Knapperige broodjes met knoflooksmaak, 150 gram

€ 2,38

€ 15,87 / 1kg

Plus € 14,99 verzendkosten

Onze bestedeals
Koekjes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Primart Precelki in chocolade, 180 gram
Primart Precelki in chocolade, 180 gram
€ 163.388,89/1kg
€ 29,41
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Eurowafel Maïsbroodjes, 100 gram
Eurowafel Maïsbroodjes, 100 gram
€ 30.600,00/1kg
€ 3,06
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Biszkopty, knapperige Babuni-koekjes, 250 gram
Biszkopty, knapperige Babuni-koekjes, 250 gram
€ 9,44/1kg
€ 2,48
-4%
€ 2,36
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Wafelkoekjes "Z Nadzieniem Orzechowym" van Roshen, 216 gram
Wafelkoekjes "Z Nadzieniem Orzechowym" van Roshen, 216 gram
€ 77,45/1kg
€ 17,04
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Krakuski dessertsaus met suiker, 200 gram
Krakuski dessertsaus met suiker, 200 gram
€ 8,35/1kg
€ 1,92
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Belvita Cacao, graanrepen, 300 gram
Belvita Cacao, graanrepen, 300 gram
€ 56,82/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,99
-6%
€ 18,75
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Roshen Wafels, smaak: chocolade, 216 gram
Roshen Wafels, smaak: chocolade, 216 gram
€ 76,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,93
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Milka Pieguski, knapperige koekjes, 135 g
Milka Pieguski, knapperige koekjes, 135 g
€ 15,14/1kg
€ 2,23
-4%
€ 2,12
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ülker Koekjes | Biskrem Chocolade | Met chocoladevulling | 100 gram
Ülker Koekjes | Biskrem Chocolade | Met chocoladevulling | 100 gram
€ 99,50/1kg
€ 9,95
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation
Productafbeelding van Knoppers Joghurt Wafels, melk- en yoghurtvulling, 25 gram
Knoppers Joghurt Wafels, melk- en yoghurtvulling, 25 gram
€ 498,67/1kg
€ 14,96
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Grześki, gevulde wafel met cacaocrème, 26 gram
Grześki, gevulde wafel met cacaocrème, 26 gram
€ 18,00/1kg
€ 0,57
-5%
€ 0,54
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Prügeltorte 300 gram - Mader
Prügeltorte 300 gram - Mader
€ 99,83/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,94
-9%
€ 29,95
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Griesson Verfrissingssticks, 150 gram
Griesson Verfrissingssticks, 150 gram
€ 17,13/1kg
€ 2,57
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Krakuski hartjeskoekjes met melkchocolade, 171g
Krakuski hartjeskoekjes met melkchocolade, 171g
€ 15,06/1kg
€ 2,85
-4%
€ 2,71
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Nairn's Havermoutkoekjes, glutenvrij (8 stuks, elk 213 gram)
Nairn's Havermoutkoekjes, glutenvrij (8 stuks, elk 213 gram)
€ 2,30/1kg
€ 4,56
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Leibniz Herbatniki, botercrème met chocoladevulling, 190 gram
Leibniz Herbatniki, botercrème met chocoladevulling, 190 gram
€ 21,32/1kg
€ 4,26
-4%
€ 4,05
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Feiny Biscuitjes, wafelrolletjes met vanillevulling, 400 gram
Feiny Biscuitjes, wafelrolletjes met vanillevulling, 400 gram
€ 8,70/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,48
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Glutenvrije Gullón-koekjes, 250 gram
Glutenvrije Gullón-koekjes, 250 gram
€ 15,60/1kg
€ 4,15
-6%
€ 3,90
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Saltari chocoladekoekjes met chocoladestukjes, 700 g
Saltari chocoladekoekjes met chocoladestukjes, 700 g
€ 5,36/1kg
€ 3,75
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Tago chocoladewafels met chocoladecrème, 150 gram
Tago chocoladewafels met chocoladecrème, 150 gram
€ 13,27/1kg
€ 2,09
-4%
€ 1,99
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Bake Rolls: Knapperig brood met knoflooksmaak, 150 g

Ontdek een uniek genot in elke hap!

