Tchibo Family Kawa, gemalen, 250 gram

€ 6,26

€ 25,04 / 1kg

Plus € 14,99 verzendkosten

Wees er snel bij!
Koffiepoeder & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Melitta Harmonie, milde filterkoffie, gemalen, geschikt voor filterkoffiemachines, verkrijgbaar in een set
Melitta Harmonie, milde filterkoffie, gemalen, geschikt voor filterkoffiemachines, verkrijgbaar in een set
€ 27,99/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 167,94
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Melitta Auslese Milde Filterkoffie, gemalen, geschikt voor filterkoffiemachines, verkrijgbaar in een set
Melitta Auslese Milde Filterkoffie, gemalen, geschikt voor filterkoffiemachines, verkrijgbaar in een set
€ 21,64/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 136,34
-€ 6,49
€ 129,85
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Jacobs Gemalen Koffie Krönung, 100 gram
Jacobs Gemalen Koffie Krönung, 100 gram
€ 189,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Dallmayr 121722009 Koffie Prodomo, 500g, gemalen
Dallmayr 121722009 Koffie Prodomo, 500g, gemalen
€ 46,30/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 23,15
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Mövenpick Koffie "Der Himmlische" | gemalen | 500g
Mövenpick Koffie "Der Himmlische" | gemalen | 500g
€ 17,00/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 16,00
-46%
€ 8,50
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gemalen koffie Tchibo Family, 100 gram
Gemalen koffie Tchibo Family, 100 gram
€ 44,20/1kg
€ 4,42
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kawa Eduscho, gemalen, traditionele blend, 500 gram
Kawa Eduscho, gemalen, traditionele blend, 500 gram
€ 47,96/1kg
€ 24,94
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Café Intención CLÁSICO, koffie, voordelig pakket, 12 x 500g, gemalen
Café Intención CLÁSICO, koffie, voordelig pakket, 12 x 500g, gemalen
€ 55,92/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 27,96
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kurukahveci Mehmet Efendi, Turkse koffie, 250 gram
Kurukahveci Mehmet Efendi, Turkse koffie, 250 gram
€ 119,68/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 29,92
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Tchibo Family, gemalen koffie, 8 pakken van 450 gram
Tchibo Family, gemalen koffie, 8 pakken van 450 gram
€ 36,28/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 130,61
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lavazza Caffè Espresso | gemalen | 250 gram
Lavazza Caffè Espresso | gemalen | 250 gram
€ 70,72/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,68
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Segafredo Intermezzo | gemalen | 250 gram
Segafredo Intermezzo | gemalen | 250 gram
€ 74,85/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 102,99
-€ 82,78
€ 20,21
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Gemalen koffie Tchibo M Vacuum, 500 gram
Gemalen koffie Tchibo M Vacuum, 500 gram
€ 37,27/1kg
€ 20,40
-4%
€ 19,38
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lavazza Qualità Rossa Espresso | gemalen | 250 gram
Lavazza Qualità Rossa Espresso | gemalen | 250 gram
€ 23,96/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 11,55
-48%
€ 5,99
Verkoper: Caffarro
Productafbeelding van Passalacqua MEXICO, 250 gram, gemalen koffie
Passalacqua MEXICO, 250 gram, gemalen koffie
€ 53,12/1kg
€ 66,98
-80%
€ 13,28
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Kawa, gemalen, Sahara - 250 gram
Kawa, gemalen, Sahara - 250 gram
€ 54.571,43/1kg
€ 23,99
-36%
€ 15,28
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Dallmayr prodomo Naturmild | gemalen | 500g
Dallmayr prodomo Naturmild | gemalen | 500g
€ 28,20/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,10
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Dallmayr prodomo, ontcaffeïneerd | gemalen | 500g
Dallmayr prodomo, ontcaffeïneerd | gemalen | 500g
€ 17,94/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,85
-62%
€ 8,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Jacobs Gemalen Koffie Krönung, 500 gram
Jacobs Gemalen Koffie Krönung, 500 gram
€ 38,56/1kg
€ 19,28
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bristot 100% Arabica, gemalen koffie, 250 gram
Bristot 100% Arabica, gemalen koffie, 250 gram
€ 35,60/1kg
€ 8,90
Verkoper: TEC-MORE

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Tchibo Family, gemalen koffie, 250 g

Een gezellig moment met de beste koffie van Tchibo

Stel je een ochtend voor, waarin het hele gezin samen aan tafel zit en de geur van vers gezette koffie de lucht vult. Tchibo Family, gemalen koffie, 250 g, is een echte traditie die smaken combineert en ervoor zorgt dat elke slok een moment van ontspanning is. Met elke slok voel je hoe de intensiteit van de smaak je omhult met warmte, en de uitzonderlijke kwaliteit brengt je naar de beste koffiebars. Deze koffie is meer dan een drankje – het is een moment van genot dat je wilt delen met je dierbaren.

