Owolovo Perzik-Muur, Appel-Perzik, 200 gram

€ 1,48

€ 1,41-4%

€ 7,05 / 1kg

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – do 8 oktober
Onze bestedeals
Groente- & Fruitconserven & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Helcom, geroosterde appel, 790 gram
Helcom, geroosterde appel, 790 gram
€ 5,72/1kg
€ 5,45
-17%
€ 4,52
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Urbanek Groentesalade met maïs, 860 gram
Urbanek Groentesalade met maïs, 860 gram
€ 4,03/1kg
€ 3,65
-4%
€ 3,47
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Urbanek Kasjubische augurken, 680 gram
Urbanek Kasjubische augurken, 680 gram
€ 5,81/1kg
€ 4,16
-5%
€ 3,95
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Pudliszki, tomatenconcentraat, 90 gram
Pudliszki, tomatenconcentraat, 90 gram
€ 5,28/1kg
€ 1,39
-5%
€ 1,32
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tomatenconcentraat Aranyfacan, 28-30%, 425 gram
Tomatenconcentraat Aranyfacan, 28-30%, 425 gram
€ 8,83/1kg
€ 5,09
-16%
€ 4,24
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Urbanek Gemarineerde Champignons, 290 gram
Urbanek Gemarineerde Champignons, 290 gram
€ 10,14/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,94
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Jamar, fijngehakte tomatenpuree met basilicum, 400 gram
Jamar, fijngehakte tomatenpuree met basilicum, 400 gram
€ 42,82/1kg
€ 17,13
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Helcom Zonnebloempasta met berenklauw, 180 gram
Helcom Zonnebloempasta met berenklauw, 180 gram
€ 16,83/1kg
€ 3,03
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Boer: Perziken in siroop, 820 gram
Boer: Perziken in siroop, 820 gram
€ 4,78/1kg
€ 4,13
-5%
€ 3,92
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tonijnsaus met olijven, 190 gram - Colimena
Tonijnsaus met olijven, 190 gram - Colimena
€ 53,42/1kg
€ 11,16
-9%
€ 10,15
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Gedroogde tomatencrème 130 gram - Ranise
Gedroogde tomatencrème 130 gram - Ranise
€ 82,31/1l
€ 11,77
-9%
€ 10,70
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Łowicz Tomatenconcentraat, 80 gram, 5 stuks
Łowicz Tomatenconcentraat, 80 gram, 5 stuks
€ 6,69/1kg
€ 1,13
-5%
€ 1,07
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dawtona tomatenconcentraat, 550 gram
Dawtona tomatenconcentraat, 550 gram
€ 4,49/1kg
€ 3,74
-5%
€ 3,55
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Pudliszki Tomaatensaus met kruiden en de smaak van geroosterde knoflook, 495 gram
Pudliszki Tomaatensaus met kruiden en de smaak van geroosterde knoflook, 495 gram
€ 6,28/1kg
€ 3,31
-5%
€ 3,14
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gekonfijte paprika, 650 gram
Gekonfijte paprika, 650 gram
€ 4,75/1kg
€ 3,25
-4%
€ 3,09
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bonduelle Erwten in blik, 160 g
Bonduelle Erwten in blik, 160 g
€ 79,58/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,87
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Podravka Ajvar Milde variant, 350 gram
Podravka Ajvar Milde variant, 350 gram
€ 9,91/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,65
-4%
€ 3,47
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tomatenconcentraat Topseller, 190 gram
Tomatenconcentraat Topseller, 190 gram
€ 3,23/1kg
€ 1,02
-4%
€ 0,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ajvar, pittige paprikapasta, groenteproduct, 690 gram
Ajvar, pittige paprikapasta, groenteproduct, 690 gram
€ 11,99/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,27
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Pittige zalmsalade Dega, 125 gram
Pittige zalmsalade Dega, 125 gram
€ 4,44/1kg
€ 1,17
-5%
€ 1,11
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

OWOLOVO Perzik-pruimendip, appel-perzikendip, 200 g

Een sensuele ervaring met de natuur – Appel-perzikendip Ekodobro!

