Przysnacki Chips, geroosterd in een pan, met de smaak van gekaramelliseerde ui, 125 gram

€ 3,22

€ 3,06-4%

€ 23,54 / 1kg

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

za 10 – wo 14 oktober
Wees er snel bij!
Chips & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Przysnacki Chrupki met paprika-smaak, 120 gram
Przysnacki Chrupki met paprika-smaak, 120 gram
€ 22,92/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,06
-10%
€ 2,75
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Fripsy Crispy Sticks, smaak: spek, 50g
Fripsy Crispy Sticks, smaak: spek, 50g
€ 28,20/1kg
€ 1,41
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Pringles Kaas & Ui, aardappelschilfers, 165 g, Kaas, Ui, 30 g, 503 kcal, 2106 kJ
Pringles Kaas & Ui, aardappelschilfers, 165 g, Kaas, Ui, 30 g, 503 kcal, 2106 kJ
€ 19,88/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,28
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Krokante aardappelschilfers met paprika-smaak, 40 gram
Krokante aardappelschilfers met paprika-smaak, 40 gram
€ 26,00/1kg
€ 1,04
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Przysnacki Paprika-chips, 130 gram
Przysnacki Paprika-chips, 130 gram
€ 24.769,23/1kg
€ 3,22
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Trafo Aardappelchips Paprika (125 gr)
Trafo Aardappelchips Paprika (125 gr)
€ 14,32/1kg
€ 1,84
-2%
€ 1,79
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Pringles Ketchup - 19 porties van 165 gram
Pringles Ketchup - 19 porties van 165 gram
€ 524,73/1kg
€ 86,58
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Crunchips 310483 Crunchips Cheese & Onion Flavour Chips 150,0 g
Crunchips 310483 Crunchips Cheese & Onion Flavour Chips 150,0 g
€ 197,27/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 29,59
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Przysnacki Chrupki met kaas-ketchup smaak, 120 gram
Przysnacki Chrupki met kaas-ketchup smaak, 120 gram
€ 23,17/1kg
€ 3,06
-9%
€ 2,78
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Doritos Maïschips, pittige paprika smaak, 180 gram
Doritos Maïschips, pittige paprika smaak, 180 gram
€ 19,79/1kg
€ 3,96
-5%
€ 3,76
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Crunchips 310589 Crunchips Sour Cream Chips 150,0 g
Crunchips 310589 Crunchips Sour Cream Chips 150,0 g
€ 197,27/1kg
€ 29,59
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Crunchips 310470 Crunchips Paprika Chips 150,0 g
Crunchips 310470 Crunchips Paprika Chips 150,0 g
€ 160,80/1kg
€ 34,60
-30%
€ 24,12
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Crunchips, maïs chips met de smaak van Nachos, serie, 100 gram
Crunchips, maïs chips met de smaak van Nachos, serie, 100 gram
€ 22,20/1kg
€ 2,22
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Fripsy Crispy Sticks, kaas smaak, 50g
Fripsy Crispy Sticks, kaas smaak, 50g
€ 28.200,00/1kg
€ 1,41
Verkoper: Unicat-Candy
CHIPSY WARZYWNE SMAŻONE NA OLEJU SŁONECZNIKOWYM BIO 100 g - TRAFO
Trafogroente chips (100 gr)
€ 41,80/1kg
€ 4,28
-2%
€ 4,18
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Pringles 774829 Pringles Sour Cream & Onion Chips 165,0 g
Pringles 774829 Pringles Sour Cream & Onion Chips 165,0 g
€ 101,39/1kg
€ 16,73
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Pringles Paprika Snacks, 165 gram
Pringles Paprika Snacks, 165 gram
€ 27,47/1kg
€ 4,67
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Pringles 774827 Pringles Classic Paprika Chips 165,0 g
Pringles 774827 Pringles Classic Paprika Chips 165,0 g
€ 103,59/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,61
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Pringles, smaak: pittig en kruidig, 40 gram
Pringles, smaak: pittig en kruidig, 40 gram
€ 412,25/1kg
€ 16,49
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Dovgan Hartige Broodchips met Knoflook, 120g
Dovgan Hartige Broodchips met Knoflook, 120g
€ 149,92/1kg
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Przysnacki chips, in de pan gebakken, met de smaak van gekarameliseerde ui, 125 g