Dompel jezelf onder in de volle smaak

Tchibo Family is een koffie die zich onderscheidt door zijn uitstekende smaak en aroma. Dankzij de zorgvuldig geselecteerde bonen heeft de koffie een volle, licht intense smaak die perfect past bij elk moment van de dag. Het is ideaal om de dag mee te beginnen, maar ook voor een ontspannen middag. Met elke kop Tchibo Family ervaar je dat koffie een genot van het hoogste niveau kan zijn – het is een smaak die al je culinaire dromen waar zal maken.

Koffie voor het hele gezin – een smaak die verbindt

Tchibo Family is koffie die speciaal is samengesteld voor elk gezin. De delicate, maar uitgesproken smaak maakt het tot het favoriete drankje van alle gezinsleden. Het is ideaal voor zowel liefhebbers van sterke koffie als voor degenen die mildere smaken prefereren. Met Tchibo Family is elke kop een moment vol vreugde en ontspanning, of je het nu 's ochtends of na het eten drinkt. Laat je meevoeren door dit unieke genot, dat je kunt delen met je dierbaren.

Ontdek recepten van Mniam24

Wanneer je bij Mniam24 bestelt, ontvang je een e-book met 100 heerlijke recepten! Dit is een geweldige kans om nieuwe smaken te ontdekken en bijzondere gerechten in je eigen keuken te bereiden. Geniet van culinaire inspiratie en profiteer van unieke recepten die het koken elke dag gemakkelijker maken!

Tchibo Family koffie, op Italiaanse wijze

Ingrediënten: 250 g gemalen Tchibo Family koffie, heet water, melk, suiker (optioneel), een stukje chocolade (optioneel)

Bereidingswijze: 1. Zet 2 theelepels Tchibo Family koffie met 150 ml heet water, bij voorkeur in een espressomachine of koffiezetapparaat. 2. Verwarm ondertussen de melk, zodat deze licht schuimt. 3. Nadat de koffie is gezet, schenk deze in een kop en voeg vervolgens de warme, geschuimde melk toe. 4. Als je van een zoetere smaak houdt, voeg dan een beetje suiker toe naar smaak. 5. Je kunt ook een stukje chocolade bovenop de koffie doen voor een extra smaakdimensie. Geniet van een heerlijke, aromatische kop koffie, op Italiaanse wijze!

Samenvatting van de belangrijkste kenmerken en voordelen van het product:
  • Zorgvuldig geselecteerde koffiebonen
  • Intense smaak en unieke aroma
  • Ideaal om op elk moment van de dag te drinken
  • Veilig verpakte verpakking van 250 gram
  • Geschikt voor het hele gezin, aangepast aan verschillende smaakvoorkeuren
De set bevat:
  • 1x Tchibo Family gemalen koffie, 250 gram

Tchibo is een Duits merk met een lange traditie, dat al jaren producten van de hoogste kwaliteit levert. Tchibo Family koffie is een van de belangrijkste producten van het merk en wordt gewaardeerd om zijn uitstekende smaak en aroma. Het bedrijf Tchibo hanteert een filosofie van aandacht voor detail en klanttevredenheid, en biedt producten die zelfs de meest veeleisende smaakpapillen tevreden stellen.

Veelgestelde vragen
    • Hoe lang blijft koffie Tchibo Family vers?

Tchibo Family koffie blijft lang vers dankzij het zorgvuldige brandproces en de juiste verpakking. Het is echter belangrijk om het op een droge en koele plaats te n om de aroma zo lang mogelijk te behouden.

    • Is Tchibo Family koffie geschikt om met melk te drinken?

Ja, Tchibo Family koffie combineert uitstekend met melk. De delicate, maar volle smaak maakt het een ideale basis voor zowel klassieke koffiedranken als meer verfijnde varianten met melk.

    • Is Tchibo Family koffie geschikt voor mensen die een sterkere koffiesmaak prefereren?

Ja, Tchibo Family koffie heeft een uitgesproken smaak die aan de verwachtingen van mensen voldoet die een intensere koffie waarderen. Dankzij de zorgvuldig geselecteerde bonen biedt de koffie een uitzonderlijke diepte van smaak, ideaal voor een sterkere drank.

    • Is Tchibo Family koffie geschikt om in een espressomachine te zetten?

Natuurlijk! Tchibo Family koffie is geschikt om in een espressomachine te zetten, maar ook in traditionele methoden, zoals filterkoffiezetapparaten of mokka's. Ongeacht de zetmethode, behoudt de koffie altijd een uitstekende smaak en aroma.