Stel je een zomerochtend voor, waarin je de zachte stralen van de zon op je huid voelt, en voor je een lepel heerlijke appel-perzikendip van Ekodobro verschijnt. Proef de intense, natuurlijke smaak van appels, gecombineerd met de zachtheid van perziken, die op je tong smelten als een droom. Het is een fruitige harmonie die je de hele dag een goed gevoel geeft. Ekodobro appel-perzikendip is de perfecte keuze als je gezondheid wilt combineren met een unieke smaak. Zonder kunstmatige toevoegingen en conserveermiddelen, met respect voor de natuur en je gezondheid – voor elk moment waarop je de echte smaak van de zomer wilt ervaren.

Een explosie van smaak in één potje: Appel-perzikmoes Ekodobro

Perfect voor bij uw ochtendyoghurt, op een boterham of als een snelle snack gedurende de dag – de appel-perzikmoes van Ekodobro is een natuurlijk genot dat niet alleen uw honger stillt, maar ook goed is voor uw gezondheid. De fluweelzachte textuur in combinatie met de intense fruitsmaak maakt het een uitstekende keuze voor mensen die biologische producten waarderen en bewuste keuzes maken. Zonder kunstmatige kleurstoffen en aroma's, alleen het beste van de natuur. Laat u betoveren door de kwaliteit die smaak combineert met een ecologische levensstijl.

Biologische appel-perzikmoes – Uw moment van ontspanning in elke hap

Er is niets beter dan een pauze tijdens de dag met appel-perzikmoes van Ekodobro. Elk potje is een combinatie van biologische ingrediënten die verrassen met hun natuurlijke smaak en rijkdom aan vitamines. Voel hoe de zoetheid van de perzik samengaat met de verfrissende zuurgraad van de appel, en een fruitige mix creëert die u in een goede stemming brengt. Altijd wanneer u zich beter wilt voelen – Ekodobro is een product dat u zal vergezellen bij uw dagelijkse genietmomenten. Zorg voor uw gezondheid door te kiezen voor het beste!

Ontdek recepten van Mniam24

Wanneer u bij Mniam24 bestelt, ontvangt u een e-book met 100 heerlijke recepten! Dit is een uitstekende gelegenheid om nieuwe smaken te ontdekken en bijzondere gerechten in uw keuken te bereiden. Geniet van culinaire inspiratie en gebruik de unieke recepten die het koken elke dag gemakkelijker maken!

Fruitdessert met mousses van Ekodobro

Ingrediënten: 200 g appel-perzikmousse van Ekodobro, 1 banaan, 100 g Griekse yoghurt, 50 g havermout, 1 theelepel honing

Bereidingswijze: 1. Snijd de banaan in dunne plakjes en plaats deze in een kom. 2. Voeg de Griekse yoghurt en de havermout toe. 3. Giet als laatste de appel-perzikmousse van Ekodobro erbij en meng alle ingrediënten voorzichtig. 4. Voeg een theelepel honing toe voor extra zoetheid. 5. Garneer eventueel met fruit of noten. Een perfect dessert voor een snelle, gezonde snack of als ontbijt.

Samenvatting van de belangrijkste kenmerken en voordelen van het product:
  • 100% biologische ingrediënten – appels en perziken afkomstig van gecertificeerde teelt
  • Natuurlijke smaak – zonder kunstmatige toevoegingen, kleurstoffen en conserveermiddelen
  • Ideaal voor desserts, yoghurt of als een zelfstandige snack
  • Glutenvrij en veganistisch – een uitstekende keuze voor mensen met verschillende dieetwensen
  • Bevat vitamines en mineralen – een geweldige keuze voor mensen die gezondheid belangrijk vinden
De set bevat:
  • 1x OWOLOVO Perzik-appelmous, appel-perzik, 200 g

Owolovo is een merk dat passie voor de natuur combineert met aandacht voor gezondheid. Onze Ekodobro-producten zijn een keuze voor bewuste consumenten die waarde hechten aan natuurlijke ingrediënten, biologische productie en een gezonde levensstijl. We zetten in op kwaliteit, veiligheid en smaak, zodat iedereen kan genieten van producten die de gezondheid bevorderen en goed zijn voor de planeet.

Veelgestelde vragen
    • Bevat de moussuiker?

Nee, Ekodobro appel-perzikmous bevat geen toegevoegde suiker. De natuurlijke zoetheid komt uitsluitend van de vruchten.

    • Is het product geschikt voor mensen met een veganistisch dieet?