Stel je voor dat je een wereld betreedt vol intense, natuurlijke smaken, waarin elk moment speciaal wordt. Bake Rolls, knapperig brood met knoflooksmaak, is een product dat is ontworpen voor degenen die de smaak van echte, aromatische knoflook willen ervaren. De knapperige, goudbruine korst en de uitgesproken knoflooksmaak – dit is een combinatie die je zintuigen verwent. Laat dit onvergetelijke genot deel uitmaken van je dagelijkse momenten van ontspanning.

Perfect voor elke gelegenheid – verras je dierbaren!

Bake Rolls is de ideale snack, perfect voor elk feestje, bij vrienden of tijdens gezellige familie bijeenkomsten. Elke hap brengt je in een vrolijke stemming, omringt je met de geur van knoflook en zorgt voor een uniek genot. Wij bieden je een smaak die de beste baktradities combineert met een moderne benadering van smaak. Proef al hoe je smaakpapillen wegzakken in dit unieke, knapperige genot?

Een keuze die aan de verwachtingen voldoet, zelfs van de meest veeleisende consument.

Met passie en toewijding gemaakt, zijn Bake Rolls een product dat iedereen zal aanspreken die meer verwacht van een snack. Het knapperige, verse brood met knoflooksmaak zorgt ervoor dat u nooit meer terug wilt naar gewone snacks. Elke hap is een uniek moment, waarin de smaak van knoflook samengaat met de lichtheid van het brood, waardoor een perfecte smaakharmonie ontstaat. Probeer het en ontdek dat het dagelijks leven uitzonderlijk lekker kan zijn.

Ontdek recepten van Mniam24

Wanneer u bij Mniam24 bestelt, ontvangt u een e-book met 100 heerlijke recepten! Dit is een uitstekende gelegenheid om nieuwe smaken te ontdekken en bijzondere gerechten in uw keuken te bereiden. Geniet van culinaire inspiratie en gebruik de unieke recepten die het koken elke dag gemakkelijker maken!

Knapperige knoflookbroodjes met Bake Rolls

Ingrediënten: Bake Rolls (knapperig brood met knoflooksmaak), mozzarella, verse basilicum, tomaat, olijfolie, zout, peper

Bereidingswijze: Begin met het snijden van de tomaat en het voorbereiden van de verse basilicum. Leg vervolgens op elk stukje Bake Rolls een plakje mozzarella, een stukje tomaat en een blaadje verse basilicum. Besprenkel met olijfolie en breng op smaak met zout en peper. Bak in de oven gedurende 5-7 minuten, tot de kaas gesmolten is en het brood nog knapperiger is. Serveer warm als voorgerecht of lichte maaltijd.

Samenvatting van de belangrijkste kenmerken en voordelen van het product:
  • Intense knoflooksmaak
  • Knapperige textuur, perfect voor elke gelegenheid
  • Een uitstekend product voor feesten en bijeenkomsten
  • Hoogwaardige ingrediënten, die een unieke smaak garanderen
  • Een snack met een natuurlijke smaak, zonder kunstmatige toevoegingen
De set bevat:
  • 1x Bake Rolls, knapperig brood met knoflooksmaak, 150 g

Het merk 7Days is synoniem voor de hoogste kwaliteit in de categorie snacks en zoetwaren. Innovatie en aandacht voor detail zijn de basis van elk product.

Veelgestelde vragen
    • Zijn Bake Rolls geschikt voor mensen met een vegetarisch dieet?

Ja, Bake Rolls zijn een ideale snack voor vegetariërs, omdat ze geen dierlijke producten bevatten. Ze zijn ook vrij van kunstmatige toevoegingen, waardoor ze een uitstekende keuze zijn voor mensen die op zoek zijn naar natuurlijke snacks.

