Lipton Zwarte Thee GOLD, 92 zakjes van 138 gram

€ 9,18

€ 41,73 / 1kg

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 7 – vr 9 oktober
Onze bestedeals
Theezakjes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Lipton Zwarte Thee, ENGLISH BREAKFAST, 92 x 138 gram
Lipton Zwarte Thee, ENGLISH BREAKFAST, 92 x 138 gram
€ 41,73/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,18
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lipton Yellow Label Zwarte Thee, 50 gram (25 theezakjes)
Lipton Yellow Label Zwarte Thee, 50 gram (25 theezakjes)
€ 58,20/1kg
€ 3,06
-4%
€ 2,91
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lipton Zwarte Thee Earl Grey met Bergamot Citrus, verpakking van 20 theezakjes
Lipton Zwarte Thee Earl Grey met Bergamot Citrus, verpakking van 20 theezakjes
€ 85,00/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 4,25
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lipton EARL GREY LEMON, zwarte thee, 92 theezakjes, 184g
Lipton EARL GREY LEMON, zwarte thee, 92 theezakjes, 184g
€ 3,14/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,41
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lipton English Breakfast zwarte thee, 25 theezakjes
Lipton English Breakfast zwarte thee, 25 theezakjes
€ 55,43/1kg
€ 3,88
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lipton Earl Grey met citroen, 50 theezakjes, 25 gram
Lipton Earl Grey met citroen, 50 theezakjes, 25 gram
€ 61,64/1kg
€ 7,14
-5%
€ 6,78
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ahmad Thee - Zwarte thee met frambozenaroma, 40g, 20 theezakjes
Ahmad Thee - Zwarte thee met frambozenaroma, 40g, 20 theezakjes
€ 252,38/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 21,99
-8%
€ 20,19
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Basilur - Exclusieve zwarte thee, SPECIALTY CLASSICS assortiment, cadeauverpakking - 115g
Basilur - Exclusieve zwarte thee, SPECIALTY CLASSICS assortiment, cadeauverpakking - 115g
€ 193,93/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 29,09
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Dilmah Zwarte Thee, Ceylon Gold, 25 theezakjes
Dilmah Zwarte Thee, Ceylon Gold, 25 theezakjes
€ 257,50/1kg
€ 20,60
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Lipton Kamille- en citroenmelange, 20 theezakjes
Lipton Kamille- en citroenmelange, 20 theezakjes
€ 87,25/1kg
€ 3,67
-4%
€ 3,49
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lipton Zwarte Thee in theezakjes, YELLOW LABEL, 92 x 184 gram
Lipton Zwarte Thee in theezakjes, YELLOW LABEL, 92 x 184 gram
€ 1,97/1kg
€ 9,74
-39%
€ 5,91
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Zwarte thee Loyd Gold Ceylon, 20 theezakjes
Zwarte thee Loyd Gold Ceylon, 20 theezakjes
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Ahmad Thee - Zwarte bes, 40 gram, 20 theezakjes
Ahmad Thee - Zwarte bes, 40 gram, 20 theezakjes
€ 549,75/1kg
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Darjeeling - Zwarte thee, 20 theezakjes, 40 gram
Darjeeling - Zwarte thee, 20 theezakjes, 40 gram
€ 568,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,72
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Kruidenthee, frambozen, 20 theezakjes
Kruidenthee, frambozen, 20 theezakjes
€ 34,17/1kg
€ 2,16
-5%
€ 2,05
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Citroenmelisse thee - 15 theezakjes, 27 gram
Citroenmelisse thee - 15 theezakjes, 27 gram
€ 75,11/1kg
€ 3,38
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Ahmad Tea - Darjeeling zwarte thee, 40 gram, 20 theezakjes
Ahmad Tea - Darjeeling zwarte thee, 40 gram, 20 theezakjes
€ 574,75/1kg
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Witte thee met frambozen, 20 theezakjes
Witte thee met frambozen, 20 theezakjes
€ 41,33/1kg
€ 2,48
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Zwarte thee, Loyd Assam, 80 gram, losse thee
Zwarte thee, Loyd Assam, 80 gram, losse thee
€ 36,88/1kg
€ 3,11
-5%
€ 2,95
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tetley Intense Zwarte Thee, 100 theezakjes x 2 gram
Tetley Intense Zwarte Thee, 100 theezakjes x 2 gram
€ 706,57/1kg
€ 197,84
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Verwen jezelf met een moment van luxe met een thee die diepe smaken en een delicate aroma combineert. De zorgvuldig geselecteerde Lipton Gold theebladeren zorgen bij het zetten voor een infusie met een prachtige, gouden kleur en een milde, maar kenmerkende smaak. Elke slok omhult de zintuigen met warmte en harmonie en roept herinneringen op aan rustige ochtenden en ontspannen middagen. Dit is de perfecte keuze voor iedereen die klassieke elegantie waardeert
Ingrediënten
Zwarte thee (gecertificeerd door de Rainforest Alliance), natuurlijke aroma's
Allergenen
Geen
Gewicht
220 g
Levensmiddelenbedrijven
MEGASAM24.PL PSA
Verkoopbenaming
LIPTON Gold zwarte thee (92 theezakjes)
Fabrikant
Lipton
Aantal stuks
92
EAN
8720608014446