Een knapperig genot dat je zintuigen verovert – Przysnacki chips met de smaak van gekarameliseerde ui

Ga op een smaakreis die begint bij de eerste hap. Przysnacki chips, in de pan gebakken, met de smaak van gekarameliseerde ui, is een snack die in een mum van tijd je favoriete gezelschap wordt bij elke gelegenheid. Hun delicate knapperigheid, gecombineerd met de diepe, uitgesproken smaak van gekarameliseerde ui, zorgt ervoor dat je niet kunt stoppen met eten. Het is een snack die een gewone moment verandert in iets bijzonders – van een ontmoeting met vrienden tot een rustige avond met een boek. Met Przysnacki krijgt elk moment een nieuwe dimensie van genot.

Gekarameliseerde ui in de beste vorm – de unieke smaak van Przysnacki chips

Voel hoe je smaakpapillen bij elke hap van Przysnacki chips, in de pan gebakken, iets nieuws ontdekken. Dit zijn niet zomaar chips – het is een echte smaakervaring die je betovert met de geur van gekarameliseerde ui en een subtiele zoetheid. Bereid op een traditionele manier, in de pan gebakken, behouden ze hun knapperigheid en brengen tegelijkertijd de volledige diepte van de smaak naar boven, waardoor je ze niet kunt weerstaan. Perfect voor ontmoetingen met vrienden, filmavonden of een pauze op het werk.

Jouw nieuwe favoriete smaak – Przysnacki chips met gekarameliseerde ui

Ruik je die geur? Knapperige ui, die op magische wijze verandert in iets meer – zoet, intens, vol. Przysnacki chips met gekarameliseerde ui is de perfecte balans tussen een knapperige textuur en een verrassend diepe smaak. Met elk pak ontdek je een nieuwe dimensie van genot, die je pauzes, ontmoetingen en ontspanningsmomenten zal verrijken. Geniet van een smaak die altijd past bij jouw levensstijl.

Ontdek recepten van Mniam24

Wanneer je bij Mniam24 bestelt, ontvang je een e-book met 100 heerlijke recepten! Dit is een geweldige kans om nieuwe smaken te ontdekken en unieke gerechten in je eigen keuken te bereiden. Geniet van culinaire inspiratie en gebruik de bijzondere recepten die het koken elke dag gemakkelijker maken!

Knapperige salade met Przysnacki chips met de smaak van gekarameliseerde ui

Ingrediënten: 125 g Przysnacki chips, 150 g romaine sla, 100 g cherrytomaten, 50 g feta kaas, 2 eetlepels olijfolie, sap van 1 citroen, zout en peper naar smaak.

Bereidingswijze: 1. Snijd de cherrytomaten in de helft en scheur de sla in kleinere stukken. 2. Meng de sla met de tomaten en de in blokjes gesneden feta kaas in een kom. 3. Voeg de olijfolie en het citroensap toe, en breng op smaak met zout en peper. 4. Leg de Przysnacki chips met de smaak van gekarameliseerde ui bovenop, en breek ze voorzichtig in kleinere stukken. 5. Serveer direct – deze salade wordt nog lekkerder dankzij de unieke knapperigheid van de chips.

Samenvatting van de belangrijkste kenmerken en voordelen van het product:
  • Knapperige textuur en intense smaak
  • Natuurlijke ingrediënten, zonder kunstmatige toevoegingen
  • Ideaal voor een snelle maaltijd of snack
  • Gemakkelijk op te slaan – altijd vers en klaar om te serveren
  • Smaak van gekarameliseerde ui, die in elke hap verrukking brengt
De set bevat:
  • 1x Przysnacki chips, in de pan gebakken, met de smaak van gekarameliseerde ui, 125 g

Przysnacki is een merk dat traditie combineert met moderniteit, en unieke snacks van de hoogste kwaliteit biedt. Hun missie is om smaken te leveren die zelfs de meest veeleisende klanten tevreden stellen, door natuurlijke ingrediënten te combineren met een uniek productieproces. Met Przysnacki wordt elk moment vol smaak, en de snacks zijn meer dan alleen eten – het is een ervaring.