    • Bevat het product gluten?

Ja, Bake Rolls bevatten gluten, dus ze zijn niet geschikt voor mensen met een glutenintolerantie of coeliakie.

    • Hoe lang kan ik Bake Rolls n nadat ik de verpakking heb geopend?

Bake Rolls behouden hun versheid gedurende enkele dagen na het openen van de verpakking, mits ze worden bewaard op een droge en koele plaats. Om de versheid te verlengen, sluit u de verpakking na elk gebruik goed af.

    • Zijn Bake Rolls geschikt voor feestjes?

Natuurlijk! Bake Rolls zijn een snack die perfect is voor elk feestje. Hun unieke knoflooksmaak en knapperige textuur maken ze tot een uitstekende optie voor bijeenkomsten met vrienden of familie.

tarwemeel, palmolie, zout, suiker, gedroogde knoflook 1%, gist, natuurlijke knoflookaroma, sojameel

Ingrediënten
Beschrijving
Voedingswaarde
Beschrijving
Gewicht
150 g
Levensmiddelenbedrijven
Bake Rolls Chrupiące Pieczywo O Smaku Czosnku 150 G
Verkoopbenaming
Inny
Fabrikant
7DAYS Bodywear by T.H.R
EAN
5201360655373

Ingrediënten
Beschrijving
Voedingswaarde
Beschrijving
Gewicht
150 g
Levensmiddelenbedrijven
Bake Rolls Chrupiące Pieczywo O Smaku Czosnku 150 G
Verkoopbenaming
Inny
Fabrikant
7DAYS Bodywear by T.H.R
EAN
5201360655373
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Lotus 19620 Lotus gemahlene Kekse 750,0 g, 1 St.
Lotus 19620 Lotus gemahlene Kekse 750,0 g, 1 St.
€ 21,37/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 16,03
Verkoper: Katomix
Bestseller
Productafbeelding van Ferrero Hanuta, 2 wafels per verpakking, in een grote verpakking (18 x 44 gram wafels)
Ferrero Hanuta, 2 wafels per verpakking, in een grote verpakking (18 x 44 gram wafels)
€ 23,07/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 18,27
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van HELLMA 60114800 Mini 60er Muffins, im Körbchen-Karton
HELLMA 60114800 Mini 60er Muffins, im Körbchen-Karton
€ 25,23/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 21,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Zure room en ui smaak, 100g, 24 stuks
Zure room en ui smaak, 100g, 24 stuks
€ 167,50/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 16,75
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Bahlsen 41560 Gebäck Süßes Dreierlei
Bahlsen 41560 Gebäck Süßes Dreierlei
€ 32,29/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 31,90
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kinder 4347 kaarten, 30 stuks.
Kinder 4347 kaarten, 30 stuks.
€ 40,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 30,97
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van WALKERS Shortbread, Fingers, 150g
WALKERS Shortbread, Fingers, 150g
€ 50,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 7,53
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Lotus 744479, karamelkoekjes, 300 stuks.
Lotus 744479, karamelkoekjes, 300 stuks.
€ 19,30/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 36,19
Verkoper: somnia24
Bestseller
Productafbeelding van Mulino Bianco Macine Kekse - 350 g - Perfekter Snack zu allen Gelegenheiten
Mulino Bianco Macine Kekse - 350 g - Perfekter Snack zu allen Gelegenheiten
€ 8,27/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,39
Verkoper: Spielgeist
Productafbeelding van Hoppe Gebäck, diverse soorten, mix HD707, 150 stuks per verpakking.
Hoppe Gebäck, diverse soorten, mix HD707, 150 stuks per verpakking.
€ 51,84/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 68,02
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Belvita Cacao, graanrepen, 300 gram
Belvita Cacao, graanrepen, 300 gram
€ 56,82/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,99
-6%
€ 18,75
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Maltesers chocoladepasta, 200g
Maltesers chocoladepasta, 200g
€ 104,95/1kg
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Daelmans 70103852 Mini stroopwafels - 200 stuks, elk 8 gram
Daelmans 70103852 Mini stroopwafels - 200 stuks, elk 8 gram