Ingrediënten
Tchibo Family Kawa, gemalen, 250 gram
Voedingswaarde
Tchibo Family Kawa, gemalen, 250 gram
Gewicht
250 g
Levensmiddelenbedrijven
Tchibo Family Kawa Palona Mielona 250 G
Verkoopbenaming
Tchibo Family Kawa, gemalen, 250 gram
Fabrikant
Aantal stuks
1
EAN
5900839856050

Ingrediënten
Tchibo Family Kawa, gemalen, 250 gram
Voedingswaarde
Tchibo Family Kawa, gemalen, 250 gram
Gewicht
250 g
Levensmiddelenbedrijven
Tchibo Family Kawa Palona Mielona 250 G
Verkoopbenaming
Tchibo Family Kawa, gemalen, 250 gram
Fabrikant
Aantal stuks
1
EAN
5900839856050
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Tefal filterkoffiezetapparaat CM171810
Tefal filterkoffiezetapparaat CM171810
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 127
€ 34,95
Gratis bezorging
Verkoper: Coolsound
Productafbeelding van Melitta Harmonie, milde filterkoffie, gemalen, geschikt voor filterkoffiemachines, verkrijgbaar in een set
Melitta Harmonie, milde filterkoffie, gemalen, geschikt voor filterkoffiemachines, verkrijgbaar in een set
€ 27,99/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 167,94
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van EVERCROSS BOT U8: Poolroboter voor bodem en wand, 120 minuten batterijduur, reinigt tot 200 m², intelligente navigatie, automatische parkeerfunctie
EVERCROSS BOT U8: Poolroboter voor bodem en wand, 120 minuten batterijduur, reinigt tot 200 m², intelligente navigatie, automatische parkeerfunctie
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 349,99
-€ 50,00
€ 299,99
Gratis bezorging
Verkoper: PowerplayNutrition
Productafbeelding van KOTARBAU® Waterkanister 30 liter met kraan, kunststof waterreservoir, wit. Kanister, watertank, kanister voor drinkwater, waterkanister voor kamperen, drinkwatertank, waterreservoir
KOTARBAU® Waterkanister 30 liter met kraan, kunststof waterreservoir, wit. Kanister, watertank, kanister voor drinkwater, waterkanister voor kamperen, drinkwatertank, waterreservoir
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 28,57
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van Küchenofen, houtkachel, merk Prity, model 1P34, rookkanaal aan de rechterkant – 10 kW + emissieklasse II
Küchenofen, houtkachel, merk Prity, model 1P34, rookkanaal aan de rechterkant – 10 kW + emissieklasse II
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 106
€ 560,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Klassering van A++ tot G
Verkoper: KAMINKO
Productafbeelding van Dilmah Zwarte Thee, Ceylon Premium, 100 gram
Dilmah Zwarte Thee, Ceylon Premium, 100 gram
€ 34,17/1kg
€ 4,32
-5%
€ 4,10
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Clatronic 263338 Clatronic ES 3643 schwarz-inox Espressoautomat 15 Bar
Clatronic 263338 Clatronic ES 3643 schwarz-inox Espressoautomat 15 Bar
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 87,00
Verkoper: GaladorEU
Productafbeelding van Heteluchtfriteuse met 2 aparte compartimenten van 5,5 liter elk, en een Sync-Finish functie – totale inhoud 12 liter, XXL formaat, vermogen 2600 W, 10 programma's, kijkvenster
Heteluchtfriteuse met 2 aparte compartimenten van 5,5 liter elk, en een Sync-Finish functie – totale inhoud 12 liter, XXL formaat, vermogen 2600 W, 10 programma's, kijkvenster
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 155
€ 105,58
-€ 3,59
€ 101,99
Gratis bezorging
Verkoper: BorlinGmbH
Productafbeelding van Stofzuiger Zeegma Zonder Basis, Jet, zonder zak, met set van opzetstukken, zwart, 900W, zuigkracht 4000W,
Stofzuiger Zeegma Zonder Basis, Jet, zonder zak, met set van opzetstukken, zwart, 900W, zuigkracht 4000W,
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 655
€ 150,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Gemalen koffie Tchibo Family, 450 gram
Gemalen koffie Tchibo Family, 450 gram
€ 65,32/1kg
€ 16,33
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Melitta Auslese Milde Filterkoffie, gemalen, geschikt voor filterkoffiemachines, verkrijgbaar in een set
Melitta Auslese Milde Filterkoffie, gemalen, geschikt voor filterkoffiemachines, verkrijgbaar in een set
€ 21,64/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 136,34
-€ 6,49
€ 129,85
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Tchibo Kawa Gemalen, Losse Koffie, Exclusive, Fijn Aroma, Rijke Smaak, 250 gram
Tchibo Kawa Gemalen, Losse Koffie, Exclusive, Fijn Aroma, Rijke Smaak, 250 gram
€ 27,41/1kg
€ 9,47
-21%
€ 7,40
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Jacobs Gemalen Koffie Krönung, 100 gram
Jacobs Gemalen Koffie Krönung, 100 gram
€ 189,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g koffiebonen
Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g koffiebonen
€ 18,22/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 25,46
-64%
€ 9,11
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Mövenpick Koffie "Der Himmlische" | gemalen | 500g
Mövenpick Koffie "Der Himmlische" | gemalen | 500g
€ 17,00/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 16,00
-46%
€ 8,50
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dallmayr 121722009 Koffie Prodomo, 500g, gemalen
Dallmayr 121722009 Koffie Prodomo, 500g, gemalen
€ 46,30/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 23,15
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Mövenpick CREMA LUNGO koffiekapsules, 10 stuks
Mövenpick CREMA LUNGO koffiekapsules, 10 stuks
€ 415,79/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,70
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Tchibo Family - 6 pakken van 200 gram
Tchibo Family - 6 pakken van 200 gram
€ 66,83/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 80,20
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Jacobs Gold | oploskoffie | 200g verpakking (glas)
Jacobs Gold | oploskoffie | 200g verpakking (glas)
€ 76,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 18,78
-18%
€ 15,38
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Koffie "Family", gebrand, hele bonen, 1000 g, EDUSCHO 87071
Koffie "Family", gebrand, hele bonen, 1000 g, EDUSCHO 87071
€ 37,26/1kg
€ 38,01
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Lavazza Crema e Aroma | hele bonen | 1000g
Lavazza Crema e Aroma | hele bonen | 1000g
€ 23,99/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 23,99
Verkoper: Caffarro
Productafbeelding van Dubaise chocolade ELIT - 90g
Dubaise chocolade ELIT - 90g
€ 54,78/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 4,93
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van PROFI COOK Dubbele heteluchtfriteuse PC-FR 1287 H, modelnummer 302927
PROFI COOK Dubbele heteluchtfriteuse PC-FR 1287 H, modelnummer 302927
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 205
€ 104,05
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 6x Tchibo Feine Milde Bohne 10002354 500g
6x Tchibo Feine Milde Bohne 10002354 500g
€ 42,60/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 193,55
-€ 65,75
€ 127,80
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Café Intención CLÁSICO, koffie, voordelig pakket, 12 x 500g, gemalen
Café Intención CLÁSICO, koffie, voordelig pakket, 12 x 500g, gemalen
€ 55,92/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 27,96
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Samsung Galaxy A15 SM-A155F, 16,5 cm (6,5 inch), Dual-SIM, Android 14, 4G, USB Type-C, 4 GB RAM, 128 GB opslag, 5000 mAh batterij, zwart, blauw
Samsung Galaxy A15 SM-A155F, 16,5 cm (6,5 inch), Dual-SIM, Android 14, 4G, USB Type-C, 4 GB RAM, 128 GB opslag, 5000 mAh batterij, zwart, blauw
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 676
€ 499,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van COSTWAY 180 cm LED kunstkerstboom met 1000 PVC takken, 350 LED-lampjes, 11 lichtmodi, 5 kleurveranderingsopties en een metalen voet. Kerstboom, groene boom
COSTWAY 180 cm LED kunstkerstboom met 1000 PVC takken, 350 LED-lampjes, 11 lichtmodi, 5 kleurveranderingsopties en een metalen voet. Kerstboom, groene boom
€ 13,00/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 168
€ 77,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Samsung SM-A165F/DSB
Samsung SM-A165F/DSB
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 388
€ 182,85
Gratis bezorging
Verkoper: Vehe_Shop_NL
Productafbeelding van Tchibo Family oploskoffie, 50 gram
Tchibo Family oploskoffie, 50 gram
€ 32,45/1kg
€ 7,14
Verkoper: Katomix

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 27 juli 2025 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Welkomstdeals
Productafbeelding van Mahmood Coffee, Turkse koffie, medium branding, 220 gram, in metalen verpakking
Mahmood Coffee, Turkse koffie, medium branding, 220 gram, in metalen verpakking
€ 26,90
-3%
€ 26,09
Verkoper: Exporgin
€ 118,59/1kg
Welkomstdeals
Productafbeelding van Mahmood Coffee Dibek Kaffee, een oosterse koffiemengeling, 400 gram in een metalen verpakking
Mahmood Coffee Dibek Kaffee, een oosterse koffiemengeling, 400 gram in een metalen verpakking
€ 26,90
-3%
€ 26,09
Verkoper: Exporgin
€ 65,22/1kg
Welkomstdeals
Productafbeelding van Mahmood Coffee Turkische Koffie 100 g - medium gebrand, fijn gemalen
Mahmood Coffee Turkische Koffie 100 g - medium gebrand, fijn gemalen
€ 16,90
-3%
€ 16,39
Verkoper: Exporgin
€ 163,90/1kg