Veelgestelde vragen
    • Hoe lang kan ik Chipsy Przysnacki n?

Om de knapperigheid en versheid te behouden, is het het beste om de chips in een goed afgesloten verpakking, op een koele en droge plaats te n. Consumeer ze binnen enkele weken na opening.

    • Bevatten de chips kunstmatige toevoegingen?

Nee, Przysnacki Chipsy, geroosterd in de pan met de smaak van gekarameliseerde ui, zijn volledig natuurlijk, zonder kunstmatige conserveermiddelen of kleurstoffen.

    • Zijn Chipsy Przysnacki geschikt voor vegetariërs?

Ja, Chipsy Przysnacki, geroosterd in de pan, zijn geschikt voor vegetariërs, omdat ze geen vlees of dierlijke ingrediënten bevatten.

    • Zijn Chipsy Przysnacki glutenvrij?

Chipsy Przysnacki zijn een product dat gluten bevat, en zijn daarom niet geschikt voor mensen met een glutenintolerantie.

aardappelen, plantaardige oliën (zonnebloemolie (min. 22%), koolzaadolie - in wisselende verhoudingen), suiker, zout, gedroogde ui, gistextract, maltodextrine, gedroogde knoflook, natuurlijke aroma's, zuur: citroenzuur, kleurstof: paprikextract, gedroogde rode ui.

Melk: Kan sporen bevatten.



Wacht niet langer, bestel vandaag nog en ervaar deze unieke smaak! Perfect voor elke gelegenheid. Koop nu!

Ingrediënten
Przysnacki Chips, in de pan gebakken, met de smaak van gekaramelliseerde ui, 125 gram
Voedingswaarde
vindt u in de beschrijving
Gewicht
130 g
Levensmiddelenbedrijven
Przysnacki Chipsy W Kotle Prażone O Smaku Karmelizowana Cebula 125 G
Verkoopbenaming
Przysnacki Chips, in de pan gebakken, met de smaak van gekaramelliseerde ui, 125 gram
Fabrikant
PRZYSNACKI
Aantal stuks
1
EAN
5900073021368