Ja, Ekodobro appel-perzikmous is 100% veganistisch en bevat geen ingrediënten van dierlijke oorsprong.

    • Hoe lang kan de mous bewaard worden na opening?

Na opening is het het beste om de mous in de koelkast te n en binnen 3 dagen te consumeren, om de versheid en smaak te behouden.

    • Is de mous geschikt voor kinderen?

Ja, Ekodobro mous is een ideale keuze voor kinderen – natuurlijk, zonder kunstmatige toevoegingen en conserveermiddelen, en perfect als gezonde snack.

appelpuree 88%; perzikpuree 12%

Ingrediënten
OWOLOVO Perzikken-mus, appel-perzikkenjam, 200 gram
Voedingswaarde
vindt u in de beschrijving
Gewicht
200 g
Levensmiddelenbedrijven
Owolovo Brzoskwiniowo Mus Jabłkowo-Brzoskwiniowy 200 G
Verkoopbenaming
OWOLOVO Perzikken-mus, appel-perzikkenjam, 200 gram
Fabrikant
Owolovo
EAN
5901958612374

Ingrediënten
OWOLOVO Perzikken-mus, appel-perzikkenjam, 200 gram
Voedingswaarde
vindt u in de beschrijving
Gewicht
200 g
Levensmiddelenbedrijven
Owolovo Brzoskwiniowo Mus Jabłkowo-Brzoskwiniowy 200 G
Verkoopbenaming
OWOLOVO Perzikken-mus, appel-perzikkenjam, 200 gram
Fabrikant
Owolovo
EAN
5901958612374
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Mousse met aardbeien- en appelaroma, speciaal voor kinderen, 200g
Mousse met aardbeien- en appelaroma, speciaal voor kinderen, 200g
€ 6,41/1kg
€ 1,48
-4%
€ 1,41
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Appelmous 200g * APPEL-EN EI-SMAAK
Appelmous 200g * APPEL-EN EI-SMAAK
€ 46.425,00/1kg
€ 18,57
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Owolovo Morelowo Mus: Appel-abrikozenjam, 200 gram
Owolovo Morelowo Mus: Appel-abrikozenjam, 200 gram
€ 7,15/1kg
€ 1,51
-5%
€ 1,43
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Afwasrek, tweelaags, zwart
Afwasrek, tweelaags, zwart
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: MBDeals
Productafbeelding van Trizand 25254 Hula Hoop-massagehoepel met gewichten, wit
Trizand 25254 Hula Hoop-massagehoepel met gewichten, wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: MBDeals
Productafbeelding van Tymbark Mus Vega appel, bieten, aardbei, 100 gram
Tymbark Mus Vega appel, bieten, aardbei, 100 gram
€ 145.000,00/1kg
€ 14,50
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Łowicz jam van vlierbes en kiwi, met een verminderd suikergehalte, 280 gram
Łowicz jam van vlierbes en kiwi, met een verminderd suikergehalte, 280 gram
€ 13,64/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,82
Verkoper: Katomix
Bestseller
Productafbeelding van Doritos Sweet Chilli, 100 gram
Doritos Sweet Chilli, 100 gram
€ 26,00/1kg
€ 2,74
-5%
€ 2,60
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Feinschmecker Editie x St. Dalfour Aardbeienjam.
Feinschmecker Editie x St. Dalfour Aardbeienjam.
€ 13,89/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 4,47
-12%
€ 3,89
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van d’arbo 015663 d’arbo  Mix Sortiment Fruchtaufstrich, 100x 2,5 g
d’arbo 015663 d’arbo Mix Sortiment Fruchtaufstrich, 100x 2,5 g
€ 16,21/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 40,53
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Be Cool LUCHTKÖLER 90W 25 LITER WIFI (BC25ACP2501W, wit/groen)
Be Cool LUCHTKÖLER 90W 25 LITER WIFI (BC25ACP2501W, wit/groen)
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 222,68
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van DAFI Crystal, 2,0 liter, zwarte glazen filterkanne + 1 filterpatroon (Classic)
DAFI Crystal, 2,0 liter, zwarte glazen filterkanne + 1 filterpatroon (Classic)
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 29,69
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Browin 410020 - Vitamine C pekelzout - 400 g
Browin 410020 - Vitamine C pekelzout - 400 g
€ 35,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,12
-6%
€ 14,12
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Den gamle Fabrik, zwarte bessen jam, 600g
Den gamle Fabrik, zwarte bessen jam, 600g
€ 59,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 35,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Amazon Echo Show 5 (3e generatie), Amazon Alexa, Rechthoekig, Blauw, Android, Fire OS, iOS, 14 cm (5,5 inch), MediaTek
