoper: AllYouNeed
Nduja
Kalabrese Nduja Delizie Vaticane di Tropea - Nduja di Spilinga - pittige smeerworst - Italiaans product - Nduja crespone
€ 22,82/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 8,90
Verkoper: DelizieVaticanediTropea
Productafbeelding van Kabanosy Exclusive, 100% kip, merk Tarczyński, 90 gram
Kabanosy Exclusive, 100% kip, merk Tarczyński, 90 gram
€ 29,70/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,97
Verkoper: Katomix
süße Wurst
Zoete worst "Delizie Vaticane" uit Tropea - niet-pittige Calabrese salami - Italiaanse delicatessen
€ 30,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,00
Verkoper: DelizieVaticanediTropea
Nduja di Spilinga -
Kalabrese Nduja - Delizie Vaticane di Tropea - Nduja di Spilinga - 180g - pittige smeersalami - Italiaans product
€ 49,44/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 8,90
Verkoper: DelizieVaticanediTropea
Productafbeelding van Kipfilet worstjes, 80 gram
Kipfilet worstjes, 80 gram
€ 51,63/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,30
-3%
€ 4,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van BiFi Original Roll, 24 stuks van 45g, salami in een deegjasje, worstsnacks
BiFi Original Roll, 24 stuks van 45g, salami in een deegjasje, worstsnacks
€ 48,43/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 54,48
-4%
€ 52,30
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van BiFi Carazza Original, 30 stuks van 40 gram, salami pizza snack, verpakking van 30
BiFi Carazza Original, 30 stuks van 40 gram, salami pizza snack, verpakking van 30
€ 34,20/1kg
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,04
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Kabanosy Exclusive, gerijpte worst van Tarczyński, 90 gram
Kabanosy Exclusive, gerijpte worst van Tarczyński, 90 gram
€ 30,50/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,05
Verkoper: Katomix
würzige Wurst
Pittige worst "Delizie Vaticane" uit Tropea - een pittige salami uit Italië
€ 30,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,00
Verkoper: DelizieVaticanediTropea
Productafbeelding van Kabanosworstjes van kalfs- en pluimveevlees, 90 gram
Kabanosworstjes van kalfs- en pluimveevlees, 90 gram
€ 29,70/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kabanosy Exclusive Chili, merk Tarczyński, 90 gram
Kabanosy Exclusive Chili, merk Tarczyński, 90 gram
€ 29,70/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kabanosy worstjes met Cheddar kaas, 90 gram
Kabanosy worstjes met Cheddar kaas, 90 gram
€ 29,70/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kabanos exclusieve chili worst, 105 g, merk Tarczyński
Kabanos exclusieve chili worst, 105 g, merk Tarczyński
€ 27,73/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,05
Verkoper: Katomix
Scharfe kalabrische Soppressata
Pittige Calabrese soppressata "Delizie Vaticane" uit Tropea - Italiaanse, pittige salami - Gemaakt in Italië
€ 30,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,00
Verkoper: DelizieVaticanediTropea
Productafbeelding van Exclusieve kalkoenworstjes, 90 gram
Exclusieve kalkoenworstjes, 90 gram
€ 30,50/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,05
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kabanosy Exclusive van kip, merk Tarczyński, 50 gram
Kabanosy Exclusive van kip, merk Tarczyński, 50 gram
€ 34,33/1kg
€ 2,17
-5%
€ 2,06
Verkoper: Katomix

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 4 oktober 2025 op
Geverifieerde aankoop