Ingrediënten
Przysnacki Chips, in de pan gebakken, met de smaak van gekaramelliseerde ui, 125 gram
Voedingswaarde
vindt u in de beschrijving
Gewicht
130 g
Levensmiddelenbedrijven
Przysnacki Chipsy W Kotle Prażone O Smaku Karmelizowana Cebula 125 G
Verkoopbenaming
Przysnacki Chips, in de pan gebakken, met de smaak van gekaramelliseerde ui, 125 gram
Fabrikant
PRZYSNACKI
Aantal stuks
1
EAN
5900073021368
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Przysnacki Chips, in de pan gebakken, zure room smaak, 125 gram
Przysnacki Chips, in de pan gebakken, zure room smaak, 125 gram
€ 23,54/1kg
€ 3,22
-4%
€ 3,06
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Przysnacki Chips "In de pan gebakken" Cheddar met rode ui, 125 gram
Przysnacki Chips "In de pan gebakken" Cheddar met rode ui, 125 gram
€ 23,54/1kg
€ 3,22
-4%
€ 3,06
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Fortuna Lai dagbed 90x200cm/180x200cm, uitschuifbaar, uitklapbaar slaapbank met lattenbodem en armleuningen, fluweel bekleed, kinderbed/slaapbank, grijs
Fortuna Lai dagbed 90x200cm/180x200cm, uitschuifbaar, uitklapbaar slaapbank met lattenbodem en armleuningen, fluweel bekleed, kinderbed/slaapbank, grijs
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 245,40
Gratis bezorging
Verkoper: Remzetta
Productafbeelding van Stalen kookpan-set - 12-delig - Panelen en pannen met glazen deksels
Stalen kookpan-set - 12-delig - Panelen en pannen met glazen deksels
3,1Gemiddelde beoordeling: 3,1 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 54,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Enkelbed, houten bed, futonbed, 90x200, wit, grenen, bed, bedframe, massief hout
Enkelbed, houten bed, futonbed, 90x200, wit, grenen, bed, bedframe, massief hout
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 480
€ 134,95
€15 Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: Homestyle4u
Productafbeelding van Joyor S5, elektrische scooter voor offroad gebruik, 500W, met vering, geschikt voor een gewicht tot 150 kg, maximale snelheid 20 km/u
Joyor S5, elektrische scooter voor offroad gebruik, 500W, met vering, geschikt voor een gewicht tot 150 kg, maximale snelheid 20 km/u
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 611,98
Gratis bezorging
Verkoper: thetopmark
Productafbeelding van Boxspringbed 90x200 met 2 nachtkastjes en lattenbodem, grijs/anthraciet. Dubbelbed, gestoffeerd bed, bedframe
Boxspringbed 90x200 met 2 nachtkastjes en lattenbodem, grijs/anthraciet. Dubbelbed, gestoffeerd bed, bedframe
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 184
€ 294,95
€30 Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: Homestyle4u
Welkomstdeals
Productafbeelding van Merax ergonomische matrassen, 140x200 cm, hardheid H2/H3, schuimmatrassen, comfortabele deken met antislipdeeltjes en handgrepen, hoogwaardige kwaliteit matras
Merax ergonomische matrassen, 140x200 cm, hardheid H2/H3, schuimmatrassen, comfortabele deken met antislipdeeltjes en handgrepen, hoogwaardige kwaliteit matras
€ 156,99
-€ 16,00
€ 140,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Afvalbak 40 liter, pedaalemmer, afvalscheiding met 3 compartimenten, afvalsorteersysteem, afvalscheidingssysteem met 3 vakken, binnenbak van kunststof
Afvalbak 40 liter, pedaalemmer, afvalscheiding met 3 compartimenten, afvalsorteersysteem, afvalscheidingssysteem met 3 vakken, binnenbak van kunststof
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 99
€ 55,65
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Icon Kingston zitzak met vulling, beige
Icon Kingston zitzak met vulling, beige
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 124,90
-€ 18,40
€ 106,50
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Houten garderobe | 5 vakken | Afmetingen ca. B. 70 x H. 178 x D. 40 cm | 2 deuren | uitbreidbaar | Kast - Vandol
Houten garderobe | 5 vakken | Afmetingen ca. B. 70 x H. 178 x D. 40 cm | 2 deuren | uitbreidbaar | Kast - Vandol
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 229,90
Gratis bezorging
Verkoper: VCM24
Productafbeelding van Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
€ 33,87/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 24,39
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van COSTWAY Kommode met 6 lades, opbergkast met metalen frame en opklapbare stoffen bakken. Stoffen kommode met opbergruimte
COSTWAY Kommode met 6 lades, opbergkast met metalen frame en opklapbare stoffen bakken. Stoffen kommode met opbergruimte
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 35,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Metalen bed 'Laos', 90x200 cm, zwart
Metalen bed 'Laos', 90x200 cm, zwart
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 76,99
Gratis bezorging
Verkoper: premiumxl
Productafbeelding van Bluetooth 5.0 TWS draadloze oordopjes, draadloze in-ear oordopjes met draagbare oplaadcase, stereo hoofdtelefoon met microfoon, geschikt voor Android, iPhone en Samsung, merk Retoo
Bluetooth 5.0 TWS draadloze oordopjes, draadloze in-ear oordopjes met draagbare oplaadcase, stereo hoofdtelefoon met microfoon, geschikt voor Android, iPhone en Samsung, merk Retoo