Amazon Echo Show 5 (3e generatie), Amazon Alexa, Rechthoekig, Blauw, Android, Fire OS, iOS, 14 cm (5,5 inch), MediaTek
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 87,48
Verkoper: LarzTronics
Productafbeelding van WISFOR Set van 3 wandplanken, 42/33/25 cm, vintage wandplanken voor woonkamer, badkamer, keuken, hal, metaal/hout
WISFOR Set van 3 wandplanken, 42/33/25 cm, vintage wandplanken voor woonkamer, badkamer, keuken, hal, metaal/hout
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 35,95
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
€ 319,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 22,39
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Intelligente hula-hoepel, verstelbaar voor training, fitness, buikspieroefeningen en gymnastiek - SPINSLIM, roze
Intelligente hula-hoepel, verstelbaar voor training, fitness, buikspieroefeningen en gymnastiek - SPINSLIM, roze
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 13,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Bloempot Prosperplast TUBUS SLIM, wit, glanzend, 25 cm
Bloempot Prosperplast TUBUS SLIM, wit, glanzend, 25 cm
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 14,95
-8%
€ 13,72
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van 2x Moderne LED wandlamp, zwart, voor binnen, met afstandsbediening, wandverlichting voor woonkamer, slaapkamer, hal. Kleurtemperatuur: RGB
2x Moderne LED wandlamp, zwart, voor binnen, met afstandsbediening, wandverlichting voor woonkamer, slaapkamer, hal. Kleurtemperatuur: RGB
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 77
€ 29,99
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van Hazelnootpasta met stukjes hazelnoot, 500 gram
Hazelnootpasta met stukjes hazelnoot, 500 gram
€ 9,66/1kg
€ 7,15
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Alba Grup - Rozenjam, 230 gram, afkomstig uit Bulgarije
Alba Grup - Rozenjam, 230 gram, afkomstig uit Bulgarije
€ 15,98/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,95
Verkoper: RosesOils
Productafbeelding van Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 31,39
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Kupiec, instant rijstvlokken, 250 gram
Kupiec, instant rijstvlokken, 250 gram
€ 7,69/1kg
€ 2,10
-4%
€ 2,00
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van TEFAL Secure 5 Neo® snelkookpan, 6,0 liter, met kookmandje en driepoot - roestvrij staal
TEFAL Secure 5 Neo® snelkookpan, 6,0 liter, met kookmandje en driepoot - roestvrij staal
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 805
€ 77,06
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van BRUBAKER Set van 101 kerstballen met boomtop, crèmekleurig, witte kerstversiering
BRUBAKER Set van 101 kerstballen met boomtop, crèmekleurig, witte kerstversiering
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 29,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van Czekolada Nussbeisser Gold, 220 gram
Czekolada Nussbeisser Gold, 220 gram
€ 31,04/1kg
€ 7,74
-3%
€ 7,45
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gestabiliseerde haverzemelen, 150 g, SANTE
Gestabiliseerde haverzemelen, 150 g, SANTE
€ 8,13/1kg
€ 1,28
-4%
€ 1,22
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Brettelspek, buikspek, ongeveer 1 kg. - Slagerij Hell
Brettelspek, buikspek, ongeveer 1 kg. - Slagerij Hell
€ 29,65/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 32,61
-9%
€ 29,65
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Kubuś Immuno: Immuunsysteem, met appel, mango en wortel. 100 gram x 10 stuks
Kubuś Immuno: Immuunsysteem, met appel, mango en wortel. 100 gram x 10 stuks
€ 1,39/1kg
€ 1,39
Verkoper: Katomix

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Multifunctionele droogoven, elektrisch toonbankmodel voor het drogen van voedingsmiddelen, groenten, fruit, kruiden en bloemen
Multifunctionele droogoven, elektrisch toonbankmodel voor het drogen van voedingsmiddelen, groenten, fruit, kruiden en bloemen
€ 55,00
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy