Orion Studentenmelkchocolade met peer en noten, 170 gram

€ 5,60

€ 5,32-4%

€ 31,29 / 1kg

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

do 8 – ma 12 oktober
Onze bestedeals
Chocolade & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Wedel Melkchocolade met noten, 80 gram
Wedel Melkchocolade met noten, 80 gram
€ 36,13/1kg
€ 2,89
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Alpinella chocolade met noten, 90 gram
Alpinella chocolade met noten, 90 gram
€ 28,33/1kg
€ 2,55
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Terravita melkchocolade met noten, 100g
Terravita melkchocolade met noten, 100g
€ 30,82/1kg
€ 3,57
-5%
€ 3,39
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Wedel Pure Chocolade met Noten, 90 gram
Wedel Pure Chocolade met Noten, 90 gram
€ 44,44/1kg
€ 4,21
-4%
€ 4,00
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Melkchocolade, 100 gram
Melkchocolade, 100 gram
€ 23,73/1kg
€ 2,75
-5%
€ 2,61
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Milka Mmmax Noten, 270g
Milka Mmmax Noten, 270g
€ 52,22/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,10
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Milka Chocolade Pind-karamel, 90 gram
Milka Chocolade Pind-karamel, 90 gram
€ 29,33/1kg
€ 2,78
-5%
€ 2,64
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Goplana Melkchocolade, origineel, 90 gram
Goplana Melkchocolade, origineel, 90 gram
€ 25,67/1kg
€ 2,43
-4%
€ 2,31
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lindt Gold, melkchocolade met noten, 300 gram
Lindt Gold, melkchocolade met noten, 300 gram
€ 107,57/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 32,27
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Wawel, koekjes met chocolade, 90 gram
Wawel, koekjes met chocolade, 90 gram
€ 31,56/1kg
€ 2,99
-5%
€ 2,84
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Wedel Melkchocolade met toffeevulling, 100 gram
Wedel Melkchocolade met toffeevulling, 100 gram
€ 28,90/1kg
€ 2,89
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Vobro Delissimo chocoladerepen met amandelen, 153 gram
Vobro Delissimo chocoladerepen met amandelen, 153 gram
€ 52,00/1kg
€ 7,80
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Milka Bubbly chocolade, 95 gram
Milka Bubbly chocolade, 95 gram
€ 26.400,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,64
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Alpinella karamel chocolade, 100 gram
Alpinella karamel chocolade, 100 gram
€ 25,50/1kg
€ 2,55
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Wedel Melkchocolade met chocoladevulling, 100 gram
Wedel Melkchocolade met chocoladevulling, 100 gram
€ 29,60/1kg
€ 2,96
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gedroogde dadel Kresto, 300 gram
Gedroogde dadel Kresto, 300 gram
€ 12,37/1kg
€ 3,71
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Choco Crossies chocoladeproduct, 12413681, 150g
Choco Crossies chocoladeproduct, 12413681, 150g
€ 70,00/1kg
€ 10,50
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Wawel, melkchocolade met karamelvulling, koekjesmaak, 39 gram
Wawel, melkchocolade met karamelvulling, koekjesmaak, 39 gram
€ 31,25/1kg
€ 1,25
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Wawel Chocolade Kastanjes, 1 kg
Wawel Chocolade Kastanjes, 1 kg
€ 22,66/1kg
€ 24,57
-5%
€ 23,34
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Bestel nu de Studenten chocolade en ervaar het plezier! Een unieke smaak wacht op je!

Ingrediënten
Suiker, geroosterde pinda's, cacaoboter, melkpoeder, cacaomassa, glucose-siroop, fructose-siroop, plantaardige vetten (palm, shea), perenpuree uit concentraat 2,3%, emulgatoren (lecithinen, polyglycerolpolyricinoleaat), melkvet, whey-poeder (van melk), rijstmeel, citroensapconcentraat, geleringsmiddel (pectine), zuurregelaar (citroenzuur), stabilisatoren (kaliumcitraten, natriumcitraten), aroma's, magere cacaopoeder, hazelnootpasta. Melkchocolade bevat naast cacaoboter ook plantaardige vetten. Cacaomassa in de melkchocolade minimaal 27%
Voedingswaarde
vindt u in de beschrijving
Gewicht
170 g
Levensmiddelenbedrijven
Nestlé Polska S.A.
Verkoopbenaming
chocolade
Fabrikant
Nestle Polska S.A.
EAN
8593893783218