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 181
€ 13,50
Verkoper: TanningParadise
Productafbeelding van Yum Yum Kipinstantnoedels, kippensmaak, 60g
Yum Yum Kipinstantnoedels, kippensmaak, 60g
€ 262,83/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 15,77
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van WOHNLING Design salontafel set van 2, wit, marmerlook, rechthoekig. Salontafels, 2-delig, metalen onderstel, goudkleurig. Elegante salontafels voor de woonkamer, moderne settafels
WOHNLING Design salontafel set van 2, wit, marmerlook, rechthoekig. Salontafels, 2-delig, metalen onderstel, goudkleurig. Elegante salontafels voor de woonkamer, moderne settafels
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 310,73
Gratis bezorging
Verkoper: Ervesto
Productafbeelding van Flieks gestoffeerd bed 90x200 cm met lattenbodem, hydraulisch boxspringbed met opbergruimte, eenpersoonsbed met bedframe, multifunctioneel bed, lichtgrijs
Flieks gestoffeerd bed 90x200 cm met lattenbodem, hydraulisch boxspringbed met opbergruimte, eenpersoonsbed met bedframe, multifunctioneel bed, lichtgrijs
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 245,68
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van COSTWAY Metalen bedframe voor matras van 200 x 140 cm, tweepersoonsbedframe, bedframe met lattenbodem, opbergruimte onder het bed, gastenbed platformbed van metaal (200 x 140 cm)
COSTWAY Metalen bedframe voor matras van 200 x 140 cm, tweepersoonsbedframe, bedframe met lattenbodem, opbergruimte onder het bed, gastenbed platformbed van metaal (200 x 140 cm)
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 95,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Welkomstdeals
Productafbeelding van Kommode BEALIFE, 72x41x94 cm, met 5 lades | Gemaakt van MDF, met omvalbeveiliging en ladegeleiders | Wit | AP23
Kommode BEALIFE, 72x41x94 cm, met 5 lades | Gemaakt van MDF, met omvalbeveiliging en ladegeleiders | Wit | AP23
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 104,49
-€ 4,50
€ 99,99
5% Voucher
Verkoper: Connected-Living
Productafbeelding van Chips van aardappelen met de smaak van groene ui, 250 gram
Chips van aardappelen met de smaak van groene ui, 250 gram
€ 19,89/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,65
-4%
€ 5,37
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 80 x 200 cm | 16 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Ergo Flex Duo | Dubbelzijdige matras
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 80 x 200 cm | 16 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Ergo Flex Duo | Dubbelzijdige matras
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 4615
€ 64,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Melkchocolade, 100 gram
Melkchocolade, 100 gram
€ 23,73/1kg
€ 2,75
-5%
€ 2,61
Verkoper: Katomix
Welkomstdeals
Productafbeelding van WISFOR Zware belasting, garderobestang. Kledingroede voor industrieel gebruik. Wandmontage, verkrijgbaar in 90/135/180 cm, verstelbaar, met 3 haken
WISFOR Zware belasting, garderobestang. Kledingroede voor industrieel gebruik. Wandmontage, verkrijgbaar in 90/135/180 cm, verstelbaar, met 3 haken
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 229
€ 21,98
-3%
€ 21,32
8% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van Gorenje R619EES5 koelkast, vrijstaand model, 398 liter, deur kan van links naar rechts worden geopend, energie-efficiëntieklasse: E, metallic grijs
Gorenje R619EES5 koelkast, vrijstaand model, 398 liter, deur kan van links naar rechts worden geopend, energie-efficiëntieklasse: E, metallic grijs
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 134
€ 822,69
-€ 169,50
€ 653,19
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 289,50/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2421
€ 28,95
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome
Productafbeelding van Flieks gestoffeerd bed 160x200 cm met 4 lades, tweepersoonsbed/jeugdbed met lattenbodem, houten bed met opbergruimte, klassiek bed, schapenvacht, wit
Flieks gestoffeerd bed 160x200 cm met 4 lades, tweepersoonsbed/jeugdbed met lattenbodem, houten bed met opbergruimte, klassiek bed, schapenvacht, wit
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 91
€ 338,93
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Bestseller
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 140 x 200 cm | 16 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Ergo Flex Duo | Dubbelzijdige matras
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 140 x 200 cm | 16 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Ergo Flex Duo | Dubbelzijdige matras
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 4615
€ 92,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Matras 180x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
Matras 180x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1471
€ 249,99
Gratis bezorging
Verkoper: hatservice

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.