€ 22,16/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 42,10
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van CORNY 3010670 CORNY BIG Chocolate, Biscuit & Marshmallow flavour Müsliriegel 24 Riegel
CORNY 3010670 CORNY BIG Chocolate, Biscuit & Marshmallow flavour Müsliriegel 24 Riegel
€ 30,27/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 29,06
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dylon Pod Espresso Brown (350 gr)
Dylon Pod Espresso Brown (350 gr)
€ 7,91
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Jacob's Cream Crackers – Knapperige crackers gemaakt van tarwe | 200 g + Verpakkingsbescherming voor verzending
Jacob's Cream Crackers – Knapperige crackers gemaakt van tarwe | 200 g + Verpakkingsbescherming voor verzending
€ 20,40/1kg
€ 4,08
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Bonne Maman Frambozen-taartjes, 135g
Bonne Maman Frambozen-taartjes, 135g
€ 190,52/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,72
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Karen Volf, Franse Wafels, Grote Verpakking, 427g
Karen Volf, Franse Wafels, Grote Verpakking, 427g
€ 98,22/1kg
€ 41,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Coppenrath, Spritzgebak van volmelk met chocoladesmaak, 150g
Coppenrath, Spritzgebak van volmelk met chocoladesmaak, 150g
€ 19,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 2,88
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Pâtisserie Mathéo, botercookies, 454g
Pâtisserie Mathéo, botercookies, 454g
€ 11,61/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,27
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van LEIBNIZ 37000 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 200 g
LEIBNIZ 37000 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 200 g
€ 86,00/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 17,20
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van CHOCO-APPEL - FRAMBOOS: Donkere Belgische chocolade, zonder toegevoegde suikers, glutenvrij, 30g - BOB SNAIL
CHOCO-APPEL - FRAMBOOS: Donkere Belgische chocolade, zonder toegevoegde suikers, glutenvrij, 30g - BOB SNAIL
€ 47,67/1kg
€ 2,39
-40%
€ 1,43
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Milka Choco Sticks, koekjes bedekt met melkchocolade, 112 gram
Milka Choco Sticks, koekjes bedekt met melkchocolade, 112 gram
€ 154,55/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,00
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Filipijnse melkchocolade, 120 gram
Filipijnse melkchocolade, 120 gram
€ 30,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,60
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van KSM-66 Ashwagandha - Poeder met KSM - Ashwagandha wortel Withanolides extract, Ginsengextract, Kamille-extract - voor het zenuwstelsel - 150 g
KSM-66 Ashwagandha - Poeder met KSM - Ashwagandha wortel Withanolides extract, Ginsengextract, Kamille-extract - voor het zenuwstelsel - 150 g
€ 99,93/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Nutrisslim
Productafbeelding van Marabou Koekjes, melkchocolade
Marabou Koekjes, melkchocolade
€ 108,64/1kg
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Bonomi Savoiardi / Lepelkoekjes, 200 gram.
Bonomi Savoiardi / Lepelkoekjes, 200 gram.
€ 13,65/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,87
-4%
€ 2,73
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Oro Saiwa Koekjes met rozijnen, 198 g
Oro Saiwa Koekjes met rozijnen, 198 g
€ 3.710,00/1kg
€ 3,71
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van DeBeukelaer 774765 Prinzen Rolle Mini Chocoladekoekjes, 24 stuks
DeBeukelaer 774765 Prinzen Rolle Mini Chocoladekoekjes, 24 stuks
€ 38,70/1kg
€ 34,83
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Schär Pausa Ciok, gevulde biscuitreep met chocolade (35g), 33081
Schär Pausa Ciok, gevulde biscuitreep met chocolade (35g), 33081
€ 20,57/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 0,79
-8%
€ 0,72
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.