Ingrediënten
Suiker, geroosterde pinda's, cacaoboter, melkpoeder, cacaomassa, glucose-siroop, fructose-siroop, plantaardige vetten (palm, shea), perenpuree uit concentraat 2,3%, emulgatoren (lecithinen, polyglycerolpolyricinoleaat), melkvet, whey-poeder (van melk), rijstmeel, citroensapconcentraat, geleringsmiddel (pectine), zuurregelaar (citroenzuur), stabilisatoren (kaliumcitraten, natriumcitraten), aroma's, magere cacaopoeder, hazelnootpasta. Melkchocolade bevat naast cacaoboter ook plantaardige vetten. Cacaomassa in de melkchocolade minimaal 27%
Voedingswaarde
vindt u in de beschrijving
Gewicht
170 g
Levensmiddelenbedrijven
Nestlé Polska S.A.
Verkoopbenaming
chocolade
Fabrikant
Nestle Polska S.A.
EAN
8593893783218
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van kinder 5733 Joy 3 St.
kinder 5733 Joy 3 St.
€ 209,17/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 12,55
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 12 Lavendel 'Hidcote', 15–20 cm – *Lavandula angustifolia*, Echte lavendel, winterharde geurplant voor tuin, balkon en potten
12 Lavendel 'Hidcote', 15–20 cm – *Lavandula angustifolia*, Echte lavendel, winterharde geurplant voor tuin, balkon en potten
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 85
€ 13,50
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
€ 33,87/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 24,39
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Famanu beddengoed, 200 x 220 cm - Grijs/wit, barokmotief
Famanu beddengoed, 200 x 220 cm - Grijs/wit, barokmotief
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 128,21
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Planten van Frank | 72 Steekpalmplanten | Ilex Crenata 'Jenny' | Heckenplanten | Alternatief voor buxus | Winterhard | Groenblijvend | Tuinplanten
Planten van Frank | 72 Steekpalmplanten | Ilex Crenata 'Jenny' | Heckenplanten | Alternatief voor buxus | Winterhard | Groenblijvend | Tuinplanten
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 282
€ 99,00
Gratis bezorging
Verkoper: Viva-Lavandula
Productafbeelding van Studentenchocolade met frambozenvulling, 170g, met een intense frambozensmaak
Studentenchocolade met frambozenvulling, 170g, met een intense frambozensmaak
€ 31,29/1kg
€ 5,60
-4%
€ 5,32
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Elektrische koffiemachine Cecotec Power Instant-ccino 20 Touch Serie Bianca, 1350W, 1,4 liter, wit
Elektrische koffiemachine Cecotec Power Instant-ccino 20 Touch Serie Bianca, 1350W, 1,4 liter, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 155
€ 154,95
-€ 14,20
€ 140,75
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van 5-in-1 haardroger met stylingfunctie, 1000W, set met krultang, borstel, ronde borstelopzetstuk en föhnopzetstuk - DYME
5-in-1 haardroger met stylingfunctie, 1000W, set met krultang, borstel, ronde borstelopzetstuk en föhnopzetstuk - DYME
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Herenvetertas van echt leer met RFID-bescherming en een 45 cm lange ketting
Herenvetertas van echt leer met RFID-bescherming en een 45 cm lange ketting
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 19,99
Verkoper: Lederbrieftaschen_und_Guertel
Productafbeelding van Beddengoedset 135x200 cm in antraciet met strepen, met rits van polyBaumwolle – omkeerbaar beddengoed
Beddengoedset 135x200 cm in antraciet met strepen, met rits van polyBaumwolle – omkeerbaar beddengoed
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 29,99
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van CASARIA® Kunstkerstboom, 180 cm, sneeuwlook met dennenappels, dichte toppen, moeilijk ontvlambaar
CASARIA® Kunstkerstboom, 180 cm, sneeuwlook met dennenappels, dichte toppen, moeilijk ontvlambaar
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 187
€ 49,95
-2%
€ 48,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Vivani Chocolade Puur Superieur 100% + Cacao Nibs  (80 gr)
Vivani Chocolade Puur Superieur 100% + Cacao Nibs (80 gr)
€ 49,88/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,99
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Remington tondeuse HC450
Remington tondeuse HC450
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 43,48
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van 6 Lavendel 'Hidcote', 15–20 cm – *Lavandula angustifolia*, Echte lavendel, winterharde geurplant voor tuin, balkon en potten
6 Lavendel 'Hidcote', 15–20 cm – *Lavandula angustifolia*, Echte lavendel, winterharde geurplant voor tuin, balkon en potten
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 85
€ 7,80
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 556
€ 43,96
-2%
€ 42,90
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Kastbed - Dons/veren dekbed - 135x200 cm, zonder kussens (80x80 cm)
Kastbed - Dons/veren dekbed - 135x200 cm, zonder kussens (80x80 cm)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 211
€ 79,99
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van 2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2122
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Dubai-chocolade, 100 gram - Kadayif/Kanufa & Pistache -
Dubai-chocolade, 100 gram - Kadayif/Kanufa & Pistache -
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
€ 59,90/1kg
Productafbeelding van XXL Set - 1x Dubai chocolade (100 gram) + 1x recept - met pistache & kadayif - om te proeven en zelf te bakken
XXL Set - 1x Dubai chocolade (100 gram) + 1x recept - met pistache & kadayif - om te proeven en zelf te bakken
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 103
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
€ 59,90/1kg
Productafbeelding van Set Dubai chocolade met 1 chocoladetafel van 100 gram + 1 recept voor het bakken - Proeven - Zelf bakken - Cadeaus voor kerstmis, voor mannen en vrouwen
Set Dubai chocolade met 1 chocoladetafel van 100 gram + 1 recept voor het bakken - Proeven - Zelf bakken - Cadeaus voor kerstmis, voor mannen en vrouwen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
€ 59,90/1kg