Ananas in plakken, merk Dole, 227 gram

€ 2,74

€ 2,60-5%

€ 9,63 / 1kg

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 7 – vr 9 oktober
Onze bestedeals
Conserven & veel meer
Vergelijkbare producten
Bestseller
Productafbeelding van Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
€ 15,50/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 12,40
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Schouderham, Coppa Villgrater, in plakken, ongeveer 120 gram - 8069
Schouderham, Coppa Villgrater, in plakken, ongeveer 120 gram - 8069
€ 69,25/1kg
€ 9,14
-9%
€ 8,31
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Bonduelle, 3083681139709, 250 gram
Bonduelle, 3083681139709, 250 gram
€ 79,96/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Bonduelle, 3083681139716, 250 gram
Bonduelle, 3083681139716, 250 gram
€ 79,96/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Zurek (zuurkoolsoep) 480g, merk Szubryt
Zurek (zuurkoolsoep) 480g, merk Szubryt
€ 4,30/1kg
€ 3,35
-5%
€ 3,18
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Góralska zuppa, kwaśnica, merk: Szubryt, gewicht: 460 gram
Góralska zuppa, kwaśnica, merk: Szubryt, gewicht: 460 gram
€ 7,75/1kg
€ 5,87
-4%
€ 5,58
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Pudliszki, varkensgehaktballetjes in tomatensaus, 590 gram
Pudliszki, varkensgehaktballetjes in tomatensaus, 590 gram
€ 8.101,69/1kg
€ 4,78
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gedroogde kopervruchten, merk Prymat, 6 gram
Gedroogde kopervruchten, merk Prymat, 6 gram
€ 63,00/1kg
€ 0,66
-4%
€ 0,63
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Krakus Varkensstoofpot, 300 gram
Krakus Varkensstoofpot, 300 gram
€ 11,03/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,31
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Pudliszki, bonen in tomatensaus, 450 gram
Pudliszki, bonen in tomatensaus, 450 gram
€ 6,24/1kg
€ 4,46
-4%
€ 4,24
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Geconserveerd Tiroler varkensvlees, merk Evrameat, 130 gram
Geconserveerd Tiroler varkensvlees, merk Evrameat, 130 gram
€ 10,85/1kg
€ 1,48
-4%
€ 1,41
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Prymat: Gedroogde peterselie, 6 gram
Prymat: Gedroogde peterselie, 6 gram
€ 61,00/1kg
€ 0,64
-4%
€ 0,61
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gekocht varkensvlees, 1 plak, ongeveer 250 gram - Kofler Delikatessen
Gekocht varkensvlees, 1 plak, ongeveer 250 gram - Kofler Delikatessen
€ 30,00/1kg
€ 8,25
-9%
€ 7,50
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Zuurvlees in een blik van 400 gram
Zuurvlees in een blik van 400 gram
€ 25,98/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,99
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Kaiserteil spek, Fesa-spek, Villgrater, ongeveer 600 gram - 9065
Kaiserteil spek, Fesa-spek, Villgrater, ongeveer 600 gram - 9065
€ 31,00/1kg
€ 20,46
-9%
€ 18,60
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Mexicaanse tonijnsalade, 220 gram
Mexicaanse tonijnsalade, 220 gram
€ 18,77/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Evra Tunavissalade, 160g
Evra Tunavissalade, 160g
€ 29,38/1kg
€ 4,95
-5%
€ 4,70
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Knorr Spargelekreetsoep, 1800 gram
Knorr Spargelekreetsoep, 1800 gram
€ 50,74/1kg
€ 91,33
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Pamapol: Rundervleesstoofpot, bereid volgens het recept van Zamość, 500 gram
Pamapol: Rundervleesstoofpot, bereid volgens het recept van Zamość, 500 gram
€ 8,56/1kg
€ 4,28
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dawtona Groene Erwten, 400g, in blik
Dawtona Groene Erwten, 400g, in blik
€ 3,11/1kg
€ 1,51
-5%
€ 1,43
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Bestel vandaag nog heerlijke ananasstukjes van Dole! Perfect voor een snelle snack en voor desserts. Koop nu!

Ingrediënten
Beschrijving
Voedingswaarde
Beschrijving
Gewicht
270 g
Levensmiddelenbedrijven
MEGASAM24.PL PSA
Verkoopbenaming
Ananas in plakken, merk Dole, 227g
Fabrikant
Dole
EAN
38900012267
0038900012267

Ingrediënten
Beschrijving
Voedingswaarde
Beschrijving
Gewicht
270 g
Levensmiddelenbedrijven
MEGASAM24.PL PSA
Verkoopbenaming
Ananas in plakken, merk Dole, 227g
Fabrikant
Dole
EAN
38900012267
0038900012267
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Dole Tropical Gold ananasstukjes op sap, 227 g - natuurlijk zoet en sappig
Dole Tropical Gold ananasstukjes op sap, 227 g - natuurlijk zoet en sappig
€ 11,45/1kg
€ 2,74
-5%
€ 2,60
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Royal Tiger Jasmijnrijst, langkorrelig, 5 kg
Royal Tiger Jasmijnrijst, langkorrelig, 5 kg
€ 2,46/1kg
€ 12,94
-5%
€ 12,29
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Oplosbare koffie Nescafe Classic, 50 portiezakjes van 2 gram
Oplosbare koffie Nescafe Classic, 50 portiezakjes van 2 gram
€ 188,87/1kg
€ 35,99
-21%
€ 28,33
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Bestseller
Productafbeelding van Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
€ 15,50/1kg
€ 12,40
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kłodawa, niet-gejodeerd zout, 1,1 kg - Zoutmijn Kłodawa
Kłodawa, niet-gejodeerd zout, 1,1 kg - Zoutmijn Kłodawa
€ 1,02/1l
€ 1,12
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Yum Yum Kipinstantnoedels, kippensmaak, 60g
Yum Yum Kipinstantnoedels, kippensmaak, 60g
€ 262,83/1kg
€ 15,77
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
€ 11,02/1kg
€ 12,51
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Worcestershire saus, merk Delicpol, 290 ml
Worcestershire saus, merk Delicpol, 290 ml
€ 20,97/1l
€ 6,40
-5%
€ 6,08
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
€ 15,47/1kg
€ 7,04
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Elektrische wandmontage doorstroomverwarmer met douchekop
Elektrische wandmontage doorstroomverwarmer met douchekop
€ 57,74
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g, AI-gegenereerde afbeelding
Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
€ 52,64/1kg
€ 6,58
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
€ 43,96
-2%
€ 42,90
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van BIC potlood Matic STRONG, minehardheid: 0,9 mm
BIC potlood Matic STRONG, minehardheid: 0,9 mm
€ 71,99
-74%
€ 18,42
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van 7 Dagen Cocoa, Midi, 60G
7 Dagen Cocoa, Midi, 60G
€ 262,67/1kg
€ 15,76
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van MAKARON (VAN DUIVELSKOORN MET GEDROOGD GROENTE) VOOR KINDEREN, BIOLOGISCH, 250 g - BARTOLINI
MAKARON (VAN DUIVELSKOORN MET GEDROOGD GROENTE) VOOR KINDEREN, BIOLOGISCH, 250 g - BARTOLINI
€ 7,00/1kg
€ 1,84
-4%
€ 1,75
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Milka Choco Brownie koekjes met chocolade en stukjes melkchocolade, 150 gram (6 stuks)
Milka Choco Brownie koekjes met chocolade en stukjes melkchocolade, 150 gram (6 stuks)
€ 122,20/1kg
€ 19,99
-8%
€ 18,33
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Turquoise DIWALI dessertbord, 19 cm, HOMLA
Turquoise DIWALI dessertbord, 19 cm, HOMLA
€ 2,79
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van ZZOLUX Primo 80 cm - Kooi voor knaagdieren - wit en grijs
ZZOLUX Primo 80 cm - Kooi voor knaagdieren - wit en grijs
€ 58,10
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Tchibo Cafissimo Caffè Crema, volmoutige koffiekapsules, 10 stuks (koffie, in balans en vol van smaak), duurzaam en eerlijk geproduceerd
Tchibo Cafissimo Caffè Crema, volmoutige koffiekapsules, 10 stuks (koffie, in balans en vol van smaak), duurzaam en eerlijk geproduceerd
€ 269,08/1kg
€ 20,45
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Buschbeck Carmen BBQ/Tuinhaard set
Buschbeck Carmen BBQ/Tuinhaard set
€ 389,00
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: Roost
Productafbeelding van Gele ganzenbloem, hele bloemen, Prymat, 10 gram
Gele ganzenbloem, hele bloemen, Prymat, 10 gram
€ 34,50/1kg
€ 0,73
-5%
€ 0,69
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Elektrische scooter, zadel, zadelset, in hoogte verstelbaar (40-60 cm), universeel, scooterzadelkussen, opklapbare stoel, M365 scooter, intrekbaar zadel met stootdemper
Elektrische scooter, zadel, zadelset, in hoogte verstelbaar (40-60 cm), universeel, scooterzadelkussen, opklapbare stoel, M365 scooter, intrekbaar zadel met stootdemper
€ 53,00
-3%
€ 51,24
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Whiskas Natvoer voor Katten met Kip in Gelatine, 85 gram
Whiskas Natvoer voor Katten met Kip in Gelatine, 85 gram
€ 14,56/1kg
€ 1,38
-5%
€ 1,31
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kotányi Saffraan, origineel, 1 stuk
Kotányi Saffraan, origineel, 1 stuk
€ 213,00/1kg
€ 2,24
-4%
€ 2,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van NEO gereedschap 25-063, Hout, Zwart, 337 mm, 774 g, 680 g, 1 stuk
NEO gereedschap 25-063, Hout, Zwart, 337 mm, 774 g, 680 g, 1 stuk
€ 19,93
-14%
€ 17,00
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Heinz Bonen in tomatensaus, 415g
Heinz Bonen in tomatensaus, 415g
€ 8,11/1kg
€ 3,81
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Professionele 54/182/98 Werkhersen Met Versterkte Knieën - Sopro 54
Professionele 54/182/98 Werkhersen Met Versterkte Knieën - Sopro 54
€ 29,85
-9%
€ 26,99
Verkoper: Arbeitsbedarf24de
Productafbeelding van Worki For Nature , verpakking van 40x40 cm, inhoud 12 liter, 15 stuks.
Worki For Nature , verpakking van 40x40 cm, inhoud 12 liter, 15 stuks.
€ 3,57
-64%
€ 1,27
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lindt EXCELLENCE Pure chocolade met stukjes framboos, 100g
Lindt EXCELLENCE Pure chocolade met stukjes framboos, 100g
€ 68,00/1kg
€ 8,16
Verkoper: Katomix

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeeld op 12 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Dole, de beste ananas ter wereld
Beoordeeld op 1 oktober 2024 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 15 juni 2024 op
Geverifieerde aankoop