Ingrediënten
Zwarte thee (gecertificeerd door de Rainforest Alliance), natuurlijke aroma's
Allergenen
Geen
Gewicht
220 g
Levensmiddelenbedrijven
MEGASAM24.PL PSA
Verkoopbenaming
LIPTON Gold zwarte thee (92 theezakjes)
Fabrikant
Lipton
Aantal stuks
92
EAN
8720608014446
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Lipton Zwarte Thee, ENGLISH BREAKFAST, 92 x 138 gram
Lipton Zwarte Thee, ENGLISH BREAKFAST, 92 x 138 gram
€ 41,73/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,18
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lipton Earl Grey zwarte thee, 92 zakjes van 138 gram
Lipton Earl Grey zwarte thee, 92 zakjes van 138 gram
€ 109,59/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,11
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Lipton Yellow Label Zwarte Thee, 50 gram (25 theezakjes)
Lipton Yellow Label Zwarte Thee, 50 gram (25 theezakjes)
€ 58,20/1kg
€ 3,06
-4%
€ 2,91
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lipton Zwarte Thee Earl Grey met Bergamot Citrus, verpakking van 20 theezakjes
Lipton Zwarte Thee Earl Grey met Bergamot Citrus, verpakking van 20 theezakjes
€ 85,00/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 4,25
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lipton English Breakfast zwarte thee, 25 theezakjes
Lipton English Breakfast zwarte thee, 25 theezakjes
€ 55,43/1kg
€ 3,88
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Basilur - Exclusieve zwarte thee, SPECIALTY CLASSICS assortiment, cadeauverpakking - 115g
Basilur - Exclusieve zwarte thee, SPECIALTY CLASSICS assortiment, cadeauverpakking - 115g
€ 193,93/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 29,09
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Lipton EARL GREY LEMON, zwarte thee, 92 theezakjes, 184g
Lipton EARL GREY LEMON, zwarte thee, 92 theezakjes, 184g
€ 3,14/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,41
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kruiden- en fruitmengsel Super Slim Big-Active, 4 zakjes van 40 gram
Kruiden- en fruitmengsel Super Slim Big-Active, 4 zakjes van 40 gram
€ 41,75/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,52
-5%
€ 3,34
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Zwarte Earl Grey thee, 100 theezakjes
Zwarte Earl Grey thee, 100 theezakjes
€ 269,95/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Twinings Selectie Zwarte Thee, 20 theezakjes, 40g
Twinings Selectie Zwarte Thee, 20 theezakjes, 40g
€ 178,00/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 7,49
-4%
€ 7,12
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Teekanne 7262 Mediterraner Pfirsich Tee - 20 Beutel
Teekanne 7262 Mediterraner Pfirsich Tee - 20 Beutel
€ 244,60/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 12,23
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lipton kruidenthee met melisse en kersen, verpakking met 20 theezakjes
Lipton kruidenthee met melisse en kersen, verpakking met 20 theezakjes
€ 85,00/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,58
-5%
€ 3,40
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lipton Groene Thee Goji & Blauwe Bes, verpakking met 20 theezakjes
Lipton Groene Thee Goji & Blauwe Bes, verpakking met 20 theezakjes
€ 103,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,15
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van : Kruidenmengsel voor een zoete nachtrust, 35,7 g
: Kruidenmengsel voor een zoete nachtrust, 35,7 g
€ 84.750,00/1kg
€ 3,39
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Teekanne 6243 Thee, English Breakfast - 20 theezakjes
