Product met aardbeienaroma, Łowicz, aardbei, 6 x 25 gram

€ 1,57

€ 1,49-5%

€ 5,96 / 1kg

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 7 – vr 9 oktober
Onze bestedeals
Jam & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Menz & Gasser confituur, 100 porties van 25 gram (4 smaken)
Menz & Gasser confituur, 100 porties van 25 gram (4 smaken)
€ 10,49/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 26,23
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van d’arbo 015663 d’arbo  Mix Sortiment Fruchtaufstrich, 100x 2,5 g
d’arbo 015663 d’arbo Mix Sortiment Fruchtaufstrich, 100x 2,5 g
€ 16,21/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 40,53
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Łowicz Fruitproduct, Pruim, 6 x 25 gram
Łowicz Fruitproduct, Pruim, 6 x 25 gram
€ 9,93/1kg
€ 1,57
-5%
€ 1,49
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Łowicz Fruitproduct, perzikken, 6 stuks à 25 gram
Łowicz Fruitproduct, perzikken, 6 stuks à 25 gram
€ 9,93/1kg
€ 1,57
-5%
€ 1,49
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van d’arbo 1120976004 d’arbo Naturrein Himbeer Konfitüre, 60 St.
d’arbo 1120976004 d’arbo Naturrein Himbeer Konfitüre, 60 St.
€ 36,04/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 60,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Aardbeienjam Lubella, 280 gram
Aardbeienjam Lubella, 280 gram
€ 4,54/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,20
-5%
€ 2,09
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bessenjam van Łowicz, met weinig suiker, 280 gram
Bessenjam van Łowicz, met weinig suiker, 280 gram
€ 5,22/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,53
-5%
€ 2,40
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Pasta van aardnoten, merk Primavika, 350 gram, zonder zout en suiker
Pasta van aardnoten, merk Primavika, 350 gram, zonder zout en suiker
€ 19,83/1kg
€ 7,30
-4%
€ 6,94
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Aardbeien in siroop, 320 gram. Merk: Rolnik
Aardbeien in siroop, 320 gram. Merk: Rolnik
€ 10,67/1kg
€ 5,87
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Darbo Aardbeienjam, 100 porties van 25 gram
Darbo Aardbeienjam, 100 porties van 25 gram
€ 14,62/1kg
€ 38,32
-4%
€ 36,54
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Łowicz Vruchtenjam, 100% kersen, 210 gram
Łowicz Vruchtenjam, 100% kersen, 210 gram
€ 11,16/1kg
€ 4,46
-4%
€ 4,24
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Zwergenwiese FruchtGarten Erdbeere 225g
Zwergenwiese FruchtGarten Erdbeere 225g
€ 44,89/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 10,10
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Aardbeien-frambozenjam in gel, 380 gram, merk Prospona
Aardbeien-frambozenjam in gel, 380 gram, merk Prospona
€ 19,61/1kg
€ 7,84
-4%
€ 7,45
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van MK Mangopuree, 425 gram
MK Mangopuree, 425 gram
€ 6,12/1kg
€ 2,74
-5%
€ 2,60
Verkoper: Katomix
DŻEM TRUSKAWKOWY BIO 340 g - BIONOVA
Biologisch aardbeienjam, 340 gram - BIONOVA
€ 14,56/1kg
€ 4,95
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Krakus Ingemaakte Komkommers, 500 gram
Krakus Ingemaakte Komkommers, 500 gram
€ 9,90/1kg
€ 4,95
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Helcom Żurawina (cranberry) voor vlees en kaas, 210 gram
Helcom Żurawina (cranberry) voor vlees en kaas, 210 gram
€ 13,29/1kg
€ 2,94
-5%
€ 2,79
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van TGE Galaretka, kersenaroma, 1 kg
TGE Galaretka, kersenaroma, 1 kg
€ 7,33/1kg
€ 8,95
-5%
€ 8,50
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Maracujapulp, merk Dawtona, netto gewicht 860 gram
Maracujapulp, merk Dawtona, netto gewicht 860 gram
€ 10,28/1kg
€ 11,32
-13%
€ 9,77
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van GRASHOFF Kerstconfituur, 250g
GRASHOFF Kerstconfituur, 250g
€ 63,44/1kg
€ 15,86
Verkoper: AllYouNeed

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Bestel nu en proef de smaak van de zomer in elke hap! Wacht niet, koop vandaag nog!

Ingrediënten
Beschrijving
Voedingswaarde
Beschrijving
Gewicht
250 g
Levensmiddelenbedrijven
CARUNO
Verkoopbenaming
Product: Aardbeienpuree, merk Łowicz, 6 porties van 25 gram per stuk
Fabrikant
EAN
5900397744790

Ingrediënten
Beschrijving
Voedingswaarde
Beschrijving
Gewicht
250 g
Levensmiddelenbedrijven
CARUNO
Verkoopbenaming
Product: Aardbeienpuree, merk Łowicz, 6 porties van 25 gram per stuk
Fabrikant
EAN
5900397744790
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van BREITSAMER HONIG 214175 BREITSAMER HONIG Imkergold flüssig Honig, 120x 20,0 g
BREITSAMER HONIG 214175 BREITSAMER HONIG Imkergold flüssig Honig, 120x 20,0 g
€ 17,49/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 41,98
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Menz & Gasser confituur, 100 porties van 25 gram (4 smaken)
Menz & Gasser confituur, 100 porties van 25 gram (4 smaken)
€ 10,49/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 26,23
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van d’arbo 015663 d’arbo  Mix Sortiment Fruchtaufstrich, 100x 2,5 g
d’arbo 015663 d’arbo Mix Sortiment Fruchtaufstrich, 100x 2,5 g
€ 16,21/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 40,53
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van medisana IN 500 Compact inhalatieapparaat
medisana IN 500 Compact inhalatieapparaat
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 85,04
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Ferrero 60116462, Nuss-Nougat-Creme Nutella, displayverpakking met 40 stuks
Ferrero 60116462, Nuss-Nougat-Creme Nutella, displayverpakking met 40 stuks
€ 53,97/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 32,38
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Naturewater NW-LT-H2A waterfilter met 9 filters, geschikt voor kraanwater, capaciteit 120 liter per uur, compact waterfilter van PP-materiaal met 9 filters, kraanwaterfilter
Naturewater NW-LT-H2A waterfilter met 9 filters, geschikt voor kraanwater, capaciteit 120 liter per uur, compact waterfilter van PP-materiaal met 9 filters, kraanwaterfilter
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 18,83
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Baseus Blade HD Edition, 20000 mAh, 100 W, zwart
Baseus Blade HD Edition, 20000 mAh, 100 W, zwart
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 172,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Bestseller
Productafbeelding van Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
€ 15,50/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 12,40
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Raffaello chocoladetafel met kokosnoot en amandelcreme, 90g
Raffaello chocoladetafel met kokosnoot en amandelcreme, 90g
€ 77,78/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,00
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation
Productafbeelding van 2 x NCC-Licht LED-sensor met USB-strip, nachtlamp set, 1,2 meter, warm wit (3000K), 2,4W, IP44, met bewegingssensor
2 x NCC-Licht LED-sensor met USB-strip, nachtlamp set, 1,2 meter, warm wit (3000K), 2,4W, IP44, met bewegingssensor
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 10,98
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: gluehbirne_de
Productafbeelding van BRITA Cartridge - MiscroDisc - Pack of 3 filters - 1 filter = 1 month of filtration
BRITA Cartridge - MiscroDisc - Pack of 3 filters - 1 filter = 1 month of filtration
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 14,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Yum Yum Kipinstantnoedels, kippensmaak, 60g
Yum Yum Kipinstantnoedels, kippensmaak, 60g
€ 262,83/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 15,77
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Pickerd Knapperige Donuts, 65g
Pickerd Knapperige Donuts, 65g
€ 64,15/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,17
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Amica KGCL 384 155-1 W, 157 liter, ST (subtropisch), 39 dB, 2,2 kg/24 uur, , Wit
Amica KGCL 384 155-1 W, 157 liter, ST (subtropisch), 39 dB, 2,2 kg/24 uur, , Wit