Teekanne 6243 Thee, English Breakfast - 20 theezakjes
€ 338,57/1kg
€ 11,85
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Impra Tee Ceylon Royal Elixir, KNIGHT, 200g
Impra Tee Ceylon Royal Elixir, KNIGHT, 200g
€ 164,95/1kg
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Dilmah Zwarte Thee, Ceylon Gold, 50 theezakjes
Dilmah Zwarte Thee, Ceylon Gold, 50 theezakjes
€ 26,28/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,57
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ahmad Thee - Zwarte thee met frambozenaroma, 40g, 20 theezakjes
Ahmad Thee - Zwarte thee met frambozenaroma, 40g, 20 theezakjes
€ 252,38/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 21,99
-8%
€ 20,19
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Tian Hu Shan groene thee, Matcha, 80 gram
Tian Hu Shan groene thee, Matcha, 80 gram
€ 62,13/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 5,23
-4%
€ 4,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Herbata Big-Active PolyurethanErh met citroen, 40 theezakjes
Herbata Big-Active PolyurethanErh met citroen, 40 theezakjes
€ 38,70/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,07
-4%
€ 3,87
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tanay Zwarte Thee Ceylon - Losse zwarte theebladeren, 1000g
Tanay Zwarte Thee Ceylon - Losse zwarte theebladeren, 1000g
€ 21,86/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 21,86
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Lipton kruidenthee munt met citrus, verpakking met 20 theezakjes
Lipton kruidenthee munt met citrus, verpakking met 20 theezakjes
€ 80,95/1kg
€ 3,58
-5%
€ 3,40
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van TEEKANNE 070252 TEEKANNE English Breakfast Tee 100 Portionen
TEEKANNE 070252 TEEKANNE English Breakfast Tee 100 Portionen
€ 114,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 20,61
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nestlé Chocapic chocoladeontbijtgranen, 450 gram
Nestlé Chocapic chocoladeontbijtgranen, 450 gram
€ 12,04/1kg
€ 5,71
-5%
€ 5,42
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van -pompoenkruiden-theemengsel, 32,3 g
-pompoenkruiden-theemengsel, 32,3 g
€ 107,43/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,47
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Teekanne Thee 6576, Turkse Appel, 20 theezakjes per verpakking.
Teekanne Thee 6576, Turkse Appel, 20 theezakjes per verpakking.
€ 222,36/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,23
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 10 x  Yogi Kerstthee | 10 x 37,4 gram
10 x Yogi Kerstthee | 10 x 37,4 gram
€ 73,95/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,28
-19%
€ 2,64
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Creano 072-e, Witte thee, Jasmijn, Rozenbottel
Creano 072-e, Witte thee, Jasmijn, Rozenbottel
€ 95,61/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 17,21
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Zwarte thee Black Label TEEK Herb, 100 theezakjes
Zwarte thee Black Label TEEK Herb, 100 theezakjes
€ 19,89/1kg
€ 5,65
-4%
€ 5,37
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van YOGI TEA - Biologische chocoladethee met cacao (CHOCO) (17 x 2,2 g) - 37,4 g
YOGI TEA - Biologische chocoladethee met cacao (CHOCO) (17 x 2,2 g) - 37,4 g
€ 167,57/1kg
€ 6,53
-5%
€ 6,20
Verkoper: Katomix

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeeld op 21 augustus 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 5 juni 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 27 september 2025 op
Geverifieerde aankoop