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 385,02
-€ 19,25
€ 365,77
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ferrero Nutella, portieverpakking, 15 gram, 120 stuks
Ferrero Nutella, portieverpakking, 15 gram, 120 stuks
€ 27,59/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 49,67
Verkoper: somnia24
Masło klarowane BIO 500 g
Biologische geklaarde boter, 500 gram
€ 38,20/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 19,10
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Łowicz Fruitproduct, Pruim, 6 x 25 gram
Łowicz Fruitproduct, Pruim, 6 x 25 gram
€ 9,93/1kg
€ 1,57
-5%
€ 1,49
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Blackview R50: 1,85 inch smartwatch, waterdicht (5 ATM), met telefoonfunctie, sportklok met meer dan 100 sportmodi, fitnessklok, hartslag- en slaapmonitor, geschikt voor Android en iOS
Blackview R50: 1,85 inch smartwatch, waterdicht (5 ATM), met telefoonfunctie, sportklok met meer dan 100 sportmodi, fitnessklok, hartslag- en slaapmonitor, geschikt voor Android en iOS
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 860
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: BVODEShop
Productafbeelding van Łowicz Fruitproduct Kersenvruchten, 6 x 25 gram
Łowicz Fruitproduct Kersenvruchten, 6 x 25 gram
€ 9,93/1kg
€ 1,57
-5%
€ 1,49
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Łowicz Fruitproduct, perzikken, 6 stuks à 25 gram
Łowicz Fruitproduct, perzikken, 6 stuks à 25 gram
€ 9,93/1kg
€ 1,57
-5%
€ 1,49
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Hellma 60118763 Honingsticks, 100 stuks, elk 8,0 gram
Hellma 60118763 Honingsticks, 100 stuks, elk 8,0 gram
€ 40,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,24
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Canon 3771C006 Canon PIXMA TS 3350
Canon 3771C006 Canon PIXMA TS 3350
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 694
€ 331,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
€ 11,02/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 12,51
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SCHWARTAU 3006182 SCHWARTAU Jam in fluwelen doosje, 100 stuks.
SCHWARTAU 3006182 SCHWARTAU Jam in fluwelen doosje, 100 stuks.
€ 16,79/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 41,97
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Arebos keukenmachine, 1500W, 6 liter, zwart, 220 - 240 V, 1500 pk, 380 mm, 236 mm, 314 mm
Arebos keukenmachine, 1500W, 6 liter, zwart, 220 - 240 V, 1500 pk, 380 mm, 236 mm, 314 mm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 293
€ 99,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van INF Slimme ringen - Gezondheid en gemak Goud 8
INF Slimme ringen - Gezondheid en gemak Goud 8
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 33,69
-2%
€ 32,89
25% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Multifunctionele stoomreiniger 2000W, vloerreiniger, tapijtreiniger, handapparaat, stoomreiniger met accessoires, wit
Multifunctionele stoomreiniger 2000W, vloerreiniger, tapijtreiniger, handapparaat, stoomreiniger met accessoires, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 59,00
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van tillvex Hängesessel Beige 150kg zum Aufhängen | Hängestuhl Indoor & Outdoor | Hängekorb wetterfest | Schaukelkorb mit Kissen
tillvex Hängesessel Beige 150kg zum Aufhängen | Hängestuhl Indoor & Outdoor | Hängekorb wetterfest | Schaukelkorb mit Kissen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 42,79
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van 20 hotdogdozen (met originele Deense hotdogs)
20 hotdogdozen (met originele Deense hotdogs)
€ 57,13/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 299,94
Gratis bezorging
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van KESPER Broodtrommel met snijplank, 325 x 15 x 21 cm, artikelnummer 1804563
KESPER Broodtrommel met snijplank, 325 x 15 x 21 cm, artikelnummer 1804563
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 48,86
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 19 september 2026 op
Geverifieerde aankoop